Rohové konzoly pre TV: Vlastnosti, Typy, Montážne pravidlá

Často sa stáva, že veľkosť miestnosti vám nedovoľuje nainštalovať televízor pozdĺž steny. Dnes sa však tento problém vyrieši. Umiestnite túto položku môže byť v rohu miestnosti, konsolidovať ho na držiaku. Prispieva k úsporám priestoru.

Zvláštnosť

Pomocou uhlovej konzoly môžete televízor umiestniť na vhodnú výšku. Nebude mať nadbytočné miesto. Tieto produkty si vyžadujú zaslúženú popularitu v spotrebiteľoch. Hlavným dôvodom je, že táto oblasť priestorov sa zriedka vyskytuje žiadnymi vecami, respektíve sa takéto použitie stáva veľmi racionálnym. Okrem toho, takéto upevňovacie prvky sú vytvorené na princípe otočného zatiahnutia, čo im umožňuje použitie v bytoch, ktoré majú iné ako štandardné.

Tiež nie je možné poznamenať, že skutočnosť, že, Napriek inštalácii na jednej z stenách môžu užívatelia sledovať televíziu, sedieť v ktoromkoľvek mieste v miestnosti. Ak nie je potrebné používať panel, ľahko sa zloží. Je to pohodlné, napríklad počas čistenia. Táto výhoda je tiež veľmi oceňovaná tými, ktorých byt má malé.

Toto príslušenstvo má veľa výhod. Faktom je to Je správne považovaný za univerzálny.

Môže sa použiť v rohu, ako aj na inom povrchu, dokonca aj v strede steny.

Odrody

Upevňovacie prvky pre televízny panel je zvolený v závislosti od toho, aké ciele sa vykonávajú. Dizajn môže byť rôznorodý. Najčastejšie používajte takéto:

  • pevné;
  • naklonený;
  • Kontaktný.

Pevný držiak je polkruhový monolitický stojan, ktorý opravuje televízor bez toho, aby ste to umožnili nakloniť alebo nasadiť ho správnym smerom. Rôzne jednoduchosť inštalácie. V zariadení je maximálny počet otvorov.

Použitie Šikmé upevnenie Najmä relevantné v prípade, keď je televízor potrebný na inštaláciu výrazne nad úrovňou očí. To vám umožní nakloniť panel pod požadovaným uhlom, ktorý robí sledovanie vašich obľúbených programov pohodlnejšie.

Šikmý otočný mechanizmus Pohodlné pri umiestnení televízora na stenu pod najviac strop.

To vám umožní zabezpečiť sledovanie ľudí v ktorejkoľvek časti miestnosti.

Ako si vybrať?

Výber rohovej konzoly je pomerne zodpovedná udalosť. Najprv musíte určiť budúce miesto na určenie budúcnosti. Musí odpovedať na niekoľko parametrov.

  1. TV by mal byť chránený pred kontaktom s malými deťmi a domácimi zvieratami.
  2. Je potrebné sa pokúsiť vylúčiť možnosť mechanického poškodenia.
  3. Dôležitým bodom je a šetrí voľné miesto v miestnosti.
  4. Okrem toho musí panel úspešne zapadnúť do interiéru miestnosti a vyzerať ergonomicky.

Pri výbere konzoly sa musíte spoľahnúť na určité faktory. Prehráva sa osobitná úloha. Je z toho, že možná úroveň zaťaženia závisí. Malo by sa považovať za približnú hmotnosť televízora. Ak sa indikátor približuje k maximálnej hranici výrobku, mali by ste premýšľať o silnejšej verzii.

Najlepšie je, ak je započítanie vypočítané na ďalších 5-10 kilogram hmotnosti.

Dôležitá je kvalita. Upevňovacie prvky budú držať panel, ktorý má najčastejšie pomerne slušné náklady a nespoľahlivý dizajn je schopný dodať mnoho nepríjemných minút pre používateľov. Odborníci na vedomie, že je potrebné uprednostniť produkty pre spoľahlivých a osvedčených výrobcov.

Výber držiaka sa vykonáva Berúc do úvahy veľkosť diagonálneho panelu. Upevňovacie charakteristiky najčastejšie majú indikáciu odporúčanej hodnoty. Musíte tiež opýtať vopred, či je možné nastaviť, pretože nie všetky produkty vám umožnia zmeniť pozíciu obrazovky v budúcnosti.

Niektorí používatelia DÔLEŽITÉ DOSTUPNOSŤ, Napríklad police alebo špeciálne pole, aby ste skryli drôty. Odborníci odporúčajú zvoliť produkt v jednom farebnom rozsahu s TV, takže budú vyzerať najdôležitejšie. Najčastejšie sa na predaj, môžete splniť zátvorky čiernej, sivej alebo bielej, ale môžete vyzdvihnúť ďalšiu možnosť.

VESA Značenie hovorí, že výrobok je univerzálny. To znamená, že sa uskutočnilo všeobecne uznávanými normami.

Podobný nápis sa vyskytuje na mnohých produktoch tejto kategórie, bez ohľadu na výrobcu.

Pravidlá MONTAJA

Po zakúpení produktu sa starajte o jeho inštaláciu. Nesprávna práca môže ovplyvniť funkčnosť spojovacích materiálov, čo môže viesť k poklesu v televízii a jeho členenie. teda V prípade, že spotrebiteľ nie je istí vo svojej vlastnej silu a zručnostiach, odporúča sa odkazovať na špecialistov. Treba však pripomenúť, že to znamená dodatočné finančné náklady.

Nezávislá inštalácia sa vykonáva len po tom, ako sa používateľ opatrne oboznámi s pokynmi. Tento dokument je povinný spolu s akýmkoľvek držiakom.

Vo vopred určenom mieste inštalácie by ste mali aplikovať Markup. Typicky je čiara nakreslená na spodnom okraji zámku. Ak je takáto príležitosť, je lepšie ho otestovať na úrovni budovy, pomôže to nájsť televíziu čo najviac.

Body za otvory sú tiež označené ceruzkou.

Otvory sa veľmi rýchlo sušia s perforátorom alebo vŕtaním. Ich veľkosť by mala závisieť od veľkosti upevňovacích prvkov. Budú sa prijímať a využívať komunikačnú schému na náhodné neublíženie elektroinštalácie.

Kotvy alebo hmoždinky sú upchaté vo vnútri. A samotná inštalácia sú bezpečne pripojené pomocou bežných skrutiek. Potom je televízor nainštalovaný. Pripojte sa odporúča len po úplnom dokončení inštalačných prác.

Pre sadrokartónové steny, odborníci odporúčajú aplikovať konzoly so šiestimi bodovými filtračnými bodmi namiesto štyroch. Vhodné motýľové hmoždinky.

Najlepšie je vykonať inštaláciu na kovové výrobky, poskytne dodatočnú silu štruktúry.

Ako nainštalovať otočný držiak pre Kromax Techno-12 TV, môžete zistiť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár