Stereo Svetlomety: Charakteristiky, modely Preskúmanie, výberové kritériá

S distribúciou mobilných komunikácií a vzhľadu multimediálnych počítačov sa populárna stereo komora stáva čoraz viac. Svojou pomocou si môžete vychutnať počúvanie vašich obľúbených skladieb alebo filmov, komunikovať s priateľmi alebo jednoducho vymieňať si informácie.

Zvláštnosť

Stereo svetlomety sú slúchadlá, ktoré majú mikrofón a niektoré ďalšie funkcie. V priorite headsetu stojí kvalita nie výsledný zvuk, ale reprodukovaný. Toto je najdôležitejšie kritérium rozdielov od slúchadiel.

Headsety sú dva typy: bezdrôtové a káblové. Bezdrôtový druh modernejších a pomaly vytesní káblové analógy. Káblové stereo charty sú mikrofónové slúchadlá, ktoré sú pripojené k inému zariadeniu pomocou kábla. Pokiaľ ide o bezdrôtové slúchadlá, takéto možnosti sú určite pohodlnejšie ovládať, pretože neexistuje žiadny drôt, ktorý pravidelne interferuje. Takéto modely si však vyžadujú konštantné dobíjanie a ich náklady sú pomerne vysoké v porovnaní s káblovými možnosťami.

Bezdrôtové modely pracujú zo vstavanej batérie, trvanie práce závisí od jeho nádoby. Štandardné modely takýchto zariadení majú typicky kapacitu batérie od 100 do 500 mA. Tieto ukazovatele sú dostatočné na prácu bez dobíjania od 1 do 5 dní. Väčšina bezdrôtových stereo slúchadiel má okrem hlavnej funkcie počúvania veľa ďalších funkcií.

Môže to byť hlasová súprava, čakanie a držanie hovoru, redukciu šumu, opakovanie posledného čísla, vypnutie mikrofónu.

Preskúmať modely

Sennheiser HD 4.50 BTNC.

Model plnej veľkosti je vyrobený v čiernej farbe a má skladací dizajn. Bezdrôtové vankúšové poháre úplne zatvorte uši. Sú veľké a objemné, majú mäkký matný exteriérový náter. Tento model má dostatok nákladov, rýchlo sa pripojí k telefónu cez Bluetooth. Je tiež možné pripojiť sa s drôtom. Pracovný čas bez dobíjania s priemerným výkonom do 25 hodín. Reprodukovateľné frekvencie – od 18 do 22000 GHz. Censitivita – 113 dB. Tam je pohodlný joystick.

Prečítajte si viac  Notebook Mikrofón: Odrody, Najlepšie modely a kritériá výberu

Naiku Y98 Bluetooth Headset. Čierna so zlatom.

Tento bezdrôtový model je vyrobený v sofistikovanom čiernom dizajne. S tým môžete ľahko a pohodlné počúvať hudbu. Čelenka má ohnutý dizajn, nespôsobuje nepohodlie a spoľahlivo drží hlavu. Model poskytuje prenos dát do 10 m. Vysoko kvalitné zhromaždenie vás zaručuje Vysoká odolnosť proti opotrebeniu a dlhodobé používanie headsetu v aute, doprava a dokonca na behu.

Model je plne kompatibilný s akýmikoľvek telefonmi, smartfónmi a notebookmi, ktoré podporujú funkciu Bluetooth. Pre kompletnú batériu budete potrebovať približne 2 hodiny. Môžete priebežne hovoriť s 8 hodinami av pohotovostnom reľime zariadenie drží poplatok až 20 dní. Frekvenčný rozsah je od 20 do 20 000 Hz. Prípad je vyrobený z plastu a silikónu. Tam je funkcia redukcie hluku. V súprave je USB kábel a ambulancia.

Alitek IP8 Single Gold.

Bezdrôtové mikrofóny. Zaujímavý model od čínskeho výrobcu je vyrobený vo farbe „zlato“. Bluetooth headset má mnoho funkcií. Toto je zariadenie, ktoré nemôže prijímať hovory, Ale tiež prepnite a počúvajte zvuk na ľubovoľnom telefóne alebo tablete s najlepšou kvalitou zvuku. Táto headset je vhodný pre prácu v call centre, pre vodičov a kancelárskych zamestnancov.

Model sa automaticky určuje telefónom pomocou Bluetooth. Mikrofón je vybavený funkciou redukcie šumu, ktorá vám umožní hovoriť s hlučným miestom. Pomocou tlačidla, ktorý je na puzdre, je možné počúvať hudbu a reagovať na telefonické hovory, odmietnuť hovory bez toho, aby ste získali telefón z vrecka.

Model zaručuje dobrú autonómiu práce. V pohotovostnom reľime môže pracovať až 48 hodín. Opravené vpravo a na ľavom uchu. Model je prakticky necítený v ušnom plášti, pretože má veľmi nízku hmotnosť a pohodlný dizajn na nosenie.

Nabíjanie je veľmi rýchle – do jednej hodiny. Neustály čas konverzácie – 4 hodiny. Model je kompatibilný s Android, Windows Phone a IOS. Kapacita batérie je 35-40 mAh. Prípad obsahuje prípad (je to aj nabíjačka), nabíjací kábel a užívateľská príručka v angličtine.

Výrobca poskytuje záruku do 1 mesiaca.

Ako si vybrať?

Aby ste si vybrali stereofónne slúchadlá, v prvom rade musíte rozhodnúť o konštrukcii požadovaného modelu. Môže to byť malé slúchadlá vybavené všetkými funkčnými, ktoré vyhovujú tak pre prácu, takže pre domáce použitie. Môže to byť aj veľké nadzemné modely, ktoré majú významné zníženie hluku, ak ich používate na verejných miestach alebo za podmienok so silným hlukom.

Prečítajte si viac  Všetko o frontálnych komorách

Môže to byť slúchadlá „šípky“. Nie sú zasiahnuté, pri jazde neposkytujú nepohodlie. Slúchadlá monitora sú najvhodnejšie pre počítače. Vďaka veľkému priemeru membrány, existujú vynikajúcu kvalitu zvuku. Uši sú úplne uzavreté Ambush, ktorý vytvára vynikajúcu zvukovú izoláciu a zabraňuje tlaku na uši.

Aj podľa spôsobu upevnenia môžete rozdeliť stereo hlavičku štyroch typov.

  • Čelenka. Toto je kovová alebo plastová rukoväť, ktorá spája obe slúchadlá cez hornú časť hlavy. Tento druh sa považuje za najvhodnejšie pracovať v počítači.
  • Ďalšia možnosť – rukoväť prebieha na zadnej strane hlavy. Je to trochu nepohodlné ako čelenka, pretože hmotnosť ihneď na uši. Tento druh sa neodporúča na dlhodobé použitie.
  • Upevnenie na uši. Používa sa vo väčšine žien, ako slúchadlá sú pripojené k špeciálnemu kotlu alebo klipu.
  • Bez upevnenia. Tento druh sa používa v tabletách alebo pozemkoch. Toto nie je vhodná možnosť pracovať na počítači. Ale všetko závisí od vášho výberu a preferencií.

Výber modelu pre zvukové a technické parametre, je potrebné venovať pozornosť takýmto ukazovateľom ako:

  • Rozsah reprodukovateľných frekvencií;
  • Koeficient nelineárneho skreslenia;
  • citlivosť;
  • Elektrický odpor.

Neverte indikátorom, ktoré sú uvedené v údajoch o pasoch. Je lepšie sa uistiť, že všetci žijú a vyhodnotiť kvalitu zvuku osobne. Indikátor citlivosti určuje, ktorá elektrická energia je potrebné viesť k slúchadlám, aby ste získali určitú úroveň objemu. Čím vyššia je citlivosť, tým vyšší je objem a lepší zvuk.

Nie vždy drahé modely sú charakterizované najlepšou kvalitou. Optimálny indikátor na výber modelu je jeho záručná doba. Čím viac výrobca dáva záručnú dobu, tým viac ste chránení a zariadenie bude spoľahlivejšie.

O tom, čo sú vlastníci stereofónne hlavy, pozri v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: