Najlepšie rozpočtové herné slúchadlá

Rýchly rozvoj počítačového herného priemyslu viedol k sortimentu takmer všetkých spoločností sa objavili produkty pre hráčov. Slúchadlá sú jedným z mnohých prvkov, ktoré vám umožňujú plne ponoriť sa do hry a získať maximum potešenie z neho. Rovnako ako iné počítačové periférie, slúchadlá sú rozdelené do cenových kategórií, ale aj medzi lacné zariadenia, môžete nájsť slušných „zástupcov“.

Aký výrobca vybrať?

Na slúchadlách pre počítačové hry ponúkajú rôzne značky svoje výrobky. Medzi nimi sú spoločnosti špecializujúce sa výlučne na výrobu herných vzorov slúchadiel, ako aj firiem produkujúcich rôzne druhy akustiky. Existuje niekoľko značiek, ktorých výrobky sa osvedčili z najlepšej strany, a to je preferencia hráčov v mnohých krajinách sveta.

A4Tech

Počítačové zariadenia tejto spoločnosti sú dopytom od hráčov. A4TECH sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných a cenovo dostupných počítačových periférií: myši, klávesnice a slúchadlá.

Sennheiser

Slávny výrobca z Nemecka vyrába vysoko kvalitné slúchadlá rôznych modelov. V rozsahu výrobkov Sennheiser predstavuje slúchadlá pre hráčov a bežných používateľov.

Razer

Na rozdiel od Sennheiser značky RAZER sa špecializuje výlučne pri výrobe tovaru pre aktívnych hráčov.

Všetky produkty tejto značky sú populárne medzi CybersportsMen.

Hyperx

Počítačové periférie tejto značky sa vyznačujú vysoko kvalitným výkonom a nízkou cenou. Hyperxové zariadenia sú dopytom medzi bežnými hráčmi a hráčmi, ktorí hovoria na profesionálnej úrovni.

Logitník

V rozsahu produktov tejto spoločnosti sú prezentované modely zariadení rôznych cenových kategórií. Bez ohľadu na náklady, Slúchadlá Logitech spĺňajú moderné štandardy kvality a vyrovnajte sa s hlavnou úlohou.

Najlepšie káblové modely

Takmer všetci hráči pri výbere slúchadiel sú primárne zamerané na ich náklady. Výrobcovia počítačových periférií produkujú rôzne modely takýchto zariadení, medzi ktorými existujú lacné možnosti, ktoré môžu uspokojiť potreby regenerácie kupujúceho.

Červený štvorcový bombardér

Funkcia tohto modelu je ich malá hmotnosť. Červený štvorcový bombardér patrí do zariadení uzavretého typu, ktorý zaisťuje maximálny komfort pri komunikácii pri hraní s inými hráčmi. Hlavnou výhodou červeného štvorcového bombardéra je prítomnosť vysoko kvalitného vstavaného mikrofónu. Počas konverzácie nevytvára zásah a efekt echo. Ich spojenie je možné výlučne pomocou drôtu.

Atraktívny dizajn zariadenia je zabezpečený prítomnosťou extraktora umelej kože.

Sven AP-G888MV

Rozpočet herné slúchadlá s pohodlným ambufkom, ktoré sú pevne priľahlé k hlave. Vďaka pohodlným tvarom a vysoko kvalitným materiálom, dokonca aj po dlhodobom používaní, SVEN AP-G888MV Slúchadlá nespôsobujú nepohodlie pocity na ušiach a hlave. Zariadenie je vybavené citlivým mikrofónom. Poskytuje vysokokvalitný hlas bez rušenia.

Drôt na pripojenie k počítaču je vybavený spoľahlivým prameňom z tkaniny, ktorý ho chráni pred poškodením a zlomkami.

Lenovo Y Stereo

Dobré lacné slúchadlá pre začiatočníkov hráčov. Čistý zvuk a kompletná hluková izolácia im umožňujú byť jedným z lídrov v ich segmente. Niektoré parametre zariadenia nie sú horšie ako charakteristiky drahších modelov slúchadiel. Rozlišovacia značka Lenovo Y Stereo je odnímateľný mikrofón. Počas hry sa dá ľahko odstrániť tak, aby nezasahoval a neposkytol extra hmotnostné slúchadlá. Kvôli prítomnosti závesovej zlúčeniny slúchadlá dokonale zapadnú do ucha akejkoľvek formy.

Ambushira z vysoko kvalitných tkanín poskytuje pohodlné používanie zariadenia na dlhú dobu.

HP Pavilion Gaming 400

Hlavnou výhodou prezentovaného modelu je podpora frekvenčného rozsahu v rozmedzí od 20 do 20 000 Hz. Táto funkcia poskytuje plnohodnotný hlboký zvuk. Ako materiál, ambulandu používa mäkkú umelú kožu. Vďaka premyslenej forme slúchadiel HP Pavilion Gaming 400 netlačia hlavu a uši, ktoré používajú maximálne pohodlie pri používaní zariadenia. Vstavaný mikrofón sa vyznačuje zvýšenou citlivosťou, takže emocionálne hráči počas aktívnej hry je lepšie ho zakázať.

LOGITECH G231 Stereo Gaming Headset

Charakteristika tohto modelu vám umožňujú znieť, čo zodpovedá kvalite prémiových modelov slúchadiel. Ambushura je vyrobená z perforovanej tkaniny, ktorá poskytuje prístup vzduchu na uši počas hry. Dokonca aj po dlhom používaní logitech G231 stereofónne hier Headset Head sa nevyhrieva. Jednoduchosť prevádzky je zabezpečená anatomickou formou zariadenia, svetelného rámu a schopnosť otáčať ušné kamery v akomkoľvek uhle.

Rating Wireless Headset

Pre maximálne pohodlie, hráči používajú bezdrôtové slúchadlá pre hry. Výrazným znakom takýchto modelov je schopnosť pripojiť sa k hlavovej jednotke cez Bluetooth. Bezdrôtové pripojenie neobmedzuje hráč a dáva mu veľkú slobodu počas hry.

STEELSERSERS ARCTIS 7

Slúchadlá majú stručný dizajn, vďaka čomu vyzerajú drahé. Sila a spoľahlivosť dizajnu je zabezpečená špeciálnym spôsobom nastavenia čelabooku. Mnoho lacných modelov bezdrôtových slúchadiel sú vybavené plastovým hlavným nastavením a v Steelsers Arctis 7 sa proces nastavenia vykonáva pohybom mäkkej pásky. Slúchadlá sú úplne susedí s hlavou bez ďalšieho tlaku. Model posudzovaný je ideálny na dlhé použitie. Komfort uší je zabezpečený aplikovaním špeciálneho materiálu Airweave. Má dobrú priepustnosť vzduchu, ktorá vám umožní udržiavať pohodlnú teplotu.

Trvanie zariadenia počas bezdrôtového pripojenia je 12 hodín.

RAZER MANO’WAR

Mnohé cybersports nepoužívajú bezdrôtové slúchadlá z dvoch dôvodov:

  1. Vstavané batérie poskytujú extra slúchadlá;
  2. Zariadenie môže vybiť v najviac inopportune moment.

Pre amatérskych hráčov, ktorí nemajú obchodovať podobné funkcie, bezdrôtové slúchadlá môžu byť najlepším riešením pre vytváranie pohodlných podmienok počas hry. Model RAZER MANO’WAR pracuje vo vzdialenosti 12 metrov od hlavičky, ktorá poskytuje maximálny komfort a slobodu pri používaní. Táto vzorka neposkytuje káblové pripojenie, ktoré by mohlo výrazne rozšíriť svoje schopnosti. Ďalšou funkciou je potreba používať špeciálny softvér, ktorý poskytuje ukladanie užívateľských nastavení výlučne v oblaku.

Najlepšie slúchadlá s mikrofónom

Mnohí hráči počas on-line hier aktívne vyjednávajú s ostatnými účastníkmi procesu. Podobná príležitosť pre nich dáva slúchadlá pre počítač so zabudovaným mikrofónom.

A4TECH HS-60

Zariadenie je vybavené dvoma množinami AmCusur:

  1. kožušiny, zabezpečenie pohodlia pre uši a hlavu, ale pri použití takého materiálu sa nezhoršuje žiadne významné zhoršenie;
  2. Standard, vyrobené z koženky.

Hlavný kábel je pomerne hrubý a dokonca aj po dlhom používaní zostáva celkom.

Puma frontum

K dispozícii podľa cenových hráčov Uzavreté slúchadlá. Napriek nízke náklady obsahuje balík zariadení dva páry Amcusur a úplné predĺženie kábla. Slúchadlá vyrobené v klasickom dizajne. Jedinou funkciou smerujúcou k ich hráčom Bias je jasná farba čalúnenia umiestnená v čele. Slúchadlá Cougar Phontum sú vybavené vysoko kvalitným mikrofónom, ktorý sa dá ľahko odstrániť.

Perfeo stráž

Rozpočtový model slúchadiel s plnou veľkosťou je vybavený podsvietením, nastaviteľným mikrofónom, vysoko kvalitnými reproduktormi. Široká škála podporovaných frekvencií vám umožňuje jasne počuť tiché zvuky aj na pozadí viac hlasných. Niektoré nepríjemnosti počas prevádzky zariadenia môžu byť spôsobené ich nezmyslom.

Bývanie slúchadiel je ľahko poškriabané kvôli nízkej kvalite plastu.

Steel Series Arctic Pro

Model herných slúchadiel podporujúcich virtuálny zvuk formátu 7.jeden. Rôzne s neobvyklým dizajnom a atraktívnym podsvietením. Výrobca pozície tento model podľa určeného výlučne pre hráčov. Slúchadlá Series Series Arctic Pro ponúkajú používateľom čistý a vysoko kvalitný priestorový zvuk.

Top 5 rozpočtových herných slúchadiel vo videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár