Odrody a tajomstvo výberu svetelných panelov

Ľahké panely je ďalší pôvodný prvok v interiéri. Ľahké obrazy, viacfarebné časti môžu byť umiestnené vo vertikálnej a horizontálnej polohe. Sú umiestnené na stenách a oknách. K dnešnému dňu existuje mnoho možností pre takéto obrazy. Tento článok bude hovoriť o zvláštnych takýchto dekor, ich typy, nuansy voľby, pravidlá starostlivosti.

Zvláštnosť

Light Panel je dekoratívny obraz, ktorý sa aplikuje na sklo alebo iný základ. Kresba je zvýraznená po celom povrchu pozdĺž okrajov alebo v samostatných zónach. Materiál, na ktorom je obrázok aplikovaný, nie je teplo. Podsvietenie sa pozostáva z malých LED diód. Vzhľadom na ich vlastnosti je pravdepodobnosť vykurovania vylúčená.

Hlavné vlastnosti svetelného panelu:

 • Neobvyklá výzdoba, ktorá v interiéri nie je tak často aplikovaná;
 • Energetická účinnosť a spoľahlivosť v dôsledku použitia podsvietenia LED;
 • Jednoduché použitie a starostlivosť;
 • Veľký výber výkresov;
 • prijateľné náklady;
 • Vytvorenie estetiky obytných priestorov.

Existujú samostatné typy panelov bez obrázkov. Light Decor slúži Ripa z LED. S ňou sa vykonávajú individuálne akcenty. Ribbon je ľahké dať druh obrysu.

Niektoré svetelné modely majú Komplexný dizajn. Základom pre dekor je celý panel s LED diódami. Táto možnosť môže vykonať úlohu nástennej lampy. LED Jas pre to je dosť dosť.

Varianty svetelných panelov veľa. Všetky z nich majú vlastné vlastnosti, ako sú svetelné prvky, vďaka čoho je vytvorený svetelný efekt.

Prehľad typov svetelných prvkov

Stenové svetelné panely majú Rôzne možnosti pre ľahké prvky. Vizuálny účinok vnímania závisí od ich zobrazenia.

Lampa

Vytvárajú rozptýlené svetlo. Svetelný prúd svieti všetky detaily obrazu rovnomerne, bez stmievania a jasného prízvuku v samostatných častiach.

LED pásové svetlo

Stuhy sa spravidla používajú ako Dodatočný osvetľovací prvok. Pri použití pásky ako hlavného svetelného prvku sa odporúča umiestniť ho po celej oblasti kompozície. Je dôležité vedieť, aké pokrytie bude príliš svetlé. Je lepšie venovať pozornosť obrázku s tlmenými odtieňmi.

Prečítajte si viac  Microlab Stĺpce: Charakteristiky, Modely Review, výberové kritériá

Stuhy sú rôzne farby. Rôzne odtiene pomôžu vytvoriť neobvyklý dekoratívny efekt.

Svietidlá s matricou

Výber prvkov je veľmi rôznorodá a Modely sú veľmi praktické.

Možnosti produktu

Existuje mnoho odrôd dekoratívneho produktu s podsvietením. Najzaujímavejšie možnosti pre produkty sú uvedené nižšie.

 • Tlač. Obraz sa aplikuje na povrch skla so špeciálnou metódou. Aplikačná práca sa vykonáva s jemným filigránom. Výsledok je čo najbližšie k prirodzenosti obrazu. Pomocou tlačovej tlače na skle môžete implementovať najťažšiu myšlienku dizajnéra do reality. So vhodným osvetlením sa ukáže veľký efekt. Vysoká popularita medzi možnosťami tlače na skle využíva panel „mapu sveta“. LED páska prechádza obrysom obrazu všetkých kontinentov. Samostatné svietidlá zdôraznili hlavné krajiny a hlavné mesto sveta.

 • Šitý. Krásna práca pripomínajúcu skutočnú prácu. Vykonávanie troch spôsobov.
 1. Imitácia vitráže so sklenenou nástennou maľbou.
 2. Pracovná technika znamená použitie zarámovaných farebných okuliarov, ktoré sú navzájom spojené.
 3. Fixovanie – technika upevnenia jednotlivých farebných okuliarov v jednom zložení. Práca sa koná v špeciálnych peciach pri vysokej teplote. Obraz sa získa s krásnou úľavou.

 • Maľovanie na iných materiáloch alebo objemových obrázkoch. Produkty sú osvetlené stuhou alebo bodovými lampami. Vnútorné osvetlenie chýba. Dekoratívny účinok je vytvorený kvôli osvetleniu jednotlivých častí panelu. A lampy sú umiestnené okolo obvodu panelu, vyznačuje sa stuhou špecifickými obrazovými zónmi. Tým sa vytvorí ďalší vizuálny efekt.

 • Výrobky zo svietidiel a LED stuh. V tomto prípade nie je žiadny obrázok. Zloženie pozostáva z kontúr vytvorených osvetľovacími prvkami. Takže špeciálny dojem je vytvorený novoročnými dekoratívnymi panelmi vo forme jeleňa, Nový rok jedli, snehové vločky a snehuliak.

 • Panel z prírodných materiálov. Dekoratívne prvky sú veľmi originálne. S ich stvorením, himalájskou soľou, rôzne kamene, ktoré majú antibakteriálne vlastnosti. Takéto panely zdobia steny krásy salónov, sauny.
 1. Soľná skupina vyzerá ako kresba, ktorá je stanovená soľnými doskami. Vzor je zvýraznený, čím sa vytvorí fantastický obraz.
 2. Onyx – kameň, ktorý sa používa pri vytváraní panelu. Panel z Onyx môže byť umiestnený v každej miestnosti. Kameň vytvára účinok pohybu vĺn alebo kvapiek. Rôzne odtiene a formuláre vám umožňujú vybrať požadovaný dekor pre akékoľvek prostredie.
Prečítajte si viac  Čo je foto v tlačiarni a ako ju vyčistiť?

 • Dekoratívne výrobky z Duraights s podsvietením. V tomto prípade prvá potreba vytvoriť náčrt a potom. Durate bude upevnený na míľniku. Obrázok je starostlivo fúzovaný a dokončil prevádzku pripojenia podsvietenia. Pri vytváraní hromadnej kompozície sa vyžaduje rámček.

 • Panelové póly sú vo veľkej dopyte. Ak je takýto produkt, vytvorí sa ďalší efekt okna. Pre kompozície používajú obrázky s kozmickými motívmi alebo morskými scenériami.

 • Zrkadlové svetelné panely. Dekor zmení akúkoľvek izbu v pôvodnom umeleckom priestore. Najčastejšie sa zrkadlové výrobky používajú na riešenie určitých úloh v dizajne. Umiestnenie prvku pomáha nastaviť niektoré chyby v nastavení, a to:
 1. zvýšenie množstva svetla;
 2. vizuálny nárast v úzkej a úzkej miestnosti;
 3. Nastavenie objemu, hĺbky a výšky miestnosti.

Formulár produktu môže byť iný. Existujú možnosti vo forme kruhu, námestia alebo mnohouholníka. Pôvodný pohľad má oválne alebo pravouhlé modely. Niektoré panely sa skladajú z pripojených častí, iné majú tuhý dizajn.

Ako si vybrať?

Pri nákupe panelu s podsvietením stojí za zváženie viacerých hlavných kritérií.

 1. Sklenený povlak by mal byť bez poškodenia, škrabancov a iných defektov.
 2. Je potrebné si vybrať produkt, v ktorom je možné nahradiť jednotlivé časti bez porušenia integrity kompozície.
 3. Dostupnosť poistného systému Power.
 4. Paralelné pripojenie svietidiel. S konzistentným spojením sa práca zlomí naraz všetky časti v prípade, že niektoré LED diódy alebo lampy prestanú pracovať.

Ako aj Voľba panelu priamo závisí od umiestnenia a prostredia. LED produkty môžu byť s výkresmi gréckych hrdinov, klasickej architektúry. Nezvyčajne vyzerá panel s fotografickou tlačou obrázkov slávnych umelcov.

Pre nastavenie minimalizmu Zamerajte sa na geometrické obrázky.

Pre spálne Vhodný model svetlých odtieňov s abstrakciou. Dekor s tlmeným svetlom bude vynikajúce nočné svetlo.

Niektoré osvetľovacie produkty majú funkciu blikania, ktorá vytvára upokojujúci účinok. Svetelné výrobky majú automatický spínací režim, ktorý je tiež veľmi pohodlný. Modely s inklúziou tiež vykonávajú množstvo funkcií. Pri umiestnení na stenu alebo nad posteľou sa zamerajte na konkrétny bod.

Prečítajte si viac  Dizajn apartmánu s jednou spálňou s nika

Panno niekedy vykoná úlohu plnohodnotnej lampy. Produkty majú zmyslovú kontrolu. Preto môžete jednoducho konfigurovať prevádzku svetelného prvku.

Pravidlá starostlivosti

Light Panel má dlhú životnosť. Pre Decor Easy starať sa o. Pravidelne potrebný Čistý Povrch s použitím mäkkej špongie a tekutého detergentu alebo šampónu.

Neodporúča sa používať abrazívne čistiace prostriedky alebo chlór.

Keď osvetľovací prvok zlyhá, je potrebné nahradiť. Nepracujte, ak nie sú žiadne skúsenosti s osvetľovacími zariadeniami. Lepšie kontaktujte majstra.

Panel nemôžete skontrolovať pre silu. Sklo, ktoré je základom mnohých modelov, je dosť spoľahlivé. Ale so zameraným nárazom môže povrch rozptyliť, prasknúť alebo havárie.

Light Panel bude vynikajúcim riešením pre dizajn akejkoľvek miestnosti. Existuje mnoho variácií obrázkov, ktoré spolu s ľahkými prvkami poskytujú pôvodný dekoratívny efekt. Výber produktu závisí od mnohých faktorov. Je potrebné vziať do úvahy štýl a paletu interiéru.

Odporúčania a niektoré tipy na výber pomôžu vybrať si vysoko kvalitný, zaujímavý produkt, ktorý bude slúžiť ani jeden rok.

O tom, ako urobiť ľahký panel, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: