Slúchadlá Perfeo: Model Review

Perfeo slúchadlá sú prospešné z iných firiem. Je však potrebné vykonať jasné preskúmanie modelov a správne oceniť všetky ich nuansy. Až potom môže byť kompetentný a inteligentne vybrať vhodné zariadenie.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Zvláštnosť

Dnes sú perfeo slúchadlá vo veľkom dopyte v žiadnom prípade nadarmo. Väčšina recenzií hovorí, že je to „dobrá“, alebo dokonca „cool“ technika. Predpokladá sa, že úplne odôvodňuje svoju cenu. Zodpovedajúce s telefónomi sa stane rýchlo, a potom sa nainštalované pripojenie nezlomí.

Kapacita batérie aj rozpočet slúchadlá perfeo bude potešiť žiadnu hudbu. S aktívnym používaním nabíjania, nie menej ako 2 hodiny. To isté, kto používa takéto slúchadlá, nie je príliš intenzívne, batéria bez dobíjania poskytne celý deň normálnej prevádzky.

Všeobecný záver je zrejmý: Perfeo Products Aspoň nie sú horšie ako iné možnosti, ktoré možno zakúpiť za rovnakú cenu. Ale ešte dôležitejšie ako tento záver, oboznámenie sa so špecifickými verziami.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Preskúmať modely

Ako befits moderná spoločnosť, perfeo robí hlavné zameranie na bezdrôtové slúchadlá pomocou protokolu Bluetooth. V tejto kategórii je tu vynikajúci model obzvlášť lacných slúchadiel s mikrofónom – intra-kanálovým svetlom. V predvolenom nastavení je toto zariadenie natreté biele. Konštruktívne podporované:

 • HFP;

 • Hsp;

 • AVRCP;

 • A2DP.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

V doručovacej súprave obsahuje premyslené tvrdé zámky. Poskytujú maximálnu stabilitu aj s aktívnym pohybom, vrátane športového vzdelávania. Reprodukcia hudby je zaručená 3-4 hodiny v rade. Hlavné parametre sú nasledovné:

 • Rýchlostná časť 1 cm;

 • plnohodnotný frekvenčný rozsah;

 • rozsah rozhrania 10 m;

 • Overený protokol Bluetooth 4.jeden.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Slúchadlá Perfeo: Model Review

A tu V linke Podz je zariadenie zvýraznené čierne s automatickým rezaním. Atraktívnym funkciou nepochybne použije pokročilý protokol Bluetooth 5.0. Upevnenie slúchadiel v prípade je dostatočne stabilné, ale podľa potreby ich extrahovať. S plný úväzok plný poplatok, môžete počúvať hudbu až 3 hodiny v rade.

Na týchto dvoch modifikáciách sa dizajnéri nezastavili.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

TWS Pair verzia sa líši nielen podľa úrovne prvotriednej úrovne testovania signálu, ale aj vynikajúcu senzorickú kontrolu. Samozrejme, že vývojári sa starali o auto opravy. Poskytované pomocou Bluetooth 5.0. Oficiálny opis sa zameriava na efektívnu prevádzku do 4 hodín. Impedancia dosahuje 32 ohmov.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Bt-Flex odstránený z výroby. Ale existujú plnej veľkosti čiernych vinylových slúchadiel. Tento produkt je zdôraznený štýlový a mládež vykonaním. Čelenka je flexibilne nastaviteľná potrebám užívateľa.

Z reproduktorov s priemerom 4 cm je distribuovaný vynikajúci zvuk.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

A tu Full-veľkosti Čierna nie je možné zakúpiť, ale je tu oveľa módnejší hybridný dizajn (s červenými inklúziami). Toto sú plnohodnotné stereofónne obsluhy s účinnou ochranou proti šumu ulice. Impedancia je formálne 36 ohmov. V prípade potreby znižuje alebo stúpa o 15%. Kábel pre pripojenie na 120 cm dlhé zariadenia dostatočne spoľahlivé.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Ak potrebujete len lacné zariadenia, Užitočné venovať pozornosť alfa verzii. Môže byť natretý v zelenej, žltej a k dispozícii množstvo ďalších farieb. Trysky rôznych rozmerov zaručujú optimálne použitie v každom priebehu ušného plášťa.

Citlivosť slúchadiel je 103 dB. Mikrofón, tento indikátor je 42 dB.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Výber nad hlavou slúchadiel s upevnením za uchom, Mnohí kúpiť trochu drahšie dvojčatá. Ale táto verzia sa tiež rozlišuje jasným vzhľadom. Špeciálne upevňovacie prvky sa vyhýbajú mierke gadget aj s aktívnym pohybom. Kábel v dĺžke dosahuje 120 cm. Existuje výber medzi čiernobielom výkonu.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Oveľa impozantnejšie sa však pozerá Prístroj. Jeho ideológia je kombináciou káblového a bezdrôtového prístupu. Výrobca sľubuje väčšiu hĺbku, objem a dostatočnú čistotu. Vstavaný MP3 miniatúrny hráč, schopný reprodukovať melódiá s microSD (musíte si kúpiť samostatne).

Firemná batéria podporuje prevádzku slúchadiel až 6 hodín v režime bezdrôtového pripojenia.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Ale O Modely Budz Niektoré charakteristiky sú iné, je navrhnuté striktne na Bluetooth. Zariadenie je dostatočne ľahké a počúva hudbu celý deň nespôsobuje únavné pocity. Jednorazové obmedzenie: Batérie dosť 4 hodiny. Samozrejme sa použili vysoko kvalitné magnety. Citlivosť je 100 ± 3 dB, celý frekvenčný rozsah je uzavretý.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Vyplňte recenziu vhodné na inej bezdrôtovej verzii – Zvukový pás. Tieto slúchadlá sú vybavené plnohodnotným mikrofónom. Výrobca sľubuje, že môžu byť použité v športe. Riadiace klávesy vám umožnia odpovedať na hovor alebo zmeniť zloženie za jednu sekundu.

Napájanie sa vykonáva cez kábel typu.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Ako si vybrať?

Je ľahké si všimnúť, že všetky slúchadlá PERFEO patria do nízkej cenovej kategórie a zázraky nemusia čakať. Ale okamžite to stojí za vymedzenie káblových a bezdrôtových modelov. Wired Choice – Osobný vkus. Milovníci nováčikov sa dôrazne odporúčajú aspoň vyskúšať Bluetooth a potom sa rozhodnú. Headsety sú drahšie ako najjednoduchšie modely, ale je to praktickejšie.

Slúchadlá Perfeo: Model Review

Niekoľko ďalších odporúčaní:

 • Vyhodnoťte slúchadlá individuálne;

 • Skontrolujte ich zvuk;

 • Zistite presnú úplnú sadu;

 • zohľadniť dizajn;

 • Pre plnú prácu a komunikáciu online získať zariadenia v plnej veľkosti.

Prehľad jedného z modelov na videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár