Panely z kvetov v interiéri

Nástenné panely, okrem vytvorených s vlastnými rukami, môže transformovať interiér nad rámec uznania. Existuje mnoho rôznych odrôd tohto druhu výrobkov, napríklad: drevené, vyrobené z víno zátky, z studeného porcelánu, zo sušených farieb a vetiev, v decoupage technike, quilling a mnoho ďalších možností.

Zvláštnosť

Nástenné panely sa používajú, ak sú počas interiéru pripojené rôzne štýly, ak potrebujete zamerať sa na niektoré detaily v dizajne, zónovanie miestnosti, skryť chyby na stenu povrchu, dobre, alebo len pre miestnosť, aby sa stal domom útulným útulným.

Domáce veci dávajú špeciálnu chuť do interiéru, však nemusíte remake s ich číslom, inak sa miestnosť zmení na panel starej ženy.

Potrebujete zvážiť interiér toho, aký štýl plánujete zdobiť panel. Dôležité Farebná škála izieb. Ak je modrý tón dominovaný v interiéri, a panely sú odmerné v žltej, musíte mať veľkú umeleckú chuť, že výsledok vyzerá, že je to potrebné. Ale modro-biele výrobky, napríklad, budú vyzerať skvele v interiéri, riešené v morskom štýle.

Ak je vaša voľba panelom kvetov, to znamená, že sa zameriavate nielen na ozdobenie vášho bývania, ale tiež to ako ekologický spôsob. Kvety môžu byť tak prirodzené (s najväčšou pravdepodobnosťou, v suchej forme, hoci čerstvé) a z papiera, ťahané, vytvorené applique, výšivkou, v kolážskej technike, decoupage, alebo v akomkoľvek inom stylistu, ktorý je blízko vás.

K dnešnému dňu je možné získať veľký počet nápadov na vytvorenie panelu z katalógov a guľatiny floristickej orientácie, ako aj na internete.

Môžete tiež nájsť Mnoho hlavných tried, ako urobiť panel v konkrétnej technike sami. A ak budete sledovať radu skúsených majstrov, potom sa môže objaviť aj komplikovaný produkt.

Výhodou výrobkov vyrobených osobne je, že obsahujú energiu toho, kto ich vytvoril, sú jedinečné a nemajú žiadne analógy, pretože aj keď pracujú na tom istom workshope, rôzne osoby majú rôzne výsledky.

Pred začiatkom papiera by sa malo vyriešiť, S akmi farby budete pracovať. Môžu byť nažive alebo umelé kvety, sušené kvety, kvety z stužiek alebo papiera, ako aj súvisiace alebo vyrobené z prírodného materiálu. Tento zoznam je ďaleko od úplnej, pretože skúsení špajdle môžu ísť do pohybu: od bavlnených diskov a plastových jedál do soli cesta, kinetické hlinky, orezanie materiálu a oveľa viac.

Nie je to menej dôležité riešiť, Ktoré pozadie budete pracovať. Musí byť harmonizovaná vo farbe so zvyškom interiéru miestnosti (a najmä s stenami) a zároveň odtieň zloženie, že na ňom vytvoríte.

Nápady stvorenia

Najjednoduchším riešením je použitie umelých kvetov na vytvorenie panelov. Táto možnosť sa odporúča všetkým začiatočníkom. Najprv si musíte vybrať myšlienku pre budúci produkt, potom začnite pracovať. Z farieb môžete vytvoriť ako najzreteľnejšie (kyticu alebo bush) a výrazne zložitejšie kompozície (položte kvety nejakého zvieraťa, krajiny alebo abstraktného obrazu).

Čokoľvek si vyberiete, Je veľmi dôležité, aby všetky komponenty navzájom harmonizovali, skladajú sa v jednom spoločnom systéme. Okrem farieb, základom, to znamená, že budúce pozadie výrobku. Môže to byť list preglejky alebo hustého lepenky, watmana alebo dokonca látky. A samozrejme, pozadie je potrebné konsolidovať na niečom, aby zloženie udržali pôvodnú formu, môže potrebovať rám, aby váš pohľad na súčasné dielo. Potrebné sú aj spotrebný materiál, ako je lepidlo alebo lepiaca zbraň, kolíky, ceruzky a oveľa viac, sú tiež potrebné. Pokiaľ ide o otázku, či už dávať výsledok svojich diel pod sklom, každý ho odpovie nezávisle.

Pod sklom bude kompozícia zachovaná, ale bez skla, jej život bude pomerne dlhý.

Ak si vyberiete prirodzené kvety pre váš panel, môže získať veľmi citlivé zloženie, ale jeho krása bude krátka. Ak chcete predĺžiť životnosť panelu, môžete použiť nasledujúci príjem: Urobte si malý kontajner a pripojte ho na pozadie. Potom môžete naletieť do neho a zmeniť farby kytice.

Fern – Vynikajúci materiál na vytvorenie „džungle“ alebo „dažďového pralesa“ na paneli. Veľmi letná a čerstvá možnosť – skóre kvety a zloženie zloženie. Ak potrebujete premýšľať o montáži a urobiť to jednoduché, potom kvety môžu byť zmenené, ako budete mať na miesto.

Môžete použiť a vnútorné kvety na vytvorenie panelu, ale musíte sa rozhodnúť, ako dôjde k ich kŕmeniu – kapacita (paleta, hrniec, misa) so zemou bude vynikajúca cesta von. Práca s takým jemným a krehkým materiálom, ako živé kvety, musíte neustále udržať vodu, striekať ich a show starostlivosti. Ozdobné pripravené panely môžu byť korálky, flitre, flitre a mnoho ďalších.

Čím viac budete spracovať farby, tým lepšie bude zloženie vyzerať.

Papierové kvety – Ďalší spôsob, ako vytvoriť skutočné majstrovské dielo, a teraz to určite nebude krátkodobé. Práca v programe Quilling si bude vyžadovať veľký počet času a sily, rovnako ako dôkladnosť a pozornosť na detail, pretože v špičke je veľa papierových pásov. Môžete tiež urobiť hromadné kvety z vlnitého papiera, tento kvetinový panel bude veľký, svetlý, priťahuje pozornosť.

Pre tých remeselníkov, ktorí dokonale vlastnia háčkovanie a pletacie ihly, nebudú fungovať na vytvorenie práce z pletených prvkov, vrátane farieb. Zdá sa, že sa pozerá na výrobky z starostlivo vybraných na každý ďalší kus tkaniny – to môže byť ako Technika „patchwork“ a applique.

Vykonaná veľmi veľkolepá práca Na drevených doskách. Môže to byť obraz, applique, pálenie, ako aj kombinácia celkových uvedených.

Výrobky vyrobené týmto posledným spôsobom vyzerajú zaujímavejšie ako ostatné.

Ako uverejniť?

Pred vŕtaním diery v stene, aby ste zavesili svoj produkt, musíte sa uistiť, že tam bude vyzerať dobre. Spôsob upevnenia závisí od dvoch faktorov: ako ťažké a odmerné dekoratívne panely a materiál, z ktorého je stena. Ak ste steny a hmotnosť panela vám umožní opraviť na niekoľkých kusoch bilaterálnych stavebných škót. Ak je to nemožné, budete musieť prísť s upevnením výrobku na stenu, takže sa nezrúňuje najviac inopportune moment. Najlepšie je jemne riadiť jeden alebo dva nechty a na rám Panno spoľahlivo pripojte háčik alebo slučku, aby ste mohli zavesiť pracovať na stene.

Krásne príklady v interiéri

  • Punk z odelitických pivoníc vyzerá skvele na neutrálnej maľovanej stene.

  • Panel z dreva vyzerá veľmi štýlový a originálny.
  • Ak chcete vytvoriť tieto panely, použil zdravý materiál, ale vyzerá veľmi dobre a môže zdobiť akýkoľvek interiér.

  • Panel vyrobený z farebného papiera vhodného pre interiér v mori alebo ecostel.

Nižšie uvedené video zobrazuje master triedy na výrobu panelu umelých farieb.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár