Všetko o klimatických komplexoch spoločnosti Philips

Moderné klimatické stroje je pomerne rôznorodé a nedávno sa komplexy stávajú čoraz populárnejšími, ktoré kombinujú veľký počet funkcií. S pomocou ich pomoci môže zariadenie podrobne monitorovať výkon vzduchu v pomerne veľkom prostredí. Dnes budeme hovoriť Phillips klimatické komplexy.

Zvláštnosť

Všetky modely tejto podpory výrobcu Prevádzkový režim 2 v 1, Keď je vzduch čistý, ale aj navlhčený. Táto funkcia je najužitočnejšia v zime, keď sa vzduch vysuší v dôsledku prevádzky vykurovacieho systému. Zobrazovanie vlhkosti a čistiaceho priestoru v miestnosti, pravdepodobnosť prechladnutia je výrazne znížená.

Ďalšou funkciou je Vysoký stupeň čistenia vzduchu v dôsledku 4-úrovňového filtračného systémua. V prvej úrovni sú veľké častice zachytené, napríklad, hrudky prachu, vlny, chmýří alebo vlasov.

Na druhej úrovni Uhlový filter čistí vzduch z plynov a nepríjemných pachov. V ďalšom štádiu začne systém fungovať Nanoprotect, Význam je čistenie vzduchu z veľmi malých častíc prachu, nečistôt, plesní a baktérií. Účinnosť tohto typu filtrovania je toľko, takže zabraňuje obsahu v časticiach vzduchu do 0,003 mikrónov.

Filtrovanie v konečnom stave predstavuje prácu zvlhčovacieho prvku. Izby s vysokou vlhkosťou sú menej priaznivé médium na šírenie baktérií. Počas prevádzky všetkých zložiek filtračného systému je vzduch odstránený na 99,7%.

Hovoriť o funkciách, stojí za zmienku o testovaní technológií tejto technológie. Snímače kvality ovzdušia sa porovnávali s infračerveným priemyselným senzorom a prachom a antibakteriálnymi filtrami pracovali so sterilizovanou vodou, v ktorej boli umiestnené baktérie a vírusy.

Tiež testy Čistenie z chloridu sodného. Po ukončení postupu boli odstránené všetky častice tretích strán. Okrem toho, filtračný systém sa môže vyrovnať so zvýšenou hladinou minerálnych látok vo vzduchu, vďaka ktorej biele škvrny sa môžu objaviť na nábytku. V procese mokrého čistenia zmiznú.

Vypracujú sa všetky charakteristiky deklarované výrobcom Laboratórne štúdie, ktoré sú potvrdené nezávislými organizáciami. Ale faktom je, že vo vašej izbe môže existovať usporiadanie, ktoré sa líši od štandardného usporiadania miestností, v ktorých boli testy vykonané.

Napriek tomu nebude rozdiel v charakteristikách taký významný, takže nie je nutné obávať sa zaradených parametrov.

Hlavné funkcie

Ako v komplexe postavený v mnohých rôznych funkciách, To znamená, že potreba energeticky úsporného mechanizmu, ktorý zníži náklady na vybavenie. V dôsledku toho celková spotreba elektriny nepresahuje 1 kW za hodinu.

Technológia AERASENCE Umožňuje majiteľovi klimatickej stanice zistiť, čo je úroveň obsahu alergénov v miestnosti. Táto úroveň je označená stupnicou od 1 do 12 a môžete ju vidieť na displeji. Zobrazuje aj všetky informácie o aktuálnom stave vzduchu.

Dokonca aj menšie zmeny sú okamžite zistené systémom aerasencie a sú zobrazené na prednej strane zariadenia.

Existujú 3 režimy prevádzky: Štandardné, režim zadržiavania alergénov a noc.

V prvom prípade Všetky komponenty komplexnej práce na obvyklej rýchlosti, hluku z zariadenia neprekročí uvedené indikátory, je aktivované podsvietenie rôznych ikon displeja.

Režim zadržania alergénov pri plnom výkone aktivuje filtračné systémy vzduchu a zvlhčovanie vzduchu. Tento typ práce je uprednostňovaný, keď sa miestnosť účtuje nejaký čas bez čistenia baktérií a vzduch sa stal celkom suchým. Počas postupu maximálneho zvlhčovania je žiaduce, aby sa nikto v miestnosti, pretože ostrý rozdiel v vlhkosti môže znamenať zhoršenie.

Nočný mód Vytvára podmienky pre najkrajšiu prevádzku komplexu. Na zníženie hladiny hluku, všetci fanúšikovia pracujú na minimálnej prípustnej rýchlosti, takže obyvatelia nemajú nepohodlie počas spánku.

Všetky osvetlenie a displej sú tiež vypnuté, čo umožňuje nielen eliminovať zbytočné svetelné efekty, ale tiež znížiť spotrebu elektrickej energie.

Okrem iných vecí, pre modely Dopravné kolesá, Vďaka čomu nebudete musieť zvýšiť phillips klimatický komplex úplne. Pokiaľ ide o nastavenie základných funkcií, sú presyty pre 40, 50 a 60% celkovej hmotnosti vzduchu.

Ak používatelia na dlhú dobu nepodávajú čistiaci systém, potom to bude inflácia Svetelné indikátory. Povedia vám, že je čas vyčistiť filtre predčasného čistenia a hydratácie.

Aby ste to mohli urobiť, môžete ich opláchnuť len pod bežiacim studenou vodou.

Preskúmať modely

Phillips AC2721

Čistička vzduchu s vlhkosťou pre tento komplex Navrhnuté pre 30 kV. M, Preto môžeme povedať, že táto jednotka je vhodnejšia pre byt, a nie pre veľký dom alebo pozemok. Existujú 3 predtým uvedené prevádzkové režimy, je postavený 4-stupňový filtračný systém.

Zvlhčujúci výkon je 500 ml / hodina, výkon čistenia – 250 kubických metrov. m / hodina. Na ovládacom paneli môže užívateľ vybrať nielen režimy, ktoré potrebujete, ale tiež nastavte časovač na spustenie zariadenia. Vložené senzory na zber informácií o úrovni znečistenia, vlhkosti a plynov vo vzduchu.

Účinnosť čistenia z baktérií – 99.9%, z peľu a mikročastíc – 99.97%. Filtre sú navzájom v špeciálnych priestoroch, vďaka ktorým budete stačiť na ich odstránenie a opláchnutie.

Pokiaľ ide o iné charakteristiky, úroveň hluku je dôležitým parametrom. Najprv závisí od spôsobu prevádzky a nastavenia komplexu. Čím vyššia je rýchlosť ventilátora, hlasnejšie bude fungovať jednotku. Je tiež potrebné si uvedomiť, že cudzie zvuky sa môžu objaviť, keď sú všetky položky v blízkosti komplexu a prichádzajú do kontaktu s ním.

Maximálna hladina hluku – 50 dB s veľkým počtom otáčok ventilátora. V priemere je indikátor 30-40 dB. Ak počas prevádzky AC2721 ste nepohodlie a nemôžete sústrediť, môžete použiť nočný režim, ktorý urobí zariadenie oveľa tichšie.

Napájané cez sieť s napätím 220-240 V, dĺžka kábla – 1,8 m. Frekvencia práce je 50 Hz, všetky použité filtre možno zakúpiť samostatne od výrobcu, ak existujúce veci boli chybné.

Biele telo je vyrobené z ABS plastu, ktoré je dostatočne pevné a odolné voči menším škodám.

Philips AC3829 / 10

Silnejší analóg predchádzajúceho modelu. Hlavnou výhodou a vyznamenaním z tohto komplexu z iných je pracovná plocha, ktorá je 80 kV. M. Samozrejme, aby sa zabezpečilo čistenie vzduchu na pomerne veľkú plochu, sú potrebné silnejšie charakteristiky.

Pokiaľ ide o základné funkcie, zostali to isté. Tým sa získajú informácie o úrovni znečistenia ovzdušia, obsah rôznych mikročastíc, plynov a prachu. Pre malé častice a peľ je indikátor 99.97% a pre baktérie – 99%. Základom práce s vzduchom je eliminovať mikróby chrípkového vírusu a nasýtenia miestnosti s dostatočnou úrovňou vlhkosti, vďaka ktorej baktérie sa šíria ako pomaly.

Medzi zmenené charakteristiky by sa mali povedať o Čistiaci výkon, ktorý je 310 kocky. m / hodina. Zmenil sa aj výkon hydratácie, pretože sa zvýšil na 600 ml / h v porovnaní s predchádzajúcim komplexom. Tam sú predvoľby pre režim vlhkosti. Na vykonanie pohybu je jednotka vybavená 4 kolesami.

Vložený 3 základné prevádzkové režimy, Funkcia dizajnu je aerodynamický dizajn, ktorý používa otvory na zadnom paneli zvyšuje účinnosť čistenia vzduchu. Vybavený ventilátorom 4 Rýchlosť, medzi ktorými 3 sú základné nastavenia, A tieto môžu byť nastavené.

Môžete tiež vypnúť Upozornenia vzduchu Air Alert, Ak to nie je potrebné. Je možné nastaviť časovač s maximálnym oneskorením na 9 hodín. Komplexná kontrola sa vykonáva cez dotykový panel, na ktorom sú prezentované všetky potrebné tlačidlá.

Ďalšou dôležitou časťou rozhrania je Displej, s ktorým môžete získať informácie o aktuálnej úrovni znečistenia ovzdušia. Sieťové napätie potrebné pre komplex je 220-240 V, frekvencia – 50-60 Hz, dĺžka napájacieho kábla – 1,8 m.

Prípad modelu je vyrobený z ABS plastu.

AC3821

Ďalšie zariadenie z línie klimatických komplexov z Philips je model AC3821. Tento komplex kombinuje silu a pohodlie, ktoré potvrdzujú vlastnosti. Najdôležitejšou funkciou je čistiť vzduch z veľkého počtu škodlivých látok, medzi ktorými prach, malé častice, znečisťujúce látky, plyny, vlnu, vlasy a baktérie.

Účinnosť eliminácie peľu – 99.97%, baktérie – 99.9%, formaldehyd – 95.6%. Všetky vymeniteľné filtre je možné zakúpiť od výrobcu. Frekvencia -50 Hz, napätie – 220-240 V, dĺžka kábla – 1,8 m. Maximálna hladina hluku je 50 dB, výkon – 45 W.

Pracovný priestor – 37 kV. M, ktorý je o niečo viac ako prvý model prezentovaný. Hydratačný výkon – 600 ml / h, na čistenie tohto indikátora dosiahne 310 kubických metrov. m / hodina.

Postavený časovač, prípad je vyrobený z bielej ABS plastu.

Ako si vybrať?

Ak chcete kompetentne vybrať zariadenie, potom sa najprv rozhodnete, čo potrebujete klimatický komplex. Podstatou týchto modelov je, že nie sú len vyčistené, ale tiež zvlhčujú vzduch. Ak potrebujete iba jednu funkciu, potom preplatok pre zvyšok nie je zmysel.

Pokiaľ ide o výber konkrétne medzi týmito 3 zariadeniami, je tu dôležitá úloha Námestie miestnosti. Napríklad, Philips AC 3829/10 Je lepšie vhodný pre priemyselné priestory, veľké domy a chaty, kde sú potrebné zvýšené úrovne výkonu a čistiaci systém.

Ak hovoríme o agregátoch pre byt, bude to úplne vyrovnať Philips AC 3821 a 2721. Ich výhodou je menšia hladina hluku, ktorá je vhodná pre menšiu oblasť. Technická základňa celého modelového rozsahu je približne rovnaká, v tomto pláne nie sú žiadne významné charakteristické vlastnosti.

Samozrejme, že dôležité kritérium je cena. Medzi modelmi iných výrobcov, náklady na phillips klimatické komplexy sa môžu zdať mierne vyššie, ale to je kompenzované viacstupňovým systémom čistenia vzduchu, ktorý je veľmi účinný.

Philips AC4080 Climatic Complex Prehľad Môžete sledovať video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár