Prenosné stĺpce s mikrofónom: Typy, Najlepšie modely, kritériá výberu

Prenosné stĺpce sú kompaktné multimediálne zariadenia, ktoré môžu byť ľahko pripojené k tabletu, smartfónu a akémukoľvek iného gadget, ktorý podporuje túto funkciu. Takéto prenosné zariadenia pracujú z batérie, takže môžu byť použité takmer všade.

Zvláštnosť

Moderné prenosné stĺpce sú považované za mobilné, pretože pracujú plne, aj keď nie je k internetu. Prispievajú k uloženiu poplatku v smartfóne a zároveň vytvárajú pomerne hlasný zvuk v porovnaní s vstavanou akustikou telefónu. To je dôvod, prečo prenosný stĺpec s mikrofónom môže byť dobre plnohodnotný a kompaktný domáci hudobný systém.

Hlavnými výhodami týchto produktov sú:

 • Kompaktnosť a ľahký;
 • dobrý zvuk;
 • Bezdrôtové pripojenie;
 • autonómia;
 • Výkonná batéria;
 • Môže byť použitý ako headset.

Prenosné reproduktory sú dokonale vhodné na použitie nielen v obytnej miestnosti, ale aj v aute, na párty alebo prírode.

Čo sa stane?

Trh predstavuje širokú škálu prenosných modelov reproduktorov, z ktorých každý má svoje vlastné individuálne charakteristiky.

Podmienečne všetky z nich sú rozdelené do niekoľkých typov.

 • Aktívny. Kompaktné zariadenia na batérii, charakterizované vystuženým výkonom a prítomnosťou vstavaného prijímača. Takéto modely s bezdrôtovou výživou sa považujú za dokonale vyvážené, pretože všetky potrebné prvky, ktoré zlepšujú zvuk, sú plne vybavené všetkými potrebnými.
 • Pasívny. Nemajú zosilňovač, ale sú ľahko nakonfigurované pod jednotlivými potrebami.
 • Ultrapretatívny. Rôzne s veľmi malými veľkosťami, vďaka ktorým sa považujú za ideálnu možnosť na použitie pri cestovaní.
 • Prenosný. Tieto kópie s dvomi reproduktormi vytvárajú najviac hlasný zvuk. Niektoré modely majú podsvietenie.
 • Silný. Majú sebavedomú basu, pretože sa líšia vo vynikajúcej kvalite zvuku v akýchkoľvek zvukových a frekvenčných pásmach.

Každý prenosný stĺpec je skutočný akustický systém s flash diskom, ktorý vám umožní vychutnať si vysoko kvalitný zvuk vašej obľúbenej hudby. Takéto vybavenie je najvhodnejšie, pretože sa dá použiť absolútne v rôznych smeroch.

Prehľad najlepších modelov

Mnoho modelov modernej prenosnej akustiky so zabudovaným reproduktorom sú dokonale vhodné nielen pre obvyklé počúvanie hudobných kompozícií, ale aj pre pouličné predstavenia a konferencie. Tieto kompaktné audio systémy s USB konektorom sú ideálne pre hlasitý telefón z dôvodu čistého zvuku. Modely prenosných reproduktorov s karaoke sa stanú vynikajúcim doplnkom akejkoľvek strany.

Ak chcete študovať všetky funkcie prenosných reproduktorov, odporúča sa oboznámiť sa s hodnotením popularity najlepších modelov.

JBL BOOMBOX

Tento prenosný stĺpec bude najlepšou voľbou pre vedenie strán. Je vyrobený v tvare valca a vybavený pohodlnou nosnou rukoväťou. Sila tohto zariadenia je 60 W. Batérie sú dostatočné na 24 hodín nepretržitej prevádzky. Výhodou je ochrana puzdra pred vystavením vlhkosti, ktorá výrazne predĺži životnosť výrobku.

Prečítajte si viac  Dizajn dvojizbového bytu s rozlohou 70 kV. M

2 Prevádzkové režimy sú uvedené v stĺpci. Vstavaný mikrofón vám umožňuje komunikovať telefonicky. Táto možnosť bude dobrým riešením pre turistiku alebo výlety do krajiny. Pomocou stĺpca môžete prenášať rôzne druhy kanálov Bluetooth na kanál.

Samsung Level Box Slim

Dobré zvukové hrubé črevo, výkon reproduktorov je 8 wattov. Kompaktné parametre a prítomnosť dodatočného stojana poskytuje pohodlie počas jeho používania. Čas nepretržitej prevádzky zariadenia je približne 30 hodín. Čistý zvuk robí hranie hudobných kompozícií čo najkvalitnejšie.

Sven 2.0 PS-175

Model harmonicky pripojil rádio, hudobnú funkciu, ako aj hodiny hodín. Kapacita výrobku je 10 W. V stĺpci sú špeciálne mini, mikro USB a USB konektory. Pripojenie je možné káblové aj bezdrôtové. Pôvodný návrh a pohodlný ovládací panel vykonajte proces použitia čo najjednoduchší.

Samsung 1.0 Level Box Slim

Celkom vysoko kvalitný prenosný stĺpec s výkonom 8 W. Zahrnuté je silná batéria, ktorá poskytuje prevádzku jednotky 30 hodín bez prerušenia. Zrozumiteľný ovládací panel a prítomnosť špeciálneho skladacieho stojana robí proces prevádzky čo najpohodlnejšie. Multifunkčnosť tohto stĺpca vám umožňuje používať v širokej škále udalostí.

Dreamwave 2.0 Explorer Grafit

Trvanlivý prenosný stĺpec, ktorý je 15 W. Čas jeho nepretržitej prevádzky môže dosiahnuť 20 hodín. Stĺpec má špeciálnu montáž na volante bicykla, takže je plne používaný v procese pohybu na túto dopravu. Toto zariadenie má osobitnú ochranu pred vlhkosťou a prachom, čo je odolné a odolné voči opotrebeniu.

JBL 2.0 nabíjanie 3 družstvo

Výkonná prenosná verzia s vodotesným dizajnom a pevným puzdrom poskytne vysoko kvalitný stereo zvuk vo forme absolútne čistého zvuku. Prítomnosť Bluetooth kanála vám umožňuje prenášať hudbu na počúvanie takmer všetkých zariadení bez straty kvality zvuku. Zosilnená batéria umožňuje dlhú dobu používať stĺpec pre všetky napájanie.

Všetky uvedené modely sú navrhnuté špeciálne pre počúvanie hudby nielen doma, ale aj na inom mieste, zatiaľ čo obchoduje alebo len odpočinok.

Ako si vybrať?

V procese výberu prenosného reproduktora musíte venovať pozornosť niektorým dôležitým charakteristikám a dodatočným funkciám zariadení.

Prečítajte si viac  Tefal Air Čistenie: Charakteristiky modelov

Tie obsahujú:

 • Počet kanálov;
 • ekvalizér;
 • frekvencia reprodukcie;
 • Subwooferový výkon;
 • Pomer signálu a hluk;
 • Prítomnosť kábla a USB konektora;
 • Typ napájania;
 • Dostupnosť slotu pamäťovej karty;
 • Ochrana pred vlhkosťou, prachom a vystavením elektromagnetickým rušeniu;
 • Kvalita mikrofónu;
 • Možnosť FM-tuner.

Prítomnosť každej z týchto funkcií je rovnako dôležitá pre akýkoľvek model stĺpcov. Koniec koncov, akýkoľvek zvukový systém, bez ohľadu na to, či je určený na spev, animátori, počúvanie hudby alebo iných typových udalostí, musí byť čo najvyššia. Iba potom zariadenie poteší poslucháč s jeho zvukom.

Prehľad prenosného stĺpca s mikrofónom Pozri viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: