Techno štýl v interiéri

Funkčná stručnosť interiéru v štýle Techno uprednostňuje moderných ľudí s vlastným názorom a pozrite sa na svet. Sú pripravení vyjadriť sa v rôznych smeroch života, zjavné individuality, s dôverou ísť na ciele a nebudú študovať experimenty.

Čo to je?

Techno štýl priťahoval pozornosť v 80. rokoch XX storočia, Súbežne s aktívnym vývojom technológií a meniacimi sa ľudskými hodnotami. Dizajnéri ochotne začali experimentovať s dizajnom obytných priestorov v futuristickom diskrétnom štýle. Základom techna zaujal jasnú geometriu konštruktívnych foriem. V reze s tradičnými koncepciami o domácim komfortom, prívrženci moderných destinácií postavili podstavci Futurizmus s urbanizáciou.

Techno v interiéri sa vzťahuje podľa určitého konceptu pozostávajúceho z dizajnu vnútorného priestoru podobného výrobnej miestnosti, továrenské dielňa alebo garáž.

Toto je zahŕňa použitie betónu na jednej ploche, sklenených prvkoch a kovových konštrukciách. Súčasná interpretácia štýlu znamená bezchybný výkon a starostlivo premyslené nastavenia.

Dizajnéri Objednajte podobnú opravu v kanceláriáchPevné obchodné spoločnosti a výstavné haly, reštaurácie a nočné kluby, bary a kinoázy. Techno Style sa rozhodne dokončiť bakalársky byt alebo priestranné štúdio. Je to vhodný av rodinnom dome pokročilých občanov.

Charakterové rysy

Techno štýl dýcha v jednom rytme so súčasným storočím. Je ideálny pre rýchle mestské tempo, energické a niekedy zamestnané osoby, ktoré oceňujú čas a nakonfigurovaný na výsledok. Domáky v takomto interiéri sa cítia nepríjemné.

Moderný štýl Techno zahŕňa určité vlastnosti podobných štýlov, ale zároveň je charakteristická:

 • Jasné čiary a overené formuláre geometrie;
 • Laconicity diskrétneho vyfarbenia;
 • Praktické a pohodlné nábytkové predmety;
 • Hojnosť kovových povrchov, skla, plastov;
 • Prítomnosť všetkých druhov módnych pomôcok a rôznych zariadení;
 • neštandardný dizajn a rozmery osvetľovacích zariadení;
 • Minimálna prítomnosť textilných prvkov a dekorov;
 • Návrhy schodov;
 • Komunikácia umiestnená pozitívne.

Podlahy, steny a strop

Interiérový dizajn v štýle Techno znamená Čelia povrchom s modernými materiálmi. Okrem konečného betónu, skla, plastu a kovu je strom mierne používaný. Možné sú 2 možnosti pre drevené povrchy: neošetrené, s určenou textúrou alebo leštenou.

Steny relevantné pre panely, aplikujte textúru omietky s úmyselnou nedbanlivou chaotickou. Populárny dizajnérske pohybu – jeden z stenách, napodobňovanie prírodných nekrytých murivo, alebo ošetrenie betónu s priehľadnou kompozíciou s dekoratívnym účelom. V zásade, so stenami, sa nechá viesť rôzne experimenty: maľba, vkladanie tapety, omietky, kamenné orezanie, dlaždice alebo tehly. Hladká a brilantná buď hrubá a matná textúra steny – táto voľba sa vykonáva na osobných preferenciách.

Podlaha je pokovovaná kameňa, porcelánový kameň, mramor. Toto sú studené materiály a techno nekompatibilné s podlahami kobercami. Preto je potrebné starať sa o vykurovanie podláh vopred.

Pri umiestňovaní stropov sú prípustné iba 3 možnosti:

 • Stretch s podsvietením bodov;
 • Betónové stropné priestory s dekoratívnymi lúčmi a neprekrývajúcimi sa;
 • Balenie panelov.

Treba to pochopiť Úlohou stien, strop a podlaha je pozadie a nie presunúť všetku pozornosť. Netýka sa rozkladacích alebo dekoratívnych oddielov. Zvyčajne hrajú úlohu dekorov a často sa vykonávajú zo skla so zrkadlom alebo z dreva v preferovanom a relevantnom spracovaní.

Techno štýl diktuje svoje pravidlá na oknách a dverách. Vo vstupnej časti domu sa určujú masívne kovové dvere. Obsahuje dekoratívne vlnky alebo laconické sklo (zrkadlo, plastové) vložky. Interiérové ​​plátna sú vybrané z odolného plastu, matného skla, dreva, drevotrieskového dosky alebo kombinovaného typu.

Pokiaľ ide o farebnú schému, v interiéri Studené odtiene šedej, matné alebo lesklé kovové, biele, červenohnedé predom v štýle techna.

Fialová, modrá gama detaily pomôžu akcentám.

Nábytok

V situácii techno-smer je prítomnosť implikovaná Minimálny nábytok. Všetky položky v interiéri sú jasné formy geometrie a obmedzujúce funkcie. Nevhodné vyrezávané prvky zakrivené čiary. Drevené povrchy konštrukcií sú tradične kombinované s kovom, sklom a plastom.

Prísne formuláre sú inherentné a mäkký nábytok diskrétnych farieb. Atmosféra má často kovový šifón, podobne ako výrobný kontajner, tripové stoličky, otvorené kovové regály. Nízke pohovky sú najčastejšie vybavené podrúčkami, a ak existujú, potom musia byť kovové. V interiéri zázračne zapadá do bezrámového nábytku vo forme puff-tašky z kože alebo hrušky. Káva stoly sa tiež líšia v minimálnej výške. Častejšie je dizajn vyrobený zo skla a vybavené kolieskami.

Celá technika je zvyčajne chróm a vydrží v jednom štýle. Výnimka môže byť vykonaná len na kreslenie. Ona môže byť priesvitná a „stúpať“ nad kachľou. Alebo vo všeobecnosti byť neviditeľní cudzinci (zatiahnuteľný dizajn). Aj keď je často presne na kapótových dizajnérov priťahujú pozornosť, keď je kuchyňa usporiadaná. Moderné kuchynské vybavenie vám umožňuje nájsť skutočné exkluzívne.

Osvetlenie

Jedna z vlastností technosty – osvetlenie dizajnu. Svietidlá a lustre neuveriteľných modifikácií sú vhodné. Teleskopické vodiace lišty, reflektory, hrubé drôty, žiadne lampy – časté recepcie dizajnérov. Úloha plafónov sa často vykonáva sklenenými bankami. Z nápadov: neotvorené žiarovky, veľký ventilátor s podsvietením pod stropom.

Magicová hra svetla sa získa použitím úzkych kovových dosiek ako stropu, ktorý sa nachádza v určitej vzdialenosti od seba.

ZAPNÚČENÁ FARBA COMPLETTU Komplikuje pôvodné osvetlenie.

Textil a príslušenstvo

Keďže štýl Techno nie je porovnateľný s klasickou myšlienkou pohodlia, textilné scenérie je minimálne použité. Namiesto záclony na Windows Fix Valcované záclony, kovové žalúzie. Posledná možnosť sa považuje za funkčné a pohodlné riešenie pre kuchyňu. Záclony sú povolené na chrómovaných lukionoch na bronzovej, sivej alebo striebornej textílii.

Mnohé dekoratívne prvky sú nekompatibilné s technom, pretože tento štýl je solídny dekorácie. Ale zdôrazniť atmosféru dizajnu užívajte ventilátory, lampy bez lampy, schody.

Kovové a sklenené prvky Vykonávajú funkciu dekorov. Zrkadlá vytvárajú viditeľnosť rozšírenej miestnosti a zmeny svetelného výkonu.

Z príslušenstva na stenách Použite fotografické vysoké školy, zbierky čiernych a bielych gamatu obrázkov alebo avantgardnej grafiky v maľbách na plátno. Pokiaľ ide o rámec, neexistujú žiadne obmedzenia. Každý si vyberie jeho chuť. Môže to byť modrá fialová gama, tučná červená alebo neónová oranžová, štandardná sklo a kov.

Jedlá sú tiež vybrané iba pod interiérom. Dokonale vhodné tmavé alebo monofónne matné farebné sklo.

Rôzne nápady na dizajn

Dizajnéri sú schopní priniesť veľa zaujímavých a „enjentných“ detailov v chladnom techni, bez ohľadu na určené priestory.

Detí

Základný nápad – Clear Zoning Space. Takýto rozdiel je dôležitý a úspešne pre teenager. Premýšľal o najmenších a nie nepoškvrnených detailoch interiéru, je veľmi populárny medzi mladými ľuďmi. Maximalizmus mládeže dostane najvhodnejší priestor pre sebavyjadrenie.

Mimochodom, vo veku 13 rokov, takýto štýl nie je len vhodný, ale neodporúča sa pre deti, podľa psychológov. Malé deti potrebujú pohodlie, teplé farby, svetlo a „živú“ naplnenú atmosféru.

Spálňa

V spálňach je štýl Techno navrhnutý v rôznych. Predpokladá sa tu pokojný odpočinok, takže miestnosť by mala byť útulnejšia. Usporiadanie nastane podľa normy: Hlavné miesto je stanovené, je tu veľký šatník a stručný obliekanie.

Funkcia štýlu v spálni je skôr prejavuje vo forme nábytku. Napríklad lôžko je inštalovaná na pódiu, doplnená nenápadným chladným alebo farebným podsvietením, pripojeným k stropu. Softové sedadlá nahrádzajú harmonické kožené pufly.

V čreve spálne sa odporúča používať omietky alebo one-fotón tapety v pastelových farbách.

Obývačka

V obložení stien sú dominantné, skutočne spracované. Steny obývacej izby sú jednoducho betónované alebo omietené. Niekedy čiastočné alebo plnohodnotné dekoratívne orgány. Kovové štíty, natiahnuté plátno alebo lesklé plastové panely. ŠPECIÁLNA POTREBA POTREBUJÚCEHO SPOTENIA.

Kuchyňa

Hlavným zameraním je tu na technické vybavenie a neobvyklé osvetlenie. Hlavné povrchy a všetky domáce spotrebiče sa uchovávajú v jednom štýle. Jedáleň je sklenený stôl s kovovými prvkami. Je dôležité zaplatiť veľa pozornosti na osvetlenie vo forme okrajov a vstavaných svietidiel, najmä v polohovej zóne pultu pultu a pracovných povrchov.

Krásne príklady

Zvyčajne v dekorácii teenagerovej izby využíva umelecky zdobené stropné pripútanosti alebo schody. Zostávajú v dohľade a na konci opravy, zvláštne zdobenie miestnosti. Jedna z stenách nevyhnutne prideľuje úlohu dekoratívne, napríklad, môže to byť holé na tehál alebo zdobené sklenenými panelmi.

Kuchynský nábytok Štandardne je štýl vzorového štýlu Techno: Hojnosť kovových povrchov, sklenených panelov, dosky, zástera na stenu nad rezacou tabuľkou.

Techno obývacia izba je často spojená s kuchyňou, čím sa vytvára jeden priestor. Na vydelenie oblasti na zónach používam Rúrky a kovové panely.

Postele na spánok Nie je len extrémne laconický dizajn, ale aj najpozoruhodnejší výkon – zavesený na kábloch, veľké kovové reťaze.

V techno-interiérov je venovaná veľká pozornosť rôznym komunikácie.

   Táto možnosť dizajnu otvorí vizuálny prístup k rúrkam, vykurovacích radiátorov, rôznych káblov. Často sú kovové povrchy špecificky sfarbenie farieb nasýtených farieb: metalíza, imitácia „hrdze“, khaki. Priehľadné plastové alebo sklo môže byť použité ako panely.

   O štýle Techno v interiéri nájdete v časti Video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár