Slúchadlá Bang & Olufsen: Charakteristika a model

V súčasnosti má takmer každá amatérska hudba slúchadlá. Toto zariadenie môže byť v rôznych dizajn. Každý jednotlivý typ headsetu sa vyznačuje technickými vlastnosťami a inými dôležitými funkciami. Dnes považujeme charakteristiky a modelové série Bang & Olufsen Slúchadlá.

Zvláštnosť

Slúchadlá populárnej dánskej spoločnosti Bang & Olufsen odkazujú na prémiové produkty. Ich náklady začína 10 tisíc. rubľov. Zariadenia tejto spoločnosti sa vyznačujú štýlovým a neobvyklým externým dizajnom, vyrábajú sa v rôznych farbách. Takéto slúchadlá sú najčastejšie predávané v malých štýlových prípadoch. V tejto značke sa pripravujú rôzne typy slúchadiel, vrátane káblových, bezdrôtových modelov Bluetooth, réžia, vzoriek plnej veľkosti. Headsety Bang & Olufsen budú dokonale vhodné pre každodenné použitie. Majú vynikajúcu ergonómiu a sú schopní reprodukovať najvyššiu kvalitu zvuku.

LineUp

V rozsahu výrobkov tejto značky nájdete veľký počet odrôd takýchto zariadení na počúvanie hudby.

Plná veľkosti

Tieto modely sú štruktúry, ktoré nosia priamo na hlave používateľa. Produkt úplne uzatvára umývadlá a poskytuje dobrú úroveň hlukovej izolácie. Táto skupina zahŕňa H4 2ND GEN, H9 3RD GEN, H9 3RD GEN AW19. Headsety sa vyrábajú v hnedej, béžovej, ľahkej ružovej, čiernej, sivej farby. Vyrábajú sa s hlasovým asistentom, ktorý môže byť nazývaný stlačením špeciálneho tlačidla na ľavom pohári.

Modely tejto kategórie sú najčastejšie vybavené malým elektrickým mikrofónom. Základom dizajnu je vyrobená z kovovej základne, vytvoriť čelenku a šálku kože a špeciálny penový materiál. Produkty majú zabudovanú výkonnú batériu, ktorá umožňuje zariadenie nepretržite pracovať viac ako 10 hodín. V jednej súbore so zariadením je tiež kábel (najčastejšie je jeho dĺžka 1,2 metra) s mini konektorom. Čas na jednu úplné nabíjanie je približne 2,5 hodiny.

Nad hlavou

Takéto štruktúry sú slúchadlá, ktoré sú tiež prekryté na umývadlá uchytenia používateľa, ale neexistujú úplne ich. Jedná sa o tieto modely, ktoré sú schopné reprodukovať najrealistickejší zvuk. V sortimente tejto značky môžete vidieť horné slúchadlá Beoplay H8I. Môžu byť vyrobené v čiernej, béžovej, bledo ružové farby gans.

Produkt môže pracovať do 30 hodín po jednom nabíjaní.

Beoplay H8I je vybavený špeciálnym systémom redukcie hluku, poskytuje ochranu pred outsidermi pri počúvaní hudby. Model je charakterizovaný elegantným a moderným externým dizajnom s zjednodušenou ergonómiou. Má malú hmotu, ktorá umožňuje optimálne pohodlie pri počúvaní hudby. Produkt je vybavený špeciálnym režimom priepustnosti zvuku. Je možné filtrovať okolité zvuky.

Okrem, Model má špeciálne dotykové snímače aproximácie, ktoré sa môžu automaticky zapnúť a pozastaviť prehrávanie hudby, Keď nosíte buď odstrániť zariadenie. Beoplay H8I je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Pre ich výrobu využíva špeciálny eloxovaný hliník. A tiež na vytvorenie misiek, skutočná koža sa odoberá.

Vložky

Takéto modely sú slúchadlá, ktoré sú vložené priamo do ľudskej auricity. Sú pevne držané pomocou Ambush. Slúchadlá v uchu môžu byť dve odrody.

  • Normálny. Táto možnosť má relatívne malú vnútornú časť, s ich neustálym používaním, osoba prakticky necíti žiadne nepohodlie. Ale zároveň nemôžu dostatočne chrániť užívateľa pred zahraničnými zvukmi.

  • Intrakinálne modely sa líšia od predchádzajúcej možnosti, pretože majú mierne predĺženú vnútornú časť. To umožňuje úplne obhajovať osobu z okolitého hluku, ale príliš hlboký penetrácia do uší môže dodať nejaké nepohodlie s trvalým prevádzkou. Takéto typy zariadení sú charakterizované špeciálnym zvukovým výkonom. A tiež majú najkompaktnejšiu veľkosť a relatívne malé náklady, ak sú v porovnaní so zvyškom modelov.

Výrobca spoločnosti Bang & Olufsen produkuje takéto vložky ako beoplay e8 2.0, Beoplay E8 Motion, Beoplay H3, Beoplay E8 2.0 a nabíjacia podložka, Beoplay E6 AW19. Tieto vzorky sú k dispozícii v čiernej, tmavo hnedej, béžovej, bledom ružovej, bielej a sivej farby. Slúchadlá v uchu tejto značky sa často predávajú v malých prípadoch, ktoré môžu podporovať štandard QI na bezdrôtovej napájacej nabíjačke. Takýto prípad poskytuje tri plné poplatky.

Vložte zariadenia môžu plytčno pracovať 16 hodín po úplnom nabíjaní. Výrobky poskytujú najrealistickejšie prehrávanie hudby. Často spolu s nimi v jednom sade nájdete niekoľko párov ďalších malých vložiek. Pri výrobe takýchto slúchadiel, vysoko kvalitné hliník, koža, pletené textílie a nehrdzavejúcej ocele.

Modely sú vybavené pohodlným dotykovým rozhraním, čo umožňuje aktivovať všetky potrebné funkcie pomocou jedného dotyku.

Tipy na výber

Pri nákupe vhodného modelu slúchadiel by sa mal riadiť niektorými dôležitými pravidlami.

  • Uistite sa, že ste vopred zobrazili typ slúchadiel. Modely s čelenkou budú môcť poskytnúť maximálny komfort pri počúvaní, pretože nie sú vložené priamo do uší, len málo. Ak je model dosť ťažký, čelenka môže na hlavu príliš veľa dávať. Slúchadlá v uchu nebudú umiestniť hlavu používateľa, ale niektoré modely, predovšetkým, intra-kanál, môžu dodávať nepohodlie, pretože sú hlboko vložené do uší.
  • Pamätajte, že rôzne odrody sa od seba líšia s hladinou hluku. Typy intra-kanálových a plných veľkostí sú schopné lepšie chrániť pred okolitým zahraničným hlukom. Iné modely aj pri značnom objeme nebudú môcť úplne izolovať užívateľa z zbytočného hluku.
  • Pred zakúpením zohľadnite typ pripojenia zariadenia. Najvýhodnejšou a praktickou možnosťou je bezdrôtové produkty. Poskytujú slobodu pohybov, môžete sa ľahko pohybovať. Niektoré modely takýchto zariadení sú špeciálne navrhnuté pre aktívne športové aktivity (Beoplay E8 Motion). Káblové modely môžu zasahovať do voľných pohybov kvôli dlhým drôtom. Ich náklady sú však zvyčajne výrazne nižšie ako náklady na bezdrôtové vzorky.
  • Venujte pozornosť ďalším funkciám rôznych modelov. Mnohé drahšie produkty sú často vybavené špeciálnym systémom odolný voči vlhkosti, ktorý vám umožní zabrániť rozbitiu zariadenia, keď sa na nich voda alebo pot. Okrem toho existujú vzorky so systémami pre rýchly prenos informácií s inými technikami. A tiež môžu byť uvoľnené s možnosťou, aby sa vniknutie.
  • Skontrolujte vopred s niektorými technickými charakteristikami slúchadiel. Takže, pozrite sa na frekvenčný rozsah. Štandardný rozsah sa pohybuje od 20 do 2000 Hz. Širší tento indikátor bude, väčšie spektrum zvukov môže počuť používateľa. Medzi dôležité technické parametre možno tiež rozlišovať citlivosť techniky. Najčastejšie je to 100 dB. Slúchadlá v uchu môžu mať menší indikátor.

Spravidla spolu so samotným zariadením sa nachádza malý návod na použitie v jednej sade. Dá sa nájsť v nej, ktorý vám pomôže pripojiť k Bluetooth, Povoliť a zakázať prehrávanie hudby. Okrem toho majú pokyny podrobnú schému, ktorá pomôže pripojiť zariadenie k zdroju napájania na dobíjanie. Ihneď po rozbalení nového modelu je lepšie poslať ho za lepšie účtovať. V tomto čase nie je možné náhlavnosť odstrániť.

Ak ste si zakúpili model so špeciálnym puzdrom batérií, potom ho najprv musíte odstrániť z tohto krytu a potom sa dotknite správne slúchadlá, aby ste zariadenie zapojili. Po tom, indikátor produktu zmení svoju farbu na bielom, zaznie krátke pípnutie, znamená to, že slúchadlá sú pripravené na použitie.

V akomkoľvek inštrukcii nájdete označenie všetkých existujúcich tlačidiel na technikách, priestore na nabíjanie, konektory.

Prehľad populárneho modelu Bang & Olufsen Bezdrôtový slúchadlá pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: