Možnosti pôvodných panelov z dopravných zápch

  Nikdy nemusíte vyhodiť zátky z vína. Z nich sa ukázalo, že je možné urobiť hodnotnú ručne vyrábanú, ktorá plne spĺňa moderné požiadavky interiéru interiéru. Môžete napríklad vytvoriť krásny, originálny panel. Ak neexistuje žiadny talent vo vizuálnom umení, s výšivkou, tiež nebola doručená, ale naozaj chcem urobiť niečo s vlastnými rukami na ozdobenie steny, korkový panel sa stane vynikajúcou možnosťou pre takéto remeslá.

  Čo je potrebné?

  Najprv sa musíte rozhodnúť, čo presne. Napríklad, v predvečer nových sviatkov, môže to byť adventný kalendár: počas mesiaca to bude naozaj vyzerať ako reálny panel. Alebo bude to konštantná zloženie. V každom prípade je príkladný súbor nástrojov a materiálov rovnaký.

  • Zástrčky – Univerzálny materiál pre panel. Ale v niektorých prípadoch, zátky a z plastových fliaš a z piva a od šampanského. Hoci sa vínne zátky najlepšie hľadajú. Podľa jej štruktúry a vzhľadu sú ideálne pre Bocho-interiér, Scandi, Shebbi-Shik a Módne ekonomické dnes.
  • Lepidlo. To by malo byť lepidlo silná fixácia, ako je „moment“. Ani PVA, ani lepiace ceruzky budú schopné bezpečne opraviť dopravné zápchy.
  • Farby. Netreba nie vždy, ale môže sa dobre prihlásiť na registráciu jednotlivých prvkov. Spravidla sa používa gouache alebo akryl. Ale ak potrebujete maľovať veľké objemy panelov, akúkoľvek kvalitnú farbu bude vyhovovať (ten, ktorý je odobratý na maľovanie stien). Zloženie závisí od preferencií autora.
  • Rámec. Niekedy to trvá, niekedy sa to robí konkrétne na prácu z koľajníc alebo iných materiálov.
  • Ďalší dekor. Záleží na téme práce: Môže to byť flitra a flitre, závity a pečiatky.
  • Nožnice, Kancelárske potreby alebo Macate nôž.
  • Pohodlná pracovná plocha. Veľký stôl je vhodný, aj keď tí, ktorí sa používajú na prácu na podlahe, je nepravdepodobné, že by zmenil zvyk.

  Z dopravných zápchov, takýchto úspešných, vlastne dizajnových konštrukcií, ktoré sa po jednom pracovnom rukách vytiahli, aby sa nový.

  Zaujímavé myšlienky vytvárania panelu z dopravných zápch

  Pri pohľade na schémy, fotogrespons, špionážne interiérové ​​myšlienky na rôzne tematické stránky, chápete, že je to obzvlášť ťažké v tomto a nie. Čo je napríklad ťažké vytvoriť z kocky na víno pre uteráky v kuchyni.

  V takejto kuchyni a korkové panely na stene by mali byť zavesené na konzervačné a zaujímavé.

  Z plastových fliaš

  Z plastových krytov vytvárajú remeselníky jedinečné mozaikové kompozície. Pre domáce dekor, možno nie je vždy vhodné, ale pre ulicu – nájsť. Najmä, ak hovoríme o krajine. Stačí vnímať plastové kryty, ako sú mozaikové prvky. Potom je ľahké preložiť ulicu „Applique“.

  Niektorí autori sú dokonca vyrobené z obyčajných plastových čiapok opakujú niektoré slávne obrazy (Zvlášť láska k „citovať“ van gogh). Takáto práca sa už môže nazývať seriózna kreativita.

  Ak má lokalita deťový altánok alebo herný dom, deti budú mať záujem o jednu z steny alebo strechy, aby detekujú mozaiku na základe obľúbených kartónoch. Tak sa objavujú „nástenné“ papagáj Kesha, mačiatko s názvom WAV, SMESHARIKI A OSTATNÉ ZÁRUKY, UŽÍVANÉ POUŽÍVANIA BANÁLNYCH Plastov.

  Aj na stene v dome, môžete urobiť panel vo forme mozaiky, Ale nie každý interiér bude mať túto možnosť: stále plastové dnes je minimálne v dizajne domu. Príklady hotových prác však ukazujú, ako to možno realizovať v praxi.

  Panel z plastových čiapok tak môže byť rayingom kúpeľne.

  Z vinárstva

  Zátky na fľaše – najdôležitejší materiál na vytváranie panelov s vlastnými rukami. Tu je len niekoľko očarujúcich nápadov.

  1. Korkové konfety. Bude to abstraktné zloženie – zátka sa narezala na ploché kruhy s hrúbkou najviac 2-4 mm. Kruhy v akomkoľvek pohodlnom spôsobe, ako byť natretý v rôznych farbách, ale v tých, ktorí budú spoluhlásiť s interiérom. Potom na plochom základe príslušného typu a konfigurácie musia byť tieto ploché kruhy supercluim (alebo jeho analógové) prilepené podľa vynaloženého dizajnu. Mali by vyzerať ako veselé konfety v lete. A čo je najdôležitejšie, v tomto paneloch, farby, ktoré sa stretli v interiéri jedného priestoru.
  2. Srdce. Jedna z najviac opakovaných variantov vytvorených jednoduchými konektormi vozidla. Stačí nájsť asi 2-3 desiatok zástrčiek (najlepšie rovnaké vo veľkosti) a pozorne ich prilepiť vopred určeným obrysom ako srdce. Lepidlo na vhodnom plochom základe. Vzdelané srdce na maľovanie červenej (len top). Veľmi rýchlo, veľmi jednoduché, ale koncepčne, že v tvorivosti je dôležité.
  3. Srdce s gradientom. Zásada prevádzky je rovnaký, to je len dopravná zápcha môže byť viac. Vrcholom tejto práce v hladkom farebnom prechode je úzka časť srdca bude najtmavší (nasýtený-burgundsky, napríklad), ale vrchol nezmení farby. Vyzerá ako toto srdce štýlovo v akomkoľvek interiéri.
  4. snehová vločka. A táto možnosť môže byť vykonaná, hoci takýto dekor, samozrejme, bude sezónne. Potrebujeme však drevenú základňu – napríklad, snehová vločka obrys z preglejky. Na tomto základe, vytváranie štruktúry snehovej vločky, musíte lepidlo nalepiť polovičné zátky. To znamená, že plochá strana bude lepená.
  5. Písmená z prevádzky. Ďalšie myšlienky, ktoré doslova ležia na povrchu. V jednom hromadnom písmene musíte lepiť zástrčky a urobiť toľko písmen ako koncipované pre konkrétne nápady dizajnu. Tak často vytvárajú hlasové slovo „Domov“ alebo „Láska“, ktorá sa následne stane nástenným panelom. Corks môžu byť prirodzené farby, môžete maľovať.
  6. Hviezda. Rovnaký princíp tvorby – zástrčky sú prilepené k tenkému, ale pevnému základu (preglejke) a potom sa zvolení alebo zostávajú prirodzené. Niekedy sú pokryté lakom alebo veršom. Táto hlavná hviezda na stenu môže byť doplnená girlandsom na batériách a potom sa bude používať ako nočné svetlo alebo večerné osvetlenie.
  7. Okrúhly panel v zásobníku. Často sa to deje takto: zásobník sa nalial do farmy, ktorý je už ťažko používaný, ale ľúto. Ak je to okrúhle kov, s jasne vybranou stranou – len v poriadku. Musí byť prane, ak je to potrebné – odrezať, a potom jednoducho vyplniť stiesnené dopravnými zápchami, ktoré budú, ako obvykle, prilepené na základňu. A potom je výsledný kruh v zásobníku upevnený textúrou lanom – a BOHO-Panely sú pripravené.

  Z šampanského

  S plastovými dopravnými zápchami z šampanského zriedka robia to, čo, ale s najviac poréznou, mäkkou, príjemnou korkovou štruktúrou, existuje dosť krásnych remesiel. Nápady je možné čerpať v predchádzajúcej časti, hoci existujú ďalšie zaujímavé dodatky.

  Jeden z nich – Panel z dopravných zápchov a sušených plodov. Tu na pevnom základe s jasným geometrickým tvarom, nielen dopravnými zápchami, ale aj sušeným citrusom. Kompozícia môže byť doplnená o škoricové tyčinky, vlašské orechy a iné textúrované prvky. Toto je veľmi chutný panel pre kuchyňu, ktorá bude zhromažďovať veľa komplimentov.

  Ďalšia hodná možnosť – Použite dopravné zápchy ako rámovanie. To znamená, že namiesto štandardného dreveného alebo plastového rámu, vytvorte korkové rámovanie. Ak sa napríklad obraz zobrazuje napríklad život s fľašou dobrého vína, takýto rámček bude obzvlášť relevantný.

  Urobte zaujímavé kompozície a kryty piva. Zvyčajne to zdôrazňuje lásku majiteľa na čiernom nápoji. Kuchynské panely z pivných krytov sú stále vhodné, do iných miestností – sotva.

  Odporúčania

  Rúry sa stali tak populárnymi, pretože dominantná oceľ vnútorných štýlov, kde je vhodný takýto dekor.

  Tieto štýly sú najvhodnejšie pre korkové panely.

  • Uzáver – Beje všetky záznamy o popularite nie je prvý rok a tvrdohlavo nedáva pozície. Scandy Style (hoci je viac správne zavolať Nordic) – je to veľa bielych, priestorov, prírodných materiálov, expresívnych, ale nie početných dekorácií.
  • Bocho-eco – V tomto štýle dominuje prirodzenosť a šetrnosť životného prostredia hojnosť ručne vyrábaných prvkov. Dekor v tomto štýle je obzvlášť dôležitý, zblíženie farieb – taky. Z jasného dekor môže byť len vegetácia: šťavnaté zelené listy farieb diverzifikovať celkový svetelný piesok.
  • Japončina – štýl, s dôverou prichádzajúci na nohy prvé dve. Táto kombinácia japonského štýlu a škandinávska. Praktickosť, poriadok, obmedzenie, minimalizmus a jednoduchosť – to je to, čo on.

  Pripravená práca

  Nakoniec môžete ísť len zo slov na obrázok. Najlepšie inšpiratívna práca bude nakonfigurovaná na zber dopravných zápchov ako hodnotný dekoratívny materiál.

  12 úspešných panelov z dopravných zápch

  • V tejto manipulácii sa zástrčky nachádzajú v špeciálne vytvorenej hĺbkovým obrysom. Autor nezdradil prácu pre akékoľvek ďalšie detaily, ani farbu a z toho nestrácala kňučanie.

  • Veľmi roztomilý korok sova. Malá predstavivosť, dobrá vzorka pred očami, ostrý nôž – a očarujúce remeselné remeslá. Dobré pre akúkoľvek izbu.

  • A toto je príklad Creative Budboard: tabule pre nápady je pripravená slúžiť na dlhú dobu a neobťažovať sa. Tu si môžete držať samolepky, pohľadnice, fotografie, všetko, čo chcete držať pred vašimi očami. Pohodlná vec, pretože obrázky na stene sa nebudú môcť meniť, a na mudrke sa vizuálna kompozícia môže zmeniť ako prosím.

  • Veľmi zaujímavá abstraktná kompozícia s dobrými proporciami a vyšetrením farieb.

  • Okamžite 4 písmená pripojené k jednému slávnostnému slovu. Punk suspenzia, ktorá každoročne vyzdobí dom v predvečer Vianoc.

  • Krásny prvok, ak sa opakuje kdekoľvek inde v interiéri (napríklad v kresle tapety), bude to veľmi úspešné riešenie.

  • „Srdcová“ téma sa bude opäť prehrať. A to jedna z jednoduchých, vizuálne ľahkých variácií. Môže byť súčasťou slávnostného dekoru, alebo napríklad navždy „usadiť“ cez manželstvo.

  • Ryby – ďalšie sa často opakujú v interiéri. Nebudem k nej pridať malú farbu.

  • Veľmi jednoduché a veľmi hudobné riešenie, môžete taký spôsob, ako poraziť tematický kút v dome.

  • Milsely hroznové hranice – stručne, očarujúce a nič okrem toho.

  • Hlavné riešenie, ktoré si vyžaduje starostlivú prácu. Ale toto je teraz módne, takže stojí za to myslieť.

  • Štýlový veniec, ktorý nie je viazaný na novoročné sviatky.

  Korkové remeslá – Čo je dnes módne módne. Vyzerajú štýlovo a zdôrazňujú schopnosti fantázie a kreatívneho majiteľa doma. Preto sa v tom vyskúšajte. Všetko bude fungovať!

  O tom, ako vykonať panel z dopravných zápchov, pozrite si nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: