Všetko o akčných kamerách Eken

Najnovšie sa všetky video kamery líšili vo veľkej veľkosti, čo bolo ich hlavné mínus. Takáto kamera bola veľmi problematická na prepravu a o streľbe v pohybe ani reč nemohla byť. Dnes sa však všetko stalo odlišným: miniatúrne video kamery s názvom Akčné kamery, nazývané Akčné kamery, nahradené masívnymi výrobkami. Sú tak kompaktné, že sú pripojené k motocyklistovi.

Tento článok podrobne opisuje funkcie a modelový rad ekenových produktov.

Zvláštnosť

Akčné kamery sú vo veľkom dopyte medzi športovcami, cestujúcimi a užívateľmi, ktorí chcú zaznamenať v extrémnych podmienkach, napríklad pod vodou.

Špeciálna popularita Takéto kamery prijaté v Cyklistický, Čo bolo pozitívne ovplyvnené on-line vysielania. Produkt je namontovaný na cyklistickej helme, preto diváci môžu pozorovať udalosti od prvej osoby a na to nie je potrebné nič urobiť.

Takmer všetky kamery sú vybavené Nárazové zbory, Vďaka, ktorým záznam sa nezastaví ani so silným úderom, napríklad, keď športovo padol. Okrem toho sú mnohé modely chránené pred vodou, a ak výrobca neposkytuje túto funkciu, môžete vždy samostatne zakúpiť Aquabox, Čo dávať rovnakú ochranu proti prachu a vode.

Upozorňujeme, že kvalita nahrávania eech-kamery je výrazne nižšia ako profesionálne produkty. Pred niekoľkými rokmi mnohí režiséri sa chystali vziať na nich plnohodnotné filmy, ale myšlienka nebola korunovaná s úspechom, pretože kvôli niektorým funkciám streľby sa navrhnutia nikdy podarilo vykonávať vysoko kvalitné post-spracovanie materiálu.

Výrobky však často používajú vodiči ako Dvr – Upevnenie vám umožňuje urobiť.

Mnohí používatelia majú záujem, stojí za to získať podobné zariadenie na písanie svadieb a podobných osláv. V tomto prípade skúsení odborníci odporúčajú, aby si svoj výber v prospech zrkadlových alebo zrkadlových kamier s možnosťou nahrávania videa.

Kúpte si akčnú komoru v prípade, že operátor nemá čas na konfiguráciu zariadenia na dlhú dobu, vystavte ISO, expozíciu, zameranie. Tieto výrobky sa doslova pohybujú zo stavu vypnutia v režime nahrávania.

Mnohí sa nedohodnú, tvrdia, že obyčajný smartphone príde písať s rukami – a bude správne, smartfón bude vyhovovať, ale vyžaduje si starostlivú starostlivosť a s najväčšou pravdepodobnosťou nebude schopný prežiť prvý vážny pád.

LineUp

Nižšie opísané najobľúbenejšie akčné kamery Eken.

Eken A8

S týmto zástupcom sa musí začať hodnotenie spoločných modelov tejto značky. Fotoaparát je umiestnený ako rozpočet zariadenie, takže treba poznamenať, že nebude schopný dať vysoko kvalitný obraz.

Výrobca nebola experimentovať s matricami a nainštaloval obvyklé CMOS o 12 mp. Pre malé peniaze, kupujúci získať schopnosť nahrávať video nie viac ako 1080p.

Prečítajte si viac  Najlepšie funkcie pre digitálnu televíziu

Keď hovoria o silných stránkach modelu, najprv poznamenal Životnosť batérie bez nabíjania: Fotoaparát môže nahrávať až 2 hodiny. Toto je vynikajúci výsledok pre túto cenovú kategóriu.

Eken A8 má funkciu nahrávania videa v pomere 16: 9 s uhlom pohľadu 120 stupňov. Okrem toho výrobca poskytol malý 2-palcový displej, vďaka ktorej môže vlastník rýchlo zobraziť celé zábery. Fotoaparát sa pripája k počítaču pomocou kábla USB.

Nahrávanie videa sa vykonáva výlučne SD karta, Keďže vstavaná pamäť chýba pre plné video snímanie. Model podporuje iba jednotky typu microSD. Používatelia nemajú možnosť pripojiť karty s rýchlejšou rýchlosťou prenosu dát.

Hmotnosť výrobku bez krytu je len 64 g, Kvôli ktorému je pohodlné, že sa cítia nielen v ruke, ale pri inštalácii na hlavu alebo na hrudi nespôsobí nepohodlie.

Napriek tomu, že model bol v roku 2016 prezentovaný na trhu, naďalej sa teší vo veľkom dopyte a dnes.

Eken H5s Plus

Ak rozpočet umožňuje, potom odborníci odporúčajú venovať pozornosť tomuto modelu. Je to takmer 2 krát drahšie ako Eken A8, sa však môže pochváliť Dobrá funkčnosť. Základná súprava obsahuje fotoaparát, Prípad proti vlhkosti, diaľkové ovládanie pre diaľkové ovládanie a upevňovacie prvky pre statív.

Model je obdarený Ergonomický dizajn – Fotoaparát je vhodný na udržanie jednej ruky a dokonca aj dieťa pochopí rozhranie.

Výrobca poskytol dotykový displej s veľkým uhlom prezerania. Produkt môže strieľať s vysokou frekvenciou za sekundu. Tu je procesor, objektív je vybavený optickou stabilizáciou.

Model má mnoho pozitívnej spätnej väzby, ale stojí za to zvážiť, že menu je preložené z čínštiny do ruštiny veľmi zle. Avšak, ak to nie je pre vás významná nevýhoda, môžete bezpečne vziať.

Eken V8S

Medzi všetkými kamerami ACC uvedených v článku Je najdrahší. Model je ideálny pre rybárov a cestovateľov, ktorí chcú nahrávať zvyšok na mori, pretože fotoaparát sa dokonale zmierňuje pod vodou.

Kupujúci Všimnite si, že ak účtujete iný kábel, a nie to, čo sa predáva kompletne, potom je zariadenie veľmi vyhrievané. Okrem toho indikátor nabitia batérie funguje extrémne nestabilný, môže meniť svoje hodnoty každých 5 minút. Ale na týchto mínusoch.

Model podporuje položku v Ultra HD 4K 25 FPS. V základnej konfigurácii je diaľkové ovládanie. Uhol uhol pohľadu je 170 stupňov. V prítomnosti AQUABOX bude prevádzkovateľ schopný strieľať pod vodou v hĺbke 30 metrov. Pre kvalitu podvodnej snímania s V8S NO INÉ EKENKUJÚ.

Eken H8 PLUS

Hlavným rozlišujúcim znakom modelu je prítomnosť dvoch obrazoviek. Predná strana je malá – o 0,95 palca a späť – full LTPS. Výrobca neposkytol funkciu MultiTouch, takže kontrola sa vykonáva mechanickými tlačidlami umiestnenými na kryte zariadenia.

Prečítajte si viac  Monitor sa líši od televízora?

K dispozícii je slot pre pamäťovú kartu, výstup USB pre nabíjanie, ako aj HDMI na pripojenie k počítaču. Stojí za zmienku, že žiadny z konektorov nemá gumové zátky.

Výrobca nastavila MATRIX IMX 078 na 12.4 MP zo Sony, ktorý sa dávno usadiť na trhu. Ako vymeniteľná jednotka, microSD triedy U3 bleskové disky sú inštalované s maximálnou prípustnou objemom 64 GB a rýchlosťou až 90 MB / s.

Od rozlišovacích charakteristík prideľovania Funkcia času, Preto môže fotoaparát po určitom časovom intervale urobiť niekoľko fotografií. Avšak, na zber videí z veľkého počtu fotografií bude musieť byť manuálne, výrobca neposkytol takúto schopnosť automaticky zostaviť.

Na rozdiel od svojich predchodcov, táto akčná kamera môže byť plne kontrolovaný z smartfónu alebo tabliet, V nezávislosti od operačného systému sa pripojenie vykonáva pomocou Wi-Fi.

Eken nevyvíja programy, takže používatelia sa budú musieť uchýliť k použitiu softvéru tretích strán. Na tieto účely je vhodná aplikácia EZ ICAM – Je k dispozícii v hre na trhu a obchode Apple. Vďaka tomuto programu budú majitelia schopní používať akčnú komoru ako plnohodnotný hľadáčik, sťahovanie a zobrazenie celej fotografickej verzie materiálu, spustiť a dokončiť nahrávanie, ako aj zmeniť svoj režim. Avšak, programové poruchy stále môžu byť, vzdialenosť medzi fotoaparátom a telefónom by nemala presiahnuť 10 m, inak signál oslabuje alebo stratí.

Eken H9

Model H9 je zaslúžený ako najlepšia akčná kamera Eken a má pokračovanie v tvári Eken H9 Plus a H9R. Poslední kupujúci odporúčajú najviac, takže to bude podrobne opísané nižšie.

Eken H9R Design má mnoho podobností s legendárnym gopro, Výrobok je oveľa lacnejší a sa môže pochváliť impozantným technickým charakteristikám. Akčná kamera sa predáva v takmer všetkých čínskych internetových obchodoch, preto, ak chcete uložiť, odporúča sa presne objednať, že však stojí za to byť pripravený na dodací čas je asi mesiac.

V základnej konfigurácii: AQUABOX, Nastavovacia súprava, ako aj diaľkové ovládanie pre diaľkové ovládanie zariadenia na diaľku, alebo keď je pripojený, napríklad na svahu.

Model bude musieť robiť s používateľmi, ktorí nechcú nezávisle urobiť nastavenie alebo nerozumejú. Fotoaparát automaticky vystavuje expozíciu a rovnováhu bielej. Ale tu je nápis „4K“ v prípade, že je úplne veriť, že je nemožné. V technických špecifikáciách sa uvádza, že model fotoaparátu má rozlíšenie 4 MP a pre celý 4K, aspoň 8 by malo byť. V dôsledku toho nie je „čestná“ 4K a interpolácia softvéru.

Na základe vyššie uvedeného, Skúsení operátori odporúčajú nastavenie režimu nahrávania 1080 p s frekvenciou 60 snímok za sekundu. Priamym pretekárom je kamera SJ4000 a odstráni len 30 FPS. Operátor môže ovládať video počas nahrávania vďaka 2-palcovému displeji.

Prečítajte si viac  Biely loft štýl interiér

Všimnite si, že ak potrebujete video so širokým uhlom prezerania, potom vám tento model vyhovuje. Linka Eken H9 odstraňuje uhol 140 stupňov a je skôr výhodou, skôr než nedostatok. Faktom je, že širokoúhlý modely v tejto cenovej kategórii silno roztiahnite obrázok okolo okrajov videa.

Ako si vybrať?

Pravidlá na výber akčnej komory sa nelíšia od pravidiel výberu konvenčnej kamkordéry a kamery.

  1. Najprv musíte preskúmať model fotoaparátu a typ matrice. A tiež venujte pozornosť kvalite objektívu a dostupnosti displeja.
  2. Nezabudnite, že ak počas streľby ukáže bahnité video s množstvom rušenia, potom je toto spracovanie je bezmocné, kvalita nezlepšila kvalitu.
  3. Ak si vyberiete medzi rozpočtovými modelmi, potom ich porovnanie v rohoch revízie bezvýznamnej. Upozorňujeme, že vysoko kvalitný širokouhlý objektív nebude schopný zapadnúť do tejto sumy, takže odborníci odporúčajú vybrať komoru s menším uhlom, ale so zameraním na kvalitu.
  4. Maximálne rozlíšenie nahrávania videa by nemalo prekročiť charakteristiky matrice. Video natáčanie v tomto formáte nedáva žiadne výhody, ale kvalita sa výrazne stratí a zvyšuje sa spotreba energie. Ak je prítomná digitálna stabilizácia, potom musí byť povolenie niekoľkokrát menej.
  5. Okrem všetkých vyššie uvedených, životnosť batérie, materiál prípadu, prítomnosť funkcie ochrany vlhkosti alebo AQUABOX v súprave, pretože výrobok je určený na snímanie v extrémnych podmienkach.

Ako použiť?

Veľkou výhodou je, že v boxe s fotoaparátom leží podrobný Výučba Použitím plnou analýzou všetkých režimov a tlačidiel.

Mnoho ľudí, ktorí práve začínajú svoju kariéru videosektorov, umožňujú jednu a tú istú chybu – odstráňte veľmi dlhé valce s jedným dvojitým. Akýkoľvek blogger však môže povedať, že droba videa cca 2-3rd minút klesne oveľa viac názorov. Okrem toho, takýto materiál v budúcnosti je ľahšie spracovávať v editore videa.

Ak neplánujete nahrávať pod vodou, potom nosiť akčnú komoru v Aquabox je nevhodná – negatívne ovplyvňuje kvalitu zvuku. Čím menšie bude triasť počas nahrávania, tým lepšie, pretože zbytočné zvuky môžu ľahko pokaziť všetky zvukové stopy. Ak je pre vás kvalita zvuku veľmi dôležitá, potom skúsení odborníci odporúčajú nákup Externý mikrofón, Vďaka, ktorým bude zvuk napísaný v samostatnom súbore.

Na mnohých modeloch akčných kamier, môžete nielen strieľať video, ale aj fotografovať, A tieto fotografie budú schopné súťažiť s snímkami na sťahovavých fotoaparátoch. Metóda vzorky bola schopná zistiť, že pri snímaní vo vzdialenosti od 15 do 200 cm sa získajú najlepšie zábery.

Nasledujúce video predstavuje prehľad modelu Eken Action-Camera.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: