Veľké stĺpce Sony: Tipy pre hodnotenie modelu a výber

Veľké stĺpce Sony – predmet túžby miliónov skutočných znalcov vysokej kvality a čistého zvuku. S nimi a klasický koncertný koncert, a módny rap alebo rockový koncertný záznam bude poslúchať s radosťou. Vonkajšie Bluetooth reproduktory so svetelnou hudbou a prenosnou s flash disk, iné modely akustiky Sony sú v konštantnej popularite, ale ako pochopiť, ktoré z nich si naozaj zaslúži pozornosť? Hovorte o tom v našom článku.

Výhody a nevýhody

Veľké stĺpce Sony, podobne ako iné produkty tejto značky, sa mu podarilo zaslúžiť dobrú povesť. Rovnako ako akékoľvek iné vybavenie, majú dostatok výhod a nedostatkov. Zvážte pozitívne momenty.

 1. Autonómne vykonanie. Najobľúbenejšie dnes Sony stĺpce sú prenosné. Po zameraní na mobilitu svojich zariadení spoločnosť získala nových fanúšikov.
 2. Program Sony Music Center. Pomáha ovládať stĺpec na diaľku, na Wi-Fi, Bluetooth, nakonfigurujte prehrávanie skladieb pri integrácii s mobilnými zariadeniami.
 3. Funkcie čistoty zvuku. Vďaka Cleario + na výstupe je reprodukovaná vysoko kvalitná hudba bez chybov.
 4. Moderné technológie. NFC podporu, okrem Wi-Fi a Bluetooth, je ďaleko od všetkých prenosných stĺpcov. Sony sa o to postaral.
 5. Štýlový dizajn. Prípad s zjednodušenými čiarami, farebnými stručnými. Tieto stĺpce vyzerajú štýlovo a drahé.
 6. Výkonné prehrávanie basov. Extra basový systém ich stráca ako veľkolepý.
 7. Vstavané podsvietenie. Relevantné pre milovníkov strany, ale pre vážnejšie hudobné znalce môžu byť tiež užitočné.
 8. Ochrana pred vypustením batérie v prenosných systémoch. S stratou 50% energie batérie bude zvuk tichý.

Bez mínov tiež nerobí. Veľké reproduktory Sony nemajú plnú ochranu vlhkosti, Najčastejšie je výrobca obmedzený len úrovňou vykonania podľa IP55.

Vo veľkých modeloch nie sú žiadne kolesá – je potrebné vyriešiť problém dopravy inými metódami.

Prehľad najlepších modelov

Obrovský stĺpec s vstavanou batériou s karaoke a podsvietením – vynikajúca voľba pre otvorené dovolenky s priateľmi. Aspekt, Prenosné akustické modely sa osvedčili a ako prvok domáceho interiéru. Na rozdiel od konkurentov, skutočný rozsah stĺpcov Sony neponúka vybavenie na kolesách. V týchto zariadeniach bol hlavný dôraz na kvalitu zvuku a aktuálne technické vykonávanie. Stojí za to zvážiť najobľúbenejšie modely podrobnejšie.

GTK-XB60 Extra Bass

Kolóna s hmotnosťou 8 kg so stabilným puzdrom môže byť inštalovaná v horizontálnych a vertikálnych polohách. Model má funkciu Únie s inými podobnými zariadeniami. Plastové puzdro s kovovou prednou mriežkou umiestnená stroboskopy a LED podsvietenie na vytvorenie ďalších vizuálnych efektov. Konektor mikrofónu vám umožňuje spustiť karaoke, zahrnuté audio v porty USB.

Offline technika funguje až na 14 hodín, pri maximálnom výkone a hlasitosti – nie viac ako 180 minút.

SRS-X99

Bezdrôtový stĺpec s vysokou triedou s kapacitou 154 W s 7 reproduktormi a 8 zosilňovačmi. Veľkosti modelu – 43 × 13,3 × 12,5 cm, Hmotnosť – 4,7 kg, je umiestnený v minimalistickom prípade s dotykovými ovládacími tlačidlami, vyzerá štýlové a moderné. Zariadenie funguje na základe Bluetooth 3.0, má USB konektor, podporuje NFC a Wi-Fi, ľahko integruje s spotififiy, chromicast.

Balenie obsahuje diaľkové ovládanie, batérie pre ňu, nabíjací kábel. Toto je audio systém pre domáce použitie, vytvorené v konfigurácii 2.1, má nízkofrekvenčné reproduktory a schopnosť prehrávať zvuk vo vysokom rozlíšení.

GTK-PG10

To nie je len stĺpec, ale plnohodnotný akustický audio systém na vykonávanie hlučných strán vonku. Je navrhnutý špeciálne pre vedenie strán, má vykonanie podľa štandardu IP67, aj vodné trysky sa neboja. Dlhá práca z batérie umožňuje stať sa skutočným centrom príťažlivosti pre milovníkov nekontrolovateľnej zábavy až do rána. Vrchný panel je zložený, môže byť použitý ako stojan na nápoje. Stĺpec sa rozlišuje vysokým zvukom a kvalita prehrávania – hudba v akomkoľvek štýle znie ako „vynikajúce“.

Medzi funkciami, ktoré sú k dispozícii v tomto modeli – Pripojenie k USB a Bluetooth, vstavaný rádiový pruh s rozsahom FM, zásuvkou karaoke mikrofónu. V prípade, že je vhodná rukoväť pre prenos, ako aj držiak statívu na inštaláciu vo výške. Rozmery technológie sú 33 × 37,6 × 30,3 cm. Vážiť vybavenie menej ako 7 kg.

SRS-XB40

Veľký a dosť výkonný prenosný stĺpec s ľahkou hudbou. Technika je dobre chránená pred vodou a prachom, schopný pracovať až do 24 hodín bez dobíjania v dôsledku batérie pre 12000 mAh, podporuje technológiu NFC – Smartphone môže byť jednoducho umiestnený na telo. Stĺpec obdĺžnikového formátu má veľkosť 10 × 27,9 × 10,5 cm, váži 1,5 kg, čo je vhodné v doprave.

Konfigurácia zariadenia – 2.0, je tu extra basový režim na hranie nízkych frekvencií. Stĺpec s farebnou hudbou (vstavaný MULTIPODODE) podporuje pripojenie Bluetooth a jednotku Flash cez USB, je tu zvukový vstup – 3,5 mm.

Kritériá voľby

Veľké stĺpy Sony môžu byť zvolené pre domácnosť alebo relaxáciu v prírode, výlety, párty s priateľmi. Bez ohľadu na účel techniky sa očakáva, že kvalita zvuku bude vysoká a cena je k dispozícii. Pri výbere vhodného techniky modelu by ste mali venovať pozornosť dôležitým bodom.

 1. Hmotnosť a veľkosť. Pre veľký stĺpec prevádzkovaný mimo domu, tento faktor sa určite stane rozhodujúcim pri výbere. Ako dimošer, tým ťažšie zavolať mobilné. Ale zvuk vo väčších stĺpcoch je stále možné získať viac hlasných a čistých.
 2. Prípadový materiál a ergonómia. Sony má všetko v poriadku s kvalitou použitých komponentov. Ergonómia sa zdá byť vhodnejšie modely so zaoblenými rohmi, ale aj klasické možnosti s obdĺžnikovými sú tiež pomerne úspešne používané doma.
 3. Hladina dôkazu vlhkosti. Ak hovoríme o rečníkoch, ktoré budú použité mimo stenách domu, musí byť dosť vysoká. V opačnom prípade o prevádzke v akýchkoľvek podmienkach nebude. Je potrebné sa uistiť, že technika je naozaj pripravená byť v daždi alebo snehu – v dokumentoch by mala byť číslo, ktorá nie je nižšia ako IP55 na ochranu pred sprejom a IP65 pre priamy kontakt s vodnými prúdmi.
 4. Prítomnosť alebo neprítomnosť displeja. Vo väčšine reproduktorov, Sony nie je – šetrí poplatky za energiu, a všetky ovládacie prvky fungujú perfektne a bez obrazovky.
 5. S podsvietením. Poskytuje vytvorenie slávnostnej atmosféry, nepostrádateľnej pri vykonávaní výstupných udalostí a strán. Doma táto možnosť nie je taká dôležitá.
 6. Káblové alebo bezdrôtové vykonávanie. Súčasné stĺpce Sony v takmer úplnom formácii sú vstavané batérie, pripravené na autonómne použitie. Je vhodné, ak plánujete prepravovať zariadenie často.
 7. Moc. Veľké stĺpce sú zakúpené na počúvanie hudby nahlas. Preto stojí od samého začiatku, aby zvážila modely, ktoré nemajú napájanie pod 60 W.
 8. Vstavané rozhrania a porty. Optimálne, ak je podpora pre Bluetooth, USB, pamäťové karty, môžete strieľať stĺpce s navzájom bezdrôtové alebo káblové pripojenia. Stĺpce Sony majú stále NFC, ktorá vám umožní nainštalovať Instant Hudobné vysielanie z smartfónu.
 9. Konfigurácia. Sony Stĺpce Veľká veľkosť by mala byť vybraná výhradne v stereo zvuku alebo v úplnom množstve 2.1 s subwooferom, ktorý zvyšuje zvuk basov. Pri výbere systému s subwooferom, musíte uprednostniť modely, v ktorých jeho výkon presahuje 100 W.
 10. Autonómna práca. Káblové reproduktory nevyhnutne potrebujú zásuvku, bezdrôtové môže byť ovládané „v plnej sile“ bez ďalšieho dobíjania od 5 do 13 hodín. Čím viac stĺpca, tým viac silní by mala byť batéria.
 11. Dostupnosť. Pre veľký stĺpec je vážny plus. Ovládanie z diaľkového ovládania Pomoc obsahuje a odpojte podsvietenie, zmeňte hlasitosť alebo skladbu. Je to vhodné, najmä pri organizovaní udalostí a strán.

Vzhľadom na všetky tieto faktory môžete urobiť bez zbytočných problémov, aby ste našli stĺpec Sony požadovanej veľkosti a formátu pre počúvanie hudby doma alebo organizovanie strán.

Sony GTK-XB90 Prehľad Veľkého stĺpca Pozri video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár