Polar TVS: Charakteristika, najlepšie modely, prevádzkové a opravy tipy

Televízory Polárna domáca produkcia vám umožní vychutnať si kvalitu za rozumné náklady. Populárne ruské modely nie sú horšie ako cudzie analógy. Tento výrobca je považovaný za najlepší v segmente rozpočtu. So správnou prevádzkou zariadenia nevystrašuje svojich majiteľov vážne poruchy. A spätná väzba zákazníka nám umožní konečne rozhodnúť o výbere určitého modelu polárnej televízie.

Výhody a nevýhody

Krajina Výrobca Polár TV – Rusko. Firma sa nachádza v lokalite Kaliningrad. Rozsah sa skladá z rozpočtových televízorov s malým uhlopriečkou. Spoločnosť vyrába HD, FHD a 4K pravidlá. Každý typ polárnych televízorov má svoje výhody a nevýhody. HD obrazové panely (1Z66 × 768) sú považované za najjednoduchšie a prístupné. V Arsenale výrobcu 6 modely tohto riadku. Hlavné výhody:

 • priaznivá cena;
 • Prehliadka uhlov 178 °;
 • Menu ruského jazyka;
 • Funkcia zapamätania programov, keď vyhľadávajú;
 • Malá spotreba elektriny.

HD TVS majú malú hmotnosť, dať na stenu a vyzerajú atraktívne. Hlavné nevýhody:

 • Vstavané reproduktory sú slabé;
 • Smart TV beží pomaly;
 • malé množstvo RAM.

Rozlíšenie formátu FHD Rolls 9 modely. TVS dostali vstavaný tuner, ktorý vám umožní sledovať základné a káblové kanály. Tam je proprietárna technológia DGVIED. Konvertuje analógový signál do digitálneho, čo výrazne zlepšuje kvalitu. Hlavné výhody riadku:

 • Mnoho kanálov – 1299;
 • Vstavaný prehliadač a YouTube;
 • Káblové pripojenie na internet;
 • schopnosť doladiť kontrast;
 • Niektoré modely majú inteligentnú televíziu;
 • Programy môžete nainštalovať z USB flash disk;
 • Malá spotreba elektriny podľa triedy A.

Okrem iného má Link Full HD nízku hmotnosť a tlačidlá na ovládanie na zadnom paneli. Nevýhody modelov:

 • Zvuk vstavaných reproduktorov nie je veľmi dobrý;
 • Ovládací panel je nepohodlný;
 • Žiadne tlačidlo Na vypnutie napájania, môžete vytiahnuť kábel len od zásuvky;
 • Malé množstvo RAM, kvôli tomuto Smart TV funguje pomerne pomaly.

Tam sú televízory Polárny s 4K a inteligentnými funkčnými. Pravítko sa skladá zo 4 modelov. Hlavné výhody:

 • Môžete použiť Wi-Fi;
 • Vstavaný prehliadač a YouTube;
 • RAM do 1 GB;
 • 3D digitálny filter;
 • Existujú rôzne audio motory.

TVS s maximálnym rozlíšením obrazovky umožňujú používať Dolby Digital. Hlavné nevýhody:

 • Na niektorých modeloch sú miesta na dne matrice;
 • Nízka frekvencia zmeny rámca, ktorá je viditeľná pri hraní obzvlášť dynamických scén;
 • Niekedy je zaznamenané blikanie obrazovky.

TVS z domáceho výrobcu polárne majú cenovo dostupné náklady na pozadí zahraničných analógov. Modernejšie modely vám umožňujú vychutnať si filmy a ozubené kolesá.

Stojí za zmienku, že väčšina modelov má vstavaných rečníkov, ktorí nie sú dostatočné. Televízory vyzerajú celkom štýlovo a stručne, zapadajú do akéhokoľvek interiéru.

LineUp

Mnohí používatelia uprednostňujú televízory tohto výrobcu. Celý rad sa skladá z 19 modelov. Všetky z nich majú LCD TFT LCD matrice, na ktorých nie sú žiadne oslnenie ani s jasným osvetlením.

 1. Panely formátovania HD: 32PL13TC-SM, 32PL13TC, 20pl12TC, 32PL12TC, 24PL12TC, 39PL11TC.
 2. Panely FHD formátovania: 22PL12TC, 40PL51TC, 43PL51TC-SM, 43PL51TC, 40PL52TC-SM, 40PL11TC-SM, 50PL51TC-SM, 40PL51TC-SM, 43PL52TC-SM.
 3. 4K Formátové panely: 50PL52TC-SM, 43PU11TC-SM, 55PL52TC-SM, 55PU11TC-SM.

Dávame najobľúbenejšie modely a ich vlastnosti.

 • Polarline 32PL52TC-SM. TV stojí asi 10 000 rubľov. 32-palcový diagonálna obrazovka zodpovedá formátu HD. Aktualizácia rámu – 60 Hz. Android bol nainštalovaný na televízore. Existuje 2 vstavaná dynamika 14 wattov. Android OS systém automaticky úrovne zvukových parametrov. K dispozícii používatelia 1299 kanálov. K dispozícii je systém blokovania od detí a časovač TV. Zariadenie podporuje pomerne veľa formátov a má vysoko kvalitný obraz za nízku cenu. Mnohé konektory vám umožňuje pripojiť ďalšiu perifériu. Smart TV je prítomný. Medzi nedostatkami stojí za zmienku malé množstvo vstavanej pamäte.

Ak nainštalujete viac ako 2 programy, televízor bude pracovať pomaly. V stĺpcoch môžu interferovať s vysokým objemom.

 • Polarline 40PL51TC. TV so veľkosťou obrazovky 40 palcov a rozlíšením Full HD. Rám Aktualizácia frekvencie Malé, len 50 Hz, takže dynamické scény sú reprodukované nie tak, ako by som chcel. Reproduktory majú celkový výkon 12 wattov. Je možné nahrávať prenosy na USB disk. Mnohé konektory vám umožňuje pripojiť ďalšie zariadenia. Stojí za zmienku, že tento model nepodporuje inteligentnú televíziu.

 • Polarline 40PL52TC-SM. Mnohé vlastnosti sú podobné predchádzajúcemu modelu. Tu nad obnovovacou rýchlosťou rámov – 60 Hz. Tam je podpora pre Smart TV. Náklady na model je približne 13 800 rubľov. Dobrá kvalita obrazu je kombinovaná s veľkými uhlami prezerania. Technika je možné pripojiť k počítaču a používať ho ako ďalší monitor. Zvuk je pomerne silný, čo je výhoda. Zariadenie plne vyhovuje nákladom.

 • Polarline 43PL51TC-SM. TV má 43-palcové obrazovky. Užívateľská likvidácia 599 kanálov. Vstavané reproduktory majú silu 14 wattov. Náklady približne 16 000 rubľov. Je možné používať Smart TV. Tenké rámy robia model najmä štýlový a atraktívny. Vysoko kvalitný obraz a veľký diagonálny vám umožňujú vychutnať si filmy filmov a iných zariadení.

 • Polarline 50PL52TC-SM. Tento model dostal obrazovku 50 palcov s rozlíšením formátu 4K UHD. Výrobca hodnotil TV približne 20 500 rubľov. Vstavané reproduktory majú silu 14 wattov. Model dostal podporu Dolby Digital, vďaka ktorým sa zvuk stane objemom. Jeden z mála modelov, ktoré môžu pracovať s WMA a DivX. Smart TV je možné používať a pripojiť televízor na Wi-Fi.

Stojí za zmienku, že zariadenie dostalo veľmi malý súbor vstavaných programov.

Nastavenie

Polárne televízory nespôsobujú špeciálne problémy. Vlastné kanály môžu byť nakonfigurované.

 1. Pomocou diaľkového ovládača je potrebné zadať „MENU“ stlačením príslušného tlačidla.
 2. Vyberte „kanály“.
 3. V stĺpci „Krajina vysielania“, mnoho majstrov odporúča, aby špecifikovali Nemecko.
 4. V položke „Broadcast Mode“ musíte vybrať príslušný formát.
 5. Stlačte „AutoPoysk“ a vyberte kategóriu „All“. Ak potrebujete pripojiť iba digitálne kanály, potom by ste mali kliknúť na „CTV“.

Pri nastavovaní káblovej televízie zadajte nastavenia siete. Po vyhľadávaní kanálov môžete samostatne konfigurovať svoj obľúbený pre rýchly prístup. Okrem toho, farby na obrazovke sú vybraté v nastaveniach, zvuku. Môžete tiež nastaviť čas, ktorý bude následne zobrazený.

Prevádzka a opravy

Pokyny v televízii plne opisuje všetky akcie, ktoré môžu a nemožno vykonať s touto technikou. Existuje schéma všetkých ďalších konektorov. Je možné pripojiť telefón, kamkordér, počítač, saunbar a oveľa viac. Stáva sa to, že zariadenie sa začne správať atypicky. Tu sú časté problémy polárnej televízie a ich príčiny.

 1. Kanály nie sú prepínané, ovládací panel sa zlomil. V tomto prípade sa môžete pokúsiť prejsť do opravy. Ak nemôžete opraviť, je vhodný panel univerzálnej vzorky. Niektoré modely majú tlačidlá na bývanie. Potom sa môžete zapnúť bez diaľkového ovládania. V opačnom prípade nebudú musieť používať techniku ​​v čase opravy.
 2. TV nereaguje na ovládacie príkazy alebo ovládacie tlačidlá. Môže existovať niekoľko dôvodov. Najviac banálne – diaľkové ovládanie alebo tlačidlá trpeli v dôsledku mechanického poškodenia. Ak je táto možnosť vylúčená, problém je v nesprávnom softvéri. V tomto prípade budete musieť aktualizovať firmvér.
 3. Technika nereaguje na externé zariadenia. Ide o anténny analóg, digitálnu televíziu alebo televíznu konzolu. Stáva sa to, že televízor jednoducho nezobrazuje signál prostredníctvom konkrétneho portu. Najprv musíte sa pokúsiť konfigurovať kanály v manuálnom režime. Ak áno, problém nie je vyriešený, budete sa musieť obrátiť na majstra. Technika sa správa podobným spôsobom, ak sú konektory poškodené alebo implantované pracovnú kapacitu základnej dosky. V niektorých prípadoch, zlyhanie systému – potom musíte zmeniť firmvér.
 4. TV je zapnutý, ale farebné vydávanie je prerušené. Obraz sa vlní alebo sa zobrazí v negatíve. Dôvodom môže byť mechanické poškodenie displeja alebo narušenia jej slučiek. Zriedkavo sa problém spočíva v doske spracovania video signálu.
 5. Po zapnutí sa zvuk a obrázok sa nezobrazí. Problém leží v lampách na displeji. Majster môže nahradiť.
 6. Televízor sa nepripojí k Wi-Fi. Stáva sa to, že signál zmizol náhle. Môžete sa pokúsiť reštartovať smerovač a TV. Ak je spojenie najprv, mali by ste sa obrátiť na poskytovateľa. Niekedy parametre smerovača zabraňujú pripojenie.
 7. Sushed Screen. Rozbaľte obrázok môže byť celkom jednoduchý. Dosť na prejdenie „Menu“, vyberte položku „obrázok“. Takže by sa malo nájsť „veľkosť obrazu“ a nastaviť potrebné parametre. Môžete tiež konfigurovať predvolené nastavenie.

Recenzie Recenzie

   Kupujúci zabezpečujú, že pre takéto cenové televízie z polárne sú dobré. Kvalita obrazu pre väčšinu modelov uspokojivý. Príjemný dizajn samotného trupu vám umožňuje úspešne zadať techniku ​​v každom interiéri. Televízory sú vhodné pre tých, ktorí potrebujú dočasné riešenie alebo jednoduchý panel bez zbytočných doplnkov.

   Užívatelia poznamenali, že cena celého modelového rozsahu je viac než prijateľná. Pre takéto peniaze výrobca ponúka dobrú kvalitu. Diaľkové ovládače sú dosť vysoká kvalita. Zmeniť prvok na nový problém. Pri poruchovaní, môžete použiť iba univerzálnu konzolu, pretože na nákup firiem identicky nemožné.

   Mnohí používatelia sa sťažujú na kvalitu zvuku. Nastavenie hlasitosti na niektorých modeloch nie je dosť hladké. Príliš chýba frekvenčný pás. Niektorí kupujúci zabezpečujú, že ďalšie reproduktory riešia všetky problémy s kvalitou zvuku.

   Posúdené hosťami spoločnosti Hotels.com \ t.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: