TVS THOMSON: Model Range, Popular modely a výber

Thomson TVS plne úspešne obsadili svoj výklenok na ruskom trhu a nebudú mať pozície, ale o samotnej značke. Pod závesom tajomstva je tu aj automobilový výrobca modelov s uhlopriečkou 28, 32 palcov a ďalších veľkostí, aj keď recenzie zákazníkov vyzerajú dosť priateľské. Zvážte viac modelov riadku, populárne modely a výber.

Zvláštnosť

TV Thomson – Značka vlastnená spoločnosťou TCL Corporation. Krajina, v ktorej je výrobca založený – Čína, mesto Shenzhen. Značka má továreň v Kaliningrad. TV Firma má medzinárodný stav, vlastné výskumné komplexy pôsobia v USA, Francúzsku, Singapure. Spoločnosť vyrába techniku ​​pod značkami THOMSON, TCL, ROWA, RCA. Je široko zastúpená na európskom, severoamerickom a ázijskom trhu.

V továrňach spoločnosti dnes produkujú hlavne multimediálnu elektroniku. Spoločnosť má mnoho patentov a samotné televízory sa neustále zlepšujú. Lacnosť výrobkov je spojená s výrobcom so zavedením vertikálneho integračného systému: ku všetkým, od vývoja nových modelov k rozvoju predajnej siete, ich vlastné divízie sú zapojené.

Náklady sa znižujú a kupujúci zostáva v prospech.

Medzi dôležité vlastnosti THOMSON TVS, možno zdôrazniť nasledovné:

 • Univerzálny dizajn – Môžete nájsť možnosti v bielom a čiernom prípade; Smart TV Series Rám je užší;
 • Nohy v súprave – držiak nie je zahrnutý do počtu základných položiek, musí sa zakúpiť samostatne;
 • Hrúbka bývania je 7-10 cm, čo je vyššie ako OLED obrazovky, ale všeobecne nespôsobuje nepohodlie;
 • Minimálna hmotnosť – V závislosti od uhlopriečky obrazovky je 3-8 kg;
 • prítomnosť v rade televízorov so stereofónnym zvukom a 2 plnohodnotnými reproduktormi; Sila akustiky by mala byť najmenej 20 W;
 • Podpora pre formát Full HD s obrazom s vysokým rozlíšením a ULTRA HD sa nachádza v blízkosti kinematického rozlíšenia 4K; V rozpočtovom riadku sú ukazovatele 3840×2160 pixely raritou;
 • Široká sada nastavení – Parametre môžete nastaviť, nájsť optimálne riešenia pre prezeranie zvuku, videa, základného TV, zmeny jasu a formátu obrazu;
 • Veľký výber portov – Existuje povinné HDMI, USB, konektory pre „Tulip“ a externú akustiku; V niektorých modeloch je zásuvka pre káblový pripojovací kábel na internet; TV tuner je už vstavaný, čítajú všetky formáty digitálnych televízií;
 • Dostupnosť bezdrôtového prenosu dát – Je implementovaný vďaka Wi-Fi a synchronizácii s smartfónom, režim vysielania je podporovaný z obrazovky v Smart TV.

Toto nie sú všetky funkcie, ktoré majú THOMSON TVS. V závislosti od série produktu sa funkcia môže trochu líšiť.

Vládcovia

Medzi riadkami televízorov vyrábaných v rámci značky Thomson, môžete nájsť možnosti s rôznymi úrovňami kvality obrazu. Tam je HD, Full HD, Ultra HD model. Stojí za to zvážiť všetky možnosti podrobnejšie.

R – HD

Takéto označenie dostane televízory, ktoré majú základné HD-Ready Resolution. Dostanú označenie r v mene modelu. Rozlíšenie obrazovky je 1366×768 pixely.

V Thomson sa používa v nízko diagonálnych televízoroch.

F – FHD

Televízory tejto série nájdete v kategórii Full HD. Majú písmeno f v názve. Obrazovka má rozlíšenie 1920×1080 bodov. Toto je najmohodnejšia voľba široko zastúpená v predaji.

Prečítajte si viac  Čističe vzduchu "Super-Plus Turbo"

U – UHD

Tento formát je tiež prijatý na označenie 4K. Modely sú označené litery U, Ultra HD Rozlíšenie je 3840×2160 pixely. Dnes je to najvyššia jasnosť.

Thomson modely v tomto riadku sú najmodernejšie a technicky dokonalé.

Najlepšie modely

Akonáhle spoločnosť Thomson doslova zachytila ​​ruský trh vďaka sérii kinecopických televízorov s plochou obrazovkou. Jeho charakteristiky boli revolucionárom za rok 2000. Moderné značkové úspechy oveľa skromnejšie, ale má pomerne širokú škálu diagonálu obrazovky až 65 palcov, ako aj konkurencieschopné ceny. Najobľúbenejšie verzie THOMSON TVS je možné zbierať v podmienenom ratingu, čo umožňuje získať predstavu o všetkých množstvách návrhov značky.

T22FTE1020

Lacná kompaktná televízia Full HD S dobrým rozlíšením, stereo, priama podpora základnej televízie. Model váži len 2,6 kg. Vyzerá to štýlovo, má uhol pohľadu 178 stupňov. Toto je vynikajúce riešenie pre použitie v kuchyni. Súprava obsahuje USB, HDMI, VGA vstupy, tam je konektor slúchadiel a záznam pre flash disk.

T28RTL5240

Jedným z najviac hromadných modelov patrí do HD série, má uhlopriečku 28 palcov. Táto televízia má štýlový dizajn, je tu vstavaná funkcia Smart TV, Wi-Fi podporu, vstavaný podsvietený priamy LED dióda. Model už má všetko, čo potrebujete na priame pripojenie základnej televízie, káblové ethernetové pripojenie je k dispozícii, je tu Miracast, 2 USB porty, HDMI, slúchadlá.

Model váži len 3,3 kg, má rozmery 63,6×38.7×8,9 cm.

T32RTL5131

Model 2018 s uhlopriečkou obrazovky 32 palca. Podporuje Smart TV a Wi-Fi pripojenie, vyzerá štýlové a moderné. Toto je populárna verzia TV, ale používatelia si všimnú, že nedostatočné zvukové napájanie – 2 stĺpce 5 wattov neprenášajú celkom realisticky všetky jemnosti prehrávania špeciálnych efektov. Táto televízia je tiež súčasťou série HD, má podobné rozlíšenie obrazovky a všetky kľúčové funkcie.

T40FSL5130

Model Smart TV s uhlopriečkou 40 palcov už nie je vhodný pre kuchyňu – je zameraný na použitie v obývacej izbe. Táto televízia je súčasťou celej série HD, poskytuje vysokú prehľadnosť obrazu a vysielanie bezodkladne. Zahrnuté všetko, čo potrebujete pre pohodlné prezeranie videa a základnej televízie.

Model váži 6,6 kg, súprava obsahuje 2 stĺpce 10 W, pohodlný stojan.

E43FSE1230

Najvyhľadávanejší produktový rad Thomson Full HD v roku 2018 bol doplnený 43-palcovým diagonálnym modelom obrazovky. Táto televízia sa podarilo stať sa „ľuďmi“ kvôli optimálnej kombinácii prijateľnej ceny a funkčnosti. Jeho pády pre čisté zvuk, vysoko kvalitné prehrávanie videa, ale absencia funkcie Smart TV postupne znižuje konkurencieschopnosť tohto modelu.

T43FSL5131

Ďalšia televízia s plným HD rozlíšením a uhlopriečkou 43 palcov, ale tentoraz s kompletnou sadou inteligentných funkcií, existuje podpora pre Wi-Fi, všetky štandardné vstupy a ďalšie potrebné komponenty.

TV vyzerá štýlové, funguje rýchlo a jasne.

T55FSL5130

Urobte si výber v prospech jedného modelu s uhlopriečkou 55 palcov Thomson je dosť ťažký. TV s Full HD a všetky inteligentné funkcie sa líšia od ich mladších verzií. K dispozícii je modul Wi-Fi, priame spojenie so službami, ktoré vysielajú a ukladajte video. Veľký súbor značkových aplikácií.

T65USM5200

Táto inteligentná televízia s veľkou obrazovkou je 65 palcov podporuje 2K video a HDR vysielanie, vhodné na použitie ako element centrálneho domáceho kina. Model má vysoký jas – 550 CD / m², progresívne skenovanie. Tam je funkcia priestorovej zvukovej funkcie, automatický objem, podpora pre všetky éterické a digitálne televízne formáty. Zahrnuté 3 HDMI vstupy, 2 USB, AV, slúchadlá, TV podporuje 24 TRUE SINEMA, DLNA, píše video na USB flash disk.

Prečítajte si viac  Rozloženie a dizajn 1-izba "Khrushchev"

Tento výber aktuálnych modelov THOMSON TV nie je vyčerpaný. Ich sortiment v konkrétnom meste a regióne závisí od dostupnosti obchodných reťazcov, ktoré sú distribútormi pečiatka.

Ako si vybrať?

Pri výbere modernej televízie Thomson z posledného Lode Stojí za to venovať pozornosť niekoľkým parametrom.

 • Inštalácia. Kuchyňa jednoducho vytvorí model s malým uhlopriem z 22 palcov. V obytnej miestnosti je lepšie inštalovať zariadenia na 40-55 palcov. Do systému domáceho kina a pre sledovanie 4K videa vybrať modely s najväčšou obrazovkou.
 • Povolenie. Je dôležité, aby tí, ktorí sa pozerajú na údaje na obrazovke s textom – sledovanie filmov s titulkami, kontroly akcií. 4K alebo ULTRA HD poskytuje maximálny detail obrazu aj v málo. To je len nájsť obsah v takej kvalite je dosť ťažký. Séria FHD bude kompromisné riešenie s rozlíšením 1920×1080 pixelov.
 • Počet konektorov. V horných epizódach s väčším prípadom sa zvyšuje počet dostupných pre použitie konektorov. Viac, tým lepšie, tým lepšie, najmä v prítomnosti herných služieb a Smart TV. Pre model v kuchyni tento faktor nie je taký dôležitý.
 • Dostupnosť Smart TV. Táto možnosť je už takmer vo všetkých modeloch TVS THOMSON. Ak to nie je potrebné, môžete zvážiť možnosti, v ktorých je takýto spôsob prevádzky vylúčený.

Vzhľadom na tieto momenty môžete ľahko vybrať vhodný model THOMSON TV pre použitie doma.

Ako nastaviť a používať?

Na samotnom zariadení podľa návodu na použitie pre THOMSON TV, Existujú len základné tlačidlá. Pomocou ich pomoci môžete vybrať režim prenosu obsahu, zapnúť televízor, zvýšiť alebo znížiť hlasitosť. Hlavným orgánom je diaľkový ovládač so zariadením so zariadením. Je to s jeho konfiguráciou pomoci.

Ak chcete displej zapnúť, stačí na pripojenie televízora k sieti a kliknite na tlačidlo OK na diaľkovom ovládači. Ukončite z pohotovostného režimu na Smart TV, môže trvať až 30 sekúnd. Obrazovka počiatočného nastavenia znamená výber jazyka, umiestnenie televízora (dom / obchod), potvrdenie licenčnej zmluvy výrobcu. Prepnite ponuku z jednej položky do druhej, môže byť nahor a nadol.

Keď sa prvýkrát zapnete, môžete okamžite nájsť sieť Wi-Fi alebo sa pripojiť k káblovej internetu. Stačí nasledovať pokyny, ktoré vznikajú na obrazovke, rovnako ako môžete okamžite vybrať časové pásmo, nájsť kanály éterickej alebo satelitnej televízie. Hlavné menu je spôsobené ikonou prevodovky. Existuje ďalší rýchly výber zdroja signálu so zdrojovým tlačidlom, aby ste sa dostali k domovskej stránke, môžete stlačiť príslušné tlačidlo.

Tri paralelné horizontálne pruhy – prepnite do rýchleho menu.

Synchronizácia so smartfónom

Ak chcete pripojiť telefón ako zdroj údajov na vysielanie z jeho obrazovky, potrebujete obe zariadenia na prístup k jednej sieti Wi-Fi. Na televízore musíte vybrať rýchle menu, pododsek „Wireless Displej“. Na mobilnom zariadení musíte aktivovať funkciu všeobecného prístupu na obrazovku. Kompatibilné nie všetky modely.

Prečítajte si viac  Slúchadlá Plantronics: funkcie, prehľad modelu, výber kritériá

Použitie aplikácií

V režime „Domovská stránka“ sa zobrazia nainštalované aplikácie. Navigácia na nich sa vykonáva s tlačidlami doľava a vpravo. Môžete si vybrať zadok bow ok.

Môžete aktualizovať YouTube cez App Store – budete potrebovať stabilný sieťový signál.

Možné poruchy a opravy

Zoznam porúch, s ktorými sa stretáva v THOMSE TVS, je v príručke pomerne podrobne uvedené. Stojí za to zvážiť najčastejšie rozprávanie príznakov.

 • TV sa nezapne. Príčina poruchy môže byť v neprítomnosti napájania, spálenej zásuvky. Niekedy sa televízor zabudne pripojiť k sieti. Ak sú všetky tieto faktory vylúčené, stojí za to skontrolovať istič a poistku. Môžu pracovať s krátkym okruhom, viac ako sieťové napätie.
 • Blikajúce červené žiarovky. TV sa nezapne. Možno, že chybný napájací zdroj. Je potrebné skontrolovať stabilitu kontaktu.
 • Neexistuje žiadny zvuk, žiadne obrázky. Musíte skontrolovať nastavenia, prípadne zmeniť jas a kontrastné indikátory. A problém je niekedy spojený s poruchami vyplývajúcimi počas vysielania.
 • Zvuk zmizol. Dôvod môže byť nesprávne nastavený zväzok. Po stlačení tlačidla odpojenia zvuku sa signál nedostane na zrušenie príkazu. A problém môže byť nesprávny výber zvukového systému na použitie.
 • Pruhy, škvrny, tieň na obrazovke. Tento typ poruchy je spojený s rušením spôsobenými tienením. Problém môže byť v dvojkanálovom prechode televízneho signálu.
 • Nepodarilo sa pripojiť k internetovým službám. Odporúča sa skontrolovať dostupnosť spojenia s poskytovateľom alebo poskytovateľom obsahu obsahu. Okrem toho, nastavenia siete môžu byť zaklopené na TV. V tomto prípade to pomôže úplnému resetu a nakonfigurujte všetky parametre televízora.

Dôležitý! Vykonávať opravy nezávisle odporúčané len po uplynutí úradnej záruky. Komplexná práca, napríklad aktualizácia firmvéru, stojí za to opustiť čarodejníky servisného strediska.

Recenzie Recenzie

Podľa odborníkov, Thomson TVS dnes zaberajú svoj výklenok medzi ultrazvukovým segmentom technológie. To je jeden z najlacnejších modelov v triede Smart TV, s dobrou funkčnosťou. Odborníci na servisné centrá, odborníci o nich sú dosť jednoznačné: Technika je charakterizovaná vysoko kvalitnou montážou, vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou. Výrobca poskytol všetky potrebné rozhrania, Existuje dosť portov na pripojenie externých zariadení. Podľa štatistík servisných centier, Frekvencia odvolaní o rôznych chybách v Thomson nie je príliš vysoká.

Kupujúci Recenzie tiež vyzerať celkom presvedčiť. O moderných modelov Smart TV vo väčšine vlastníkov názor je pomerne pozitívne. Ale pre verzie s 32-palcovým uhlopriečkou existuje množstvo sťažností, ale LED série samotnej značky je už považovaná za archívne. Užívatelia oslavujú štýlový, príjemný dizajn vybavenia, pohodlné nohy pre nohy a celkovú stabilitu zariadenia. Na priloženej konzole v sérii Smart TV sa nachádza samostatné tlačidlo, ktoré vám trubice alebo netflix, ktorý vám umožní okamžite prejsť na požadované služby.

V samotnom televízore sa vstavaný prehliadač, aplikačný obchod a operačný systém prezentuje na základe Android.

   V podstate, podľa kupujúcich, Thomson televízory nespôsobujú sťažnosti, slúžia mnoho rokov bez poruchy. Niektorí užívatelia si nie sú príliš užívateľsky prívetivé ponuky, hlasné kliknutia na diaľkovom ovládači, keď tlačidlá stlačíte. Avšak, za svoju cenu, tieto televízory vyzerajú presvedčivo a sú dopytom od spotrebiteľského publika.

   Ďalej pozrite si recenziu jedného z modelov televízora.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: