Preskúmanie a prevádzkovanie Panasonic kamery

Muž po celý život bol konfrontovaný s fotografiami. Pre niekoho je to spôsob, ako zachytiť dôležité momenty biografie a niekto zdieľa jeho dojmy, alebo len chce vypadnúť krásne prírodné krajiny. Dnes budeme hovoriť o Panasonicových kamier, vďaka ktorým môže každý majiteľ podobného zariadenia zdieľať udalosti svojho života.

Zvláštnosť

Pred spoznávaním špecifických modelov stojí za to religovať niektoré vlastnosti Panasonic kamery.

 • Široký rozsah. Ak si chcete zakúpiť fotoaparát z tohto výrobcu, potom budete mať veľký počet zrkadiel, zrkadlá a iných typov modelov. Kupujúci bude teda schopný vybrať zariadenia ako podľa špecifikácií av cenovom rozsahu, ktorý začína od 10-12 tisíc. rubľov a končiace drahé modely do 340 tis. rubľov.
 • Vysoká kvalita. Priemerné ceny modelov plne spĺňajú pomer kvality ceny a drahšie kamery majú profesionálny stav a sú určené na prácu s vysokou zložitosťou.
 • Rozmanité a jasné menu. V nastaveniach môžete vybrať veľký počet režimov snímania a nastaviť sadu parametrov, vďaka ktorým môžete zmeniť obrázok pod chuťou. Stojí za to hovoriť o dizajne menu, pretože to priamo ovplyvňuje pohodlie používania. Všetko Rusped, font optimálnej veľkosti, vysoko kvalitné ikony dizajnu.
 • Kompaktné veľkosti. Väčšina kamier Panasonic má malé rozmery, takže môžu byť bezpečne prevedené v batohu, vrecku alebo veľkých vreckách.
 • Prítomnosť optického stabilizačného systému mega o. I. S. Táto funkcia umožňuje tomu, aby sa fotograf neobával rozmazania obrázkov, pretože stabilizačný systém bude schopný vyrovnať šošovku pomocou snímačov gyrosensorov.
 • Ergonomický. Budovy všetkých modelov sú vyrobené z materiálu, ktorý je veľmi odolný a príjemný na dotyk, ktorý robí fotoaparáty odolnejšie voči fyzickému poškodeniu.
 • Široké vybavenie. Nákup akéhokoľvek modelu, dokončiť, aby ste získali všetky potrebné káble, kryt objektívu, softvér a ramenný popruh. Vážení modely majú širší súbor, ktorý zahŕňa rôzne mikrofóny, vypuknutia, niekoľko šošoviek, ako aj pohodlné veci, napríklad diaľkové ovládanie uzávierky a očných očných prípravkov.

LineUp

Vzhľadom k tomu, väčšina modelov predstavuje sériu Lumix, väčšina recenzií bude presne o nich.

Prečítajte si viac  Štvorhovinový byt: Projekty, Opravy a Návrhy

LUMIX S

LUMIX DC S1R – Profesionálny fotoaparát, ktorý je najlepšie riešenie medzi všetkými ostatnými modelmi. Full Frame CMOS-senzor a 47.3 megapixely a pomáhajú zachytiť obraz najvyššej kvality s veľkým počtom malých detailov. Optimalizovaný dizajn vám umožní mať veľmi vysokú úroveň fotosenzitivity, ktorá spolu s pomerom signálu k šumu spôsobí, že zariadenie S1R vyrieši najťažšie fotografické úlohy.

Procesor motora Venus prenáša obrovské množstvo farieb a textúr, takže každá fotografia sa bude pozrieť na objem a číry. Dvojitý 5-osový stabilizátor pomáha fotografovi zachytiť obrázky v najvyššej kvalite aj s maximálnym zaostrením alebo drsným pohybom objektu snímania.

Vysoko výkonný rozpoznávací systém vám umožňuje vždy držať v zameraní nielen osobe, ale aj zvieratá.

VIESTROKOVÝME HĽADISKÝMI SÚŤAŽE 5 760 tis. Body môžu monitorovať pohyb pri vysokej rýchlosti, pričom nestrácajú zvýšenie kvality a koeficientu. Kvôli vysokej kvalite fotografií existujú 2 sloty pre pamäťové karty a môžete zmeniť zaznamenaný slot zakaždým, keď sa môžete zmeniť. Napríklad video na jednej pamäťovej karte a fotografia je na inom.

Puzdro je vyrobené z zliatiny horčíka, takže tento fotoaparát je odolný voči mechanickému poškodeniu, prachu a vlhkosti. Vďaka všetkým použitým technológiám môžete nahrávať video v 4K kvalite s frekvenciou až 60 snímok za sekundu, zatiaľ čo všetky pohyby budú najpodrobnejšie a hladké.

LUMIX G

LUMIX DMC-GX80EE – Digitálna magnická kamera Stredná kategória. Digitálny živý snímač MOS pre 16 megapixelov je určený na zlepšenie kvality obrazu v rôznych podmienkach. Dvojitý 5-osový stabilizátor umožňuje zlepšiť zaostrenie a nastaviť polohu v objektíve. Táto technológia je určená pre aktívne foto a video natáčanie, pretože vám umožní vytvoriť vysoko kvalitné obrázky aj pri nízkych svetelných podmienkach.

Živý hľadáčik obsahuje podrobnosti a cries objekty a tiež prenáša najvyššie farby kvality. Rozlíšenie obrazu v 2764 tisíc. Body zaručujú dobrú viditeľnosť kedykoľvek počas dňa.

Technológia 4K foto bude užitočná pre tých, ktorí zachytáva udalosti nielen pomocou fotografie, ale aj s videom, pretože môžete vytvoriť záznam, vyberte najvhodnejší rám, a potom ho uložiť.

Prečítajte si viac  Aká je fotoaparát?

Ďalšie výhody majú po zameranie, ktoré otvorí veľký priestor na predstavivosť. Podstatou tejto funkcie je, že pre akúkoľvek fotografiu sa môžete dotknúť len špecifického detailu – a fotoaparát ho automaticky zaostrí. Stojí za zmienku o tom, že DMC-GX80EE so všetkými jeho výhodami má priemernú cenu. Hmotnosť 426 gramov, vďaka ktorým budete mať vždy možnosť mať tento fotoaparát vedľa vás.

Hmoty

LUMIX DMC-LX100EE – Profesionálny fotoaparát, ktoré môžu byť nazývané malé rozmery a vysoko kvalitné textúry rôznych tónov. Vďaka snímač MOS v 16,8 megapixeloch vám objem regulačného svetla umožňuje výrazne zvýšiť čistosť obrazu. LEICA DC VARIO-SUMLUX LENS sa líši v rýchlosti, vysokej úrovni detailu a rozlíšenia. Vďaka senzoru 4/3 palcov sa objektív recykloval na novú budovu, ktorá vám umožní presunúť celý systém objektívu a zvýšiť presnosť vyrovnania.

S plne otvorenou membránou, fotografom môže vytvoriť veľký počet efektov s použitím rôznych úprav, rozmrazujúcich a dlhodobých expozícií.

A tiež existujú kreatívne filtre, ktoré poskytujú užívateľovi ako najčastejšie možnosti úprav fotografií. Napríklad, na obrázkoch, môžete použiť svetelné pruhy a kombinovať ich s rôznymi fotódami.

Veľmi dôležitou črtou je rezanie, ktorej podstata je, že video bude prítomné vo forme jednotlivých rámov a môžete ich uložiť ako fotografiu. K dispozícii je systém riadenia jasu pri používaní tejto funkcie, takže sa nemusíte starať o skutočnosť, že rozdiel osvetlenia ovplyvní kvalitu fotografie. Hmotnosť je len 393 gramov, takže tento model je veľmi jednoduchý nosiť s vami.

Tipy na výber

Pre správnu voľbu fotoaparátu by ste mali dodržiavať nejakú radu profesionálov, takže váš nákup plne odôvodňuje. Hlavným kritériom je určiť rozsah fotoaparátu.

Vďaka recenzii niektorých modelov je možné pochopiť, že Panasonic zariadenia sa líšia v metód určenia, ako aj v ich funkčnom svahu.

Táto položka je najdôležitejšia z dôvodu, že môžete ľahko preplatiť pre tieto funkcie, ktoré nikdy nebudú využívať. Ak zariadenie používate počas aktívneho pohybu alebo pešej turistiky, sú vhodné najkompaktnejšie modely. Sú ľahké, majú potrebný počet megapixelov pre vysoko kvalitnú fotografiu a čo najjednoduchšie.

Prečítajte si viac  Všetko o skenerov s automobilovým príjmom

Pre profesionálne použitie sú potrebné drahšie a funkčné modely, pretože môžu vykonávať širokú škálu akcií a atraktívnejšie z hľadiska snímania videa, čo je univerzálne. Ako aj Pomocou rôznych režimov a funkcií môžete zmeniť fotografie v štýle. Pokiaľ ide o poloprofesionálne použitie, model z priemerného cenového segmentu je najvhodnejší, pretože sú vysokou kvalitou, nie sú uvoľnené a nie toľko.

Ďalším dôležitým kritériom je výber konkrétneho modelu. Vy môžete lepšie vyzdvihnúť fotoaparát na tie charakteristiky, ktoré máte záujem. Ale potom pozri recenzie, čítajte recenzie v rôznych internetových obchodoch a záujmom výhody a nevýhody očakávaného modelu.

Individuálne komponenty zariadenia, napríklad kapacita batérie, objem priblíženia, prítomnosť pohodlnú priľnavosť pre ruky a pohodlné ťažisko.

Tieto charakteristiky nie sú kľúčové pri nákupe, ale stojí aj za to, že je potrebné venovať pozornosť, pretože ide o tieto parametre, ktoré robia fotoaparát pohodlnejší, a počas jeho používania nebudete cítiť žiadne nepohodlie.

Používateľská príručka

Po prvé, pre správnu operáciu sa uistite, že prach, piesok a vlhkosť nespadne do nabíjačky, rôzne konektory a iné miesta, ktorých kontaminácia môže poškodiť elektroniku. V prípade kondenzátu vypnite kameru 2 hodiny, potom sa všetka prebytočná vlhkosť odparuje. Pre nabíjanie pripojte kábel na jednu stranu ku konektoru v puzdre zariadenia a druhý do výstupu a po úspešnom poplatku ho odpojte.

Výrobca venuje pozornosť všeobecným procesom, ako je napríklad inštalácia pamäťovej karty alebo operácie v menu. Ak chcete pracovať s kartou alebo SD kartou, otvorte požadované priestory, potom vyberte alebo vložte komponent. Pokiaľ ide o menu, tlačidlo MENU / SET zodpovedá jeho zaradeniu, po stlačení, ktoré používate tlačidlá kurzora, budú môcť prejsť na ľubovoľnú časť a nastaviť vlastné nastavenia.

  Ak chcete správne fungovať, uistite sa, že kryt nie je poškodený, pretože to môže viesť k poruchám v prevádzke elektroniky a objektívu.

  Ďalej pozrite si recenziu modelu Panasonic S1.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: