Midi Hudobné systémy: Vlastnosti a hodnotenie Najlepšie

Medzi veľkou škálou vyrobených zariadení na počúvanie hudby si môžete vybrať možnosť pre každú chuť a preferencie. Hudobné vybavenie sa vyznačuje ich funkciou a prehrávaním zvuku. Môže mať veľké aj veľmi malé rozmery. V tomto článku zvážime vlastnosti a hodnotenie najlepších hudobných systémov MIDI.

Čo to je?

Takže Myidisystems sú hudobné centrá najväčších veľkostí. Podľa všeobecne akceptovaných svetových noriem má predný panel rozmery od 320 do 360 mm. Hlavná suma tohto typu možností hudobného systému je dostupná ako systémy komponentov – hlavná jednotka a stĺpec. Majú pohon pre disky, ekvalizér, rádiový prijímač a niekedy vinylové prehrávač. V niektorých modeloch je blokové telo vyrobené z prírodného dreva, ktoré sa výrazne odrážajú za ich náklady. V kombinácii s výkonnými zosilňovačmi bude zvuk vysoká kvalita.

Veľmi často sú takéto systémy vybavené vysoko kvalitnými CD-transportérom a viacobusnými procesormi, ktoré sa zúčastňujú na spracovaní zvukov s vysokým rozlíšením. Na rozdiel od bežných hudobných centier, musses podporujú mnoho formátov a majú karaoke funkciu, sú stredné prepojenie medzi reproduktormi hi-fi a štandardnými centrami. Sú vhodné pre rozsiahle udalosti vo veľkej ploche. Samotný MIDI systém je odtlačkom prstov, ktorý spracováva a prenáša do rozhrania, udržiavať svoj štýl a dynamiku.

Výhody a nevýhody

Všetky mušle majú také výhody ako:

 • prítomnosť veľkého počtu funkcií;
 • Ak chcete hrať, môžete použiť rôzne externé disky;
 • Reproduktory sú vysoký výkon a reprodukcia zvuku sa vyznačuje dobrou kvalitou;
 • Predajný trh má veľký rozsah rôznych typov systémov.

Medzi nevýhody možno poznamenať takto:

 • pomerne vysoké náklady;
 • Veľké veľkosti prípadu;
 • Microsystems nie sú dostatočne funkčné.

Top výrobcovia

Zvážte viac Prehľad obľúbených výrobcov.

Sony

Značka Sony začala svoje aktivity v Tokiu späť v roku 1946, pod vedením dvoch talentovaných japonských, Akio Mority podnikateľa a inžinier Masar Ibuk. Spočiatku to bola malá dielňa na opravu rádiových komponentov. Bola trochu hľadaná, takže spoločníci začali rozvíjať nové nápady. Prvým z ich skutočného ziskovorného vývoja bol rozsiahlym výrobou konzol na rádiové prijímače s krátkymi vlnami. Takže v priebehu rokov vyvinuli rôzne vybavenie, ktoré ich zvýšili na vysokú úroveň na svete.

Prečítajte si viac  Design Apartment Studio 40 KV. M.

Teraz Sony je jedným z svetových lídrov na výrobu rôznych výrobkov, vrátane muzikálu. Ich výrobky sú dopytom v každej krajine. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a novými technológiami. Pri vývoji know-how sú predchádzajúce zastarané modely už odstránené z výroby.

Spoločnosť často dopĺňa svoj sortiment rôznych inovácií, ktoré sú spotrebitelia stratení podľa vlastného výberu.

Lg

Spoločnosť LG začala svoju činnosť v roku 1947. Zakladateľ bol podnikateľom Johna, ktorý v tom čase založil spoločnosť Lak Chemical Co. Spočiatku bola spoločnosť zapojená do výroby kozmetických liekov, výroba chemických materiálov bola neskôr. A len v roku 1958, keď kórejský elektronický priemysel začal oživiť, spoločnosť začala rozvíjať prvý takýto výrobok. V roku 1959, LG vydal prvý tranzistorový prijímač. Potom rok po roku rozvoja pokračoval, začal vyrábať nové produkty, ktoré rýchlo získali dôveryhodnosť na predajnom trhu.

V roku 1981 spoločnosť rozšírila tak, že bola schopná úspešne objaviť svoj výrobný podnik v Amerike. V tomto čase sa značka LG nestala kórejskou spoločnosťou, ale globálny podnik s globálnou kultúrou, ktorá má rozsiahlu štruktúru so sídlom a výrobnými firmami na celom svete. Hlavné centrum sa nachádza v meste Soul. Okolo sveta je okolo 56 pobočiek, 19 predajných kancelárií a 28 priemyselných podnikov. Vo svojom sortimente má spoločnosť rôzne domáce spotrebiče, televízory, hudobné vybavenie.

Audiotechnika sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou, moderným dizajnom. Každý rok sa aktualizuje s najnovším vývojom a funkčnosťou.

Pioneer

Japonská spoločnosť Pioneer bola založená v roku 1938. Stvoriteľ bol japonský Nozomi Matsumoto. Stala sa populárnou na celom svete prostredníctvom výroby audio a video vybavenia pre autá a domy. Hlavný úrad sa nachádza v Tokiu. Spoločnosť má 31 000 zamestnancov z mnohých krajín. Ústredie sa nachádzajú v Belgicku a Veľkej Británii a podniky na výrobu DVD prehrávačov a televízorov.

Zástupcovia spoločnosti sú v mnohých európskych krajinách. V roku 1994 sa otvorila v Rusku. Spoločnosť má pomerne veľa moderného vývoja, ktoré vždy dostali uznanie elektronického priemyslu. Je to Pioneer, ktorý otvoril rozsiahlu výrobu DVD rekordérov a DVD-audio prehrávače.

Hodnotenie najlepších modelov Middisystem

Sony MHC-GT4D

Sony MHC-GT4D Hudobné centrum je vyrobené v čiernej farbe. Má štýlový dizajn, výška 80 cm, šírka 42 cm, hĺbka 59 cm. Celkom pôsobivá hmotnosť – 32 kg. Počet kanálov 2.jeden. Tam je Bluetooth. Celkový výstupný výkon je 1600 W, čo umožňuje rozsiahle aktivity na veľkej ploche. Vstavané médiá CD. Funkcia DSEE pomôže reprodukovať počiatočnú kvalitu súborov, ktoré boli komprimované. MEGA BASS REŽIMUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO STERE.

Prečítajte si viac  Čo je sublimačná tlačiareň a ako si ho vybrať?

Reproduktory sú zdobené zaujímavým podsvietením, ktorý bude zdobiť počúvanie hudby v noci. Používanie gest, môžete nastaviť efekty, zmeniť nastavenia. Pomocou funkcie Party Chain a Bluetooth môžete pripojiť ďalšie akustické jednotky.

Vzhľadom k prítomnosti dvoch zvukových výstupov pre mikrofón, môžete spievať v karaoke spolu. Konektor HDMI sa používa na pripojenie k televízoru a pohyblivým filmom, ako aj prenos zvukov prostredníctvom stĺpcov.

Lg ok85

LG OK85 Hudobné centrum je audio systém formátu 2.0. Má zabudovaný subwoofer, kvôli tomu, ktorým nízkofrekvenčný zvuk sa vyznačuje hĺbkou a nasýtením. Z každej reprodukovanej melódie je príležitosť vytvoriť zvukový záznam. Pre milovníkov karaoke je pre hlas 18 efektov. Akustický Middisystem reprodukuje skladby v najobľúbenejších formátoch. Vďaka ekvalizéru môžete umiestniť svoje obľúbené skladby v požadovanom poradí. Pre fanúšikov rádia je k dispozícii tuner FM. Pre pohodlnejšie použitie v sade je diaľkové ovládanie.

Pioneer XW-SX70-B čierna

Rozsah modelu dopĺňa hudobné centrum Pioneer XW-SX70-B čiernej, ktorá má dynamické podsvietenie a môže pracovať v dvoch režimoch. Audio systém je vybavený 4 kanálmi. Stĺpce majú výkon 200 W. Nízkofrekvenčné reproduktory reprodukujú basy s čistou a nasýtenou zvukom.

Centrum môžete spravovať Smartphone vďaka špeciálnej mobilnej aplikácii. Používanie Hlasového vyhľadávania môžete rýchlo nájsť potrebnú stopu. Pre pripojenie rôznych zariadení, AUX a USB konektorov. Ak chcete použiť centrum ako dokovacia stanica jednoducho pripojiť smartfón k panelu.

Ak chcete používať systém bez spotreby energie, je batéria. K dispozícii je vstup pre slúchadlá a konektor USB.

Ako si vybrať?

Ak chcete vybrať vhodný model s Middisystemom pre domácnosť, musíte sa spoľahnúť na niektoré vlastnosti.

Hlavné kritérium pri výbere je Typ optickej jednotky. Záleží na čítaní údajov z akýchkoľvek médií. Môže to byť CD, ktoré je určené len na prehrávanie hudby. DVD- nemôžete reprodukovať zvuky, ale aj zobraziť video. BD (Blu-ray) je navrhnutý tak, aby ukladajte video súbory s vysokým rozlíšením HDTV. V porovnaní s DVD je šanca písať údaje vo veľkých objemoch. Zobraziť video kompatibilné s HD TVS s veľkou uhlopriečkou. Najnovšie moderné modely nemajú jednotku vôbec, a ako médiá používajú pamäťovú kartu alebo USB flash disk. Majú vstavanú čítačku kariet, ktorá podporuje rôzne formáty pamäťových kariet.

Prečítajte si viac  YouTube na Telefunken TV: Aktualizácia, Odstránenie a inštalácia

Všetky reproduktory majú svoj vlastný balík. Jeho zloženie je označené dvoma číslicami. Prvá indikuje počet stĺpcov, druhý je počet subwooferov, a to:

 • 2.0 je skupina vybavená dvoma stĺpcami predného typu; Používa sa na vytvorenie stereo systému;
 • 2.jeden. – súbor pozostávajúci z dvoch stĺpcov a subwoofer; Zároveň je navrhnutý tak, aby hral nízky basy; Táto možnosť sa používa na vytvorenie stereofónneho systému;
 • 3.1 – Takáto súprava sa skladá z dvoch stĺpcov, subwooferov a jedného centra;
 • päť.0 – má dve zadné, dva frontálne a jedno centrálnu kolónu, ako aj subwoofer; Takáto súprava vytvorí objemový priestorový zvuk.

Kvalita zvuku závisí od výkonu. Čím vyšší je indikátor, tým lepší zvuk. Hudobné centrá sú označené možnosti napájania, ako je toto:

 • CPO je minimálny indikátor, ktorý je špecifikovaný samostatne pre každý kanál alebo je sčítaný (2×50 alebo 100 W);
 • MRO – maximálny indikátor s nie najlepšou kvalitou zvuku;
 • RMRO – indikátor maximálneho výkonu.

Pri výbere modelu dávajte pozor na podporované formáty. Existuje veľa z nich. V jednom modeli môže byť niekoľko. Táto technika bude s vysokou cenou, takže určujú potrebný formát pre seba, presne ten, ktorý budete používať.

NEPOUŽÍVAJTE MONEY PRE NEPOUŽÍVAJTE.

Ale ďalšie funkcie sú veľmi potrebné faktor. Veľmi pohodlné bude prítomnosť vstupnej funkcie na jednotke USB Flash v modeli, konverziu CD do MP3 a ekvalizéra.

  Prípadový materiál môže byť vyrobený z plastu, dreva a mdf. Najlepšie hrať zvuk bude strom, ale je to dosť ťažké a drahé. Plastic Najlacnejšie, ale s hlasnými zvukmi začne rachotiť. Optimálna možnosť – MDF. Má priemernú cenu, dobre prenáša stredné a nízke frekvencie.

  Zariadenie v mušlech je veľmi potrebné. To umožňuje rôzne zaujímavé použitie. Wi-Fi umožňuje počúvať hudbu z internetu, Bluetooth umožňuje pripojenie k stredu prostredníctvom telefónu alebo tabliet. Ethernetové rozhranie umožňuje počúvať hudbu z akéhokoľvek počítača a internetové rádio prispieva k počúvaniu akejkoľvek internetovej rádiovej stanice.

  Pre konfiguráciu hudobného systému nájdete ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: