Všetko o Panel CLY

Clay Panel môže byť nezvyčajná, ale relevantná dekorácia akéhokoľvek priestoru, od spálne do kuchyne. Vytvára celkom ľahko a je vhodná aj pre kreativitu s deťmi.

Zvláštnosť

Dekoratívny panel hliny s vlastnými rukami môže byť vytvorený buď z obvyklého materiálu, alebo z jeho polymérnej odrody. Rovnako Než začnete shrať produkt na stene, mali by ste zvážiť zloženie a pripraviť náčrt. Na hárku papiera sa odporúča nakresliť obraz v prirodzenej hodnote, ktorá zodpovedá plánovanému rozmerom práce.

Pokiaľ ide o pozemky, botanické motívy sú najčastejšie vybrané pre panely: hlinené kvety, bobule a listy. Neexistujú však žiadne obmedzenia týkajúce sa tejto otázky a spiace mesto môže ubytovať, vtipné zvieratá, alebo napríklad chuť apetizovať stále život. Ready Sketch je narezaný na samostatné položky a používa sa v prípade potreby na prípravu šablón.

Počas práce je potrebné pripomenúť, že celý proces by bol dobrý na to, aby bol za dve hodiny. V opačnom prípade bude musieť hlinka chrániť pred sušením, zatváraním buď polyetylénom alebo mokrými handrami. Je to tiež vhodné postrek s čistou vodou z obyčajného postrekovača.

Nástroje a materiály

Hlavný materiál pre hlinený panel prirodzene je samotná hlinka. A okamžite je potrebné pripraviť a skĺznuť – skvapalnený mokrý íl, ktorý sa použije na opravu položiek. Pre modelovanie je možné použiť špeciálne komory a prvky jedla. Môžu byť napríklad oceľové pletenie ihlice vyhrievané na sporáku a kŕmení kladivom. Okrem toho je potrebné pripraviť:

  • nôž;
  • riadok;
  • Valček;
  • Koolnický;
  • Doska.

Mimochodom, je lepšie, aby sa brať tupé, takmer okrúhle a mierne leštené.

Implementácia techniky

Začiatočníci Masters budú môcť zvládnuť vytvorenie hlineného dekor na príklad stenového panelu s názvom „Letné kúzlo“. Práca začína tým, že pomerne veľký kus hlinky sa vracia do požadovanej hrúbky a odreže vo forme kruhu.

Je dôležité okamžite rozpúšťať a hladký povrch s mäkkou hydratovanou špongiou. Rovnakým spôsobom sa vykonáva spracovanie okrajov budúcich panelov. Spracovanie povrchu, výrobok by mal byť znovu zarovnaný okolo obvodu a bez prebytku so špeciálnym nožom.

Okraje panelov sú strúhané mierne smerom von, ako keby sa vytvorili malá doska. Samotná kompozícia, ktorá bude na paneli, bude kombinácia plechov a bobúľ. Plechy oddelene zvýšené vo forme kvapiek, po ktorých sú mierne sploštené. Počet častí je určený v závislosti od želaní majstra. Stopping and Edge Offshores sú vypracované s zásobníkom.

Ak chcete upevniť listy na paneli, je potrebné ich zakryť na chrbte malým množstvom mokrej hliny, po ktorom sa ľahko upevňuje na povrchu. Najlepšie miesto do formy veniec, to znamená na okraji okrúhleho základu.

Ďalej na paneli by mali byť umiestnené malé bobule, ktoré sú obyčajné kruhy. Sú tiež fixované pomocou mokrej hliny. Aby ste im poskytli prirodzenejšie druhy v strede, môžete stlačiť vzor vo forme snehovej vločky s vekom z marker.

Ak existuje špeciálna forma, dáva zmysel urobiť aj hlinené ruže.

Na konci je na povrchu nakreslený pár hmyzu a dokončená práca je pečená.

Teplota a čas pečeného, ​​spravidla, sú uvedené na obale z materiálu. Práca s polymérnou hlinkou sa vykonáva podobným spôsobom.

Krásne príklady

  • Panel vo forme zátišieho života bude krásna dekorácia kuchynskej zóny. Povrch hliny predstavuje kompozíciu kombinujúcu ovocie a džbán. Na paneli boli natreté iba ovocie a jedlá boli ponechané nedotknuté, čo dáva obraz pokoja a rovnováhy. Použitie tlmených farieb a udržiavanie maxima prirodzeného odtieňa hlavného materiálu vám umožní umiestniť takúto prácu v takmer akéhokoľvek interiéru. Je potrebné zdôrazniť, že aj vo fáze modelovania strán panelov, dve otvory sú vyrobené, cez ktoré je kábel predĺžený, čo vám umožňuje umiestniť dekor na stenu.

  • Pretty Classic Court Clay Panel, zobrazovanie veľkej ruže dodávanej vo váze. Kvetina a plavidlo urobili maximálny objem, ktorý dáva prácu realizmu. Naproti tomu pozadie zostalo úplne jednoduché. So špeciálnym zásobníkom pozdĺž obvodu obrubu, čiary sa aplikujú pomocou rámu. Otvory umiestnené v hornej a dolnej časti prevádzky nielenže vykonávajú dekoratívnu funkciu, ale môžu byť tiež použité na výrobu kábla upevnenia panelu na stenu.

Ako urobiť panel z ílu „Ryby“, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár