Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Sortiment rôznych akustických systémov je neustále aktualizovaný novými multifunkčnými modelmi. Dnes, Saunbars vyrábané mnohými slávnymi značkami vychutnať veľkú popularitu. V tomto článku sa priblížime s takou technikou vydanou pod značkou LG.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Zvláštnosť

Domáce audio systémy sú neustále aktualizované. Slávne značky, napríklad Samsung, Yamaha alebo Sonos, neprestávajú vydanie nových modelov. Ak už skôr, takéto zariadenia boli jednoduchá a jednosmerná práca, dnes môžete komunikovať vysoko kvalitné multifunkčné kópie, ktoré sa líšia dlhou životnosťou. Tieto produkty zahŕňajú moderné zvukové panely zo slávnej značky LG.

Takáto technika nemá náhoda, ktorá sa nedávno stala tak populárnou. Mnohí spotrebitelia si to vyberajú práve, vzhľadom na funkcie, ktoré je neodmysliteľné.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Zoznámte sa s nimi bližšie.

 • Moderné SoundBars LG efektívne zvyšujú kvalitu zvuku televízora.
 • Takáto technika je navrhnutá tak, aby hrala nielen audio, ale aj video súbory, z ktorých mnohé nemôžu začať používať štandardný TV prijímač.
 • Soundbars LG sú známe čo najjednoduchšie a zrozumiteľné riadenie. Väčšina zariadení je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača. A môže byť obaja zo samotného Soundbar a z televízora. V niektorých prípadoch sa poskytuje hlasové menu.
 • Väčšina Soundbarov LG má veľmi malé veľkosti. Podobné zariadenie je možné ľahko zadať aj vo veľmi obmedzených podmienkach. Stĺpec a subwoofer nainštalovaný pred televíznou obrazovkou prakticky nezaberajú voľné miesto.
 • Soundbars LG majú možnosť spojiť rôzne gadgets a mobilné zariadenia, ako aj flash karty a iné prípustné jednotky.
 • Soundbars špecifikovanej značky sú prezentované v širokom rozsahu. Kupujúci si môžu vyzdvihnúť optimálny model funkčnosti a nákladov.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Obchodné vlastnosti moderných LG zariadení sú mnohé technológie poskytnuté výrobcom. A nie sme len o štandardných riešeniach ako Blu-ray. TV SOUNDY Sync – Táto technológia sa vyžaduje pre bezdrôtové pripojenie zvukových panelov na televízor cez Bluetooth. Udržiava sa na všetkých možných zvukových paneloch. Špeciálne hlasové povely známe mnohým používateľom sú tiež zapustené do zariadenia z SK56 a vyššie. Asistent Google, Chromecast. Väčšina modelov má výstup cez HDMI.

Soundbars, ktoré sa dnes často nachádzajú v mnohých obchodoch domácich spotrebičov, majú svoje slabé stránky. Hlavný mínus takýchto zariadení je, že si musia vybrať, vzhľadom na rozmery existujúcej televízie.

Napríklad tiež, rozšírený model bude ťažké pozrieť sa na pozadie malej obrazovky.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Hodnotenie populárne modely

Značka LG produkuje mnoho vysoko kvalitných a atraktívnych saunbars, ktoré majú mnoho užitočných a relevantných možností v našom čase. Odstráňte malé hodnotenie najlepších a najobľúbenejších modelov.

NB3730A

Otvorí hodnotenie inštalácie steny alebo stropu. Poskytol virtuálny priestorový zvuk. Existujú výstupy HDMI. Diaľkový ovládací panel je súčasťou nastaveného zariadenia. Sabwofer výrobku je bezdrôtový a menovitý výkon dosiahne 320 W. Sila reproduktorov Soundbar je 160 W. Zvukový formát – 2.jeden.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

SJ3

Black Soundbar z LG. Celkový výkon tohto zariadenia je 300 W. Teleso zariadenia je vyrobené z plastu s vysokou pevnosťou. Zariadenie podporuje formáty WMA, MP3, LPCM. Konfigurácia poskytuje subwoofer s výkonom 200 W. Je oddelený.

Zariadenie je vybavené vstupmi: AUX, USB, S / PDIF (OPTICAL). Žiadne výstupy. Technológia môže byť inštalovaná na stene. Soundbar je kompatibilný s akýmikoľvek konzolami diaľkového ovládania. Tam je nočný režim.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Sk10

Štýlový soundbar, vyrobený vo forme elegantného čierneho zvukového panela, ktorej sila je 350 W. Model bol vyvinutý v partnerstve s meridiánskym zvukom. K dispozícii je samostatný subwoofer 200 w. Produktové puzdrá sú vyrobené z odolného plastu v kombinácii s MDF. Šírka samotného panelu je 1440 mm.

Tam sú dekodéry: DTS digitálny surround, Dolby Atmos, DTS, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Digital. Tam je HDMI-CEC. Certifikácia Hi-Res Audio Certification.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

3D Soundbar LG BB5520A

Výrobca pozície tento systém ako „nástenné divadlo“. Špecifikovaný model nie je len stena – je to multikanál a vytvára priestorový životný zvuk. Zvukové výstupy v zariadení nie sú poskytnuté. Model je sprevádzaný karaoke funkciou s možnosťou pripojenia 2 mikrofónov. K dispozícii je USB rozhranie, webové služby (Smart TV).

Model je doplnený vysoko kvalitným FM tunerom s pamäťou na stanici. Konfigurácia zariadenia – 4.jeden.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

LAS855m

Zaujímavý model zakriveného tvaru. Štandardné farby zariadenia – ľahké striebro (na prvý pohľad sa môže zdať ako biela technika). Celková kapacita je 350 W. K dispozícii je ekvalizér, 2 HDMI konektor, Bluetooth a Wi-Fi. Zariadenie je vybavené optickým výstupom, 3,5 konektorom.

Plánuje sa inštalovať len na hladkom povrchu.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Sk9y

Zatvára hodnotenie Najlepšie Soundbarov LG drahé zariadenie, ktorého celková sila je 500 W. Vysokokvalitný model je doplnený technológiou čítania 4K formátu. Podpora Wi-Fi sa vykonáva cez špeciálny vstavaný modul, je vstavaný Bluetooth. Existuje mnoho dekodérov.

Telo modelu je vyrobené z kombinácie MDF a vysoko kvalitného plastu. Farba prednej časti zariadenia – čierna. Zahrnuté je diaľkové ovládanie. Verzia zariadenia HDMI – 2.jeden. K dispozícii je konektor LAN.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Tipy na výber

Moderné zvukové panely, ktoré produkujú LG, majú iný výkon a funkcie. Takéto zariadenie musí byť zvolené, tlačiť z množstva základných parametrov.

 • Úroveň energie. Tento parameter bude závisieť od objemu zvukového zariadenia. LG technika, ktorú sa vám páčilo, sa odporúča skontrolovať „žiť“. Ak nie je takáto možnosť, potom je potrebné zamerať sa na čísla v charakteristikách techniky, a to: na počte w. Pre priestory veľkej plochy od 50 kV. m dáva zmysel kúpiť saunbar, ktorého sila je najmenej 200 W. Pre izby stredne veľkého rozmeru bude pomerne model od 80 do 100 W. Ak hľadáte vybavenie pre malý rezidenčný priestor, mali by ste zvážiť možnosti s kapacitou 20-25 W.
 • Funkčnosť zariadenia. Predtým Soundbars slúžili len na zlepšenie kvality zvuku televízora. V súčasnosti sa takéto vybavenie stalo viac multifunkčných. LG produkuje rôzne zariadenia s množstvom užitočných konfigurácií a možností. Pred odchodom do obchodu sa odporúča definovať, aké funkcie pre vás skutočne sú potrebné z takéhoto technického zariadenia. Takže si ušetríte od nákupu drahého produktu, ktorý máte sotva potrebné.
 • Rozmery. Venujte pozornosť rozmerom vybraných techník. Ako je uvedené vyššie, tieto parametre musia zodpovedať uhlopriečke televíznej obrazovky, najmä ak bude stáť za zvukovým panelom. Ak tieto vlastnosti domácich spotrebičov nepovažujete, nemôže vyzerať veľmi atraktívne v kombinácii.
 • Stav a budovanie kvality. Opatrne skontrolujte techniku, ktorú sa vám páči. Kvalita zostavy by mala byť brilantná, bez standard a slabo pevných častí. Nemali by byť ani škrabance alebo čipy alebo iné podobné chyby na povrchu výrobkov. Skontrolujte, ako sa technika zapne, či funguje.
 • Obchod. Kúpiť originálne a vysoko kvalitné saunbary len v špecializovaných predajniach, kde sa predajú domáce spotrebiče. Iba tu nájdete všetky novinky výrobcu, sprevádzané záručným servisom. Nemali by ste si kúpiť značkové Soundbar LG v pochybnom obchode s nízkym stupňom, kde sú ceny prekvapivo nízke a lákavé.

Zvyčajne na takých miestach sa technika predáva, ktorá už bola predtým používaná alebo renovovaná. V prípade chýb alebo detekcie manželstva môžete tu zmeniť sanbar.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Ako nainštalovať a konfigurovať?

Soundbars možno rozdeliť podľa spôsobu, akým sú pripojené k televízoru. Tam sú takéto odrody:

 • Aktívne zariadenia, v ktorých je možnosť pripojenia k televízoru priamo;
 • Pasívne modely, ktoré môžu byť pripojené výlučne pomocou špeciálneho AV prijímača.

Tieto zariadenia sa líšia na montáži. Existujú možnosti, ktoré visia na stene. Kompletné s takýmito výrobkami sa predáva špeciálna konzola, vďaka ktorej sú všetky komponenty obalu bezpečne pripevnené k stenovej základni. Tam sú takéto modely, ktoré možno dať len na hladké povrchy. Na tento účel sú vhodné špeciálne stojany alebo stoly pre televízory. Niekedy si vložia pozastavené police inštalované pod samotným TV. Nastavenie tejto techniky závisí od konkrétneho modelu a jeho funkcií. Aby ste nakonfigurovali Soundbar LG Soundbar, budete musieť zoznámiť s pokynmi na použitie, ktoré je vždy pripojené k zariadeniu.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Prevádzkové pravidlá

Ako je uvedené vyššie, charakteristiky nastavenia a používania takéhoto vybavenia závisia od jej špecifického typu. ale Pozrime sa na sériu bežných pravidiel SoundBarov, ktoré by sa mali dodržiavať.

 • Nevystavujte výrobok na vlhkosť.
 • Zariadenie nemôžete inštalovať v úzkom priestore, napríklad v skrini.
 • Nikdy neprekrývajte vetracie otvory. Namontujte ju výlučne v súlade s pokynmi výrobcu.
 • Pripojte zariadenie k televízoru pomocou optického kábla. V kvalite nie je horšia ako kábel HDMI a často sa používa.
 • Pripojte telefón k saunbarom LG niekoľkými spôsobmi. Bluetooth a USB a AUX sú vhodné. Môžete sa pripojiť k gadget a špeciálnemu zásuvu – potom, hudba bude na zvukovom paneli.
 • Obnoviť väčšinu zariadení je možné udržiavať počas stlačenia zapnutia / vypnutia na chvíľu.
 • Zariadenie musí byť inštalované tak, aby bolo spoľahlivé a pevne pevné, najmä pokiaľ ide o modely na stenu. Môžu byť pripojené len k špeciálnym spojovacím materiálom.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Recenzie Recenzie

Kupujúci odišli O SoundBar LG Pozitívne recenzie, spojené s nasledujúcimi parametrami:

 • Kompaktné rozmery (takmer všetci kupujúci značka);
 • vysokokvalitný zvuk;
 • Vynikajúca montáž;
 • Krásny dizajn (podľa odborníkov, takáto technika je schopná zapadnúť do takmer akéhokoľvek interiéru);
 • Jednoduché pripojenie;
 • Bohaté funkcie;
 • Pohodlné použitie.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Majitelia takýchto zariadení si všimli nasledovné:

 • Veľmi vysoké náklady na niektoré modely;
 • Pokyny LG sa zdajú byť úplne pochopiteľné pre mnohých;
 • Niekedy súprava nie je dostatok káblov (napríklad HDMI);
 • Niektorí používatelia nemajú radi kvalitu zvuku modelov nakúpených nimi.

Mnohí majitelia si nevšimli v Soundbar LG Akýkoľvek mínus.

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

Soundbars LG: funkcie, výber a prevádzka

V ďalšom videu nájdete recenziu LG SL8Y Premium Saunbar.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár