Všetko o Skenery Canon

Kancelárske práce v takmer všetkých prípadoch vyžaduje skenovanie dokumentov a vytlačiť. Na to existujú tlačiarne a skenery.

Všetko o Skenery Canon

Zvláštnosť

Jeden z najväčších výrobcov domácich spotrebičov – Canon. Značkové produkty sa považujú za jednu z najspoľahlivejších. Táto spoločnosť bola vytvorená pred viac ako 80 rokmi. Asi 200 tisíc ľudí okolo svetovej práce na výrobe kancelárskych zariadení.

V súčasnosti sú tlačiarne a skenery často potrebné na prácu na sprostredkovanie týchto fotografií alebo dokumentov na PC.

Z tohto dôvodu väčšina ľudí získa skenery. Skener Canon sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou.

Všetko o Skenery Canon

Zobrazenia a modely

Skenovacie zariadenia sa líšia v mnohých kritériách. Rôzne produkty Canon je veľmi skvelé, zatiaľ čo skenery sú rozdelené do niekoľkých typov.

 • Tableta. Hlavným rysom tejto odrody je sklenený substrát, ktorý sa má dať na originálne listy, knihy alebo časopisy. Pri skenovaní originálu sa nepohybuje. Je to tabletové zariadenie, ktoré má osobitnú popularitu. Jedným z týchto modelov CANOSCAN LIDE300 je zariadenie TAPP.

Všetko o Skenery Canon

 • Ťahať. Jeho zvláštnosťou je, že môže skenovať iba jednotlivé listy papiera. S typom zariadenia môže vyzerať rovnako ako bežné tlačiarne. Na jednej strane je list vložený, a na druhej – sa ukáže, prechádza cez celý skener. Len v tomto prípade na hárku už existujú informácie, ktoré sa prenášajú do počítača skenovaním a digitalizáciou.

Jedným z nich je obojstranný skener Canon P-215II.

Všetko o Skenery Canon

 • Snímač snímky. Jeho funkcia – skenovací film a sťahovať fotografie v PC. Táto funkcia môže byť vykonaná nielen posuvným skenerom, ale aj možnosť tabliet, ak je v ňom inštalovaný posuvný adaptér.

Všetko o Skenery Canon

 • Sieť. Sieťové zobrazenie funguje z počítača alebo siete. Jeden z populárnych sieťových skenerov je ImageFormula ScanFront 400.

Všetko o Skenery Canon

 • Prenosný. Toto je jeden z najviac kompaktných druhov. Je to vhodné pre tých, ktorí sú neustále na služobných cestách. Prenosné skenery majú malé rozmery, takže sú ľahké ich vziať. Jeden z týchto zariadení – ImageFormula P-208ll.

Všetko o Skenery Canon

 • Širokouhlý. Takéto skenery sú potrebné pre používateľov, ktorí skenuje nástenné noviny alebo oznámenia. Príkladom širokouhlého skenera je skener CANON L36EI.

Všetko o Skenery Canon

Dávame malý zoznam populárnych modelov, ktoré sa ukázali na ruskom trhu.

 • Canoscan Liide220. Toto je tabletové zariadenie. Nemá snímkový modul. Zariadenie má vysoko kvalitné skenovanie. Farebná hĺbka je 48 bitov. K dispozícii je USB port. Tento model je vhodný pre kancelárie alebo dom.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon DR-F120. Typ zariadenia – rozšírený. Tento skener nemá posuvný modul. Prenos dát prebieha cez USB kábel. Výživa je vyrobená zo siete. Farebná hĺbka – 24 bitov.

Všetko o Skenery Canon

 • CANON I-SENSYS LBP212DW. Toto je najlepšia rozpočtová kancelária. Balenie obsahuje časopis pre 250 listov a zásobník 100 listov. Rýchlosť – 33 ppm. Funkčné zariadenie – úspory elektriny.

Všetko o Skenery Canon

 • CANON SELPHY CP1300. Táto možnosť je optimálna pre fotografov. Zariadenie je ľahké, takže sa s vami vždy môže užívať. Toto zariadenie má špeciálnu funkciu: má okamžitú tlač fotografií s technológiou výstupného obrazu na hárku. Špeciálny fotografický papier sa predáva kompletne s kazetami.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Maxify IB4140. Toto zariadenie je veľmi kompatibilné: má dva sloty 250 listov papiera, takže môžete na dlhú dobu zabudnúť na ďalšie palice. Rýchlosť je pomerne rýchla – 24 l / min v čiernej a bielej a vo farbe – 15 l / min.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Pixma Pro-100s – Najrýchlejšie a kvalitné vybavenie. Existuje aplikácia, ktorá vám umožňuje vytlačiť a skenovať dokumenty bez akýchkoľvek ťažkostí. Zariadenie pracuje na sieti Wi-Fi. Zariadenie je užitočné pre tých, ktorí chcú ovládať proces tlače a skenovania.

Všetko o Skenery Canon

 • Skener CANON L24E – jedna z vynikajúcich skenerov dĺžky. Výživa pochádza zo siete, prenos dát – USB a LAN. Farebná hĺbka je 24 bitov.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon ScanFront 330 Skener. Typ rozšírenia zariadenia. Výkon je vyrobený zo siete, prenos dát – USB a Wi-Fi. Spotreba energie – 30 W. Toto zariadenie je vhodné pre domáce použitie a pre kancelárie.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan 4400F. Typ skenera – Tablet. K dispozícii je vstavaný snímkový modul. Napájanie sa vykonáva zo siete, prenosu dát – USB. Farebná hĺbka 48 bitov. Toto zariadenie je vhodné pre kancelárie pre domácnosť.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan Lide 700F. Zariadenie sa vzťahuje na tabletu. Má silány adaptér, USB-interase. Napájanie sa vykonáva cez USB kábel. Farebná hĺbka Maximálne: 48 bitov. Táto možnosť je optimálna pre domácnosť a pre kanceláriu.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan 9000f Mark II. Toto je tabletový skener. Rozhranie – USB. Farebná hĺbka je 48 bitov. Mínus tohto zariadenia je nedostatok filmu. Obojsmerný skener je vhodný na použitie. Zariadenie je vhodné pre domácnosť alebo prácu.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon DR-2580C. Rozhranie: USB. Farebná hĺbka nie je najlepšia – 24 bitov. Zvážte zariadenie iba 1.9 kg. Podporuje len PC. Typ zariadenia – rozšírený. Existujú bilaterálne skenovanie.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Pixma TR8550 je multifunkčná (tlačiareň, skener, kopírka, fax). Rýchlosť skenovania – približne 15 sekúnd. Wi-Fi a rozhranie USB. Hmotnosť – 8 kg. Podporuje všetky prevádzkové a mobilné systémy.

Všetko o Skenery Canon

 • Scanner Canon L36. Typ zariadenia – rozšírený. Rozhranie USB. Maximálny formát skenovania – A0. Displej – 3 palce. Hmotnosť dosahuje 7 kg. Je optimálna možnosť pre kanceláriu.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon T36-AIO Scanner. Typ je zariadenie rozbité. Maximálny formát skenovania: A0. Rozhranie s USB. Farebná hĺbka dosiahne 24 bitov. Zariadenie váži – 15 kg. Považuje sa za optimálnu kancelársku možnosť.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan Lide 70. Typom je zariadenie tablety. Maximálna veľkosť papiera – A4. Farebná hĺbka: 48 bitov. Hmotnosť – 1,7 kg. Rozhranie USB. Zariadenie je kompatibilné s PC a Mac. Napájanie je vyrobené z portu USB. Táto možnosť je vhodná pre kanceláriu.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan D646U. Rozhranie zariadenia – USB. Kompatibilita – PC a Mac. Farebná hĺbka – 42 bitov. Zariadenie váži 2 kg. K dispozícii je jedna funkcia – Z-LID kryt zariadenia. Tento model je vhodný pre domácnosť a pre kanceláriu.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan Liide 60. Typ zariadenia – Tablet. Rozhranie USB. Power sa vykonáva cez USB. Váži zariadenie 1.47 kg. Maximálna hĺbka farieb – 48 bitov. Kompatibilný s PC a Mac. Maximálna veľkosť papiera: A4.

Tento model je vhodný aj pre kanceláriu a pre domácnosť.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan Liide 35. Rozhranie zariadenia – USB. Zariadenie je kompatibilné s PC a Mac. A4 Maximálna veľkosť papiera. Farebná hĺbka – 48 bitov. Hmotnosť – 2 kg. Táto možnosť je vhodná pre malé podniky.

Všetko o Skenery Canon

 • Canon Canoscan 5600f. Typ modelu – Tablet. Zariadenie je vybavené snímkovým adaptérom. Rozhranie zariadení: USB. 48 bitov. Farebná hĺbka. Hmotnosť zariadenia – 4.3 kg. Maximálny formát papiera A4. Táto možnosť je vhodná pre kancelárie a domov.

Všetko o Skenery Canon

Ako si vybrať?

Najprv sa musíte rozhodnúť Snímač snímača. Existujú 2 typy snímača: cis (kontaktný senzor) a CCD (nabíjacie zariadenie).

Ak potrebujete dobrú kvalitu, potom Stojí za to zostať na CCD, ak potrebujete úspory, je lepšie si vybrať cis.

 1. Je potrebné určiť maximálny formát. Optimálna možnosť bude A3 / A4.
 2. Stojí za to zaplatiť pozornosť do hĺbky farby. Dosť 24 bitov (môžete 48 bitov).
 3. Zariadenie musí mať rozhranie USB. V tomto prípade je možné skener pripojiť k notebooku a osobnému počítaču.
 4. Napájanie cez USB. Toto je najziskovejšia možnosť. V tomto prípade sa vyskytne nabíjacie zariadenie cez USB.
 5. Existujú skenery, ktoré len Mac podporuje alebo len Windows. Je lepšie kúpiť zariadenie, ktoré podporuje všetky systémy.

Všetko o Skenery Canon

Všetko o Skenery Canon

Ako použiť?

Podľa pokynov je v prvom rade potrebnéOtočte tlačiareň do siete a PC, potom zapnite. Ak chcete pracovať tlačiareň, ktorú potrebujete Stiahnite si ovládače. Aplikácia je potrebná pre zariadenie.

Po spustení tlačiarne musíte nájsť tlačidlo napájania, ktoré sa nachádza na zadnej strane zariadenia alebo na prednej strane.

Všetko o Skenery Canon

Všetko o Skenery Canon

Zvážte niekoľko metód skenovania pomocou zariadení Canon.

Toto je možné vykonať pomocou tlačidla na tlačiarni.

 1. Tlačiareň musíte povoliť, po čom potrebujete otvoriť kryt skenera a dať dokument alebo fotografiu vnútri.
 2. Potom musíte nájsť tlačidlo, ktoré je zodpovedné za skenovanie.
 3. Po tom sa obrazovka monitora zobrazí upozornenie, ktoré začalo skenovanie.
 4. Po skončení skenovania môžete získať dokument zo skenera.
 5. Naskenovaný dokument sa automaticky uloží do priečinka „Moje dokumenty“. Názov priečinka závisí od operačného systému.

Všetko o Skenery Canon

Druhá možnosť vám umožňuje skenovať pomocou aplikácie.

 1. Nainštalujte aplikáciu, s ktorou bude užívateľ pracovať, napríklad Scanitto Pro.
 2. Spusti to.
 3. Vyberte pracovné zariadenie.
 4. Na paneli úlohy vyberte požadované parametre.
 5. Ďalší krok – Kliknutím na tlačidlo „Zobraziť“ alebo „Scan“. Potom sa operácia začne.
 6. Na konci skenovania môžete vidieť dokument a upraviť ho.

Všetko o Skenery Canon

Windows je verzia skenovania.

 1. Prejdite do ponuky Štart a nájdite funkciu „Fax and Skenovanie systému Windows“.
 2. Potom, v hornej časti panela úloh, musíte nájsť operáciu „Nové skenovanie“.
 3. Vyberte požadované zariadenie.
 4. Nastavte parametre.
 5. Po tom kliknite na ikonu „Scan“.
 6. Po dokončení operácie môžete vidieť dokument a upraviť ho na Will.
 7. Potom je potrebné na paneli úloh nájsť okno „Uložiť ako“. Na konci operácie uložte dokument do ľubovoľného priečinka.

Všetko o Skenery Canon

CANON ImageFormula P-208 Scanner Review je prezentovaná v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár