Prečo na televízore Sony nefunguje YouTube a čo robiť?

K dnešnému dňu, YouTube môže byť správne nazývaný jeden z našich najväčších internetových zdrojov našej doby. Jednoduché použitie, rôzne obsah a schopnosť pridať svoje vlastné – to ešte nie je všetko, čo to robí tak populárne. S príchodom verejných televízorov s funkciou SmartTTV sa hosting stal ešte slávnejší kvôli tomu, čo je zahrnuté v zozname programov pre-inštalovaných v televízoroch. Ak chcete sledovať svoje obľúbené video, nie je potrebné zahrnúť počítač alebo si vziať gadget. Ale čo robiť, ak aplikácia odmietne pracovať na televízii Sony?

Príčiny

Dôvodom pre nefunkčnosť služby na televízii Sony môže byť mnoho faktorov. Tu sú niektoré hlavné.

 • Zmena štandardnej politiky v službe. Možno, že model vášho televízora je zastaraný a už nie je obsluhovaný novými verziami aplikácie.
 • Systémové chyby v operačnom systéme televízora, Pretože to nemôže správne spustiť aplikáciu.
 • Zlyhania na serveroch YouTube, Zvyčajne sa takýto problém vyskytuje zriedka, ale po chvíli prechádza sám.
 • Vymazanie programu alebo problému v oficiálnom obchode vašej platformy. Najčastejšie s týmto problémom tvár Operatv TV vlastníkov.

Vo väčšine prípadov, video hosting problémy vznikajú od užívateľov kvôli problémom medzi spoločnosťami Sony a YouTube. Vyriešiť túto situáciu na vlastnú päsť, bohužiaľ, nebude fungovať.

Ako nastaviť?

Existujú niektoré jednoduché a univerzálne spôsoby vyriešenia problému s YouTube.

 • Aktualizujte aplikáciu. Táto možnosť bude vhodná pre vás, ak už bola aplikácia nainštalovaná na televízore, ale funguje nesprávne, alebo nefunguje vôbec. Samozrejme, tento druh problému môže zmiznúť sám, ale nemusí to byť tak jednoduché vyriešiť ho. Pred inštaláciou aktualizácie musíte odstrániť starý program. Prejdite na službu Google Play, vyberte položku YouTube v ponuke Moje aplikácie a kliknite na tlačidlo Odstrániť. Teraz v vyhľadávaní na hlavnej stránke zadajte YouTube a vyberte aplikáciu. Zostáva len kliknutie na zelené tlačidlo „Update“.

 • Čistenie cache aplikácie. V niektorých prípadoch táto metóda pomáha a pokaziť sa s preinštalovaním programu alebo komplexných ciest nemusí. Prejdite na domovské menu televízora pomocou tlačidla HOME a odtiaľ – v „Nastavenia“. Potom vyberte „Aplikácie“, nájdite ikonu YouTube a kliknite na ňu. Veľké tlačidlo „Vymazať dáta“ – Čo potrebujete. Táto metóda šetrí hlavne majiteľom Android-TV, ale aj z iných operačných systémov, princíp podobného.

 • Najmä pre zastarané modely je zvláštnym spôsobom. Bude vám vyhovovať, ak je váš televízor starší ako 2012. A aspoň oficiálne obnoviť možnosť použitia tejto aplikácie je nemožné, existuje niekoľko obtokových ciest, aby to urobili. Najjednoduchší a najpraktickejší je pripojenie telefónu k televízoru, cez ktorý bude vysielanie vykonať. Okrem toho môže situácia uložiť, napríklad, Android prefix alebo zobraziť YouTube len cez prehliadač. Ale kto hľadá svetlé cesty? Budete potrebovať flash disk a počítač. Stiahnite si s ním YouTube Widget a vytvorte priečinok vo flash disk. Teraz rozbaľte prevzatý archív v tomto priečinku a vložte disk USB Flash do televízora. Po zapnutí inteligentného rozbočenia rozpozná obsah flash jednotky ako aplikácie YouTube a môžete ho ľahko použiť podľa predtým.

V podstate je to analóg štandardnej aplikácie, ale nemusí byť nainštalovaný na spustenie.

 • Obnoviť nastavenia TV na továreň. Pomocou tejto metódy povedie k úplnému zmiznuniu údajov na pevnom disku TV, takže ho použite len vtedy, ak ste si istí, že príčinou poruchy je porucha v operačnom systéme SmartTTV. A keďže Sony je známa svojím slabým softvérom, pravdepodobnosť, že je to dosť veľké. Na televíznej konzole stlačte tlačidlo „MENU“, potom „Podpora“ a v okne, ktoré sa otvorí – obnovte nastavenia. Ďalší televízor bude vyžadovať, aby ste od vás zadali bezpečnostný kód. Podľa štandardu sa skladá zo štyroch trysiek, ak si to samozrejme nezmenili.

buď opatrný. Po spätnom ťahu môže systém vyžadovať aktualizáciu na aktuálnu verziu, po ktorej bude možné znovu stiahnuť všetky aplikácie.

 • Tiež jeden z najjednoduchších spôsobov je použitie com aktivovať. Ak to chcete urobiť, prejdite na aplikáciu v televízii a kliknite na tlačidlo „Prihlásenie“. Na obrazovke sa zobrazí špeciálny kód, ktorých aktivácia je aktivovaná cez počítač zobraziť odkaz YouTube. Com / aktivovať. Takže môžete sledovať videá v televízii, ale spravovať ich z počítača.

Prečo YouTube visí a ako to opraviť?

Vo väčšine takýchto prípadov stačí jednoducho aktualizovať aplikáciu na aktuálnu verziu, ako je to nad tým, že hosting prestane visieť. Existuje však niekoľko ďalších dôvodov, z ktorých môže služba nesprávne fungovať-

 • Preťaženie CPU SmartTV. Pokúste sa znova vypnúť a na televízore. Tým sa aktualizuje zoznam úloh a vyloží procesor.
 • Skenujte televízor v ktoromkoľvek z antivírusov dostupných v službe Google Play. Aj keď tam nebudú žiadne škodlivé programy, pomôže určiť, či ste konflikty YouTube s akoukoľvek inou aplikáciou.
 • Nakoniec, možno televízor nie je problémom vášho bD, a ležia pri nízkej rýchlosti internetového pripojenia, čo je dôvod, prečo valcovanie videa.

  Problémy vyplývajúce z YouTube na SmartTV často nevyžadujú žiadne špeciálne zručnosti na ich vyriešenie. Dosť môže byť schopní vykonávať štandardné postupy s operačným systémom alebo jeho nastaveniami. Akýkoľvek neskúsený užívateľ Schopný vyrovnať sa s nimi bez pomoci.

  O riešení problémov sa pozerajú na video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: