„Spiders“ pre mikrofóny: ​​Čo to je a pre to, čo sa používa?

  Nahrávanie hlasu pomocou mikrofónu – postupom známym všetkým ľuďom. Niekedy však zariadenie môže priniesť. Napríklad kvalita nahrávania niekedy ponecháva veľa, aby bola žiaduca. Na takéto účely, „Spider“ držiteľ. Toto je vhodné, anti-vibračné upevnenie, ktoré je možné zakúpiť v špecializovanom obchode na demokratickej cene.

  Prečo potrebujú?

  Držiteľ pre mikrofón „Spider“ je spoľahlivým dizajnom, ktorý pôsobí ako ochrana proti nežiaducim vibráciám. Faktom je, že rôzne zvuky z vonkajšieho prostredia negatívne ovplyvňujú záznamy.

  Okrem, Držiak typu Mikrofón RACK zaručuje spoľahlivú fixáciu zariadení a pôsobí ako bariéra od mechanického tlaku. Rack je veľmi populárny v profesionálnych nahrávacích štúdiách, kde je potrebné úplne odstrániť problémy spojené s „čistým“ zvuk hlasu.

  Zvláštnosť

  „Spiders“ majú rôzne modifikácie. Štruktúra závisí od rôznych kritérií.

  • Materiál. Držiaky a regály z vystuženého polyméru a kovu budú slúžiť po dlhú dobu na rozdiel od plastových výrobkov. Prirodzene, cena takýchto modelov je pomerne vysoká.
  • Počet suspenzií drží mikrofón. Čím viac z nich, tým vyššia je kvalita ochrany pred vibráciami. Niektoré odrody sú vybavené veľkým množstvom suspenzií (viac ako 6).
  • Transformácia. Každý držiak sa upraví pre jednotlivú veľkosť mikrofónu.
  • Dostupnosť ďalších, vymeniteľných pop filtrov. Tieto prvky zaručujú dodatočnú ochranu pred outsidermi a rušením. Prevádzka držiteľa „Spider“ s ďalšími POP filtrami poskytne vysokokvalitný vstup.
  • Princíp práce držiteľa „Spider“ leží v jednotnom rozložení zaťaženia po celej povrchovej oblasti dizajnu. Ako pravidlo, regály vyrobené v monofónnej farbe. Tam sú čierne, sivé modely, ako aj kovové držiaky.

  Populárne modely

  Držiaky mikrofónu typu Spider je možné zakúpiť v špecializovanom obchode alebo pomocou internetu. Najobľúbenejšie zahŕňa niekoľko modelov.

  AKG H85

  Kvalitný univerzálny držiak „Spider“. Vhodné pre všetky typy valcových a kužeľovitých mikrofónov (od 19 do 26 mm).

  Sennheiser MRS4

  Kompaktný nárazový protisum. Kompatibilný so štúdiovým mikrofónom.

  Má otvorený krúžok, ktorý vám umožní umiestniť zariadenie vedľa zdroja zvuku.

  Držiak filtra POP SM-4S

  Univerzálny držiak mikrofónu z plastu. Dokonale opravuje mikrofón a chráni pred outsidermi.

  Tento stojan je vhodný pre štúdiový záznam.

  Neumann EA 89 A MT

  Odolné, elastické vibropodvy, vyrobené z vysoko kvalitného kovu. Vybavené otočným upevnením vnútorným závitom. Vrátane kompletného adaptéra.

  Relevantné pre zvukové záznamové štúdio.

  AUDIX SMT-CX112

  Ultra-Dye Hliníkový držiak, vybavený nylonovým držiakom, navrhnuté priamo pre štúdiové vybavenie (mikrofóny CX Series).

  Poskytuje bezpečnosť a vysoko kvalitné nahrávanie.

  O tom, či stojí za to kúpiť pavúk pre mikrofón, môžete zistiť nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: