Prehľad MFP KYOCERA

V roku 2018, Keypoint Intelligence Analytical Company – Kupujúci Lab nazvaný Kyocera Značka Najspoľahlivejšia značka medzi výrobcami multifunkčných tlačiarní. MFP Firmy Kyocera (výrobca Japonska) Známy po celom svete ako vysoko spoľahlivý, nákladovo efektívny a šetrný k životnému prostrediu. O nich a budú diskutované v článku.

Zvláštnosť

Jednou z rozlišovacích charakteristík značky Kyocera je Pomocou technológie ECOSYS, Rozdielna produkcia výrobkov s nízkou celkovou hodnotou, ktorá nemá škodlivé účinky na životné prostredie.

Ako funguje systém ECOSYS? V konvenčných tlačiarňach sa bubon a tonerová kazeta kombinujú do jedného jednorazového bloku. Keď končí toner, celá kazeta je zlikvidovaná a nahradená novým blokom. V tlačiarňach a multifunkčných zariadeniach Ecosys bubon z Ťažkej kovovej keramiky, nižšie ako tvrdosť len diamant, štruktúrne oddelený od tonerovej nádoby. Toner obsahuje malé keramické častice, ktoré sú počas tlače leštené a obnovujú povrch bubna, čím sa eliminuje potreba nahradiť (takáto náhrada sa zvyčajne vykonáva mnohokrát počas životnosti bežnej tlačiarne).

Kyocera Toner je zvyčajne potrebný na nahradenie len po tlači 300 000 strán a niektoré modely zaručujú až 500 000 strán. Výsledkom je, že náklady na vykorisťovanie sa znižujú o 45% a použité kontajnery toner sú zbytočné.

A keďže sú vyrobené z biologicky odbúrateľný plast, Poskytnite minimálny vplyv na životné prostredie.

Preskúmať modely

Kyocera motto – výkon. Dosiahne sa nielen pomocou technológie ECOSYS, ale aj vďaka veľkému množstvu pamäte, vďaka ktorým je možné rýchlo spracovať širokú škálu dokumentov vo farbe alebo monochromatický režim – či už text, grafika alebo fotografie.

Zafarbený

Najprv zvážte možnosti farieb pre MFP tejto značky.

ECOSYS M5526CDW

Tento model vám umožňuje vytlačiť, kopírovať, skenovať, odosielať faxy a určené najmä pre malé podniky. Alternatívne môže byť použitý pre domácnosť, ak sa predpokladá veľké množstvo práce.

Pripojenie je možné prostredníctvom USB portov 2.0 a Ethernet a pomocou bezdrôtovej komunikácie.

Posledné dva spôsoby, aby zariadenie kompatibilné s väčšinou mobilných aplikácií, vrátane Apple Airprint a Google Cloud Print. Okrem toho je podporovaná patentovaná mobilná tlačová aplikácia Kyocera.

Existuje funkcia Bilaterálne tesnenie, ktorý sa postupne stáva štandardom pre všetky multifunkčné zariadenia. Často je však táto funkcia Dvojstupňový. To znamená, že prvá tlačiareň vytlačí na jednej strane papiera, potom ho zmení a vytlačí na druhej strane. To vedie k výraznému zníženiu rýchlosti tlače.

Prečítajte si viac  Čo je to digitálny fotoaparát a ako si ho vybrať?

Funkcia automatickej obojstrannej tlače KYOCERA ECOSYS M5526CDW, je jednosmerný. To znamená, že obe strany listu sú vytlačené v rovnakom čase, čo výrazne šetrí čas.

Rýchlosť skenovania je 20 farebných obrázkov za minútu a 30 čiernobielo. Okrem toho môže byť skener použitý na odoslanie obrazu priamo na e-mail, FTP, USB a SMB. WSD a TWAIN skenovanie tiež podporované, možné formáty súborov – XPS, TIFF, JPEG a PDF.

Ďalším prvkom, ktorý tento model sa môže pochváliť bezpečnosť. Jeho vysoká úroveň poskytuje IPSEC, súkromná tlač a SSL šifrovací protokol.

  ECOSYS M6535CIDN

  Séria M6 je určená pre malé a stredné podniky, ktoré v blízkej budúcnosti plánujú expanziu. K tejto sérii, okrem ECOSYS M6535CIDN zahŕňa aj ECOSYS M6530CDN a ECOSYS M6030CDN modely.

  Kyocera ECOSYS M6535CIDN je však najlepším modelom tohto trojnásobného, ​​pretože podporuje hymas (hybridná platforma pre pokročilé rozhodnutia). Hovoriť s jednoduchými slovami – to je program, ktorý podporuje nielen aplikácie Kyocera, ale aj aplikácie iných vývojárov tretích strán.

  Dôvod, prečo je podpora pomoci taká atraktívna pre používateľov, je to tak Program umožňuje podnikom rozvíjať špecializované aplikácie pre ich potreby. Pokrývajú širokú škálu funkcií. Dostupnosť takejto širokej škály rôznych aplikácií zvyšuje možnosť škálovania na rastúce podnikanie.

  V oblasti prevádzkových výdavkov Kyocera Ecosys M6535CIDN mierne prevyšuje svojich konkurentov, Vzhľadom k tomu, že vám umožní používať univerzálne kazety namiesto originálu. Model, okrem iného, ​​poskytuje rozsiahle funkcie Bezpečnosť, Ako napríklad súkromná tlač, SNMPV3, HTTPS, IPSEC a SSL.

  Čierna a biela

  Sortiment zariadení B / W je tiež skvelý.

  ECOSYS FS-1120MFP

  Multifunkčné laserové zariadenie FS 1120MFP Má rozmery 36,1x39x36,2 cm a hmotnosť približne 10 kg. Kapacita pamäte – 64 MB, ARM 390 MHz procesor. V vstupnom zásobníku môžete ubytovať 250 listov a vo výstupu – 100 listov. Maximálne rozlíšenie tlače – 1800×600 DPI, rýchlosť tlače – 20 strán za minútu. Bilaterálna tlač je podporovaná. Veľkosť papiera – A4, A5, A6 a B5. Prievod papiera sa vykonáva ručne. Rozlíšenie skenera – 600×600 DPI. Skener je kompatibilný s TWAIN a môže priamo skontrolovať prítomnosť nástrojov USB.

   Okrem tlač a skenovania, Kyocera Ecosys FS-1120 podporuje funkcie kopírovania a faxu.

   Rýchlosť kopírovania je 20 kópií za minútu.

   Prečítajte si viac  Jednoizbový byt v rôznych štýloch: Príklady dizajnu

   FS-6525MFP

   Veľmi dobrá možnosť Laserová multifunkčná tlačiareň pre malé a stredné podniky, ktoré potrebujú prevažne v monochromatickom formáte A3. Štandardná verzia je dodávaná s 1 GB pamäte, ale je možné ho zvýšiť na 2 GB.

   Model je celkom kompaktný: Šírka je asi 590 mm, hĺbka je 590 mm a výška 694 mm. Avšak, s malými veľkosťami, hmotnosť je 52,2 kg, takže dobrý nápad ho dal na kolesá. Inak presunúť tento model môže byť len s pomocou 2-3 ľudí.

   V štandardnej verzii je kapacita tlačiarne 600 listov. Môže sa zvýšiť na 1600 pridaním ďalšieho zásobníka na papier pre 1000 listov. Rýchlosť tlače KYOCERA FS-6525MFP – 13 strán za minútu pre listy formátu A3 a 25 strán pre listy A4. Kvalita tlače 1200×1200 DPI.

   Rovnako ako všetky moderné modely, FS-6525MFP podporuje platformu HYPAS ™. Ale v tomto modeli neexistuje funkcia bezdrôtovej komunikácie. Na pripojenie k sieti sú USB 2 porty.0 a Ethernet.

   Ďalšie možnosti zahŕňajú finišer dokumentov, drevenú alebo kovovú trubicu na inštaláciu zariadenia. K dispozícii je tiež kompletné zariadenie s dotykovým ovládacím panelom, ktorý sa nachádza na vrchole.

   Kritériá voľby

   Pred výberom konkrétneho modelu musíte rozhodnúť o niekoľkých kritériách.

   Rýchlosť práce

   Najmodernejšia farba a čiernobiele MFP sa medzi sebou nelíšia. Oveľa väčšia hodnota má funkciu Bilaterálne tesnenie, umožnenie spracovania oboch strán dokumentu v rovnakom čase. Ak neexistuje žiadna taká funkcia, stránky sa budú musieť otočiť manuálne, čo spomaľuje proces.

   Modely s bilaterálnym skenovaním výrazne urýchľujú prácu.

   Rýchlosť tiež ovplyvňuje takéto parametre ako Možnosť flexibilného výberu formátu v procese práce, automatické napájanie papiera a prítomnosť niekoľkých zásobníkov pre listy.

   Pracovný cyklus

   Toto je maximálny možný počet vytlačených strán za mesiac. Mesačné pracovné cykly môžu byť najmenej 10 000 strán alebo viac ako 150 000 strán.

   Zariadenia s krátkym pracovným cyklom nie je možné preťažiť – to bude viesť k predčasnému zlyhaniu.

   Pri výbere sa musí zvážiť Trvanie pracovného cyklu.

   Prečítajte si viac  Dialógové kolóny: Prehľad modelu a pokyny na použitie

   Jednoduché použitie a pripojenie

   Jednoduché a jednoduché použitie je mimoriadne dôležité, pretože väčšina používateľov nemá žiadne technické vzdelávanie. Intuitívne rozhranie veľmi uľahčuje prácu. Koncepcia zástrčky a hry tiež nestratí jeho význam a Pripojenie USB je stále štandardné.

   Avšak, nové modely ponúkajú užívateľom nielen Mobilné pripojenie, ale tiež Pripojenie k zakalené disky (box alebo Microsoft Onedrive). To poskytuje možnosť tlačiť súbory na jeden dotyk s takmer ľubovoľným zariadením – nielen z počítača, ale aj z tabliet alebo smartfónu. Mnohé zariadenia sú vybavené možnosťou skenovania priamo do služby Cloud. To je dôležité pre tieto spoločnosti, ktoré dostávajú mnoho papierových dokumentov a chceli by byť schopní ich zachrániť v online pohone.

   Celková cena vlastníctva

   To zahŕňa nielen cena Nakupovanie, ale aj Dlhodobé výdavky, súvisiace s nadobudnutím spotrebného materiálu, údržby a opravy.

   Servis a spoľahlivosť

   Tu je potrebné starostlivo skontrolovať, či výrobca poskytuje Servisné štandardy a písomné záruky Vo vašom zariadení a tiež zahŕňajú štandardy Náklady na periodickú službu, dostupnosť spotrebného materiálu a aktualizácií, kompatibilita softvéru.

   Používateľská príručka

   Pripojenie MFP do počítača, Najjednoduchší spôsob, ako ísť na oficiálnu stránku výrobcu a stiahnuť tam potrebné pre inštaláciu vodiča. Ak budete postupovať podľa pokynov, inštalácia ovládačov a rozpoznávanie zariadenia sa automaticky stane.

     Všetky zariadenia Kyocera MFP sú charakterizované jednoduchosťou použitia. To sa prejavuje v mnohých formách, ako sú senzorické obrazovky, napodobňovanie smartfónu a procesy, ako napríklad skenovanie, ktoré je intuitívne zrozumiteľné.

     Pokyny na použitie pripojené k MFP pri nákupe, ale možno ho stiahnuť aj od výrobcu.

     Spoločnosť sa tiež vyvinula Program Kyocera Hyas (Hybridná platforma pre pokročilé riešenia), ktorý znižuje kontrolu MFP na jednoduché operácie dotykovej obrazovky. Tento program pomáha prispôsobiť sieťové skenovanie, udržiavať kontrolu nad integritou a bezpečnosťou zariadenia a siete ako celku, zlepšuje výkon a efektívnosť. Aplikácie zahrnuté do jeho zloženia (SmartScan, SmartFax a ďalšie) vám umožňujú nielen skenovať dokument v jednom kliknutí, ale aj na správnom mieste.

     Ak chcete zachovať vysokú kvalitu tlače, zariadenie bude potrebné pravidelne čisté.

     Všetky prevádzkové operácie, vrátane čistenia a tankovania, lepšieho prostriedku Špecialisti, Pretože to vyžaduje špeciálne vybavenie a demontáž.

     ĎALŠIEHO POTREBUJÚCEHO PRIESTORU MFP KYOCERA ECOSYS M2635DN.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
     Pridať komentáre

     ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: