Slúchadlá Audiophile: Vlastnosti, Typy a modely, Kritériá výberu

Slúchadlá – dlhoročný populárny atribút medzi ľuďmi z rôznych vekových kategórií: niektoré z nich počúvajú hudbu na prechádzke, zatiaľ čo iní sledujú filmy – doma alebo na ceste. Avšak, časom, slúchadlá sa musia zmeniť, a mnoho modelov nerobia zvuk – to sa deje príliš zvonenie, je to príliš hluché a t. D. Správna voľba slúchadiel je zárukou, že počúvanie hudby bude potešením.

Audiophil – muž, ktorý rád počúva hudbu v najvyššej kvalite a je pripravený nie staviť, platiť za dobré vybavenie. Po zakúpení dobrých slúchadiel, môžu dokonca nezlesť: sledovať filmy, koncerty, počúvanie hudby – neinterferujú. Medzi rôznymi zvukovými modelmi je celkom možné nájsť lacný a ten, ktorý poteší ich funkcie.

Zvláštnosť

Prvá funkcia chcem prideliť dynamiku a akustiku najvyššej kvality. Druhá, trvanlivosť a pripevnenie materiálov na dotyk. A tretí, ktorý možno povedať o audio slúchadlách – to je to, čo sú splnené v nadčasovom dizajne (zvyčajne je to prísne slúchadlá). Stojí za zmienku, že z hľadiska audiofilov (mimochodom, ktoré sa nazývajú fanatika vysokokvalitného zvuku), Najlepšie slúchadlá sú tie, ktoré sú presné dať hudbu, to znamená, aký druh výrobcu ho počul.

Audiophile slúchadlá rozlišuje a vzhľad – spravidla, ich infosses, čelenka je vyrobená z prírodných materiálov.

Zobrazenia a modely

Audiofilné slúchadlá sú odlišné od ostatných, predovšetkým, Kvalita zvuku. Aby sa vytvoril zvuk, majú špeciálne izoodinické žiariče. Po počúvaní hudby v takýchto slúchadlách je nepravdepodobné, že by sa zmenilo na iné. Elektrostatické prakticky sa nelíšia od izolačného, ​​ale majú významne zníženú zotrvačnosť. Sú to isté ako isoodinetické, takmer skresľujú zvuk, počúvanie hudby v nich možno porovnať s vysoko kvalitným víno-nasýteným a chutným, z každého postroja si môžete vychutnať.

Dynamic – najbežnejší pohľad. Základ takejto dizajnu zahŕňa membránu, cievku a drôt. V podstate sú populárne u spotrebiteľov v dôsledku nízkych nákladov, ale ťažko hovoria to najlepšie. Samozrejme, pokiaľ ide o čistotu zvuku, audiofilové modely vyhrali.

Preskúmame modely zvukových slúchadiel.

SENNHEISER HD820

Frekvenčný rozsah: 12 – 43800 Hz (-3 dB) 6-48000 Hz (-10 dB), Zvukový tlak (SPL): 103 dB pri 1 kHz, 1V. Cena: 146799 R. Slúchadlá uzavretého typu poskytnú milovníkom hudby z kvality zvuku v práci, doma alebo na ceste. Bol vyvinutý model v Nemecku, dáva neuveriteľne realistický zvuk a ohrozuje výnimočnú pozornosť každému dizajnu tohto dizajnu.

MEZE AUDIO EMPYREAN GUNCHMETAL

Frekvenčný rozsah: 4 – 110000 Hz, citlivosť: 100 dB, Odpor: 31.6 Ohm. Cena: 239990 R. Unikátny tvar čelenka zvyšuje okolitú oblasť s hlavou a oslabuje tlak. Súprava obsahuje ambuteri: koža a potiahnutá alcantara, ktorá sa ľahko vymenila. V ovládači tohto prekvapivo štýlového modelu kombinuje dva typy zvukových cievok: oblúk a spiraloid.

Ohnisková utópia

Frekvenčný rozsah: 5 – 50000 Hz, Zvukový tlak: (SPL) 100 dB. Cena: 299890 R. Tieto referenčné slúchadlá boli vynájdené vo Francúzsku a sú výsledkom 35 rokov rozvoja a inovácií. Vyrobené na exkluzívnej technológii, slúchadlá ponúkajú MULOMANANS nápadne dynamický a realistický zvuk.

Klipsch HERITAGE HP-3 EBONY

Frekvenčný rozsah: 5 – 45000 Hz, citlivosť: 98 dB. Cena: 95000 R. Každý detail týchto štýlových slúchadiel je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Poháre dreva sú príjemné na dotyk, nemali by si všimnúť, že vyzerajú veľmi elegantné. Pri vytváraní tohto modelu bol cieľom dosiahnuť silný zvuk – a stal sa.

Model prenáša najlepšie hudobné odtiene.

Sony MDR-Z1R

Frekvenčný rozsah: 4 – 120000 Hz, citlivosť: 100 dB, Cena: 109990 R. Tieto slúchadlá vám umožnia novým spôsobom počuť obvyklú hudbu. Model je navrhnutý pomocou najnovších technológií a vyrobených z najlepších materiálov. Audio technológia umožňuje nielen počuť hudbu, ale aj to cítiť. To možno povedať, že zo zoznamu je to najlepšie slúchadlá, ktoré si určite vychutnávajú audiofily.

Ako si vybrať?

Slúchadlá – veľmi potrebná vec. Ak nehovoríme o úsporách, môžete si vybrať najlepší model a vychutnať si kvalitu zvuku. Avšak, pre mnohé to nie je úplne jasné, ako si vybrať audiofilitné slúchadlá. Odpoveď je veľmi jednoduchá – na testovanie niekoľkých modelov za rovnakých podmienok. Existujú slúchadlá z dvoch typov: zatvorené a otvorené. Otvorené dokonale prenášajú zvukovú scénu, ale zvuk prechádza v oboch smeroch. To znamená, že okolitá hudba je počuť. Uzavretý typ slúchadiel, naopak, nepriepustné. Môžete zostať sám s vašou obľúbenou hudbou, nebojte sa, že ju niekto počuje.

Poznámka! Uzavretý typ slúchadiel vám nedovoľuje vytvoriť „Deep“ scénu, takže niektorí milovníci hudby zavolajú zvuk uzavretých modelov, ako je „z krabice“. Medzi hojnosť slúchadiel, môžete ľahko zmiasť pri výbere, ale len vy sa môžete rozhodnúť, ktorý model je vhodný pre vás, a v akých podmienkach ho použijete. Hlavná vec je, že by ste si mali pamätať pred drahým nákupom – vysoko kvalitné audiofilitné slúchadlá sú dokonale prenášané zvukom, je to vhodné pre nich, nepatria a nevyrobia z najlepších materiálov.

Vedieť, môžete si vyzdvihnúť svoj dokonalý model.

Video Review Sennheiser Audiophile Slúchadlá na IFA môžete vidieť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár