Priemyselný štýl v interiéri

Priemyselný štýl v interiéri má veľkú popularitu, ale často spôsobuje sťažnosti z dôvodu negramotnej implementácie. Tento štýl dizajnu znamená použitie špecifického nábytku, vrátane kruhových stolov, je kompatibilný s rôznymi lampami pre kuchyňu a obývaciu izbu, kúpeľňu a chodbu. Uistite sa, že sa starajte nielen o osvetlenie a nábytku, ale aj o príslušenstve, farebnej schéme, o dizajne jednotlivých miestností.

Čo to je?

Príbeh o priemyselnom štýle stojí za to začať so skutočnosťou, že tento formát nemôže byť zmätený s známym podkrovím. Vytvorenie miestnosti v priemyselnom kľúči, môžete vytvoriť skôr drsný a tuhý priestor v duchu. Priemyselné vám umožní používať iba nesprávnu betónovú podlahu. Pre porovnanie: podkrovie je dovolené používať a drevené podlahy. Priemyselný štýl vždy zahŕňa použitie, ako keby „nedokončené“ prírodné materiály a štruktúry, ako keby si požičal zo starého závodu (teda meno).

Samozrejme, Štýl priemyselného je povinný svojmu vzhľadu priemyselnej revolúcie. Áno, najprv bola veľmi šokovaná mnohými ľuďmi. Ale postupne, v prvom rade, kvôli zmenám v sociálnom pláne, za „hlučné rezanie mechanizmov“ sa podarilo zvážiť druh romantiky. Podstatou je, že niektoré priemyselné podniky nie sú jednoducho vyrobené v domácnosti; Jeho vzhľad je simulovaný v plnej výške.

Môže sa zdať, že ľudia komplikujú sa o život – ale stále existuje veľa prívržencov.

Charakterové rysy

Najdôležitejšie vlastnosti „priemyselných“ apartmánov a súkromných domov chápu veľmi jednoduché – na prvý pohľad sa zdá, že nie sú hotové opravy. Jasné manifekty štýlu sú:

 • Typický výrobný atribút;
 • vystavené pre univerzálne preskúmanie elektrických vedení, rúrok a ventilov pre nich, parné a vodné vykurovacie batérie;
 • hojnosť hrubých povrchov;
 • zdôraznili hrubé a drsné textúry;
 • Prírodná gama farbami;
 • Menší počet jasných inklúzií (vkusné).

Dôležitým rysom priemyselného štýlu je vysoký strop. Koniec koncov a v skutočných továrňach a továrňach sú situácia, preto dôjde k účinku maximálnej pravosti. Ak sú na hornej časti budovy vodiče, potom musia ísť tak, ako je to možné, ideálne – uprostred vrcholu. Tesnenie kovových rúrok natretých v prírodných farbách. Ak je v dome schodisko, je to zvyčajne tiež vyrobené z kovu a kovová chuť sa musí vykonávať čo najilnejšie; Alternatívne riešenie – betónové kroky na kovovom ráme.

Nábytok

Priemyselné v pláne nábytku nosí eklektický znak. Je to celkom logické – keď zariadené továrne a továrne nie je venovaná určitému trvalému prístupu pozornosť. Naopak, skúste maximalizovať funkčnosť, a to je najdôležitejšia zváženie. Avšak, keďže obytná budova má bytový dom, mali by ste venovať pozornosť príjemnému vzhľadu. Je celkom možné dať drevený hrudník alebo okrúhly stôl.

Použitie rezíduí a častí priemyselných zariadení ako základom pre produkty nábytku je veľmi logický pokrok. Z pracovného stola môžete získať dobrý alebo desktop. Staré vodovodné alebo plynové potrubia sa zmenia na nádherný poličkový rám alebo nábytok skrine.

Vonkajší povrch nábytku sa musí uskutočniť z kovu.

Akékoľvek dekoratívne prvky sú úplne neprítomné. Povolené sú len najjednoduchšie formuláre a priame obrysy. POZNÁMKA: NIEKOĽKO NEBEZPEČUJTE NOVÝ PRODUKTU ALEBO OBJEDNAŤ PROSTREDNÍKOV. Na sekundárnom trhu sa predáva mnoho vhodných kópií. V niektorých prípadoch sa nábytkové výrobky používajú s čalúnením kože alebo chitom; Koniec koncov, musíte sa postarať o svoj osobný komfort.

Farebné spektrum

Vhodné farby naznačujú myšlienku stylingového domu pod výrobnou miestnosťou. Tradičná biela, modrá, béžová tóno. Šedá farba je široko používaná. Alternatívne riešenie nie je kombinovať inú farbu a vybrať si jeden z nich rôznymi odtieňmi cez spektrum. To však neznamená, že je potrebné ignorovať jasné farby – je potrebné ich použiť len vhodné. Je to celkom racionálne použitie expresívnych akcenty, napríklad umiestnenie jasného šarlátového hasiaceho prístroja na pozadí čistej bielej steny.

Osvetlenie

Svietidlá pre priemyselný domov sú najčastejšie vyrobené z kovu alebo sú vyrobené z hrubého skla Matte Low. Voľba medzi minimalistickými a objemnými štruktúrami zostáva podľa uváženia nájomcov. Charakteristické riešenie je v mnohých prípadoch použitie „greaves“ z žiaroviek pripojených cez otvorené vedenie. Edison lampa – jasný príklad. Stropný luster v priemyselnom štýle môže byť skutočná domáca výzdoba, porušenie tradičnej rutiny.

Príjemný a pomerne organický dekor v niektorých prípadoch, žiarovky sú zavesené na dlhé hrubé drôty. Takéto a iné špecifické produkty súčasne vyzerajú jednoducho, ale zároveň priťahujú pozornosť zárukou. Ako základ pre lampy vhodné:

 • ozubené kolesá;
 • hrdzavé rúry;
 • cyklistické reťazce;
 • starí canisters;
 • mäsové brúsky;
 • Normálne tlačené stroje (v tomto prípade je celkom vhodné používať žiarovky s písmenami aplikovanými na ne).

Príslušenstvo

Dekoratívne objekty pre priemyselné štýl by sa mali používať v obmedzenom počte a čo najviac. Mali by vyzerať ako prirodzené. Ak si želáte, môžete použiť svetelné závesy. Je však celkom prijateľné odmietnuť ich – a dizajnéri podliehajú tomu.

Ak sa stále rozhodne použiť záclony, musia sa dostať do podlahy.

Praktické riešenie – Použitie žalúzií. DÔLEŽITÉ: Bez ohľadu na to, čo sa použije dekor, je to obetované jednotné pravidlo – nie je možné použiť malé predmety a kresby. Ale plne účinné riešenia sa stanú:

 • veľké objemové sochy;
 • Obrazy veľkých rozmerov;
 • Reklamné dosky;
 • Neštandardné výkresy.

Rôzne nápady na dizajn

Spálňa

Výraz spálňa priemyselného štýlu je dosiahnutý umeleckými obrazmi. Víta používanie betónových alebo tehlových stien a veľkých lôžok. Je prípustné používať lampy s kovovými lampami. Odporúča sa tiež použiť kovové predmety, vrátane nábytku, ktorý vám umožní dosiahnuť vhodný výsledok. Otvorené police, ktoré spôsobujú rastliny, dekoratívne objekty, obrazy a jeden svetlý dekor budú veľmi atraktívne na betónovú stenu.

Obývačka

Pri umiestnení tejto miestnosti do priemyselného kľúča je zvyčajne vybratý vhodný nábytok. POZOR: Betónové steny sú lepšie, aby sa vyhli, ale tehlové povrchy budú veľmi dobrý výber. Odporúča sa použiť čiernobiely a šedý farebný gamut (s rôznymi odtieňmi). V niektorých prípadoch sa zriedi prvkami, ktoré vytvárajú atmosféru krajiny Chaty. Pre zdobenie, aplikovať položky pripomínajúce 1960s – 1970s.

Chodba

Nábytok v takejto miestnosti by mal byť čo najmenší. Uistite sa, že hľadáte jeho funkčnosť a praktickosť. Veľmi dobré skladacie a transformujúce (multifunkčné) interiérové ​​položky. V cieľovom procese sa používa kameň a tehál, alebo ich imitácia. Ak sa tieto možnosti nepáči, môžete aplikovať tapetu s atypickými textúrami.

Dekorové a osvetľovacie zariadenia sú vybrané k ich chuti, len úprimne staromódne komponenty a ekozilové komponenty sa vyhodia. Skrine a police v obývacích izbách zdobia neexpliálne. Najlepšia možnosť – Jednoduché biele, čierne alebo sivé police. Zoning priestor je vyrobený s použitím skriniek alebo z dôvodu špecifickej konečnej úpravy niektorých oblastí. Odporúča sa namontovať zrkadlá.

Ďalšie riešenia sú populárne:

 • sivá a čierna tapeta;
 • Susths, blízko farby na steny;
 • zdôraznil „lemovaný“ laminát alebo parkety;
 • Dekoratívne prvky s drsnými povrchmi;
 • Veľké avantgardné maľby;

Graffiti a dopravné značky.

Kúpeľňa

Kľúčovou verziou priemyselnej kúpeľne znamená použitie čierno-bielej inštalácie. Tieto zložky zvýšia celkovú eleganciu situácie. Izba bude vyzerať čerstvé a zaujímavé, ak sa aplikuje vnútorné rastliny. Sprchová kapacitá z kovových rámov a sklenených povrchov je veľmi atraktívna. Ďalšie vhodné možnosti budú:

 • šedé, podobné betónovému dlaždice;
 • Nábytok šťavnatých farieb;
 • Sklenené steny;
 • hrubé kovové a maľované rúry;
 • Oddelené kúpele, zdobené kovom;
 • Originálne umývadlá.

Pokiaľ ide o tonalitu, priemyselná kúpeľňa je väčšinou zafarbená v:

 • sivá;
 • Biely;
 • čierna;
 • špinavá modrá farba;
 • Farbenie khaki.

Kuchyňa

V takýchto priestoroch je celkom logické používať steny pokryté dlaždice a tehál. Niekedy sú steny vytvorené z betónu – a potom to nestojí za cieľ. Podobné kuchyne priemyselné sa objavujú aj v projektoch povýšených skúsenými dizajnérmi. Miestnosť je vypracovaná trochu mäkšie alebo trochu tvrdšie, so zameraním na vlastné chute. Gorgeous sa bude pozerať na použitie vysoko kvalitných skríň a dosiek.

V ohrozovacej väčšine prípadov sa odporúča použiť sivú. Tieň je vybraný takým spôsobom, ako optimálne kombinovaný priemyselný duch a výnimočné zjemnenie. Ak konečné rozhodnutie nie je schválené, je potrebné začať so zavedením vhodných svietidiel. Až potom postupne zavádzajú ďalšie prvky priemyselného interiéru. Zároveň skontrolujte rovnováhu bilancie.

Priemyselná kuchyňa môže byť relatívne malá veľkosť. Vynikajúca náplň pre ňu bude závesné regály. Prítomnosť regálov bude vítaná na skrytie nepotrebných položiek. Pozemok z výrobného kontajnera môže byť nahradený tradičnou špajzou. Potrebná farba je tiež vytvorená pomocou neošetrených kovových rúrok.

DÔLEŽITÉ: Hlavné rúry vodnej prívodu a vetrania na priemyselnej kuchyni by mali byť otvorene otvorené. Je logické pridať k nim bodové svetelné zdroje. Odôvodnené používanie najmodernejších domácich spotrebičov, chrómových povrchov. Zo všetkých tonality sú najlepšie vhodné sivé a modré farby.

Na skrinkách by nemali byť žiadne dekoratívne výrobky a dokonca objavujú rukoväte.

Krásne príklady interiéru

Túto fotografiu ukazuje elegantnú verziu priemyselného štýlu – s nábytkom, ktorý má kovové prvky, as nekontrolovanou tehlovou stenou. Dôležité je, že hrubá časť miestnosti je dokonale kombinovaná s tým, ktorá je zarámovaná tak jemným a pohodlným.

Tiež môže vyzerať priemyselný štýl. Jasné a prísne čiary, vyslovené stručné farby plne zapadajú do konceptu, ktorý sa vytvorí. Zručný výber svietidiel tiež upozorňuje.

Preskúmanie bytu v priemyselnom štýle v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: