Španielsky štýl v interiéri

Španielsko – krajina slnka a pomaranče, kde žijú vtipné, pohostinné a temperamentné ľudia. Španielsky horúci charakter sa prejavuje v dizajne vnútornej výzdoby obytných priestorov, kde sa prejavuje v detailoch a prvkach dekoru. V interiéri patrí španielsky štýl do jedného z etnických smerov. Toto je kombinácia arabských motívov, argumentovaných s latinskoamerickými a európskymi tradíciami. Takáto nezvyčajná kombinácia robí španielsku chuť vlastným spôsobom jedinečným a expresívnym.

Čo to je?

Moderný španielsky štýl je kombináciou svetlých konštrukčných techník používaných na vytvorenie temperamentnej chuti pre obytný interiér. Španielsky smer predstavuje jasnosť, festivalový pocit, hojnosť slnka a jednotu s prírodou. Ak chcete vytvoriť španielsky interiér, budete musieť odvolať sa na zdroje koloniálneho štýlu.

Nasledujúce faktory možno pripísať zvláštnosti tohto smeru:

 • Jasná farebná paleta a kombinácia mäkkých tónov vytvára pocit svetla, tepla a coziness;
 • Veľké okná umožňujú dennému svetlu preniknúť do miestnosti tým, že ju nalievajú slnečným svetlom;
 • Použitie ornamentov a príslušenstva vám umožní zabezpečiť vizuálne akcenty v prípade potreby;
 • V interiéri používajú prírodné materiály – drevo, kameň, sklo, kov;
 • Design šikovne kombinuje jednoduchosť a luxus.

Štýl Solar Španielsko Vďaka jedinečnej farbe môžete požiadať o zdobenie všetkých priestorov rezidenčnej alebo ekonomickej destinácie.

Expresívne a jasné kontrasty priťahujú pozornosť ľudí, ktorí chcú transformovať svoje ubytovanie v smere moderného dizajnéra.

Španielsky štýl v interiéri je zvyšný byť rozdelený na 2 typy.

 • Moderný výhľad. Smer prežil malú transformáciu – kombinácia starožitností a moderných prvkov umožnilo dosiahnuť jedinečný konečný výsledok.

 • Klasický pohľad. Dizajn znamená použitie štýlov a prvkov spojených so starými španielskymi tradíciami, ktoré boli použité na usporiadanie rezidenčného priestoru pre minulé storočia.

Pre španielsky interiér, prítomnosť v miestnosti masívneho nábytku z prírodného dreva.

Zvláštnosť obce chuť možno zdôrazniť pomocou stropných lúčov, ktoré sú ponechané na ferris, maľuje ich do jasných tónov.

Charakteristické rysy

Návrh balkóna, bytu, krajinnej vily alebo domu s terasom v španielskom štýle si bude vyžadovať použitie zodpovedajúcich atribútov, ktoré musia byť schopné prezentovať, kompetentne kladie dôraz.

Prečítajte si viac  Námestie apartmánu s jedným spálňou

Podlahy, steny a strop

Osobitná pozornosť v interiéri sa vypláca dizajnu pohlavia, stien a stropu. Zafarbené sklenené okná, dlaždice, tapety, stenové panely, zrkadlá môžu byť použité na zdobenie. Každý objekt pre konečnú úpravu má svoj vlastný princíp exekúcie.

Najčastejšie je podlaha v kastílskom interiéri vyrobená z drevených podláh, Keďže tento materiál je najpriaznivejší so zvyškom dekorácie podrobností, a tiež prispieva k celkovému vzhľadu interiéru harmónie a pohodlia.

Doplnenie takéhoto zariadenia pomôžu svetlý koberec alebo trať.

Okrem dreva sa môže keramická dlažba stať vonkajším povlakom, ktorý sa stane druhom dizajnérskeho recepcie pri príprave vizuálnych akcentách. Tile vzor môže byť vyrobený vo forme kombinácie vzorov a ozdôb, a tiež použiť monochromatické výrobky z ílu, ktoré vytvárajú piesočná asociácia pláže.

Steny sú zdobené keramickou mozaikou, tapisérie alebo panely.

Medzi miestnosťami často vytvárajú kučeravé oblúky, ktoré neznamenajú inštalačné dvere. Povrch stien sú oddelené omietkou, maľované alebo zdobené textúrovanými tapetami a tiež maľovanie ozdoby, ktoré sa nachádzajú v blízkosti stropu.

Farby

Hlavný farebný prízvuk v španielskom interiéri je biely. Slúži ako pozadie pre viac nasýtených odtieňov. Svetlé škvrny v dizajne miestnosti nie sú tak masívne, pretože sa môže zdať na prvý pohľad. Sú kombinované s viac neutrálnymi tónmi a na ich pozadí vyzerajú obzvlášť atraktívne. Pre dekor, pšenice, oranžové, červené, žlté, kávu, olivové a iné farby prirodzených prírodných farieb.

Farba aplikácie sa striktne uskutočňuje stretnutím.

Napríklad veselého vzoru farieb je dovolené navrhnúť kuchyňu, zatiaľ čo zadržiavaná paleta farieb a odtieňov sa použije na obývaciu izbu alebo spálňu.

Nábytok

Hlavný materiál, z ktorého sú dvere a nábytok vyrobený, je strom zvážený v španielskom štýle.

Je zvyčajné používať dobrý a masívny nábytok, ktorý nemá nič spoločné s novými módnymi predmetmi z drevotrieskovej dosky.

Fasády skrine, chrbát lôžok, stoličky, pohovky zdobené komplexnými vláknami, zdobia tvarované železné prvky. Nohy tabuliek a stoličiek majú elegantné ohyby a hladké reliéfy.

Prečítajte si viac  Čo je to MFP s nepretržitým prívodom atramentu a ako si ho vybrať?

Povrch pohovky, stoličiek alebo pohovov sa považuje za prekrytie krásnymi vrchmi v národnom štýle. Často v interiéri môžete vidieť prútené stoličky, stoličky alebo stoly. Takéto nábytkové predmety môžu byť použité pre klasický karašné smerovanie av moderných apartmánoch.

Osvetlenie

Funkcia interiéru vykonávaného v španielskych tradíciách je hojnosť svetla. Tam, Tam, kde nie je dostatok prirodzeného slnečného svetla, luster príde na záchranu, ktorá je účelne zavesená čo najnižšia. Plavidlá môžu mať pohľad na sviečku alebo inú formu. V niektorých prípadoch, ak návrh vyžaduje, namiesto luster, podlahové svietniky s veľkým počtom sviečok.

Ak chcete pridať svetlá, okrem lustréra, môžete použiť podlahové lampy alebo stolné svetlá, umiestnené symetricky od seba.

Umiestnenie steny Sconce v španielskom interiéri sa používa veľmi zriedkavé A ak sa vyskytne takáto potreba, Sconce je vybraný štylizovaný pod starovekým lucernym alebo svietnikom, ktorý obnoví zmysel éry stredoveku. V moderných možnostiach interiéru používajte skryté stropné svietidlá.

Registrácia izieb

Pred pokračovaním s opravou alebo rekreačným vybavením priestorov v španielskom štýle musíte dôkladne premýšľať o všetkých podrobnostiach interiéru. Na tento účel vytvorte projekt na usporiadanie domu alebo jednotlivých izieb: obývacia izba, kúpeľňa, kuchyňa, spálňa, detská alebo dospievajúca izba.

Dekorácia izby môže byť nasledovná.

 • Obývačka. Táto miestnosť pre veselá a pohostinná Španieli je považovaná za najdôležitejšie. Je potrebné, aby celá veľká rodina alebo mnohí hostia môžu zapadnúť do jedného veľkého stola. Centrálnym prvkom je veľký stôl alebo masívna pohovka sa nachádza v strede miestnosti.

Nábytok pre obývaciu izbu sa používa len z radu dreva.

Fasády, nohy, lakťové opierky – toto všetko je zdobené závitom alebo zámerne vykonané v prísnom azcetizme. Čalúnenie pohovka a stoličky sa vykonávajú z kože, zamat. Izbové steny zdobia obrazy, Tapiss, zrkadlá. Na osvetlenie použitie kované masívne lustre s bohatým vykladaním.

 • Kuchyňa. Steny tejto miestnosti Španielov sú vypúšťané dlaždice alebo používajú imitácia muriva. Kuchynský nábytok môže byť vybraný v káve alebo olivových tónoch.
Prečítajte si viac  Vlastnosti čistenia rozdelených systémov s vlastnými rukami

Fasády skrine sú nevyhnutne vyrobené z dreveného poľa.

V strede kuchyne môže byť inštalovaná tabuľka na varenie, pozdĺž stien umiestnených sporákom a umývadlom. Strop s kuchyňou najčastejšie zdobené drevenými lúčmi s drsnou textúrou. Decor and Príslušenstvo Používajte kandidové kanvice, zásuvky, vedrá, krásne jedlá, nôž sety, panvicu. To všetko je zavesené na stenách v určitom poradí alebo zariadiť otvorenie políc.

 • Kúpeľňa a WC. Pre španielsku kúpeľňu je charakteristické použitie keramických dlaždíc rôznych veľkostí. Často môžete vidieť mozaiku, ktorá dopĺňa hlavnú dekor izby.

Španieli lásku, aby sa kúpal, takže sprchové kabíny v interiéri sú zriedkavé.

Kovové príslušenstvo sa používajú ako dekor: mydlá, držiaky na uteráky, zarámované zrkadlá.

 • Spálňa. Španielska miestnosť pre spánku je najčastejšie vykonávaná v štýle minimalizmu. Nie je to obvyklé používať svetlé farby. V centre interiéru je posteľ, ktorá môže byť vyrobená z drahých plemien dreva a zdobené rezbármi. Lôžko je akceptovaná na pokrytie monochromatického ložiska, na vrchole, ktorý vankúše sú umiestnené, rovnako ako vyrobené v zdržanlivých farbách.

Steny spálne tradične zdobia obrazy alebo tapisérie.

V blízkosti postele Dajte Tamba, kde sa nachádza lampa. Okrem obrazov sú v spálni prítomné veľké zrkadlá – táto technika vám umožňuje vytvoriť izbu vizuálne priestrannejšiu.

Ak nechcete vytvoriť španielsky interiér od nuly, môžete si urobiť poznámky z tejto solárnej krajiny pomocou zručného použitia príslušenstva.

Krásne príklady interiérov

Klasicizmus v španielskej verzii s funkčnosťou a kombináciou jasných farieb s pokojnými odtieňmi používanými ako hlavné pozadie.

Zariadenie španielskeho interiéru vyžaruje energiu a pozitívne, priťahuje a fascinuje.

Pôvodný štýl Španielska, obnovený v interiéri, je veľmi populárny v modernom dizajne.

Dizajn v španielskom štýle je pohodlie, jednoduchosť a jas farieb. Expresivita stanovená v nuans a dodatkoch.

Hlavným rysom kastilského dizajnu je, že je univerzálny a kombinovaný s inými oblasťami rozhodnutí v interiéri.

Vzorový dom v španielskom štýle na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: