Revízia EDIC-MINI

Mini-diktafóny Kompaktné a pohodlné. Veľkosť zariadenia vám umožňuje jednoducho nosiť s vami. Pomocou hlasového záznamníka môžete zaznamenať dôležitú konverzáciu alebo prednášku, vykonávať osobné zvukové nahrávky, vypracovať zoznam prípadov a nákupov.

Zvláštnosť

EDIC-MINI Diktafóny sa líšia od mnohých iných analógov s ich miniatúrou. Veľkosti niektorých zariadení, ako je obyčajná flash disk. Majú iné funkcie, ktoré z nich robí skutočne vysoko kvalitný produkt, ktorý by venoval pozornosť.

 1. Dizajn zariadení je vyrobený štýlový a elegantný.
 2. Majte neobvyklý tvar puzdra, originálne a vysoko kvalitné kožené kryty sú vyrobené na hlasové rekordéry.
 3. EDIC-MINI DICTAFÓNY sú jednoduché a zrozumiteľné. Mnohé funkcie sú nakonfigurované automaticky aj manuálne. Napríklad autorun, ktorý reaguje na hlas.
 4. Synchronizácia s počítačom bez inštalácie ďalšieho softvéru. Prenos zvukového materiálu do počítača, ako aj s Flash karty.
 5. Edic-mini diktafóny majú vysoko kvalitný záznam, ktorý je ich hlavnou výhodou. Vhodné mikrofóny kryt zvuk vo veľkom rozsahu, chránia pred vonkajšími rušeniami a vplyvmi, ako sú vibrácie, teplotné rozdiely a vlhkosť.

Rozsah

Všetky rozsahu rozsahu REFOFONES EDIC-MINI majú ďalšie funkcie, Vynikajúce dizajnérske riešenia a vysoká kvalita. Zahrňte takéto možnosti ako hlasová aktivácia, možnosť nahrávania časovača a ďalších.

Modely Tiny Series sú najčastejšie zakúpené ako darček. To sa deje náhodou – v tejto sérii sú všetky zariadenia vyrobené so zaujímavou povrchovou úpravou z rôznych materiálov.

LCD DICTAPERS PRIDANÝ LCD displej. Ray Line rozlišuje niekoľko vstavaných mikrofónov, vďaka čoho sa zlepšuje kvalita záznamu, a cudzie zvuky sú počuť menej.

EDIC-MINI LCD – jedna z posledných sérií digitálnych hlasových rekordéri. Udržiava tradičnú mini-veľkosť a má množstvo výhod:

 • Trojvodičkový indikátor tekutých kryštálov;
 • Možnosť inštalácie časovača automaticky zaznamenávať v určitom čase;
 • Rýchla výmena dát cez USB adaptér;
 • Multifunkčný softvér na prácu s počítačom.

Zariadenia tejto série sú profesionálne hlasové rekordéry, nahrávanie kvalitného materiálu pre vstavanú pamäť. Každý z nich môže byť vypočutý na zariadení cez slúchadlá. Modely sú schopné dlhodobých záznamov, až do 600 hodín. Schopnosť prevádzkovať až 1000 hodín.

EDIC-MINI LED S51 je nezvyčajný model diatofón, dokončený vo forme hodín: Jasné LED diódy sú umiestnené ako čísla na číselníku.

V okamihu, keď sa záznam neuskutoční, Diktafón sa zmení na hodiny. Diódy ukazujú čas, červené hodiny, zelené – minúty. Majte malú chybu v rozsahu 5 minút. Výhody série:

 • Profesionálne nahrávanie vo vzdialenosti do 10 metrov;
 • Solárna batéria;
 • Pamäť prístroja môže byť monitorovaná prostredníctvom LED;
 • Vstup na časovač;
 • Vstup hlasitosti hlasu;
 • Záznam zvonenia.

Modely tejto série obsahujú najužitočnejšie a optimálne funkcie. Vstup hlasitosti Pomoc uloží pamäť nabíjania a zariadenia. Keď objem zdroja presahuje vopred určenú úroveň, nahrávanie sa začne samostatne. S tichom alebo zvukovým signálom pod prahom – nie je vykonaná. Táto funkcia sa zvyčajne používa v prípadoch, keď nie je známa, v tom, čo konkrétne bude moment bude musieť začať.

Záznam zvonenia – Spôsob pri nahrávaní sa nezastaví na konci pamäte, ale pokračuje z počiatočnej polohy. Včasné nahrávky sa prekrývajú novým. Táto funkcia je plus – nie je potrebné sa starať o skutočnosť, že pamäť skončí v najviac inopportune moment. ale Nemali by ste zabudnúť nosiť materiál v správny čas na počítači, aby ste sa vyhli jeho strate.

Na rekordéri je heslo, ktoré chráni pred nesprávnym prístupom k obsahu. Samotné záznamy majú digitálny podpis, ktorý vám umožní definovať hlasový záznamník, z ktorého je potrebné nahrávať.

EDIC-MINI TINY + A77 – profesionálny hlasový záznamník, jeden z najviac miniatúrnych modelov, má vážiace 6 gramov. Napriek malým rozmerom má veľké množstvo integrovanej pamäte, má vysokokvalitný a vysoko citlivý záznam materiálu. Výhody:

 • Schopnosť nahrávať až 150 hodín;
 • produkovať prácu vo vzdialenosti do 12 metrov;
 • Softvér, ktorý uľahčuje prácu s digitálnym vybavením;
 • Ďalšia vstavaná batéria.

Tento model s jeho softvérom Umožňuje konfigurovať systém za určitých okolností, úprav a počúvania materiálu. Digitálne markery umožňujú určiť čas a dátum, kedy bol každý záznam.

Prstencová alebo lineárna funkcia ponecháva možnosť vybrať si, v akom režime fungujú.

Kritériá voľby

   Vzhľadom na to, že samotné zariadenie je pomerne drahé a zakúpené na dlhú dobu, pri výbere digitálneho hlasového záznamníka je dôležité venovať pozornosť viacerým kritériám.

   • Trvanie. Toto kritérium ovplyvňuje pamäť zariadenia a či je modul odnímateľný alebo konštantný. Trvanie nahrávania ovplyvňuje aj šírku prietoku digitálneho kanála. Nahrávanie na hlasových rekordéri je štandardne vykonávané v režimoch SP- alebo LP.
   • Funkčné značky. Moderné hlasové rekordéry sú určené na dlhodobé použitie, ale nie všetky existuje táto funkcia. Je vhodné pre dlhý vstup – schopnosť označiť požadovanú oblasť v zvukovej dráhe pomocou špeciálnej značky, bez prerušenia. Nepochybne sa táto funkcia môže stať rozhodujúcim kritériom pri výbere zariadenia.
   • Jack pre slúchadlá. Schopnosť počúvať nahrávanie priamo zo zariadenia, vyhodnotiť prácu hlasového záznamníka, napríklad pred dôležitou udalosťou.
   • Nepochybne, dôležité kritérium pri výbere hlasového záznamníka je vaše Je potrebné jeho aplikáciu. To všetko závisí od cieľov. Napríklad spisovateľ alebo pre domáce použitie funkcie dlhodobého a hlasového štartov sú voliteľné. Pre novinárov Mini-Device bude relevantnejší novinárov so zvýšenou citlivosťou zvuku.

   Pred nákupom zariadenia je podrobnejšie Zoznámte sa s funkčnosťou hlasových rekordéri rôznych modelov.

   Pozrite si časť Hlasové preskúmanie modelu EDIC MINI A75.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár