Všetko o olympus diktafóny

Slávna japonská značka Olympus je už dlho slávna vďaka vydaniu vysoko kvalitného vybavenia. Rozsah veľkých výrobcov je obrovský – spotrebitelia si môžu vybrať produkty rôznych konfigurácií a stretnutí. V dnešnom článku budeme hovoriť o značkových hlasových hodnotách spoločnosti Olympus a oboznámte sa s niektorými obľúbenými modelmi.

Zvláštnosť

Napriek tomu, že dnes je funkcia hlasového rekordéra v mnohých iných zariadeniach (napríklad v smartfónoch a jednoduchých mobilných telefónoch), je stále uložený relevantnosť klasických zariadení na nahrávanie zvuku. Výborné diatofónne modely produkuje značku OLYMPUS. Vo svojom sortimente môžu spotrebitelia nájsť mnoho spoľahlivých a praktických zariadení za rôzne ceny.

Podrobne rozumieme v hlavných funkciách záznamových zariadení z japonskej spoločnosti.

 1. OLYMPUS Originálne diktafóny sa vyznačujú bezchybnou kvalitou montáže. Produkty sú vyrobené z odolných materiálov určených na dlhú životnosť a vysokú odolnosť proti opotrebeniu.
 2. Rôzne modely hlasu zaznamenaného z posudzovaného značky sa môžu pochváliť bohatou funkčnou náplňou. Napríklad existuje mnoho inštancií na predaj, ktoré poskytujú presné hodiny, skenovacie správy, tlačidlá blokovania tlačidiel na kryte, internej a externej pamäti. V prevádzke sú tieto možnosti veľmi užitočné.
 3. Značkové diktafóny sú vyvinuté takým spôsobom, aby ich používali čo najpohodlnejšie. Všetky funkčné stránky a tlačidlá sú umiestnené v nich ergonomicky. Mnohí kupujúci poznamenáva, že v prevádzke sú tieto zariadenia pohodlné a praktické.
 4. Produkty japonského výrobcu sú charakterizované stručnými, ale zároveň atraktívnym a elegantným dizajnom dizajnu. Samozrejme, zariadenia nepriťahujú príliš veľkú pozornosť a nie prudko ponáhľať. Vyznačujú sa prísnym diskrétnym a pevným vzhľadom.
 5. V značkových hlasových rekordéri japonskej značky sú vysoko kvalitné mikrofóny, ktoré napíšu zvuk čisto, bez ďalšieho skreslenia. Podľa kupujúcich, zariadenia doslova „počúvajú každú šušutú“.

Moderné modely Diktafóny Značka Olympus nie sú márne.

Značkové zariadenia slúžia po dlhú dobu, ukážte sa, že sú v prevádzke a majú všetky potrebné vlastnosti.

Agregáty môžete nájsť celkom Demokratická hodnota, Existujú však aj takéto kópie, ktoré sú oveľa drahšie. To všetko závisí od prevádzkových vlastností a parametrov týchto zariadení.

Preskúmať modely

Olympus uvoľňuje rôzne modely vysoko kvalitných hlasových rekordéri. Každý voliteľný má svoje vlastné charakteristické vlastnosti a špecifikácie. Poďme sa oboznámiť s niektorými z najobľúbenejších modelov japonského výrobcu.

WS-852

Pomerne lacný Model dictafon. Má vstavaný S vysokým rozlíšením stereomykrofóny.

Zariadenie je ideálne pre obchodné stretnutia, čítať určité informácie.

Produkt je tiež prítomný Inteligentný automatický režim, Napísať najvýhodnejšie. K dispozícii je USB konektor USB.

Použite WS-852 Jednoduché a pohodlné. 2 rôzne režimy zobrazenia sú prítomné v ňom, takže zariadenie bude môcť využívať problémy. A dobré zníženie hluku. Hlasový záznamník WS-852 je 90 stupňov.

WS-853

Bezdrôtové riešenie Ak hľadáte značkový hlasový záznamník na zaznamenávanie diktovania počas stretnutí. Existujú vysoko kvalitné vstavané stereo mikrofóny. Poskytol dobré zníženie hluku. Pokrytie akcie – 90 stupňov. Vývojári sa postarali o prítomnosť Inteligentný špeciálny režim AUTO MODE. Vďaka nemu v automatickom režime, nastavenie hladiny zvuku z rôznych zdrojov.

Je možné automaticky prehrávať a nepretržite prehrávanie. Model je vyrobený v puzdre vysokej pevnosti plastu. Pamäťové karty môžete nainštalovať do 32 GB. Vnútorná pamäť je 8 GB. Existuje displej typu kvality Matrix. K dispozícii je zásuvka slúchadiel. Na výstupe je maximálny výkon zariadenia 250 W.

Ls-p1

Spoľahlivá stereodika. Uvedenie estetického kovového tela hliníka. Existuje možnosť Nastavenia pamäťovej karty. Vlastná pamäť zariadenia je 4 GB. K dispozícii je podsvietenie existujúceho maticového displeja. Tlačidlá môžete zablokovať, ak je potrebná. Poskytli dobrú rovnováhu hlasových nahrávok, ekvalizéra. Existuje vysoká kvalita potlačenie hluku. K dispozícii je funkcia náhodného prehrávania, nízkofrekvenčný filter, nastavenie priblíženia mikrofónu.

Úroveň nahrávania je možné nastaviť manuálne.

Ls-p4

Populárny model demonštrujúci vysoko kvalitné zvukové nahrávky zaznamenané s malou „hmotnosťou“. Existuje vynikajúci systém redukcie šumu 2 mikrofónu. Môžete nahrávať až 99 súborov. Produkt sa uzatvára v silnom hliníkovom prípade stručného čierneho. Je možné nainštalovať pamäťovú kartu. Vlastná pamäť diktafónu LS-P4 je 8 GB.

K dispozícii je vysoko kvalitný maticový displej s podsvietením. Existuje ekvalizér, redukcia hluku, zostatok. Informácie o dátume a čase môžete zistiť informácie o dátume a čase. Menu je zastúpené okamžite v niekoľkých jazykoch.

Chránené riadenie, hlasové výzvy.

Slúchadlá môžete dať s káblom 3,5 mm. K dispozícii je alkalická batéria, existuje interný poplatok. Diktafón môže byť pripojený k digitálnemu fotoaparátu.

Používateľská príručka

Rôzne modely hlasových rekordéri OLYMPUS musia byť použité inak. To všetko závisí Charakteristika a Funkčné „plnenie“ betónový produkt.

Zvážte niektoré základné pravidlá prevádzky značkových japonských hlasových rekordéri týkajúcich sa všetkých zariadení.

 1. Pred použitím techniky musíte do nej vložiť vhodné batérie. Potom musíte spustiť moc. Vyberte nastavenia batérie, ktoré ste nainštalovali. Potom budete musieť dať správny čas a dátum.
 2. Inštalácia určitých nastavení, môžete kliknúť na tlačidlo „OK“ ich prijať.
 3. Ak nabíjate batériu zariadenia, nesmiete používať rozbočovač USB.
 4. Sledujte životnosť batérie. Ak je čerstvý poplatok zastaví uchopenie, musíte zakúpiť nový prvok batérie.
 5. Poznámka: Moderné diktafóny japonského výrobcu nepodporujú typy batérií mangánu.
 6. Ak na dlhú dobu nepoužívate zariadenie, musíte ho odstrániť nabíjateľnú batériu a uložiť ho na vyhradenom mieste tak, aby sa nestanilo únik kvapaliny alebo korózie. Pre tento detail môžete vykonať samostatný prípad.
 7. Ak chcete odstrániť alebo nainštalovať kartu SD, zariadenie musí byť preložené do režimu zastavenia. Potom by ste mali otvoriť priestor batérie a kariet. Zvyčajne je miesto na inštaláciu karty pod vekom tohto oddelenia.
 8. Nainštalujte pamäťovú kartu správne, ako je znázornené na obrázku. Vložením tejto zložky v žiadnom prípade ho ohnite.
 9. Ak chcete povoliť režim uzamknutia, musíte presunúť prepínač POWER / HOLD. Exit Tento režim bude môcť preložiť prepínač na hodnotu A.
 10. Informácie o rekordéri môžu byť vymazané (všetky alebo čiastočne). Kliknite na záznam, ktorý chcete odstrániť. Stlačte tlačidlo ERASE. Pomocou hodnôt „+“ a „-„, vyberte požadovanú položku (odstrániť v súbore priečinka alebo vymazanie). Kliknite na tlačidlo „OK“.

Pred spustením produktu je potrebné si pozorne prečítať návod na obsluhu, ktorý s ním ide v množine.

Malo by sa to urobiť, aj keď ste si istí, že vo všetkom môžete prísť na to na vlastnú päsť Všetky nuansy a funkcie zariadenia budú uvedené v príručke.

Ako si vybrať?

Zvážte, čo potrebujete venovať pozornosť, vybrať si model kvality japonských dictoon olympus.

 1. Venujte pozornosť množstvu vlastnej pamäte a možnosť pripojenia prídavnej pamäťovej karty. Odporúča sa užívať modely, v ktorých existuje externá, a vnútorná pamäť, pretože v pohodlí sa ukázali byť najpohodlnejšie.
 2. Pozrite sa, v ktorom je zaznamenaný zvuk formátu. Najlepšie riešenie bude MP3. Najnižšia kvalita a maximálna kompresia sa poskytuje pri nahrávaní zvuku vo formáte ACT.
 3. Preskúmajte všetky funkcie, ktoré má zariadenie nahrávania zvuku. Odporúča sa kúpiť techniku ​​s vysoko kvalitným redukciou šumu, nastavenia hlasu. Rozhodnite sa vopred pre seba, aké funkcie budú naozaj potrebné, a v tom, čo zbytočné.
 4. Snažte sa kúpiť vybavenie s najcitlivejšími mikrofónmi. Čím vyšší tento parameter bude, tým lepšie bude zvuk zaznamenaný aj na impozantnom rozsahu od zdroja.

Kúpiť takéto vybavenie v špecializovaných predajniach alebo hlavných internetových stránkach s certifikovaným tovarom. Iba tu nájdete pôvodné produkty OLYMPUS sprevádzané záručným kupónom.

Ďalej pozrite si hlasovú kontrolu hlasového registra OLYMPUS LS-P4.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: