Malé stĺpce s Bluetooth: funkcie, prehľad modelu, kritériá výberu

  Prenosné reproduktory Bluetooth – nepostrádateľný gadget pre tých, ktorí radi počúvajú hudbu vždy a všade. Takéto mini-zariadenia vám umožňujú počúvať hudbu v prírode, cestovať, doma a nie je potrebné žiadne napájanie. Preto sú prenosné stĺpce aktívne získavajú popularitu.

  Zvláštnosť

  Hlavným rysom reproduktorov Bluetooth – Ich Autonómia. Zariadenia sú ovládané z batérie a v závislosti od modelu sa nabíjanie nevyžaduje maximálne 1 čas za 10-12 hodín.

  Prenosné stĺpce sú pripojené k iným zariadeniam (notebooky, tablety, smartfóny) podľa Bluetooth. Táto metóda nevyžaduje ďalšie drôty a samozrejme veľmi jednoduché.

  Malé prenosné stĺpce vhodné vziať si s tebou, Ale pre domáce použitie sa dokonale zapadajú. Moderní výrobcovia sa naučili prispôsobiť maximálnej funkcii v takýchto mini reproduktoroch: vysokokvalitný zvuk, schopnosť počúvať hudbu z pamäťových kariet, odolnosť proti vode.

  Štýlové malé reproduktory zaplavili domáci a zahraničný trh, ale nie všetci výrobcovia sa osvedčili a hodní pozornosti.

  Výrobcovia

  Takže najspoľahlivejšie a pokročilé tvorcovia prenosných technológií na počúvanie hudby sú JBL, Xiaomi, Sony.

  Pruh

  Americká spoločnosť založená v roku 1946. Corporation sa špecializuje na výrobu rôznych audio vybavenia. V súčasnosti je to najobľúbenejšia značka prenosných reproduktorov v Rusku.

  Pri výbere tohto výrobcu venujte pozornosť modelom, ako je napríklad JBL CLIP 3 a JBL GO 2.

  JBL CLIP 3

  Optimálna možnosť pre použitie domu, v prírode, ako aj počas športu. Malý výkon rečníka, ale vysoká kvalita zvuku v príjemnom kovovom prípade viac ako odôvodnenie jeho nákladov, čo je asi 3000 rubľov. Stĺpec je vybavený silnou karbínou, ktorý vám umožní pripojiť ho, napríklad na batoh na ceste. Ovládanie je mimoriadne jednoduché: Tam sú objemové a inklúzne ovládacie tlačidlá. Kapacita batérie sa vypočíta počas 8 hodín prehrávania. Príjemné farebné riešenia sú určite hodné pozornosti.

  Jbl go 2

  Ak je výber výrobcu na JBL a prenosné zariadenie je potrebné pre domáce počúvanie hudby, ideálna verzia bude model ísť 2. Jednoduchý dizajn v kovovom prípade a vysokokvalitný zvuk bude stáť kupujúceho len 2 000 rubľov.

  Sony

  Japonská technológia Corporation, vrátane zvuku. Napriek malým počtom prezentovaných prenosných reproduktorov existuje zvláštna pozornosť.

  Sony SRS-XB41

  Originálne zariadenie s jasným podsvietením a atraktívnym dizajnom. Záruky výrobcu Čistý, silný zvuk. Zariadenie je vynikajúce Vhodné na akýkoľvek účel, či už športové hodiny alebo zábava s priateľmi.

  Xiaomi

  Výrobca, tiež hodný pozornosti. Čínska značka získava popularitu v dôsledku zavedenia moderných technológií v jednoduchých veciach za prijateľnú cenu. Xiaomi ponúka mini reproduktory S dobrým zvukom.

  2. kolo

  Toto je najobľúbenejší model výrobcu. Ergonomický dizajn, hlboký zvuk, kapacitná batéria – všetko pre 1 500 rubľov. Mini stĺpec je zastúpený v čierno-bielych farbách. A žiadne ďalšie funkcie – len vysokokvalitný zvuk.

  Prenosný

  Najmenší z modelov. Jeho veľkosť je tak malá, čo mu umožní ubytovať ho u žien kozmetiku. Toto však nie je jediné zariadenie plus – Čínsky výrobca bol schopný prispôsobiť vysoko kvalitný zvuk av takýchto dimenziách.

  Kritériá voľby

  Bez ohľadu na účel získavania stĺpca s Bluetooth, Pri výbere si vyžaduje zvážiť množstvo kritérií.

  1. Moc. Objem reproduktora závisí od napájania priamo, takže venujte pozornosť tejto položke v charakteristikách. Ak je však stĺpec vybraný na použitie domu, táto položka nie je najdôležitejšia.

  2. Hmotnosť a rozmery. Hlavným kritériom je kapacita vo vrecku. Heavy, veľký stĺpec bude problematický, aby sa s vami neustále brať.

  3. Ochrana vody a prachu. Stĺpec, ktorý ani prach, ani voda nevydrží oveľa viac. Venujte pozornosť vodotesným zariadeniam.

  4. Kapacita batérie. Z tohto kritéria závisí od trvania autonómnej práce bez dobíjania. Zvyčajne sa líši od niekoľkých hodín do niekoľkých dní.

  päť. Dizajn. Voľba dizajnu je extrémne individuálna, ale výrobcovia ponúkajú rôzne farebné riešenia. Stĺpec môže byť klasický čierny alebo jedovatý zelený, alebo dokonca s podsvietením.

  Prehľad najmenšieho stĺpca s videom Bluetooth.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Sloven Dinov
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: