Stĺpec ELARI SmartBeat s Alice: Vlastnosti, príležitosti, prevádzkové tipy

Stĺpec ELARI SmartBeat s Alice sa stala ďalším „inteligentným“ zariadením podporujúcim rusky hovoriaci hlas. Podrobné pokyny na používanie tohto zariadenia rozprávajú, ako konfigurovať a pripojiť zariadenia. Ale nehovorí o tom, aké funkcie „Smart“ reproduktor s Alice si zaslúži osobitnú pozornosť – tento problém by mal mať čas, pretože zariadenie má vo svojej triede významné výhody.

Zvláštnosť

ELARI SmartBeat Prenosný stĺpec s Alice Inside nie je len inteligentná technika. Vyznačuje sa štýlovým dizajnom, všetko High-tech komponenty Balené v čiernom zjednodušenom puzdre, ovládacie prvky nezasahujú k tebeniu zvuku hudby a prítomnosť kontrastného „RIM“ poskytuje zariadenie špeciálnu atrakciu. Stĺpec sa rozlišuje vysoko kvalitnou montážou, vyrábanou ruskou značkou (s výrobou v továrňach v ČĽR) berie do úvahy potreby používateľov, ktorí nechcú preplatiť návrhy konkurentov alebo obetovať funkčnosť zariadení v prospech jeho lacnosť.

Medzi hlavné vlastnosti ELARI SmartBeat s Alice je možné poznamenať Prítomnosť modulov Wi-Fi a Bluetooth, ktoré vám umožňujú nainštalovať bezdrôtové pripojenie, vstavanú batériu, s ktorou je možné použiť možnosť „Smart“ stĺpca aj mimo hradných hradieb.

Vstavané reproduktory z 5 W majú širokopásmový formát, zniete lepšie ako ich analógy. Kompletné so zariadením je 3 mesiace bezplatného predplatného Yandexu. Plus“. Respektíve, Vyhľadávanie a nájsť skladby môžu byť priamo v podnikovej aplikácii.

Stĺpec ELARI SmartBeat sa stal druhom stredného prepojenia medzi stanicou Yandex a lacnejšie zariadenia s Alice. Toto zariadenie je tiež vybavené plnohodnotným hlasovým asistentom, ale neobsahuje obsah priamo na Smart TV.

Zariadenie má kompaktnú veľkosť, ale je už doplnená vstavanou batériou – Irbis A a ďalšie jeho analógy Neexistuje takáto zložka.

technické údaje

Podľa jej charakteristík je stĺpec ELARI SmartitBeat Spĺňa moderné normy. Model má kompaktné rozmery – priemer 8,4 cm s výškou 15 cm, zjednodušený tvar so zaoblenými rohmi. Vstavaná batéria na lítium-polyméru má kapacitu 3200 mah, čo je schopné pracovať úplne autonómne. Stĺpec „Smart“ z ELARI je vybavený výstupom AUX, bezdrôtové komunikačné moduly Bluetooth.2, Wi-Fi. Hmotnosť zariadenia je len 415 g.

Prečítajte si viac  Ako pripojiť domáce kino do televízie?

V stĺpci ELARI SmartBeat s Alice je umiestnenie zariadenia v okruhu 10 m od miesta pripojenia. Rozsah prijatých 4 smerových mikrofónov je 6 m. Dynamika 5 W umožňujú získať prijateľnú kvalitu zvuku pri počúvaní hudby, objem je obmedzený na rozsah 71-74 dB.

Možnosti

Prehľad stĺpca ELARI SmartBeat s Alice Inside vám umožňuje lepšie pochopiť, aké možnosti má táto prenosná technika. Všetky ovládacie prvky sa nachádzajú na vrchole, skosené plochy zariadenia. Existujú fyzické ovládacie tlačidlá zvuku, môžete zariadenie zapnúť alebo deaktivovať prevádzku mikrofónu. V centre je prvok pre volanie hlasového asistenta, táto funkcia je aktivovaná tímom „Alice“. Medzi funkciami, ktoré stĺpec s Alice Elari SmartBeat má nasledujúce.

 • Pracovať mimo domu. Vstavaná batéria je dostatočná na 5-8 hodín prevádzky audio systému alebo hlasového pomocníka, ak distribuujete Wi-Fi pripojenie z telefónu.
 • Použite ako zvukové farby. Môžete odovzdať káblový signál alebo pripojiť vysielanie pomocou Bluetooth Channel. Ak máte prístup k Wi-Fi a Yandexovi. Hudba »Počúvajte všetky výbery. Okrem toho môžete vyhľadávať skladby, pýtať sa, čo hrá, nastavte vyhľadávaciu náladu.
 • Počúvanie rádia. Táto funkcia bola pridaná relatívne nedávno, môžete si vybrať ktorúkoľvek zo základných rozhlasových staníc.
 • Čítanie správ, predpoveď počasia, informácie o dopravných zápchach na ceste. Všetky tieto funkcie, hlasový asistent úspešne vykoná.
 • Aktivácia zručností z katalógu. Ich „ALICE“ sa dodáva. Zoznam možností sa pravidelne aktualizuje.
 • Komunikácia s asistentom hlasu. Môžete sa pýtať otázky, hrať, viesť rozhovory.
 • Vyhľadajte informácie. Keď sa zistia údaje, hlasový asistent prečíta potrebné informácie.
 • Funkcie časovača, Budík. Zariadenie pripomína skutočnosť, že je čas vypnúť rúru alebo sa prebudí ráno.
 • Hľadať tovar. Aj keď sa realizovali najmä prostredníctvom dodatočných zručností. Môžete počúvať nákupnú príručku alebo vykonať priame spojenie s poskytovateľom služieb.
 • Potravinový poriadok. S špeciálnymi zručnosťami si môžete objednať v konkrétnej inštitúcii. Tí, ktorí milujú variť, asistent ponúkli najlepšie recepty.
 • Riadenie prvkov inteligentného domáceho systému. Už nejaký čas môže „Alice“ vypnúť svetlo a iné zariadenia. Potrebujete len inštalovať kompatibilné „SMART“ zásuvky.

S pomocou vstavaných možností Aliceho Asistent, zariadenie ľahko zistí potrebné informácie, funguje ako osobný tajomník, pomáha vypočítať kalórie alebo vypočítať dokonalú telesnú hmotnosť.

Pripojenie a prevádzka

Hlavné nastavenie stĺpca ELARI SmartBeat je pripojenie k službám Yandex. Návod na použitie je pripojený k zariadeniu a umožňuje získať predstavu o hlavných funkciách zariadenia. Po odstránení z obalu musí byť zariadenie pripojené k sieti. Ak to chcete urobiť, použite kábel obsiahnutý v súprave, ako aj vstup microUSB na zadnej strane stĺpca. Ďalej môžete stlačiť tlačidlo napájania a podržať ho na zaradenie na 2 sekundy.

Prečítajte si viac  Biely loft štýl interiér

Ak chcete konfigurovať ELARI SmartBeat, keď sa prvýkrát zapnete, musíte urobiť nasledovné.

 • Uistite sa, že batéria je úplne nabitá. Proces v priemere trvá približne 30 minút.
 • Umožniť zariadenie, Čakanie, kým sa nerozsvieti indikátor zvonenia na kryte bezdrôtového stĺpca.
 • Stiahnite si a otvorte aplikáciu Yandex, Je prispôsobený pre mobilné telefóny alebo počítače tabliet. Existujú verzie pre iOS, Android. Ak nie je začiatok, zadajte účet. Toto je potrebné pre správnu prevádzku zariadenia.
 • Nájdite v sekcii „Zariadenia“ Názov stĺpca.
 • Aktivujte pripojenie a postupujte podľa pokynov z obrazovky. V aplikácii musíte zadať heslo, zadajte sieť, na ktorú bude stĺpec pripojený. Toto je možné len v rozsahu 2,4 GHz, stojí za to byť opatrní pri výbere.

Ak sa úspešne pripojíte k domácej sieti Wi-Fi, zariadenie bude mať pípnutie. Niekedy pripojenie zariadení trvá nejaký čas – je potrebné aktualizovať softvér. Bezdrôtový stĺpec môžete reštartovať pomocou rovnakého tlačidla inclusion. Stojí za to venovať pozornosť indikácii. Zahrnutý stĺpec slúži bielym troskváračným signálom. Červená farba hovorí o strate pripojenia Wi-Fi, zelená o nastavení hlasitosti. Fialové bezel popáleniny, keď je hlasový asistent aktívny a pripravený na komunikáciu.

Bluetooth môžete povoliť iba z príkazu Voice Mode „ALICE, Zapnite Bluetooth“. Táto fráza vám umožňuje aktivovať požadovaný modul a funkcia samotného zariadenia zostáva tiež k dispozícii.

Môžete zavolať hlasový asistent a komunikovať s ním. V lacnejších modeloch reproduktorov s inteligentnými funkciami nie je možné vykonať.

V nasledujúcom videu nájdete prehľad o stĺpci ELARI SmartBeat s Alice.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: