Všetko o skenery HP

V posledných rokoch sa čoraz potrebnejšie skenovanie rôznych dokumentov a obrázkov. Môže to byť len požiadavka pracovného toku. Jednotka sa často používa pre domácnosť, napríklad študentov a učeníkov rôznych vzdelávacích inštitúcií. V dnešnom článku budeme zvážiť HP skenery, ako používať a pripojiť sa k osobnému počítaču.

Zvláštnosť

Skenery opísanej značky majú mnoho výhod:

 • vysoko kvalitné a vysoko presné skenovanie každého znaku a riadkov;
 • Vďaka jednoduchým a zrozumiteľným vedením sa pracovný tok vyskytuje výrazne rýchlejší, takže každý môže riešiť kontrolu;
 • Zariadenie je možné pripojiť k tablete;
 • Vďaka obrovskému počtu nastavení vám softvér umožňuje dosiahnuť túto úroveň skenovania, ktorú potrebujete;
 • Zariadenie vám umožňuje presne umiestniť text a fotografie na hárku s ďalšou tlačou.

  Rovnako ako u všetkých zariadení z skenerov, modely tohto výrobcu identifikovali svoje nevýhody:

  • Dlhá citlivosť na stlačenie kľúčov;
  • Mäkký silikónový vankúš na veku je neustále dumping a špinavé sklo.

  Preskúmať modely

  Opis výrobcu má veľký výber rôznych skenerov, zvážte niektoré z nich.

  • HP HD Pro 2 (42 „). Tento model má možnosť skenovať dokumenty vo formáte HD. To je možné vďaka technológii CCD, ktorá poskytuje vysoko kvalitné výsledky. Tento model pridal veľký počet vylepšených funkcií, ktoré vám umožnia zvýšiť produktivitu a účinnosť zariadenia. Opísané zariadenie bez akýchkoľvek problémov sa môže pripojiť k širokouhlým tlačiarňam HP. Model je vhodný pre profesionálov GIS a kopírovanie jednotiek, ktoré potrebujú skenovať a kopírovať dokumenty s vysokou definíciou.

  • HP Scanjet PRO 2000 S1. Tento skener je charakterizovaný vysokou rýchlosťou práce a možnosť vykonania veľkej škály úloh. Má laserovú tlač. Je schopný vykonávať jednoduchú prácu na farebnom skenovaní a komplexných procesoch. Technika môže rýchlo a efektívne skenovať veľké projekty rýchlosťou 24 ppm. Opísané zariadenie má hodnotu odporúčania do 2000 stránok. o deň. Film je možné skenovať. Takýto model nájde svoju aplikáciu v organizáciách, kde je potrebné rýchlo zdvojnásobiť skenovanie s veľkými množstvami práce.

  • HP Scanjet PRO 3000 S3. Toto univerzálne streamovacie zariadenie umožňuje skenovať obrázky rýchlosťou 35 ppm., Je možné fungovať z mobilných zariadení, ktoré umožnia pracovať takmer na cestách. Odporúčané objemy pre tento stroj 3000 P. o deň.

  Vhodné pre inštitúcie, ktoré sú zapojené do digitalizácie všetkých druhov obrázkov a papierov.

  • HP Scanjet Pro 2500. Skener typu tabletu. Toto zariadenie funguje veľmi rýchlo a vybavené obojstranným systémom skenovania. Dobré zariadenie na ubytovanie na malých a stredných podnikoch.

  Ako sa pripojiť?

  Ak chcete pripojiť skener na osobný počítač, budete musieť pripojiť zariadenie k sieťovej mriežke a pripojiť sa k počítaču alebo notebooku pomocou. Ďalej musíme nainštalovať ovládač nášho zariadenia na správnu prevádzku. Inštalácia je možné vykonať na ľubovoľnom počítači pripojenom k ​​lokálnej sieti. Po inštalácii ovládača potrebujete nakonfigurovať požadované možnosti tlače a názov IP adresy. Teraz musíte pripojiť skener na prepínač a na každom z počítačov, ktoré sú pripojené k lokálnej sieti, vytvorte nový protokol TCP.

  Tým sa vytvorí sieťový skener, ktorý môže byť použitý zo všetkých počítačov online.

  Niekedy môže existovať potreba skenovania čiarových kódov. Nie je to tak ťažké, ak poznáte nejaké nuansy. Ak to chcete urobiť, musíme zadať skener do režimu emulácie RS232, to znamená, že ho pripojíte k portu COM. Teraz musíte zadať zariadenie do režimu programovania, potom zadajte čiarový kód v emulátore, a po prečítaní, výstup skenera späť do svojho normálneho režimu.

  Treba si to pamätať Oznámenie s každým zariadením začína pokynmi na čítanie, ktoré sa dodávajú s samotným výrobkom. V ňom sa dozviete nielen o pravidlách a spôsobe prevádzky, ale aj o tom, ako často a správne slúžiť, rovnako ako vyčistiť nová akvizícia.

  Starostlivosť o aplikáciu by mala byť včasná a spĺňať všetky požiadavky.

  Ako použiť?

  Postupne sme sa rozhodli zvážiť hlavnú otázku. Po úspešnom inštalácii softvéru a pripojte skener do počítača, môžete začať skenovať. Je možné vykonávať 3 spôsoby.

  • Naskenovaný dokument je umiestnený pod krytom skenera, po ktorom potrebujete kliknúť na tlačidlo Skenovať. Teraz budeme čakať na koniec procesu a pokračovať do priečinka vytvoreného vopred a pozrite sa na výsledok. V predvolenom nastavení v systéme Windows na uloženie grafických dokumentov sa podáva priečinok „Images“.
  • Po dokončení inštalačného procesu sa na pracovnej ploche objaví príslušný štítok. Kliknutím na to dvakrát spustíte program. Pred spustením procesu skenovania musíte vložiť potrebný dokument na sklo. V návrhu programu sa používa jednoduché a zrozumiteľné rozhranie, takže to nie je tak ťažké pochopiť.
  • Aplikácia ABBYY SCAN STATION APP je dobre známa kancelárskym pracovníkom. Tento program je schopný nielen skenovať rôzne dokumenty, ale tiež ich kombinovať do jedného obrázka. Tento nástroj je zložitejší štandardnou aplikáciou, ale funkčný v ňom je oveľa viac. Kresba môže byť vertikálny aj horizontálny.

  Možné poruchy

    Zvážte najčastejšie chyby tohto typu technológie.

    • Zariadenie sa nezapne, čo označuje poruchu riadiaceho modulu alebo napájania. Eliminácia tejto poruchy pomôže nahradiť jednotku alebo opravu modulu.
    • Zachytenie papiera sa nestane alebo zachytáva naraz viac ako 1 list. To označuje opotrebovanie krmivných valcov alebo poruchy poruchy. Je potrebné vymeniť valce alebo opraviť spojku.
    • Ak sa počas prevádzky zariadenia vypočutia Cleaking Sounds, znamená to nedostatok maziva na rotačné mechanizmy. V tomto prípade musíte urobiť revíziu celého zariadenia.
    • Pravidelne sa zobrazí zámok papiera. To znamená kontamináciu optopoderov alebo visí vlajkami registrátora. Na opravu je potrebné vyčistiť a vymeniť potrebné časti.
    • Zariadenie nie je vidieť. Ak nie je k dispozícii identifikačný čip, alebo nie je preprogramovaný pri dopĺňaní kazety. To môže byť opravené jednoduchým preprogramovaním.
    • Čistý list. To sa stane, ak existuje porucha manifestu kazety, bloku vysokého napätia, skenovacej lampy alebo bloku skenera. Tieto údaje môžu byť opravené alebo vymenené.
    • Chyba pinning blok. To môže znamenať poruchu vykurovacích svietidiel alebo povedať, že tepelný senzor prestal pracovať. V oboch prípadoch je potrebné nahradiť.
    • Nepodarilo sa vytvoriť komunikáciu. To sa deje, keď sa kontakt stratí na konektoroch. Môžete vyriešiť problém odstránenia spojovacieho drôtu a pomocou inverznej inštalácie.
    • Nedá sa pripojiť. Problém sa môže rozhodnúť jednoducho preinštalovať ovládač.

    Ako pripojiť skener, pozrite sa na video.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
    Pridať komentáre

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: