Najlepšie káblové slúchadlá

Moderní ľudia, ktorí vykonávajú veľa času na ceste, si nevedia si ich životy bez slúchadiel. Zároveň zostáva skôr veľké množstvo z nich stále verné štandardné káblové produkty, ktoré nikdy nenechajú. V článku budeme predstaviť hodnotenie najobľúbenejších modelov z rôznych cenových segmentov a dávať užitočné tipy na výber.

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Rating modely za cenu

Moderné obchody sú ponúkané Široká škála káblových slúchadiel. Nižšie je uvedená revízia charakteristík najobľúbenejších produktov v inom cenovom rozsahu.

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Rozpočet

Začnime s cenovo dostupnými modelmi.

SmartBuy Fit

Lacné športové slúchadlá sú ideálne pre milovníkov jogov alebo fitness vonku. Zaujímavý dizajn vyzerá atraktívnym a špeciálne veže zlepšujú fixáciu produktov na ušiach. Vstavaný mikrofón umožňuje použitie produktu ako headsetu na vykonávanie telefonických konverzácií. Hlasný a jasný zvuk, ako aj ochrana striekania, aby bol model optimálny pre tých, ktorí nechcú veľa tráviť.

Zo minesov, absencia nastavenia zvuku by sa mala zvýrazniť (je možné urobiť len cez telefón) a malé množstvo basov. Ale ak nie ste melamman, nepotrebujete to. Slúchadlá Lacné, Cena – 249 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

JBL JR300

Modelovaný model uzavretého typu Má širokú paletu krásnych odtieňov z nebeského modrej na pastelovú ružovú. Skladací dizajn zabezpečuje zjednodušené skladovanie a prepravu slúchadiel.

Úroveň hlasitosti je obmedzená na 85 dB, čo je optimálne pre deti a adolescentov. Reproduktory sa rozvíjajú, takže môžete počúvať hudbu priateľovi. Náklady na výrobok je 1100 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

Lenovo Y Gaming

Slúchadlá s uzavretým zatvorenými typu majú pôvodný dizajn. Prevaha čiernej robí vzhľad modelu prísnejší a jasné vložky červenej farby dávajú zvýraznenie. Na šálky je geometrický tvar, ktorý svieti v tme. Produkt má skladací dizajn a rotačné reproduktory.

Široký frekvenčný rozsah a odnímateľný mikrofón v kombinácii s funkciou virtuálnej 7.1, ktorý poskytuje zvuk so siedmimi rôznymi bodmi, vám umožní čo najviac využívať zvuk. Tento model je optimálny pre počítačové hry. Cena – 2499 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

Priemerný cenový segment

Teraz zvážte modely s ideálnou kombináciou ceny a kvality.

Apple slúchadlá

Možno, Najobľúbenejšie slúchadlá v uchu V porovnaní s inými modelmi tohto typu. Produkty majú nasýtený basy a dobré frekvenčné spektrum, čo vám umožní cítiť celú hĺbku zvuku. Ovládací panel je na drôte a umožňuje nastaviť hlasitosť a pripojenie k asistenta hlasu.

Vstavaný mikrofón má vysokú citlivosť, Takže partner bude skvelý počuť vás. Nanešťastie, výrobky „Apple“ majú jeden významný mínus – Sú vhodné len pre Apple Smartphones vďaka konektoru blesku. Náklady sú 1490 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

Urbanears Plattan 2

Uzavreté slúchadlá majú štýlový, elegantný dizajn. Hlavnou výhodou modelu je odnímateľný drôt, ktorý umožňuje používať ako bezdrôtový produkt. Ďalší konektor je navrhnutý tak, aby pripojil ďalšie slúchadlá – týmto spôsobom môžete sledovať film alebo počúvať hudbu spolu s jedným zariadením. Skladací dizajn a nastaviteľný rám, uľahčujú ukladanie a aplikovanie zariadenia. Šálky sú pevne priľahlé ku ušiam, ktoré poskytujú spoľahlivú izoláciu hluku.

Drôty majú horúčku, ktorá zvyšuje ich prevádzkové obdobie. Vďaka vstavanému mikrofónu sa model môže použiť ako headset. Cena – 2550 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

Sony MDR-7506

Model je určený pre profesionálnu prácu v štúdiu. Hlasný zvuk a vysoká kvalita vám umožňuje počuť akúkoľvek chybu. Pozlátené konektory, prírodná koža na čele a poháre poskytujú stavu slúchadlá a štýlový pohľad. Skladací dizajn poskytne jednoduché skladovanie. 6,3 mm konektor OPTIMAL PRE POUŽITIE STUDIOU.

Bohužiaľ, pretože dobré audibles pre milovníkov hudby, tento produkt nevyhovuje. Cena – 8670 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

Prémiová trieda

Sú to najdrahšie, ale aj najkvalitnejšie výrobky v kategórii káblových slúchadiel.

Xiaomi 1more Dual Driver In-Ear E1017

Dosť drahé slúchadlá Vysoko kvalitný výkon a dobré technické vlastnosti. Vložky intracanálneho typu sú pevne upevnené vo vnútri ušného plášťa a nespadajú von. Elegantné kovové puzdro sa vykonáva v čiernom a striebornom alebo vo výkone bieleho zlata. Široký frekvenčný rozsah a hlboký bass vám umožní väčšinou vychutnať si svoje obľúbené skladby, optimálne pre akýkoľvek hudobný žáner.

Výstuže majú dlhý drôt, Teda môže byť telefón umiestnený nielen vo vrecku plášťa, ale aj na odstránenie batohu tak, aby nezasahoval. Pomocou ovládacieho panela môžete nastaviť hlasitosť zvuku a reagovať na prichádzajúci hovor. Náklady na audio zariadenia sú 2499 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

1more Triple Driver Over-Ear H1707

Ďalšia nová kórejská značka, ktorá sa už podarilo prijímať odmeny ako najlepšie zariadenie počúvanie hudby. Návrh výstuže v kombinácii s tromi vstavanými ovládačmi poskytuje vysokokvalitný zvukový prívod bez kvapiek frekvencie. Produkt je optimálny pre hudobné alfa a profesionálov pracujúcich v oblasti záznamu. Vnútorné časti ráfika a šálky čalúnenej umelej kože.

Hlasný zvuk – ďalší produkt plus. Rotačné reproduktory vám umožňujú používať zariadenie ako slúchadlá DJ. Pôvodný dizajn v kombinácii s čiernou farbou dáva zariadenie a štýlový vzhľad. Náklady na model je 8570 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

Master & Dynamic MH40

Elegantný dizajn a drahá terakotová farebná koža Dokončiť tento modelový stav a bohatý druh. Výrobok je vyrobený v klasickom štýle. Veľké membrány a neodymové magnety poskytujú najvyššiu kvalitu zvuku.

Vďaka kovovým vložkám má produkt dlhú životnosť. Tkanina sa netiahne. Cena – 14899 rubľov.

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie slúchadlá podľa typu

Káblové slúchadlá sa líšia v type konštrukcie.

Vložky

Tento typ zvukových zariadení je malý typ intra kanála. Slúchadlá sa vložia do ucha a slúžia zvuk priamo do ušného plášťa. Plusy v takýchto zariadeniach. Sú optimálne na počúvanie hudby na ceste do práce alebo štúdia. Kompaktné plug-in sú umiestnené aj v vrecku džínsov. Dôležitým plus vložiek je široký frekvenčný rozsah, napriek malým rozmerom.

Niektoré z najlepších v tomto segmente sú Apple slúchadlá, bije UR3 a kórejský 1more Dual Driver In-Ear E1017.

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Nad hlavou

Slúchadlá tohto typu sú podobné konštrukcii s plnohodnotnými produktmi a sú stredne veľké šálky v kombinácii. Kompaktné zariadenia majú Skladací dizajn, čo značne uľahčuje skladovanie a prepravu. Veľký plus tohto druhu je Dobrá fixácia na hlave – Produkt nebude klesať ani počas športu, takže si ich môžete vziať na jog. Vďaka pevne sa zmestia na uši šálky Poskytnúť dobrú izoláciu hluku, ktorý zabraňuje extra zvuku.

Existujú ďalšie poddruženia nad hlavou slúchadiel – otvorené. Jedná sa o malé intrakanálové produkty vybavené assholes. Sú dobre upevnené na ušiach a na rozdiel od vložiek, nevypadnú. Kompaktná veľkosť vám umožňuje prenášať do bundy vrecka.

Najlepšie horné slúchadlá sú považované za bije Jordánsky, Philips SHL3070MV a Sony MDR-7506.

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Plná veľkosti

Veľké slúchadlá s uzavretým typom sú vhodné pre domáce alebo kancelárske aplikácie. Výrobky v plnej veľkosti sú spravidla vybavené vymeniteľným nastaviteľným mikrofónom. Audio zariadenia majú široký frekvenčný rozsah a hlboký basy, čo najpresnejšie prechádzajú všetky zvuky. Skutočné milovníci hudby definujú nasýtenie hudby. Nástroje so skladacím dizajnom a plávajúcimi šálkami môžu byť použité ako DJ. Plexiálne zapadajú do počítačových hier.

Zo minesov, môžete si všimnúť celkovosť slúchadiel, ktorá ich nedajú pohodlne používať mimo domu. Zastupované hodnotenie najlepších modelov tohto druhu Sennheiser HD 800, Fostex TH 610 a Master & Dynamic MH40.

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Čo si môžete vybrať?

Pri nákupe káblových slúchadiel sa odporúča venovať pozornosť niektorým detailom, ktoré pomôžu urobiť správnu voľbu.

  • Mikrofón. Zvyčajne slúchadlá sú určené nielen na počúvanie hudby, ale aj na vykonávanie telefonických konverzácií a riadenia hlasových asistentov. Kvalitné profesionálne produkty typu plnej veľkosti majú odnímateľný mikrofón s nastaviteľnou polohou. Ďalšie modely sú vybavené vstavaným vysoko citlivým mikrofónom umiestneným na ovládacom paneli.
  • Izolácia hluku. Dobrý zvuk je vybavený vysoko kvalitnou hlučnosťou izoláciou, ktorá zabraňuje prenikaniu vonkajšieho hluku. Plné a režijné modely uzavretého typu majú prirodzenú izoláciu hluku, ktorá je zabezpečená pevne uchom. Otvorené nadiaduce slúchadlá a vložky nie sú v tomto ohľade také praktické. Výnimkou sú modely so vstavaným systémom storno hluku. Vďaka ďalšiemu mikrofónu, ktorý monitoruje externé zvuky a blokuje ich pomocou špeciálnej technológie, izolácia je izolovaná. Toto nebude zasahovať do počúvania vašich obľúbených skladieb. Jediné mínus sú ich vysoké náklady v porovnaní s bežnými výrobkami.
  • Konektory. Preskúmajte zakúpené slúchadlá pre prítomnosť vodičov s konektormi pre rôzne vzorky. Na pripojenie položiek do smartfónu sa vyžaduje kábel s príslušným konektorom. Pre synchronizáciu s TV, ak budete sledovať film a nechcete zasahovať do domácností, potrebujete USB konektor. Pre počítač vhodný ako USB aj Jack 3.päť.
  • Typ riadenia. Na uľahčenie používania audioperov, výrobcovia poskytli káblové slúchadlá s malým ovládacím panelom, na ktorom sa tlačidlá nachádzajú na nastavenie hlasitosti zvuku a odozvu na prichádzajúci hovor. Niektoré modely vám umožňujú priamo pripojiť k hlasovému asistenta, zapnúť a vypnúť kompozíciu, ako aj previnúť skladby a spätné stopy.

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Najlepšie káblové slúchadlá

Existujú produkty kombinujúce káblové aj bezdrôtové model. V prípade odpojenia drôtu pokračujú v práci, ak je batéria nabitá. Podobné audio zariadenia sú vybavené dvojicou tlačidiel na puzdre pre pohodlné nastavenia.

Ako rozlišovať originál Apple slúchadlá z falzifikátov vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár