Telefunken TV Review a prevádzka

TV v čase sa stal jednou z potrebných častí ľudského života. Táto technika je k dispozícii, pohodlná a umožňuje získať veľké množstvo informácií. Moderný trh má veľký počet televíznych výrobcov, dnes budeme diskutovať o telefunken firme.

Zvláštnosť

Telefunken TVS a vo všeobecnosti všetky produkty tejto značky sú známe v Európe, kde bola vytvorená výroba. História spoločnosti má viac ako sto rokov. Počnúc tvorbou rádiovej elektroniky nemecký výrobca neskôr začal vyrábať televízory rôznych modelov a dosiahol vysoký výkonový trh. Tento úspech je dôsledkom funkcií Telefunken TV.

  • Kvalita. Ako už bolo spomenuté, krajina-výrobca je Nemecko, kde je postoj k technike vyjadrený v zodpovednej práci ako celku. Peňažná história, široký predajný trh a vlastné technológie vám umožňujú pomenovať nielen televízory, ale aj akékoľvek produkty tejto značky vysoko kvalitné, spoľahlivé a trvanlivé.
  • Univerzálnosť. Telefunken tiež vyrába rôzne konzoly, televízne doplnky, hudobné centrá a oveľa viac, čo môže byť dokonale kombinované s televízormi. Pripojte predponu, telefón, reproduktory alebo multimediálny hráč nebude veľa práce.
  • Pohodlie. Výrobca poskytol všestrannosť svojho výrobku, takže uľahčilo väčšinu hlavných procesov súvisiacich s prvom použitím televízora. Aktualizujte, nainštalujte kanály firmvéru alebo vlastnej konfigurácie – toto všetko nebude trvať veľa času.
  • Široký modelový rozsah. Pre spotrebiteľa sú zastúpené veľké množstvo televízorov LED, ktoré sa líšia v palec, spoločné charakteristiky, počet funkcií a mnohých ďalších. A tiež existuje modely Smart TV, ktoré sú reprezentované veľkým počtom analógov.

Popis modelov

Keďže tento výrobca zbiera veľký počet modelov rôznych veľkostí, bude to najjednoduchšie vykonať prehľad modelov týmto spôsobom.

Smart TV

TF-LED32S02T2s – 31,5-palcový univerzálny model podporujúci väčšinu formátov a funkcií, ktoré sú dnes k dispozícii. Operačný systém na Android 7.1 s procesorom 1.3 GHz a 8 GB pamäte vám umožní ukladať a reprodukovať dôležité informácie. Vážna pozornosť sa venuje filmárom rôznych modelov DVB, takmer všetky sú podporované týmto televízorom.Medzi funkciami, môžete označiť časovač Timeshift, PVR, Shutdown, Wi-Fi podporu, analógové a digitálne tunery. Postavený v rozhraní CI, existuje kompozitný vstup a 3 porty HDMI. Pre hudobnú rozmanitosť je počítačový zvukový vstup a konektor slúchadiel. Celkový počet kanálov dosahuje 200 v analógovej verzii a približne 1000 digitálnych.

Zabuduje sa podpora nosičov USB, pre ktoré sú poskytnuté 2 porty, čas odozvy nie je viac ako 10 ms, jas je 200 CD / kV. m, rozlíšenie 1366×768 pixely s uhlom pohľadu na 160×150 stupňov. Formát obrazu 4: 3 a 16: 9, vstavaný napájací zdroj je určený pre prevádzkové napätie pri 100-240 V. Nástenná montáž 100×100 mm, hmotnosť 3,8 kg, stereo formát NICAM, výkon dvoch reproduktorov je 8 wattov.

päťdesiat „

TF-LED50S28T2 – Veľká multifunkčná televízia, ktorá môže prekvapiť mnoho spotrebiteľov z hľadiska pomeru cien a kvality. Hlavný formát obrazu je 16: 9, rozlíšenie v pixeloch 1920×1080, jas je 300 CD / kV. M. Vysoký kontrast v pomere 5000: 1, horizontálnych a vertikálnych uhlov pohľadu sú rovnaké a predstavujú 176 stupňov. Čas odozvy 8.5 MS, NICAM STEREO FORMÁT DVAHÝMI STOLIKOU 10 W Power. Tam je podpora pre nosiče USB.

Prehrávanie je možné na všetkých známych formátoch videa. Počet podporovaných kanálov v analógovej verzii asi 100, v digitálnej viac ako 400. Progresívne zametanie a schopnosť používať teletext. Existuje len jeden USB port, pre HDMI sa ich počet rovná tri. A tam je vstup VGA, počítačový audio vstup a konektor pripojenia slúchadiel. Prítomnosť digitálnych a analógových tunerov je podporovaná podporou väčšiny televíznych konzol a funkcií zapnutia / vypnutia, ako aj prítomnosti Timeshift a PVR.

Prevádzkové napätie je 100-240 V, na stenu vo formáte VESA má rozmery 200×200 mm, hmotnosť 14,5 kg. Existuje programovanie mena kanála, priblíženie, koaxiálny výstup, vstavané rozhranie CI, kompozitný vstup, digitálny hrebeňový filter.

39.päť“

TF-LED40S01T2 – jeden z najznámejších modelov z Telefúnskeho, v ktorom sa kombinuje veľký počet užitočných funkcií s malými rozmermi. Hlavný formát reprodukcie je 16: 9, rozlíšenie v pixeloch 1920×1080, kontrast 5000: 1. Napriek slušnému uhlu pohľadu 178 stupňov a krátkodobého času odozvy 8,5 ms, táto televízia nemá najvýkonnejší Nicam stereo, ktorý je 2 dynamika 6 W. Podpora USB sa vyznačuje schopnosťou hrať rôzne súbory z jednotky. Počet kanálov v analógovej verzii 200 av digitálnom – 400. Všetky hlavné a dokonca aj najpoužívanejšie audio a video formáty sú podporované, čo robí tento model viac univerzálnym.

Dvojitý chrómový systém vám umožňuje vychutnať si obraz so zvukovou podporou duálnej podpory. Progresívne zametanie a teletext sú zabudované, existujú 2 HDMI porty a 1 pre USB. K dispozícii je kompozitný vstup, konektor slúchadiel, rozhranie CI, koaxiálny výstup. Príjem veľkého počtu konzol, programovanie názvu kanálu, zapnutie a vypnutie časovača, ako aj funkcie Timeshift a PVR. Prevádzkové napätie 100-240 V, stena Mount VESA veľkosť 100×100 mm. Jednou z najdôležitejších výhod tohto modelu je veľmi nízka hmotnosť – len 5,5 kg, ktorá spolu s funkciami uvedenými, vám umožňuje zvýrazniť tento televízor medzi väčšinou ostatných z Telefunken.

39 „

TF-LED39S62T2 – jediný model pre tento rez, ktorý má všetky potrebné a základné funkcie. Formáty prehrávania 4: 3 a 16: 9, Jas je 230 KD / KV. m, vertikálne a horizontálne uhly prezeranie 178 stupňov, kontrast 5000: 1. Táto inštancia sa rozlišuje pomerne malým časom odozvy medzi inými modelmi a je 8 ms. Nicam stereo formát s dvomi reproduktormi, ktorého sila je 8 W, umožňuje získať vysoko kvalitný zvuk. Prehrávanie viacerých formátov a podpory pre zariadenia USB robí tento televízor pomerne všestranný.

Tri porty HDMI a 1 USB port, tam sú progresívne zametanie a teletext. Ďalšou vlastnosťou tohto 39-palcového modelu je veľký počet podporovaných kanálov v digitálnom formáte, a to: viac ako 1000. Pre analógový tento indikátor sa rovná asi 100. Kompozitné a komponentné vstupy sú zabudované, je tu koaxiálny výstup, počítačový zvukový vstup a konektor slúchadiel. Viac Universal Tento model robí VGA, SCART vstup, vstavané rozhranie CI, Digitálny hrebeňový filter. Tam je zoom, odstavenie a inklúzia časovača, ako aj Timeshift a PVR s podporou veľkého počtu televíznych konzol. Prevádzkové napätie je 100-240 V, stena s rozmermi 200×100 mm, hmotnosť iba 3.5 kg.

32 „

TF-LED32S18T2 – Špeciálny televízor medzi všetkými 32-palcovými modelmi z Telefunken. Tento rozlišovací znak je, že obrazovka je nerobí, čo z neho robí ešte silnejšie, aby ste si mohli vychutnať obraz formátu 16: 9 s kontrastom 3000: 1. Jas je 200 CD / KV. m, prezeranie uhol sa rovná 178 stupňov. Nízka doba odozvy 6,5 ms v agregáte so stereo-formátou a dva reproduktory 5 W sa zobrazí pohľad na akékoľvek zariadenie pohodlnejšie a hladké. Je možné prehrávať zvukové, fotografické a video súbory pripojením k televízoru rôznych USB zariadení.

Okrem podpory veľkého počtu formátov a reprodukciu najpoužívanejších kodekov je dôležitým prvkom počtu kanálov, medzi ktorými približne 100 v analógovej verzii a 1200 – v digitálnom. Dvojité chrómové a zvukové systémy sú zabudované, existuje progresívny zametanie a teletext, 2 porty pre HDMI a 1 pod USB. A tiež má koaxiálny výstup a rozhranie CI. Okrem iných funkcií sú nainštalované časovač vypnutia, Timeshift a PVR. Vstavaný napájací zdroj poskytuje napätie v 100-240 V, na stenu má rozmery 200×200 mm, hmotnosť je len 3,85 kg. Tento model je perfektne vhodný pre pomer veľkosti a výkonu.

27,5 „

TF-LED28S48T2 – TV s množstvom funkcií a bohaté vybavenie. V porovnaní s predtým reprezentovaným modelom, jas až 250 CD / kV. m, rozlíšenie 1366×768 pixely, kontrast 3000: 1. Uhol pohľadu 178 stupňov horizontálne a vertikálne, malá doba odozvy 6,5 ms a výkonných reproduktorov 8 W si vytvárajú pozorovanie veľmi farebné, sonory a príjemné. Okrem toho tento model podporuje 99 analógových a viac ako 700 digitálnych kanálov. Prehrávanie veľkého počtu formátov a podpory pre rôzne USB zariadenia, ako aj prítomnosť progresívneho zametania a teletextu, aby sa prevádzka pohodlnejšie.

Existujú 3 porty HDMI, ako aj zložené a komponentné vstupy s mini-konektorom a adaptérom, ktoré sú zahrnuté v balíku pri nákupe. Vstavaný VGA, SCART, konektor slúchadiel, počítačový audio vstup Mini-jack, rozhranie CI a koaxiálny výstup SPDIF. Príjem recepcie sady konzol, priblíženie, programovanie kanálov. Okrem iných funkcií stojí za zmienku prítomnosť časovača ON / OFF / SHOUNTVORA, ako aj Timeshift a PVR. Prevádzkové napätie je 100-240 V, na stenu s rozmermi 100×100 mm, hmotnosť 4 kg.

21.5 „

TF-LED22S53T2 – Docela jednoduchý model s rozlíšením 1920×1080. Hlavný formát reprodukcie obrazu 16: 9, Jas je 230 KD / KV. m, kontrast 3000: 1. Jednou z nevýhod tohto modelu sa môže nazývať veľmi dlhá doba odozvy 18 ms, ktorá je spôsobená veľkým rozlíšením a malým uhlopriečkou obrazovky. A tiež stojí za to o nízkopocných reproduktoroch, silu každého z nich je 3 W. Vertikálne a horizontálne uhly pohľadu sú 178 stupňov, existujú podpora pre nosiče USB a základné audio, fotografické a video formáty a kodeky.

Duálny chromatický systém v agregáte s 99 analógovými a 1200 digitálnymi kanálmi bude prezerať viac rôznorodej a kus šťavnatého. Vybudované progresívne skenovanie a teletext. V porovnaní s inými modelmi je nevýhoda len jeden port pre HDMI. Vstavaný SCART, VGA, ako aj počítačový audio vstup, konektor slúchadiel, rozhrania CI a koaxiálny výstup SPDIF. Formát obrazu je podporovaný 4: 3, je tu digitálny hrebeňový filter a podporu pre veľké množstvo televíznych konzol.

Medzi dostupnými funkciami, chcete všimnúť priblíženie, časovač vypnutia, časový limit a pVR. Prevádzkové napätie v rozsahu od 100 do 240 V, držiak steny vo forme VESA má rozmery 100×100 mm, hmotnosť 2,2 kg.

23.6 „

TF-LED24S71T2 – TV nezvyčajného palec, ktorý bol prepustený v roku 2018 a je stále posledným modelom tohto výrobcu v podobných veľkostiach. Používajú sa dve formáty obrazovky, menovite: 16: 9 a 4: 3, rozlíšenie 1366×768 v HD 720P, je tu stereo zvuk. Frekvencia aktualizácie obrazovky je 50 Hz, jas 200 CD / kV. m, kontrast 2400: 1. Uhol pohľadu, podobne ako mnoho ďalších modelov, je 178 stupňov. Veľký čas odozvy 18 ms, ako v predchádzajúcom analógi, je tu progresívne zametanie a teletext.

Nicam stereo zvuková podpora je postavená, veľký počet televíznych konzol a kanálov, ktorého celkový počet je 1299. Medzi nimi, 99 pre analógové prehrávanie a 1200 pre digitálne. Akustický systém sa skladá z 2 reproduktorov, výkon každého z nich je len 3 W. Multimediálny systém podporuje mnoho známych formátov. Rozhranie je vyjadrené rôznymi vstupmi, vrátane HDMI, USB, VGA, AV a komponentov. Koaxiálny výnos.

K dispozícii je konektor slúchadiel, vstavaná podpora pre rozhranie CI v jednom slote. Funkcia nahrávania videa sa vykonáva na disku USB, môžete tiež použiť Timeshift, PVR a vypnutie časovača. K dispozícii je Scart, hmotnosť 2.4 kg.

Tipy na výber

Nákup televízora je dôležitým krokom, ako je akvizícia iných domácich spotrebičov. Pre správnu voľbu by ste mali dodržiavať niekoľko kritérií, ktoré vám pomôžu pri výbere atraktívnejšieho modelu. Je dôležité si vybrať rezu, aj keď sa zdá dosť jednoduchá časť výberu. Stojí za to pokračovať nielen z aká veľká alebo malá televízia, ktorú chcete, ako aj ako sa bude pozrieť do interiéru vašej izby. Ak ste obmedzení na miesto, podľa toho by ste sa mali vybrať z najširších modelov.

Ďalším dôležitým kritériom je výber funkcií a schopností televízora. Ak chcete získať modernejší a technologický model, potom Smart TV získava dobré riešenie. Sú vybavené operačným systémom so zabudovanou a rýchlou pamäťou, čo je výrazne rozširujúce rozsah možností v porovnaní s inými televízormi. Venujte pozornosť dôležitejším parametrom tejto techniky, a to: Jas, prezeranie uhla, rozhrania, rôznych konektorov a ich číslo.

Niektorí spotrebitelia sú nároční na zvuk, takže najprv venujú pozornosť stereo systému. Pokiaľ ide o zostávajúce vlastnosti, budú existovať jednoduché modely, ktoré majú byť pohodlnejšie, pretože budú ľahšie prepravovať alebo preskupiť, čo je univerzálnejšie a menej objemné z hľadiska dekorov.

Dôkladne študovať model, ktorý ste si vybrali, porovnajte svoje vlastnosti s inými kópiami, nezabudnite na rozmery a o tom, že vám budú vyhovovať.

Pekný banálny, ale nie menej z tohto dôležitého kritéria je cena. Telefunken je známy tým, že výrobky tohto výrobcu predstavujú nízke a stredné cenové segmenty, takže z hľadiska nákladov na problémy by nemali byť. Pokiaľ ide o kvalitné ceny, môžete si vybrať potrebnú televíziu bez problémov, pretože spoločnosť má veľký model.

Používateľská príručka

Skôr ako začnete používať televízor, je potrebné ju podrobne preskúmať. Je veľmi dôležité pochopiť princíp prevádzky, zariadenia funkcií a programov, ako aj pravidlá prevádzky. Výrobca upozorňuje používateľa, že najčastejšie používanie televízora je udržiavať bezpečné. Na tento účel je potrebné vykonať niekoľko podmienok.

  • Nainštalujte zariadenie čo najviac z vykurovania, vykurovania a iných prvkov. Vzhľadom na to, že samotný televízor má nehnuteľnosť na ohrev, zvýšená teplota zvonku môže mať negatívny vplyv oboch samostatných častí a komponentov modelu a jeho všeobecného štátu ako celku.
  • Sledujte povrch televízora. Táto doložka obsahuje veľký počet akcií týkajúcich sa otvoru bývania, rôznych malých častíc, prvkov, odpadu, ako aj kvapalín, ktoré môžu viesť k skratu zariadenia. Nezabudnite utrieť povrch televízora pred prachom a nečistotou.
  • Rozpoznanie inštalácie stojana, oboch steny a pracovnej plochy. Nesprávna televízna inštalácia môže viesť k tomu, že neskôr môže prijímať vážne fyzické poškodenie.
  • Pripojenie TV, ako aj inštaláciu akéhokoľvek zariadenia tretej strany, ako sú konzoly, musia byť starostlivo držané v súlade s bezpečnostnými predpismi. Všetky vodiče musia byť pri zachovaní, konektory sú pripojené a bezpečné. Uistite sa, že neexistujú žiadne problémy s systémom napájania alebo skoky v ňom, pretože to môže tiež znamenať negatívne dôsledky pre technológiu.

Pokiaľ ide o prvé nastavenie, je dôležité študovať konzolu. Na to budete musieť prečítať pokyny. Po štúdiu hlavného účelu tlačidiel môžete navigovať menu a jeho oddiely, a tiež prijímať informácie o nastavení nastavení alebo, napríklad reštartovať zariadenie. Prvýkrát si vyberiete automatický výber kanálov, pretože táto voľba eliminuje váš zásah do procesu, pretože systém urobí všetko pre vás.

Neskôr, po skúmaní techniky lepšie a podrobnejšie, rovnako ako prejsť krok-za -stupňový sprievodca, môžete pracovať s rôznymi funkciami a funkciami, ako napríklad zapnutie alebo vypnutie automatickej aktualizácie, nastaviť časovač a oveľa viac. Stojí to za to pripomenúť Na niektoré modely môžete telefón pripojiť cez USB, aby ste mohli prehrávať zvukové, fotografické a video materiály. Nezabudnite, že môžete zapnúť aj disk USB Flash a použiť súbory.

Veľa otázok sa vyskytuje, keď je tuner pripojený / konzola. V tomto prípade musíte jasne dodržiavať pokyny výrobcu príslušného vybavenia, ak je už zabudovaný do televízora, potom bude proces konfigurácie oveľa jednoduchší.

Možné poruchy a ich eliminácia

Medzi najčastejšie problémy s TV, môžete nájsť situáciu, keď sa jednoducho nezapne obrazovke, alebo to funguje, ale nie je žiadny obrázok, môže to byť, že zvuk je. Príčiny tohto a ďalších problémov sú v skutočnosti veľa, ale predovšetkým skontrolujte inštaláciu rôznych káblov, drôtov do televízora. Nezabudnite, že zmiznutie obrazu môže byť spojená aj s poruchami zariadení. V tomto prípade je najlepšie kontaktovať technickú službu, kde budete môcť opraviť TV, na diagnostiku, blesk a poskytovať iné opravárenské služby. ale Pred kontaktovaním služby starostlivo skontrolujte, či ste urobili od vás, závisí na nápravu problému. Ako aj zoznam najčastejších problémov a ich riešenie je obsiahnuté v návode na obsluhu.

Recenzie Recenzie

Recenzie sú vždy dôležité, a to ako od kupujúcich a špecialistov, pretože vám umožní vytvoriť pohľad na vybraný model. Medzi výhody televízorov Telefunken zvýrazňujú nízku cenu a jednoduchosť konfigurácie. Intuitívne zrozumiteľné ovládanie konzoly a nízkej hmotnosti modelov sú tiež výhody, podľa ľudí, ktorí si tento produkt už kúpili. Niektorí spotrebitelia medzi nedostatky všimli, že ich televízory šesť mesiacov neskôr začínajú reprodukovať obraz a zvuk nižšej kvality, ako je pôvodne. Rovnako ako niektorí ľudia naznačujú, že o šesť mesiacov neskôr, pravdepodobnosť porúch zariadení je vysoká, v súvislosti s ktorými vznikajú dodatočné náklady.

O tom, ako televízor TelefUnken bude správne konfigurovať, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: