Prehľad pôvodných panelov pre fotografie

Fotografie odrážajú naše emócie, históriu, prebudiť pamäť a stať sa vodičom v minulosti. Rozšírená počítačová technizácia a vzhľad digitálnych fotografií vyhnal dizajn albumov pre fotografiu, snímanie tepla z tlačených obrázkov. Originálne panely pre fotografie sa pomôžu vrátiť sa k používaniu tlače a zobrazovať najlepšie momenty života v interiéri.

Zvláštnosť

Okrem emocionálneho komponentu, panel pre fotografie úspešne zvládňuje transformáciu priestoru. Nudné steny, znudený dekor, nezrovnalosti a chyby opravy – všetko je schopné skryť za kompozíciou zložených z ľudí blízkych a blízkych. Dôležitým rysom panelu je jeho nezávislosť od prísnych tvarov a rámov.

Takže komponenty budúcej dekorácie interiéru môžu byť umiestnené vo forme oválu, kruhu alebo majú, na prvý pohľad, úplne chaotický vzhľad. Zvlášť spokojný s takou vlastnosťou v prítomnosti prúdu nábytku, keď akýkoľvek veľký obraz nemôže potešiť plné jeho expozície.

Panelový plast a nastavenie akéhokoľvek interiéru.

Napriek vyššie uvedeným výhodám vyzerá aj zloženie fotografií na stene príliš ťažkopádne a po chvíli prakticky tlačí na svojho majiteľa. Stáva sa to v prípade nedodržania kvantitatívneho poriadku. Dizajnéri odhalili hlavné funkcie úspešného panelu pre fotografie:

 • Počet obrázkov v kompozícii nepresahuje 5-7 kusov;
 • Malý formát fotografií je harmonicky vyrovnaný použitím pasu;
 • Farebný rám v kompozícii je vždy doplnený painbow passe v tóne alebo v jednej farebnej schéme s rámom;
 • V vintage štýle má kompozícia čiernobiely a biele tóny;
 • Panel pre obývaciu izbu má väčšiu emocionálnu a jasnosť ako kompozícia pre spálňu;
 • Portréty sú výhodne zriedené inými prvkami, ako sú krajiny;
 • V paneloch pre deti sa používajú veľké a stredné fotografie.

Stojí za zmienku možnosť prijatia panelu. Modely v ideálnom prípade vhodné pre konkrétny interiér, spravidla je ťažké nájsť v masovej výrobe a vykonávajú sa na objednávku.

Avšak, v prítomnosti voľného času, a čo je najdôležitejšie – túžba vytvoriť, môžete vytvoriť unikátne výrobky osobne s minimálnymi peňažnými nákladmi.

Čo sa stane?

Dnes sú kompozície pre fotografie potešené s ich rozvodom. V závislosti od materiálu môžu byť vyrobené z:

 • drevo;
 • plast;
 • Kované kov;
 • zrkadlá;
 • Zátky;
 • vlákna s clothespins as svorkami;
 • tkaniny;
 • Rosek;
 • Plastové lyžice.

Okrem hlavného materiálu v paneloch, môžu byť použité časti s flitrami, prvky z mincí, štukov a objemových papierových aplikácií. Spravidla, násilná fantázia vedie majstrov a na iné materiály zrno schopné transformáciu na zložky štýlového panelu. Vo forme výrobku sú tiež odlišné ako materiál vykonávania. Dnes môžu byť viazané na geometrické tvary alebo hladko, že sú k dispozícii dostupné interiéry, sú oválne a okrúhle, pozostávajú z niekoľkých chaotických umiestnených častí.

Treba poznamenať, že Je to rozdelenie zloženia na časti niekoľko sezón pre niekoľko sezón v priorite medzi slávnymi dizajnérmi. Okrem formulára sa panel môže od seba líšiť podľa štruktúry.

Modely v rámcových a odmerných kompozíciách so štukom a applicablou vyzerajú štýlové a vhodné pre rôzne štýly v interiéri, avšak pohľad na dizajnérov je zameraný na 3D panel.

Tipy na ubytovanie

Prekvapivo, ten istý panel pre fotografie v rôznych interiéroch vyzerajú absolútne odlišné. V skutočnosti je to prekvapené len priemery, pretože dizajnéri vedia, že panel môže ozdobiť obydlie len v prípade:

 • Veľkosť veľkosti kompozície s veľkosťou miestnosti;
 • Kombinujte panely s inými obrázkami dostupnými v miestnosti;
 • Kombinácia štýlu interiéru a zloženia;
 • riadne vybrané svetelné akcenty;
 • Harmonická kombinácia dizajnu steny s budúcim stvorením.

Avšak, každá izba je hodná príjemných obrázkov vyslaných na svojich stenách.

Treba pripomenúť, že veľké panely ďalej znižujú malé miestnosti, a preto veľkosť fotografií by nemala byť príliš veľká.

Steny s nedostatkom akýchkoľvek obrazov a iných dekoratívnych prvkov v priestrannej miestnosti dokonale vezmite na veľké kompozície a niekedy niekoľko výtvorov súvisiacich s ostatnými.

Farebná miestnosť s jasnými stenami a prítomnosť ďalších častí na nich môže byť zdobené pokojné panely s akoukoľvek bežnou farbou. V závislosti od štýlu miestnosti, panel môže mať tiež vlastné charakteristické vlastnosti. Takže, pre štýl Moderný Stručné lakonické fotografie zarámované prísnymi lesklými plastovými rámami Provence Ľahko prevziať pridanie hromadných papierových aplikácií, drevené starovecové regály a dokonca aj fotografie s drevenými svorkami. Klasický štýl dopĺňať ušľachtilé drevené rámy.

Originálne nápady Výrobca Urob si sám

Existuje veľký počet nápadov na pripojenie rôznych fotografií na jeden celok. Jedným z týchto spôsobov je Rodokmeň. Trieda magisterského štúdia v jeho výrobe umožňuje krok za krokom a nezameniteľne vytvárať na stene vlastnej histórie rodiny. Kompozícia je vhodná pre obaja šikovné ihličnaté a začiatočníkov. Rodokmeň môže byť vyrobený rôznymi spôsobmi, napríklad kresliť, vyrezať zo samolepiaceho papiera alebo použiť pripravenú šablónu predávanú v obchodoch pre domáce zlepšenie. Okrem toho môžete využiť zaujímavý nápad Objemová kompozícia vytvorená z políc.

Požadované materiály a nástroje:

 • Drevené poli prirodzeného tónu;
 • Self-capping skrutka;
 • Foto rámček;
 • akrylové farby;
 • Akrylový lak ako konečný povlak;
 • píliť sa.

Začnite stojace s náčrtmi Skica Budúci strom. Priamo s množstvom rohov, bude harmonicky dopĺňať akýkoľvek moderný štýl v interiéri. Takže strom by mal pozostávať z 1 vertikálnej dosky-valce, 7-10 malých dosiek, ktoré identifikujú korunu dreva.

Akcie algoritmu.

 1. Rezané dosky podľa veľkosti budúceho stromu.
 2. Pripojte police navzájom skicou pomocou nesebeckého.
 3. Farbenie políc: Barrel škvrna v čiernom tóne, koruna – niekoľko odtieňov zelenej.
 4. Fix farebný lak.
 5. Nainštalujte na stenu a opravu.
 6. Máme na každej policovej korune fotografiou v ráme.

Takéto jednoduché a funkčné riešenie pomôže vyhnúť sa početným otvorom v stene na upevňovacie fotografie, ako aj v prípade potreby, môže sa stať jednoduchým štýlovým poličkou na skladovanie.

Stojí za to povedať, že vŕtanie veľkého počtu otvorov na upevnenie fotografií často zastaví ľudí pri implementácii krásnych skladieb, pretože oprava a interiér obydlia sa môže časom zmeniť.

Ak chcete vyriešiť túto úlohu, majstri aktívne používajú veľký zoznam Pena Ako základ. Mäkký a mastný a zároveň časový držiak bezohľadne dokonale drží fotografie pripojené k tlačidlám. Svetelné hromadné prvky sa používajú na maskovanie základne, ako sú hromadné kompozície papiera, gombíkov, mušle.

Veľké škrupiny priniesli z mora – krásny materiál na vytvorenie jasného panelu. Ľahko sa zdobia rámy pre fotografie okolo obvodu, ľahko ich pripájajú na lepidlo. Panel z mušle Harmonicky zapadá do interiérov s námornými témami, ako aj detskými izbami. Krásne škrupiny ľahko pripojte a penu, opakujú vyššie uvedené akcie. Ďalšou zaujímavou a cenovo dostupnou myšlienkou oceľových panelov S pridaním jednorazových plastových lyžičiek. Z nich tvoria hromadné kruhy, pripomínajúce veľké kvety chryzantémy.

Krásne príklady v interiéri

Sten-namontovaný štýlový Panel na držiaky kovov, zdobené v čiernom hlbokom ráme, umožňuje dlhú dobu uložiť svoje obľúbené fotografie.

Rodokmeň v tmavých farbách Organicky dopĺňa moderné interiérové ​​štýly. Laconické rámy dokončia štýlové zloženie.

Originálne kovové zloženie Vo forme hodín, najmä harmonický v štýle minimalizmu.

    Panel s množstvom dielov personifikuje harmóniu prirodzených motívov a obľúbených fotografií.

    Ako vykonať pôvodný panel pre fotografie, pozrite si nasledujúce video.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
    Zdieľať s priateľmi
    Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
    Pridať komentár