Oprava dvojizbového bytu v novej budove

Oprava dvojizbového bytu v novej budove má významné výhody v porovnaní s opravou vykonávanou v sekundárnom bývaní. Nie je potrebné demontovať starú úpravu, redo komunikáciu a export obrovské množstvo stavebných odpadkov. To je výrazne uložené a čas a peniaze. Ale najdôležitejšou vecou je, že nový byt je „čistý list“, ktorý vám umožní realizovať akýkoľvek nápad.

Základné pravidlá

Vykonávanie opravy nového dvojizbového bytu v novovybudovanej novej budove, nemá zmysel získať drahé materiály. Budova v každom prípade začne zdĺňať zmršťovanie, tak drahý povrch alebo čiastočne zhoršiť alebo úplne deformovaný. V tomto štádiu urobte vysoko kvalitnú renováciu lepšie materiály, ktoré sú najviac nenáročné a plastové. Naplánujte si dekoráciu dvoch, potrebujete starostlivo a nevyhnutne s náčrtmi kreslenia.

Nákup bývania v novej budove, malo by sa zrejmé, že to môže vyzerať inak. Najčastejšie v priestoroch sa developer vykonáva návrh opravy, hoci existujú možnosti a s predrezaným orezaním. V prvom prípade kupujúci očakáva, že kupujúce steny, dosky prekrývania z betónových a nedostatočných vchodových dverí. V druhom prípade budú všetky povrchy pripravené na dekoratívne obloženie. Inštalatérske a vykurovacie zariadenia najčastejšie už nainštalované.

Ak sa rodina plánuje okamžite cestovať do bytu, je lepšie, aby si kúpil byt s dokončovacou dekoráciou od vývojára.

Kde začať?

Poradie opravy v novej budove sa nelíši od toho, čo sa vykonáva v sekundárnom bývaní. Spustenie procesu by mal byť vždy s najčistejšou a hranicou intenzívnou prácou. V prípravnej fáze sa vyskytne demolácia, prenos alebo erekcia oddielov, a možno odstránenie povrchovej úpravy vykonanej počas výstavby. Potom sú okná nainštalované, podlahová poter, ako aj zapojenie elektrického vedenia a vodovodu. Po likvidácii stavebného odpadu je povrch pripravený na hrubovanie, čo znamená zarovnanie, omietky a tmelu.

Príprava povrchov na konečnú úpravu

Hlavným účelom prípravnej fázy je zarovnanie stien a stropov. Pre svoju vlastnú implementáciu sa používajú spravidla spatuls, žehlenie a solubické pravidlá. Čistenie povrchu z nečistôt a prachu, musíte použiť zmes na omietky. Spravidla je „recept“ jeho prípravy už uvedený na balení. Pre jednotnú distribúciu kompozície na stenách je lepšie použiť stavebné majáky. Rapating celej omietky, musí odstrániť malé nezrovnalosti.

Mnohí stavitelia sú uviaznuté stenou pred použitím omietky, ktorá poskytuje lepšiu kompresiu materiálov. Ak je vrstva omietky naplánovaná na hrubšiu 3 cm, celý proces je lepšie rozdelený do dvoch stupňov. V prvej fáze povrchu sa jednoducho zvinia a na druhom – sa už upravia na konečný výsledok. V tomto prípade je primér umiestnený medzi dvoma vrstvami omietky. Je dôležité nezabudnúť, že vrstva omietky nemôže prekročiť 5 centimetrov. Tok výslednej vrstvy je riadený úrovňou konštrukcie.

Pre bežné izby sa odporúča používať zmesi obsahujúce sadry, A pre priestory s vysokou vlhkosťou je potrebné uprednostniť kombinácie cementov, ktoré vyžadujú dodatočnú montáž výstužnej mriežky. Ak sú na stenách prítomné hlboké nezrovnalosti, to znamená zmysel zvážiť možnosť s sadrokartónovým povlakom.

Pokiaľ ide o podlahu, je to veľmi často v nových budovách, musí ho zahriať nezávisle, ako aj zvukovú izoláciu. Jedným z najčastejšie používaných roztokov je vrstva hlinku, ktorej hrúbka začína s 5 cm. Pred začatím procesu sú všetky otvory v podlahe zatvorené pomocou montážnej peny alebo zmesi lepidiel. Keramzit sa nalial, počnúc najhlbšou zónou, po ktorom je všetko naliaty kvapalným betónom. Presne po dni bude povlak suchý, potom sa môžete presunúť na jeho zarovnanie.

Ak chcete ušetriť peniaze, je lepšie použiť cigaretu cementu a piesku, a ak náklady nie sú obmedzené, potom môžete vytvoriť hromadný sex. Je dôležité, aby ste to nezabudli Pred podlahou sa vyžaduje, aby bol povrch potrebný 2-krát pomocou akrylovej kompozície. Obidva spôsoby môžu byť kombinované.

Príprava stropu začína elimináciou medzier medzi jednotlivými doskami. Potom je povrch pokrytý primérom s hlbokou penetráciou.

Inštalácia inštalácie, dverí a dvojitých okien

Po dokončení primárnej úpravy stien sa môžete presunúť na inštaláciu dverí a okien, pretože v budúcnosti sa nebudú môcť obťažovať s omietkou alebo tmelom. Ak sú nové dvere nainštalované namiesto starého, potom sa demontuje aj po boxe – Nové návrhy sa predávajú v úplnej inštalačnej súprave.

Inštalácie inštalácie je najčastejšie dôveryhodná odborníkmi, ale pri schopnosti vykonávať to sa objaví a vlastní.

Najjednoduchší spôsob, ako namontovať toaletu s horizontálnym vydaním: to bude stačiť, aby ste ho jednoducho spojili s tryskou a potom pripojte základňu na podlahu. Pokyny na vykonávanie týchto prác, spravidla prichádza s inštalačným zariadením.

Inštalatérske potrubia sa zvyčajne schovávajú v špeciálnych boxoch z plastu alebo sadrokartónu. Inštalatérstvo by malo byť vždy umiestnené vedľa armatúr, ktoré vám umožňujú pripojiť umývadlo alebo toaletu na všeobecnú vodovodu alebo kanalizáciu alebo kanalizáciu. Voda sa dodáva až po montážnych žeriavoch alebo iných prvkoch armatúr súvisiacich s vypínačom.

Dokončiť povrch povrchu

Povrchová úprava steny väčšiny izieb sa vyskytuje najčastejšie s použitím tapety. Avšak pri prvej opravy v nových budovách vám poradia, aby ste obmedzili maľbu alebo dokonca aj používanie omietky, pretože je možné zmrštenie budovy. Drahé materiály lepšie používajú nejaký čas. Keramická dlaždica v kombinácii s rovnakou farbou je ideálna pre dizajnové steny kuchyne. V kúpeľni je dlažba namontovaná na steny a na podlahe a strop.

Ako vonkajší náter vo všetkých izbách, okrem kúpeľne, samotný laminát sa ukazuje, hoci špecifická voľba, samozrejme, závisí len od túžob vlastníkov bytu. Podlahy je položené prinajmenšom. Po dokončení dokončená cieľovou úpravou môžete premýšľať o nákupných záložkách a platdroch, montáž dverí medzi miestnosťami, montážnymi zásuvkami a ľahkými spínačmi.

Opravy

Stropná povrchová úprava v novej budove je spustená lacná, ale v súlade so všeobecnou víziou bytu. Odborníci odporúčajú obmedziť maľbu, whitewash alebo len ísť hore tapety. Nedávno používanie špeciálnych stropných dlaždíc vyrobených z peny. Ale v každom prípade sa musia vykonať postupy pre povrchové a základné povrchy. Dokonca aj v novej budove to nie je zlé, sa prejavuje siahajúci strop polyvinylchloridu. Jeho inštalácia je dosť komplikovaná, pretože film musí byť upevnený na ráme, ale vyzerá to ako veľmi účinne povlak.

Okrem, Môžete usporiadať strop pomocou sadrokartónových konštrukcií alebo plastových konštrukciíale.

Najprv sú upevnené na špeciálnych profiloch sprievodcu a druhá sú upevnené na rámech.

Inštalácia elektrických spotrebičov

Tam je spravidla zapojenia v nových budovách, ale nie sú tam žiadne elektrické zariadenia. Ich inštalácia, podobne ako inštalácia zásuviek s prepínačmi, by sa mala spustiť po dokončení cieľovej úpravy. Je povolené vykonávať všetky tieto práce len pod podmienkou, že byt je úplne uvoľnený.

Usporiadanie podláh

Sexuálny povlak, ako už bolo uvedené, naskladané. Predtým je potrebné umiestniť poter na vrchole kreslenia, ktorý je tiež uvedený vyššie. Spodná časť stien v tomto čase je chránená špeciálnou ochrannou páskou. Po montáži povrchového povlaku je nainštalovaný susth.

Usporiadanie izieb

Presné usporiadanie dvojizbového bytu v novej budove sa známy pri nákupe, ale ďalej vývojár zvyčajne poskytuje všetky potrebné výkresy a plány. Tieto dokumenty umožnia nielen naplánovať, kde a ktorý nábytok bude, ale aj riadne distribuovať komunikáciu. Ak začnete dokončiť bez štúdia, potom, s najväčšou pravdepodobnosťou, mnoho chýb sa vykoná a vynakladá sa veľké množstvo peňazí.

Keď existujúce dvojizbové usporiadanie vyhovuje kupujúcemu, potom žiadne ďalšie akcie nebude musieť minúť. V prípade, že sa plánuje kombinovať izby, pripojenie balkóna alebo zmenu konfigurácie miestnosti, potom sa bude vyžadovať, aby sa plán prestavby schválil v príslušných inštitúciách.

Prirodzene sa prestavba vykonáva na najmodernejšej prípravnej fáze.

Výber štýlu

Dnes sa každý rok zvyšuje počet použitých štýlov a ich kombinácie používané na dizajn dvojizbového bytu. Projekt dizajnu môže byť napísaný alebo nezávisle alebo využívať služby špecialistu. Native v každom prípade by nemali nielen na vlastné preferencie, ale aj pohodlie prijímajúceho interiéru. Nedávno, škandinávsky štýl, minimalizmus, high-tech a loft dostal špeciálnu popularitu. Nestrácajte význam a klasické interiéry, najmä ak hovoríme o starších kupujúcich.

Ďalšie rozšírené štýly zahŕňajú Art Deco, Provence a Avangard. Musím povedať, že vývojári často publikujú možnosti stránok pre navrhovanie bytov, ktoré možno považovať za základ.

Odporúčania

Plánovanie opravy v novej budove, nemá zmysel vybrať si len s vlastným úsilím alebo len prácou špeciálnej brigády, pretože obe možnosti sú celkom harmonicky kombinované. V tomto prípade musíte najprv premýšľať o tom, ktoré fázy prepracovania môžu byť vyrobené z vašich vlastných rúk a zvyšok musí byť zadaná stavitelia a inštalatérov. Je potrebné zohľadniť odhad, ktoré predstavujú odhad opráv, musí sa zohľadniť služby tretích strán. Okrem toho sa odporúča kúpiť všetky stavebné materiály v zime, keď trhová činnosť ustúpi, a ceny stavebných materiálov a zariadení klesnú. Opravná práca by mala byť naplánovaná na jar. V tomto čase majú stavebné brigády minimálne pracovné zaťaženie a nízke ceny.

Na opravu dvojizbového bytu v novej budove nájdete na ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: