Recenzia slúchadiel Denn

Bezdrôtové slúchadlá – najpohodlnejšie objav v našich dňoch, čo umožňuje vyhnúť sa situácii s vôbec mätúcimi v vreckách alebo vrecku s drôtom. Ľudia, ktorí chcú byť v kontakte po celú dobu, počúvajú hudobné kompozície alebo audioknihy na ceste, z rozsiahlych odrôd uprednostňujú náhlavnú súpravu Bluetooth. Bez ohľadu na to, ktorý typ zariadenia bol zakúpený, pripojte bezdrôtové zariadenia do telefónu alebo počítač ľahko, výrobcovia urobili všetko tak, že takýto postup je pre každého jasný.

Zvláštnosť

Slúchadlá Denn mať jedinečný dizajn, vďaka ktorému sú kombinované s akýmkoľvek štýlom v oblečení.

Vstavaný Bluetooth umožňuje pripojenie k mnohým mobilným zariadeniam. Slúchadlá čelenka je vyrobená z vysoko kvalitného plastu, nevytvára tlak a nespôsobuje žiadne nepríjemné pocity v procese dlhého používania. Produkty Vankúše môžu byť nadzemné a vložky, reprodukovateľné frekvencie od 20-20 tisíc. His.

Vnímanie je až 93 dB. K dispozícii je vstavaný mikrofón.

LineUp

Denn Slúchadlá Slúchadlá sú predložené nasledujúcimi možnosťami.

  • Denn TWS 003. Je bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom. Toto je úplné odmietnutie drôtov v miniatúrnom dizajne. Tam je Bluetooth, s verziou 5.0. Hmotnosť výrobku 6 gramov. Šírka membrány je 1 cm. Reprodukovateľná frekvencia od 20-20 tisíc. His. 1 OH odpor. Nabíjajte cez zásuvku MICROUSB.

  • Denn TWS 006. Je to bezdrôtové zariadenie s mikrofónom z plastu, s hmotnosťou 3 gramov. Tam je Bluetooth. Zariadenie funguje nepretržite z batérie po dobu 3 hodín. Telo modelu je vyrobené z plastu. Chýbajúca podpora pamäťovej karty. Na nabíjanie sa používa konektor MicroUSB.

  • Denn TWM 05. Možnosť je pohodlná a miniatúrna monogar. Súprava obsahuje inkosseury 3 veľkosti. Slúchadlá môžu byť nabíjané pomocou konektora USB. K dispozícii je Bluetooth, verzia 5.0. Hmotnosť produktu je 3 gramy. Čas nepretržitej prevádzky z batérie je 5 hodín.

Žiadna podpora pamäťovej karty.

  • Denn TWS 007. Model má vstavaný mikrofón, Bluetooth 5.0 verzia. Hmotnosť produktu 4 gramy. Zariadenie môže priebežne pracovať z batérie po dobu 4 hodín. 1 cm Membrány Šírka. Pri výrobe krytu sa použil čierny plast.

Táto možnosť nepodporuje pamäťovú kartu.

Nabíjanie sa vykonáva cez konektor MicroUSB. Zariadenie je kompatibilné s platformami Android, iOS.

  • Denn DHB 025. Táto možnosť pre aktívnych ľudí, so zabudovaným mikrofónom, výrobky sú upevnené na krku s pomocou elastického ráfika a udržať aj pri aktívnej chôdzi alebo behu. Vybavené funkciou Bluetooth, verzia 4.0. Priemer membrány 1 cm. Zariadenie bez podpory pamäťovej karty. Nabíjanie sa vykonáva pomocou konektora MicroUSB.

Ako sa pripojiť?

Keď sa získajú nové slúchadlá, chcem vidieť, ako pracujú v prípade. Tu nemusíte ponáhľať. Ak sa dostať von z balíka, okamžite ich spustíte pripojenie k telefónu, môže sa vyskytnúť prvá zložitosť: Slúchadlá sú takmer úplne vybité. V tomto prípade sa vždy vypnú (mobilné zariadenie ich nerozpozná) alebo sa nezapnú vôbec.

Pri nákupe nových slúchadiel by sa mali nabíjať.

Keď snímač nabíjania prestane blikať a plyná hladko, znamená to, že produkt je nabitý. Potom musíte aktivovať mobilný telefón Bluetooth. Toto môže byť vykonané pomocou menu v nastaveniach alebo v zobrazenom paneli zhora dlhým stlačením symbolu s písmenom „v“ konkrétneho druhu.

Akonáhle je Bluetooth aktivovaný na mobilnom zariadení, Potrebujete aktivovať slúchadlá. Je to ľahko uskutočniteľné stlačením tlačidla napájania a potom kliknite na ikonu Bluetooth. Ak je indikátor, potom v tomto čase bliká. Na mobilnom zariadení pre vstup do príslušnej časti ponuky a vyberte tlačidlo „Vyhľadávanie zariadení“.

Po krátkom časovom období, telefón navrhne vybrať jednu z našich zariadení. Toto Model slúchadiel je možné určiť podľa mena. Keď získal čínske výrobné zariadenie, názov môže byť dlhý a nepochopiteľný. V tomto prípade vypnite slúchadlá a sledujte, že zmizne zo zoznamu.

Keď sa nájdu slúchadlá, stojí za to kliknúť na ne, potom sa objaví návrh Pripojte ich do telefónu. Potvrdiť. Vybrané zariadenie je možné vidieť na veľmi hornej časti zoznamu nájdených pripojení. Neďaleko bude nápis: „Pripojené“. Keď sú slúchadlá vybavené prípadom, stojí za to zapamätať si, že je lepšie ho otvoriť, keď je sieť zapnutá na telefóne a zobrazí sa indikátor pripravenosti. Takže headset je pripojený k smartfónu na platforme Android.

Pripojenie headsetu na iPhone takmer ako. Najprv ich musíte pripojiť, a potom Bluetooth je na mobil. Po telefóne nájde zariadenie, musíte potvrdiť pripojenie. Slúchadlá môžu byť pripojené k osobnému počítaču. Čo je potrebné na vytvorenie viacerých nekomplikovaných akcií.

  1. Najprv musíte nájsť „Ovládací panel“. Tu by ste mali vybrať parametre „Zariadenia a zvuk“, kde vyberte „Pridávanie zariadení“.
  2. Na slúchadlách pripojte Bluetooth. Teraz musíte trochu čakať, kým počítač zistí nové zariadenie.
  3. Vyberte pripojené zariadenie a kliknite na tlačidlo „Ďalej“. Počítač musí byť pripojený k internetu, pretože ovládače budú nainštalované na slúchadlá.

Po pripojení slúchadiel nasleduje Skontrolujte kvalitu zvuku, Preto stojí za to začať konkurz. Ak je všetko v poriadku so zvukom, potom slúchadlá môžu byť použité podľa vášho uváženia.

Nasledujúce video predstavuje prehľad slúchadiel denn TWS 007.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár