Mini ventilátor: odrody a výberové jemnosti

V horúcich pracovných dňoch sa mini-ventilátor stáva jedinou spásou pre tých, ktorí sa zachytávajú po zapnutí klimatizácie. Takéto zariadenia sa zachránili pre rôzne osoby, a preto získali úžasnú popularitu.

Názory

Trh malých fanúšikov ponúka širokú voľbu, ktorá sa neustále zvyšuje.

Nižšie sú najobľúbenejšie a bežné modely.

  • Ventilátory USB. Čo je to USB port v našej dobe vedieť aj každý predškolák. Podobné fanúšikovia pracujú z notebookov, počítačov alebo sietí v prítomnosti špeciálneho adaptéra. S relatívne dlhou životnosťou a majú veľmi nízku spotrebu elektrickej energie. Najčastejšie položil kancelárske stoly. Veľmi pohodlné a populárne modely na clothespins.
  • Ventilátor na batérie. Ventilátor batérie nevyžaduje sieťovú mriežku, ktorá ho robí mobilným a dvojnásobne pohodlným. Najčastejšie je takéto zariadenie potrebné na dovolenke alebo cestovaní.
  • Tichý model. Znie to neuveriteľné, ale takéto modely získali popularitu v posledných rokoch. Princíp prevádzky je jednoduchý: Vzduch je ťahaný spodnou časťou zariadenia, po ktorej je distribuovaný cez medzeru umiestnenú pozdĺž priemeru kruhu. Takéto modely sú tiché, bezpečné, trvanlivé, ale aj ticho. Vyrobené na batérii a s USB portom. Toto zariadenie je jednoduché a príjemné na použitie.

Ako si vybrať?

  • Úroveň hluku. Samozrejme, hluk z malého zariadenia je omnoho menší ako z veľkých. Napriek tomu je a niekedy môže byť nepríjemný. Spravidla je štandardná hladina hluku pre všetky takéto zariadenia 40 dB, a niekedy – 30 dB. Takéto informácie sú obsiahnuté v pokynoch alebo na balíku.
  • Moc. Prenosný mini-ventilátor nemôže mať väčšiu moc kvôli jeho rozmerom. Sila je pomerne dôležitým faktorom, pretože určuje celú funkčnosť ventilátora, pretože čím viac energie, tým lepšie zariadenie funguje. Zvyčajne majú malé zariadenia s výkonom približne 5 W. Maximálna hodnota pre prenosné zariadenie na batériách – 12 W. Napätie – 5 voltov.
  • Iné funkcie. Do ventilátora je možné pridať osvetlenie, regulátor napájania, časovač, ionizačnú funkciu alebo zvlhčovanie vzduchu. Ak kupujúci ako neštandardné veci, potom model, napríklad s pohonom alebo inými ďalšími funkciami, je veľmi ťažké. Tiež v obchodoch môžete splniť modely s neštandardným dizajnom vo forme uší a ďalšie zaujímavé detaily.

Výber Mini ventilátora len na prvý pohľad sa zdá byť jednoduché. Ak chcete kúpiť manuálny ventilátor, ktorý musí byť pohodlný, musíte držať určité kritériá.

Čo iné zvážiť?

Urobte si nákup takéhoto mini-zariadenie je veľmi jednoduché, ale tiež ľahko urobiť chybu s výberom a kvalitou tovaru. Takže to nestane, musíte byť pripravení vziať do úvahy niektoré ďalšie chvíle.

  • Udržateľnosť. Pre malé zariadenia sa môže stať problémom. Ak je zariadenie zakúpené do kancelárie, kde nebude čas, aby bol rozptyľovaný nestabilným dizajnom, potom je lepšie zastaviť svoju voľbu na modeli s clothespin.
  • Integrity detailov. Ak je na tomto prípade poškodenie, potom nie je presne potrebné nakupovať takéto výrobky. Pravdepodobnosť, že zariadenie nebude správne prerušiť alebo pracovať, pomerne nízke.
  • Silné kúrenie. Pri nákupe potrebujete zapnúť zariadenie v obchode. Ak sa stal horúcim v krátkom časovom období, mali by ste odmietnuť.
  • Nízka cena. Takýto produkt, ako aj akýkoľvek takýto druh, nie je kvalita, žiadna dlhá životnosť.

Spotrebitelia odporúčajú zastaviť jednoduchý, ale vysoko kvalitný model. Príliš svetlý a extravagantný dizajn môže pridať cenu, ale nie na zlepšenie kvality. Stojí za to vybrať mini-fanúšik v závislosti od miesta jeho používania a moci.

O tom, ako urobiť mini-fanúšik s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Sloven Dinov
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: