Všetko o Scandinavian Loft

Vedzte všetko o takomto nezvyčajnom štýle, pretože Scandinavian Loft je veľmi dôležitý a užitočný. Vhodný interiérový dizajn v kombinácii s podkrovím a škandinávskym štýlom môže byť skutočným objavom, zbaviť sa potreby sledovať tradičné nepríjemné riešenia. Je potrebné starostlivo pristupovať k výberu dekoratívnych prvkov, osvetlenia, nábytku a hlavných riešení – potom pravé „miláčik“ sa objaví.

Zvláštnosť

Termín Scandinavian Loft ešte nebol úplne zavedený. Dokonca aj niekoľko profesionálnych dizajnérov sa domnieva, že kombinácia v jednom štýle týchto motívov je kontroverzná a nie príliš dobrá. Dohvrdzuje sa však iný pohľad. Pomerne niekoľko dizajnérov sa podarí používať škandinávsky podkrovie kreatívne, hľadať vynikajúci efekt. V päťdesiatych rokoch minulého storočia bol podkrovitý rozvetvený na dvoch prúdoch: Jeden to znamená tradičný hrubý prístup a druhý je pohodlnejší a pohodlnejší (to bol základ pre škandinávsky podkrovie).

Obidva prístupy sa dostali doslovne. V škandinávskom štýle av lofte je rovnako veľa voľného priestoru, sú vylúčené oddiely, prírodné materiály a pastelové farby sa používajú. Kombinácia takýchto možností bola len otázkou času.

Keď sú pripojené, sa však striktne organizuje, ale teplá a útulná kompozícia. Charakteristické znaky budú:

 • Nástenné dekorácie s ľahkými materiálmi;
 • Použitie drevených podláh;
 • Vizuálne zonovanie drevenými stenovými panelmi;
 • Neštandardné osvetľovacie zariadenia;
 • Mäkké pohodlné pohovky;
 • bezrámové stoličky;
 • Svetlé dekoratívne inklúzie.

Dekoračné materiály

Počas výberu materiálov je potrebné vedené nielen ich prirodzenosťou, ale tiež stručný vzhľad. Hlavné konštrukčné prvky sú vytvorené z tehál a dreva. Použitie hrubého kovu a otvoreného betónu je povolené v obmedzených množstvách. Dôvod je celkom jasný – to nezodpovedá zmäkčovaniu náznakov škandinávskeho prístupu. Ale môžete pridať tkanivo s drsnou textúrou.

Roh zdobený v duchu podkrovia je možné vytvoriť pomocou nenáročných červených tehál a snehobiele steny. Ľahko Tomoped Interior umožňuje mierne použitie skla. Zhodí sa do škandinávskej časti zloženia.

Pre väčšiu harmóniu sa odporúča použiť viac kožušiny a keramických prvkov. Severoeurópsky prístup „Priatelia“ as prírodným kameňom.

Nábytok

Interiér v duchu škandinávskeho loftu môže zahŕňať pohovky a postele z paliet. Okrem tohto nábytku a bezrámových stoličiek sa často používajú heterogénne police a stoličky kreatívneho typu. Full-logické riešenie v mnohých prípadoch je predseda vajec. Ak je miestnosť dať jedálenský stôl, potom by mal mať ťažký drevený stolík. V každom prípade, hotová forma nábytku neznamená svoju nízku funkčnosť – naopak, je potrebné venovať veľkú pozornosť praktickým charakteristikám.

Osvetlenie

Loft a Škandinávsky štýl Rovnako „priatelia“ s panoramatickými oknami vysielajúcimi maximálne svetlo. S nedostatkom prirodzeného podsvietenia (napríklad pri oknách na strane tieňovej strany), môžete použiť extraoducce lustre, sconting a hromadné výšky. DÔLEŽITÉ: Každá lampa má špecifickú úlohu pri navrhovaní priestoru. A je potrebné dobre myslieť, ako to bude premýšľať o celom zložení.

Stropné osvetlenie a bodkované svetelné zdroje nájdu aplikáciu v spálnich a detských izbách. Nástenné lampy sú vítané v oblasti hostí. Niekedy, s gramotnou distribúciou, je možné s nimi s nimi urobiť – toto rozhodnutie je takmer optimálne. V kuchyniach používajú retro štýle. V chodbe môžete odporučiť pomocou otvorených stien s žiarovkami.

Nápady na dizajn izby

Apartmány v škandinávskom štýle, ako aj podkrovia vybavené v duchu nie sú spojené s dizajnovými prvkami. Ale vôbec, aj tie najzávažnejšie a prísnejšie ľudia môžu robiť bez dekoratívneho. Je celkom vhodné zriediť kompozície s jasnými vázami alebo keramickými hrncami pre kvety. Dobré riešenie v mnohých prípadoch sa stáva panelom. Okrem toho je škandinávsky podkroví plne kompatibilný s kreatívnymi potešenie a mimoriadnymi riešeniami.

Dobré nápady môžu byť:

 • Detské vybavenie za sklenenou stenou bez okien;
 • Veľká otvorená obývacia izba ako hlavná zóna;
 • výber v spálni miesta pod šatníkom;
 • Rozšírenie kúpeľne s oddelením IT len nepriehľadné sklenené rozdelenie (toto je veľmi odvážne roztok);
 • Blošťová podlaha s polymérnymi dlažbami;
 • Monochromatické farby všetkých interiérov (s identickým alebo heterogénnym sfarbením v samostatných miestnostiach).

Krásne príklady interiéru

 • Je dôležité pozrieť sa na toto rozhodnutie. Rozsiahla a jasná izba vnímaná veľmi dobre. Kontrast, pekná tmavá podlaha sa stane elegantným doplnkom k celému zloženiu. Bluent s bielymi inklúziami Rug je tiež celkom vhodný. Existuje málo ľudí, ktorí takéto zloženie zásadne odmietajú.

 • Na tejto fotografii je zobrazená alternatíva. Časť biela, časť tmavej podlahy vyzerá veľmi vynikajúca. Miestnosť vedome pridala veľmi veľké množstvo svetla, ale tmavá tehlová stena v výklenku je tu celkom vhodná.

Hojnosť dekoratívnych prvkov je úplne zapadá do celej situácie a nevytvára pocit vizuálneho preťaženia. Vo všeobecnosti sa ukázalo na svetlú a elegantnú miestnosť.

V ďalšom videu nájdete prehľad o interiéri dizajnu v štýle škandinávskeho loftu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: