SUPPRA TV Review

TV Dnes je takmer v každom dome. Z digitálnej technológie je jedným z najdrahších nákupov, takže moderní užívatelia hľadajú vysoko kvalitný a lacný tovar. Televízory stredného cenového segmentu sú zvýraznené Supra TVS. O nich a bude diskutovaná.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Zvláštnosť

Supra TVS sa osvedčili na modernom trhu. Na police obchodov sú moderné silné vybavenie, ktoré je k dispozícii. Krajina výroby – Japonsko, ale tu v Rusku, táto značka získala rôzne ocenenia. Táto technika má štýlový dizajn a silnú plnku. V dizajne väčšiny televízorov Používané podsvietenie LED. Ak je to nevyhnutné Môžete pripojiť telefón alebo tablet na televízor, použite ho ako monitor pre počítač. Vývojári sa snažili vybaviť aj lacné modely s potrebnými prístavmi, ktoré výrazne umožnili rozšíriť možnosti technológie.

SUPPRA TV Review

Ak hovoríme o zásluhách, musíte si poznamenať Spoľahlivosť a trvanlivosť. Okrem toho je charakterizovaná táto technika vysoká rýchlosť pri aktualizácii rámov. Výrobca neľudil finančné prostriedky a dať do nových modelov Vysoko kvalitný analógový tuner.

Nielen kanály sú dobre reprodukované, je možné zapnúť Video TV z externých médií. Ako taký flash disk, telefón, počítač.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Špecialisti si to všimnú Matrix „Supra“ sú vybavené progresívnym programovaním. Pri prehrávaní videa môžete použiť teletext. Drahšie možnosti majú časovač. Môže byť inštalovaný vo vhodnom čase. Problémy s programovaním by nemali. Tam je ďalší rozlišovací znak televízora TV – riadiaci zvukový systém. Tento parameter je o 16 W. Zvuk sa získa volumetrický, dojem prítomnosti je vytvorený v čase prehrávania videa.

Samozrejme, na internete pozitívnejšiu spätnú väzbu.

Existujú však aj negatívne body, že mnohí používatelia nemôžu mlčať. Súprava sa napríklad nezahŕňa digitálny tuner, bude musieť byť zakúpený samostatne.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Najlepšie modely

Medzi modely prezentované na trhu, môžete si vybrať bielu a čiernu možnosť. K dispozícii je malá kuchyňa TV a veľa pre domáce kino. Medzi bohaté sortiment je 32-palcový možnosti.

Supra STV-LC50ST1001F

LCD TV, ktorá môže byť chválená pre široký formát. Medzi výrobnými nastaveniami, ktoré treba poznamenať:

 • obrázok 1080p Full HD;
 • 49.5 uhlopriečok;
 • Smart TV je možné aktivovať;
 • Existuje modul Wi-Fi;
 • K dispozícii sú nasledujúce porty: HDMI X3, USB X2, DVB-T2;
 • Vstavaný 2 TV tuner.

Takýto televízor je ideálny pre obývaciu izbu alebo spálňu.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Supra STV-LC16741WL

Pôvodný dizajn urobil model dopytu medzi moderným spotrebiteľom. Technika má atraktívne a svetlé podsvietenie. Okrem toho, odborníci nemohli oceniť tuner. Existujú medzi funkčnými a Vstavaný časovač. Ak je to potrebné, je ľahko aktivovaný v pohodlnom používateľovi. Mnohí špecialisti sú spokojní Vstavaný bezpečnostný systém, Čo pomáha od žartu detí.

Samozrejme, že nie je možné označiť Prítomnosť najvyhľadávanejších konektorov. Pohon USB, reproduktory alebo slúchadlá sa ľahko pripája. Existujú pomocné vstupy komponentov v dizajne, bez ktorých moderná technika nestojí. Reprodukovateľné formáty veľa, je tu možnosť sledovať video rôznych rozšírení.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Supra STV-LC16741WL

Prvá vec, ktorá ocenil užívateľa – prítomnosť prezentovaného Modely obrazovky 16: 9. Je to považované za najvhodnejšie spomedzi všetkých. Rozsah použitého rozšírenia je 1366 x 768 pixelov. Uistite sa, že chcete chváliť audio systém, ktorý výrobca zapustený do televízora. Ak chcete, môžete zapnúť stereo zvuk. Jeho práca je do 50 Hz.

Z iných technických parametrov, ktoré stoja za zmienku jasný. Je na úrovni 200 kD / m2. Užívatelia majú často záujem o čas odozvy, v tomto uskutočnení je to 6 ms. Teletext je prítomný v prezentovanej modeli. Iných výhod, prítomnosť dvoch reproduktorov. Každý indikátor napájania je 3 W.

TV výrobca vybavený Systém, ktorý umožňuje nastavenie automatického režimu.

Parametre televízora nie je možné ignorovať. Šírka technológie 73.8 cm, výška 49.5 cm a hĺbka 21 cm. Celková hmotnosť 6,6 kg.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Supra STV-LC32T850WL

Ak budeme chváliť tento model, potom presne Kvalitný obraz a široký formát, ktorý je tak ocenený niektorí používatelia. TV má Podpora digitálneho vysielania, a jeho systém na zlepšenie kvality informácií funguje. Nie je ťažké si to nevšimnúť lesklá vrstva na povrch obrazovky. Toto je antibakteriálny povlak. Používateľ určite prosím Čistý a svetlý obraz. Dynamický kontrast je v rozsahu 80 000: 1.

Čas odozvy hodný a je 6 ms. Pre užívateľské pohodlie vymyslel výrobca Rohový pohľad. Nemôžete prosím Kvalita zabudovaného audio systému. Ak berieme do úvahy všetky dostupné rečníci, ich celková kapacita je 10 W. Môže sklamať len neprítomnosť subwoofer a dekodéra pre stereo zvuk. Dodáva sa s upevňovacími prvkami na inštaláciu televízora na stene.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Z funkcií prezentovaného modelu môžete prideliť Prítomnosť digitálneho filtra. Ako príjemné pridanie – Súčasné vstupy a konektor antény. Na zadnej strane nájdete digitálny zvukový vstup. Na televízore sa nachádza široká ponuka. V prípade potreby môžete zmeniť jazyk. Analógový tuner Umožňuje rýchlo konfigurovať kanály. Keď je technika v pracovnom stave, potom spotrebuje 50 wattov za hodinu. V pohotovostnom reľime je tento indikátor 0.5 wattov. Dizajn hmotnosti bez stojana 6.1 kilogramy. Spolu s ňou 7.6 kg.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

STV-LC40T871FL

Pri nákupe zadaného modelu je možné nastaviť rozšírenie v rozsahu od 640 x 480 do 1920 x 1080 pixelov. Technika podporuje aj rôzne reprodukčné formáty. Môžete aktivovať teletext, a ako príjemné pridanie, existuje progresívne skenovanie. Uhol s horizontálnym prehľadom je 178 stupňov.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

STV-LC40ST900FL

Ak je na prvom mieste projekt používateľa, Potom by mal venovať pozornosť tomuto modelu televízora. Diagonálna obrazovka 39 palcov. Rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov, zatiaľ čo formát obrazovky je 16: 9. Existuje vstavaný systém SmartTTV, ktorý je dôležitý v modernom svete. Treba poznamenať, že operačný systém Android je nainštalovaný v tomto modeli.

Kanálový signál je jasne akceptovaný, pozerá sa na televíziu pohodlné, žiadne časté zlyhania. Ak chcete, môžete aktivovať stereo zvuk. Všeobecne platí, že tento model môže byť opísaný nasledovne: Funkčné, s prijateľnou cenou.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Funkcie prevádzky

Firmvér

V moderných televízoroch opísaných výrobcom, aktualizujte firmvér cez rozhranie USB. Naučte sa model je jednoduchý, je uvedený v pase. Technika sa ľahko pripojí k sieti Wi-Fi a bez problémov ide do celosvetovej siete. V prípade potreby môžete televízor pripojiť k počítaču a používať ho ako druhá obrazovka.

Archív s firmvérom bude musieť prevziať cez internet. Každá z nich má spravidla podrobné pokyny na používanie. Ak nie sú žiadne skúsenosti, potom vám poradia, aby ste hľadali pomoc od špecialistu, pretože so starým modelom nie je tak jednoduché. Blikanie môže potrebovať, keď technika začína pracovať nesprávne. Často pípne, nereprodukuje kanály.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Potom je televízor lepší vypnúť, kým nie je čas aktualizovať firmvér.

Schémy, kódy nie sú vždy k dispozícii pre porozumenie používateľa. Je ťažké zistiť, či nastane zlyhanie napájania. V tomto prípade je lepšie ísť do majstra.

SUPPRA TV Review

Nastavenie diaľkového ovládania

S technikou opísaného výrobcu je možné použiť Univerzálny alebo originálny diaľkový ovládač. Ak chcete zahrnúť techniku, je vhodná aj moderná aplikácia, ktorá sa stiahne pre smartfón. Pri implementácii riadenia nie je nič komplikované prostredníctvom podobného programu. Na obrazovke sú prítomné všetky potrebné tlačidlá.

Napriek všestrannosti konzol, nastavenia pre nich sa líšia. Ak robíte všetko prostredníctvom počítača, potom musíte navyše na stiahnutie softvér. Ak chcete skontrolovať kompatibilitu, budete musieť ísť na oficiálnu stránku, odstrániť kontextové okná a porovnať indikátory. Ihneď nájdete balíky s ovládačmi na aktualizáciu ovládacieho panela.

SUPPRA TV Review

Ako nastaviť TV?

TV Nastavenie môže byť Manuálne alebo automatické.

Automatický

Táto možnosť vám umožňuje výrazne ušetriť čas na vyhľadávanie kanálov. Ak chcete aktivovať používateľa, musíte stlačiť tlačidlo diaľkového ovládača TV. Ďalej Kliknite na PRESET, nasleduje automatické vyhľadávanie. Potrebný príkaz je teda nastavený, potom, čo systém začne vyhľadávať požadovaný kanál kanálu. Stojí za pochopenie, že automatické vyhľadávanie začne s najnižšou frekvenciou, takže proces trvá až 10 minút. Akonáhle je všetko u konca, prvý kanál sa zobrazí na obrazovke, ktorá prejde na zozname.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Manuálny

Stáva sa tiež, že automatická konfigurácia kanála sa stane nedostupnou. V tomto prípade môžete použiť manuálny režim, ktorý začína z ovládacieho panela. Požadovaná časť je v menu po stlačení tlačidla TV Nastavenie. Manuálny režim je označený ako Vyhľadávanie. Od užívateľa musíte stlačiť na tlačidlách 3 a 4. Každý kanál nájdený manuálne.

Ak používateľ používa DVB T2 TUNER, budete musieť najprv prejsť do menu. Ak potrebujete konfigurovať satelitné kanály, potom budete musieť najprv prejsť do skladu pre ďalšiu konzolu. Pri výbere kábla by sa nemalo uložiť, pretože čistota vnímaného signálu je vo veľkej miere závisí od jeho kvality.

Niekedy potrebujete nainštalovať dodatočne F-plug. V druhej fáze je nainštalovaný samotný modul. Následne je konfiguračný proces nasledovne.

 1. Na diaľkovom ovládači sa nachádza tlačidlo nastavenia, musí byť prvé stlačené.
 2. Zobrazí sa ponuka Setup, kde má užívateľ záujem o oddiel s príslušným menom.
 3. Ďalej sa vykonáva manuálne alebo automatické vyhľadávanie kanálov.
 4. Bude potrebné kliknúť na „satelit“ v pododseku s názvom „Anténa“.
 5. Navrhuje sa zoznam operátorov, užívateľ musí byť medzi ním, že ktorých modul používa.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Ako pripojiť telefón?

Telefón môže byť pripojený k televízoru rôznymi spôsobmi, v niektorých prípadoch môžu byť potrebné ďalšie adaptéry. To všetko závisí od toho, ktoré modely sa navzájom pokúšajú pripojiť používateľa.

USB kábel

Ak chcete pripojiť túto metódu, budete potrebovať telefón na systéme Android; Kábel, môžete si vziať z nabíjačky; TV s príslušným portom. TV a smartphone sú navzájom pripojené káblom, potom je televízor zapnutý. Na obrazovke plávajte okno, kde ho potrebujete vybrať ako externý disk. V televízore Vyberte zdroj USB. To môže pomôcť tlačidlom na diaľkovom ovládači s názvom Zdroj. Priečinky, ktoré sa zobrazia, môžu byť otvorené a zvoliť šípky.

SUPPRA TV Review

HDMI kábel

Možnosť, ktorá nie je vždy schopná používať, je, pretože nie všetky gadgets ho podporujú. Zásada je rovnaká ako v poslednom prípade. Niekedy je potrebné ďalej kúpiť špeciálny adaptér.

SUPPRA TV Review

Cez Wi-Fi

Jedna z najvhodnejších možností. Najprv je potrebné vedieť, či je na televízore bezdrôtový sieťový modul, takže môže mať sieť. Všetky nastavenia sa vykonávajú na telefóne v časti „Bezdrôtová sieť“. Užívateľ má záujem o priamu položku Wi-Fi. TV je nakonfigurovaný v ponuke s príslušným názvom „Sieť“. Tam je vybraná rovnaká položka. Žiadosť o pripojenie bude potrebná na potvrdenie a zadanie príslušného hesla.

SUPPRA TV Review

Hodnotenia zákazníkov

Špecialisti a jednoduchý užívatelia sú v zhone zdieľať svoje dojmy z prevádzky opísaných televízorov. Vo väčšine prípadov sú recenzie dobré, Ale neexistuje takáto technika, ktorá by fungovala dokonale. Mnohé televízory nepodporujú množstvo moderných štandardov, čo upstuje užívateľa, ktorý platí za malé prostriedky na získanie najužitočnejších a bohatých funkcií. Môžete tiež zaznamenať nepríjemné menu.

Ak hovoríme o rozhraní, potom je to veľmi odlišné od iných výrobcov – na to, aby ste zistili, bez akéhokoľvek podrobného pokyny je veľmi ťažké.

SUPPRA TV Review

SUPPRA TV Review

Supra STV LC32440WL TV Video Review Pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár