Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Lacná triedna akustika môže byť dosť dobrá voľba. Dobré potvrdenie o tom možno považovať za najlepšie slúchadlá s najlepším rozpočtom. A napriek tomu je užitočné zistiť svoje funkcie, zoznámiť sa so zoznamom optimálnych možností a pravidiel voľby.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Čo sa líši od drahých?

Tam je názor (posilnený mimochodom, a zistenia špecialistov) žiadny zvláštny rozdiel medzi drahými a lacnými slúchadlami. Môže sa zdať paradoxné, ale to je to, ako sú veci na začiatku 2020s. Pre pomerne skromné ​​množstvo, môžete získať slušné, pevné pracovné zariadenie. A niekto za veľké peniaze si kúpi večný zdroj problémov.

Niektoré jednoznačné funkcie nie sú pridelené – v každom cenovom segmente teraz existuje mnoho z technického vykonávania, dizajnu a praktickosti výrobku.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Ako si vybrať?

Ale stále si vybrali potrebné slúchadlá, dokonca aj možnosti rozpočtu. Aspoň preto, že trh ukazuje hmotnosť modelov takýchto zariadení. Tu sú niektoré kritériá:

 • vzhľad;
 • Dokonalosť montáže;
 • kvalita zvuku;
 • frekvenčná reprodukcia;
 • Metódy pripojenia;
 • Zvuková izolácia;
 • Ďalšia funkcia.

Zvážte tieto pozície niekoľko ďalších. Samozrejme, všetci majitelia rozpočtových slúchadiel by chceli, aby toto zariadenie vyzerali „cool“ a ohromení na prvý pohľad. Ale problém je Sofistikovaný dizajn je najčastejšie charakteristický pre zariadenia, ktoré nie sú príliš vysokou kvalitou. Profesionálni dizajnéri sú drahé. A najpravdepodobnejších výrobcov spasených alebo na materiály alebo na technológie, alebo na funkčnosti slúchadiel.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Na niektoré modely sa nemusí uplatňovať. Nesnažte sa vziať to, čo vyzerá ako svetlý a hodiť, Musíme najprv preskúmať všetky nuansy. A prvá, ktorá je celkom prirodzená, to Publikovaný zvuk. Modely s nízkou kvalitnou akustikou sa najčastejšie produkujú v basovom rozsahu. Keď ich hrá, začína, syrovanie, ubúdanie, iné cudzie zvuky.

Skúsený spotrebiteľ však nevyhnutne skontroluje a všetky ostatné frekvencie. Testovanie ich nie je príliš ťažké – potrebujete len pripraviť skladby so zodpovedajúcimi zvukovými pásmi na vašom zariadení. Rovnako dôležité pre vyhodnotenie zvukovej izolácie. Na to na niekoľko sekúnd nastavte maximálny objem.

Ak nezasahuje do počúvania počúvania hudby, znamená to, že existujú definície s izoláciou.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

POZOR: Každý nútený zvuk by mal byť dokonale čistý a dobre pracujúci. Všetko by malo byť jasne hrané, aj keď hovoríme o najtichších, sotva vnímaných signáloch.

Týkajúci sa Balenie, Potom sú najslavené miesto rozpočtu. Ale ak si vyberiete, že nie je to lacnejšie, ale stále trochu hodné zariadenia, môžete sa spoľahnúť na aspoň vymeniteľnú inkubinu. Uistite sa, že hodnotíte Kvalitné materiály a ako sa spojili hlavné časti seba. To vám umožní posúdiť profesionalitu a svedomitosť výrobcu.

Metódy pripojenia – Je to predovšetko Káblová voľba a Bluetooth. Napriek sľubným bezdrôtovým pripojením je určite o tom, že je to vždy lepšie. Pre tých, ktorí používajú slúchadlá na počítači alebo jednoducho nechcú tráviť nabitie batérie na smartfóne, „staromódny“ káblové slúchadlá sú ideálne. Ak je stále voľba v prospech Bluetooth, nie je, aby ste určili polomer trvalo udržateľného príjmu a života batérie. Užitočnou možnosťou v tomto prípade bude vstavaná pamäť.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie modely

Konverzácia o rozpočtových slúchadlách vhodných na vedenie príkladu Červený štvorcový bombardér. Toto je vynikajúci model hry s dobrým zvukom. Lacné plastové použité na stavbu. Tento krok nie je náhodný – to umožnilo výrazne znížiť výrobok. Inžinieri boli schopní vybaviť svoj produkt a vynikajúci vstavaný mikrofón.

Zvuk nemôže byť považovaný za absolútny štandard kvality, ale všetko, čo potrebujete na počúvanie, prehrávač bude reprodukovaný. Abushura je vyrobená z kože, ktorá sama o sebe krásne. Okrem toho, kožený povrch nadmerne nehrieva uši, koľko iných materiálov. Ale zvážte tento model jeden z najlepších na svete zabraňuje čistým káblovým výkonom. Produkt nebola dostatok mobilného, ​​aby si to s vami nie vždy. Okrem toho je drôt veľmi jednoduchý.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Ale môžete si tiež kúpiť vysoko kvalitné slúchadlá s odkvapkávačmi z umelej kože. Napríklad model Sven AP-G888MV. Používatelia označili vždy vynikajúce susedí s hlavou. Pripojenie sa vykonáva pomocou kábla, ktorý má spoľahlivé tkaniny. Ovládací panel je dokončená všetkými pravidlami pohodlia, a to, čo je dôležité, ukazuje veľmi dôstojný zvuk.

Treba tiež zaznamenať, že časť spotrebiteľov sa snaží vybrať slúchadlá s potlačením hluku. V tomto prípade sa lacné perfektne zapadajú Lenovo Y Stereo. Znie to len bezpružené a vyznačujú sa zvukovou izoláciou virtuoso. Mikrofón nie je potrebný na zvýšenie a nižšie niečo, čo chcete povedať. Toto riešenie je celkom pohodlné.

Vyzdvihnutie vložiek, by sa mal pozrieť JBL C100SI. Skutočnosť, že vydali taký dobre známy výrobca, nemôžu sa však radovať. Dizajnéri boli schopní poskytnúť prijateľný basový a slušný zvuk v stredných frekvenciách. Ale „top“ akustiky, bohužiaľ, odrezať. Ale v takom lacnom produkte trpí kompromisom.

Útem je, že nevýhody môžu byť kompenzované nastaveniami ekvalizéra.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

V rovnakej cenovej kategórii a Panasonic RP-HJE125. Hĺbka basov závisí od toho, ako správne bude užívateľ vybrať Ambush. Zariadenie sa zhromažďuje celkom dobre a bez problémov „sedí“ v uchu. Výrobca vyhlasuje, že rečník robí zvuky od 10 do 24 000 Hz. Užitočné však zvážte iné modely dostupného cenového rozpätia.

Pri výbere slúchadiel s mikrofónom, to znamená, že si zaslúži pozornosť TTEC J10 čierna. Pre pripojenie k rôznym prístrojom sa aplikuje štandardný 3,5 mm konektor. Optimálna úroveň objemu je zabezpečená vysokou citlivosťou (pri 97 dB). 32 Ohm rezistencia vylučuje hluk, sipot a iné cudzie zvuky. Keďže počet častí je relatívne malý, dizajn je pomerne spoľahlivý a stabilný aj pri dlhých turistických prechodoch.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Príjemný výber môže byť TFN MC-505 Ružová. Tento model slúchadiel tiež používa pravidelný konektor Minijack. Na udržanie správnej kvality zvuku sa aplikujú reproduktory s priemerom 10 mm. Ak chcete vylúčiť zahraničné zvuky, použite silikónový zámok. Existuje mikrofón, vďaka ktorým sú možné hovory alebo odosielanie hlasových správ.

Ak máte záujem o produkty pod pevnou značkou, mali by ste sa pozrieť na Philips SHP2000 / 10. Veľké misy boli pokryté mäkkým materiálom, ktorý vám umožní vychutnať si aj dlhé konkurzy. K dispozícii je pravidelný konektor Minijack. Nastavovacia súprava obsahuje adaptér na prepnutie na vstupy 6,3 mm. Základné technické parametre:

 • Uzavreté vykonanie plnej veľkosti;
 • káblové pripojenie;
 • Úroveň citlivosti 100 dB;
 • Úroveň výkonu 500 MW;
 • 2 m dlhý kábel;
 • Klasická čierna farba.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Presne pozornosť spotrebiteľov a slúchadiel Defender Warhead G-160 Black. Zariadenie sa uskutočňuje cez uzavretý spôsob. Citlivosť je len 54 dB. Ambuchuirs sú vyrobené z vynikajúcej umelej kože. Výrobca vyhlasuje, že tieto herné slúchadlá poskytujú úplné stereo.

Technické vlastnosti:

 • Frekvencia signálu od 20 do 2000 Hz;
 • dynamika s priemerom 40 mm;
 • káblové pripojenie;
 • Celkový elektrický odpor 32 ohmov;
 • Smerový mikrofón na ohybnú nohu s citlivosťou 54 dB;
 • 2,5 m dlhý kábel;
 • Zelené alebo čierne sfarbenie (v závislosti od výberu používateľa).

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Slúchadlá sú tiež vybavené dobrým mikrofónom Harper HV-805 sivá. Toto zariadenie poskytuje frekvenciu 0,02 až 20 kHz. Výrobca vyhlasuje, že jeho výrobok dáva priestorový zvuk s najmenším akustickým detailom. Slúchadlá sú kompatibilné s najmodernejšími gadgetmi, pre to nepotrebujete špeciálne nastavenia ani ďalší softvér. Vysoká amplitúda vibrácií výrazne zlepšuje pohodlie počúvania.

Ale medzi rozpočtovými slúchadlami sú slušné bezdrôtové modely. Napríklad športové zariadenie CHOTNOSŤ AM61. Konštruktívne poskytuje pripojenie slúchadiel na krku pomocou magnetov. Trvanie autonómnej práce 10-11 hodín. Nabíjanie batérie sa vykonáva pomocou štandardného konektora MicroUSB, ale drôt by mohol byť a viac autentickejší a niekedy zariadenie „stráca“ telefón.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Niektoré horšie vhodné pre športové slúchadlá Samsung EO-BG950 U FLEX. Avšak, šípky držia v ušiach relatívne dobre. Vývojári sa podarilo zabezpečiť plnohodnotný multipoint podporu. Pripojenie s stabilným smartfónom a stále stojí za zmienku veľký mikrofón. Som rád a vyvinutý hlasovým asistentom S-HAY.

Originálna klasika je modifikácia SENNHEISER IE 4. Používa sa niekoľko rokov a je dôsledne vyrobený. Jedná sa o jednoduchý káblový produkt s dĺžkou kábla 1,2 m a bez zbytočných zvonov. Je pekné, že kábel nie je na negatívnych teplotách.

DÔLEŽITÉ: Closed tento model pomerne často a mal by byť vybraný s opatrnosťou.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Z bezdrôtových noviniek je dôležité volať Xiaomi Airdots Pro. Takéto slúchadlá sú charakterizované:

 • Vstupný výkon a vynikajúci potlačenie hluku;
 • ochrana pred vlhkosťou na úrovni IPX4;
 • Trvanie práce z jedného nabíjania je 3 hodiny;
 • 10 hodín práce z účtovaného prípadu;
 • Pripojte sa k gadgets podľa protokolu Bluetooth 4.2;
 • Konektor nabíjačky USB-C.

Existuje niečo, čo odporučí obaja znalcov z ušných slúchadiel. Rozpočet vhodný pre nich Model SHURE SE215. Zariadenie je vybavené vymeniteľným káblom. Kvôli nízkej odolnosti a vysokej citlivosti je poskytnutý vynikajúci kontakt s mobilnými zariadeniami. Užívatelia poznamenali, že pristátie v ušiach je dosť dobré aj na športové vzdelávanie.

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Najlepšie rozpočtové slúchadlá

Nasledujúce video predstavuje top 15 najlepších rozpočtových slúchadiel.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár