Všetko o štýle lounge v interiéri

V súčasnosti, keď šialený rytmus života neumožňuje zastaviť a relaxovať, aby som úplne relaxoval, chcem sa vrátiť na miesto, personifikujúce mier a mier. Tento útulný roh relaxu a pokoj môže byť vytvorený doma, umiestnenie interiéru salónika: ľahký, upokojujúci, útulný. Čo je najzaujímavejšie – tento štýl nevyžaduje veľké finančné investície, okrem toho nezáleží na tom, akú veľkosť je priestor: obrovské štúdio, skromný malý dom alebo jednoizbový byt. V prítomnosti túžby a chuti, aj jednoizbový byt môže byť zmenený na triumfy dizajnéra.

Hlavné rysy

Pri vytváraní interiéru v štýle salónika sa domy domu odpudzujú z ich preferencií: berú tie veci, ktoré pomáhajú relaxovať. Napríklad, Muž rád zostať sám s jeho myšlienkami, pitie kávy, pozrite sa na okno, snívanie o niečom príjemnom – v tomto prípade je oblasť ideálna pre okno.

Štýl Lounge V interiéri si vyžaduje určité stylistry, z ktorých hlavnou črtou je maximálny komfort a radosť z zábavy. Po tomto pravidle sa často salónik používa na dizajn nie celý dom a niektoré zóny: napríklad obývacia izba, podkrovie alebo spálňa. Základné funkcie štýlu:

 • Funkčný nábytok;
 • Materiálov a prvkov situácie, ktoré sa navzájom dokonale harmonizujú;
 • zaoblené tvary, hladké linky;
 • nedostatok jasných akcií (interiér znamená tlmené farebné tóny);
 • rozptýlené svetlo;
 • moderovanie dekoratívnych prvkov;
 • Príjemná tkanina.

Salónik oblasť môže byť vytvorená v ktorejkoľvek časti domu, kde je potrebné mať čalúnený nábytok (koniec koncov, telo by malo relaxovať) a zdobenie priestoru s nepalíženými tkaninami, ochudobnený. Často sú vankúše rozptýlené na mäkkej pohovke, ale nie je potrebné (to všetko závisí od želaní). Stojí to za zmienku Jasné farby sú v rekreačnej oblasti neprijateľné: červená, modrá – len profesionáli ich podnikania môžu prijať na takéto odvážne rozhodnutie.

Poznámka! Prírodné prvky priaznivo ovplyvňujú psychiku, takže môžete (a dokonca potrebné) používať hrnce v interiéri s kvetmi, akvárium, ohnisko, malá fontána alebo umiestnené sviečky.

Dekoračné materiály

Lounge – štýl patriaci do moderných destinácií, musí priniesť fyzickú a oblečenú pohodlie. Trvá to ako základ takýchto prevádzkarní ako sauny, hotely, bary, často to možno vidieť v butikoch, ktorých úlohou spôsobuje relaxáciu a túžbu zostať v obchode dlhšie. Návrh byt sa vykonáva rovnakým princípom ako návrh verejných inštitúcií. Najčastejšie pre dokončenie stropu, steny a pohlavia:

 • Matte keramické dlaždice;
 • tkaniny, papierové tapety;
 • drevo;
 • prírodný kameň.

Multifunkčný koncept salónika zahŕňa izbu, kuchyňu, obývaciu izbu, halu – tento štýl je vhodný vo všetkých týchto izbách. Steny, spravidla, sú vyrobené z omietky, hladké alebo drsné, milovníci tapety môžu používať monochromatické produkty. Bez ohľadu na steny, ktoré sa dotýkajú, by mali byť pekné. Dôraz v štýle sa vykonáva na hmatových pocitoch.

Pri vytváraní bytu v štýle salónika môžete využiť Velor a Tilul, Kovadlový nábytok. Neexistujú žiadne zvláštne pravidlá na dokončenie podlahy – je celkom vhodné pre laminát alebo parkety, a steny sú omietené. Prípustné lepidlo len na jednu fotografickú tapetu alebo tlmené odtiene. Snow-Biela tapeta je najvhodnejšia, s alebo bez vzoru – je to vyriešiť majitelia domu.

Farebná paleta

Ideálne podmienky pre relaxáciu zahŕňajú správne vybranú paletu farieb. Základné odtiene – od pastelovej gama. Oči by mali relaxovať, takže odlievané handry sú neprijateľné v interiéri, svetlom doplnkoch a všetkému, čo rozptyľuje od odpočinku. V rekreačnej oblasti zabezpečuje čalúnený nábytok, priestor zdobený neklashovými tkaninami.

Často sa lounge zóna vypracuje v kúpeľni – toto miesto je ideálne pre rekreáciu. Ponorené do kúpeľa alebo vírivosti po ťažkom dni, môžete si rýchlo vychutnať zvyšok. Vhodná atmosféra môže byť vytvorená z najmenších vecí: svetelná príjemná hudba, sviečky, kadidlo. Najdôležitejšou vecou je držať sa pohodlne, ľahké, pastelové tóny. Najlepšie riešenie bude nasledujúce farby:

 • sivá;
 • béžová;
 • krém;
 • kávu;
 • biely.

Osvetlenie

Keďže salónik znamená úplnú relaxáciu, osvetlenie musí spĺňať toto pravidlo a byť stlmené a viacúrovňové. Vhodné použiť Sconce a podlahové svietidlá. LED podsvietenie používa veľmi populárne – môže byť použitý v spálni av kúpeľni.

LED podsvietenie sa vzťahuje aj na skrinku: Krásne osvetlenie môže zvýšiť náladu a vyzerá veľmi moderne. Ak existujú veľké okná v byte alebo v dome, je lepšie ich ozdobiť textilom, pretože priame slnečné svetlo môže zničiť celú atmosféru vytvorenú.

Miestnosť, naplnená slnkom, zabraňuje relaxačnému a môže dokonca spôsobiť podráždenie.

Nábytok

Hlavným predmetom interiéru salónika štýlu je pohovka. Je to on, kto musí relaxovať a slúži ako miesto pre relaxačnú zábavu. A tiež populárne bezrámové stoličky tašky, okamžite s tvarom ľudského tela. Ďalej v popularite sa nachádzajú salónik stoličky, a potom stoličky – môžu byť prútené, pozastavené alebo vonkajšie.

Často v salóniku Interiér Lounge Nábytok doplnený s príslušenstvom: vstavaná pohovka minibar, poličkový stôl pre notebook. Hlavnou výhodou nábytku je výnimočné pohodlie. V miestnosti je často možné vidieť poslancov, vonkajšie stojany.

Milovníci viktoriánskeho štýlu v dekorácii môžu používať vintage stoličky a pohovky – vyzerajú úžasne. Samozrejme, v salóniku interiéru „Ball pravidlá“. Musí byť nevyhnutne s ortopedickým matracom a s výhodou s ovládacím panelom, vďaka ktorým môžete zmeniť roh hlavičky alebo polohu nôh. V takom posteli, je to pekné ešte raňajky. Domovský nábytok pre Lounge Zone:

 • Stoličky a pohovky s mäkkými vankúšmi;
 • Nízke konferenčné stolíky.

Poznámka! Nábytok nemusí byť drahý, hlavná vec je pohodlie. Ak sa priblížite k dizajnu hniezda s láskou a pripojením fantasy, aj tie najjednoduchšie modely sú vhodné na vytvorenie unikátnej atmosféry.

Krásne príklady

Štýl Lounge (stále nazývaný Chill-Out) sa objavil ako prirodzená túžba pre človeka, aby sa vyhoreli z hlučnej megalopolis. Prioritou bola možnosť relaxácie a mieru, a ako výsledok – dizajnéri spolu s psychológmi veľmi rýchlo zdvihli túto myšlienku a vytvorili krásny, jedinečný salónik štýlu. Je rozsiahly v IT gule medzi programátormi, pretože v skutočnosti potrebujú mier a koncentráciu.

Pre štýl charakteristické hladké linky a mäkké farby, tlmené svetlo a prírodné prvky, ako sú kvety. Často majitelia domu lásku používať v ich útulnom hniezdi akvárium (voda s plávajúcou rybami – ideálnou možnosťou pre relaxáciu) a ohnisko s prirodzeným požiarom. Módne a pohodlné modulárne pohovky – len zobrazovací štýl lounge. Ich mäkkosť umožňuje svaly relaxovať.

V dizajne interiéru, dizajnéri milujú používať Velúrny nábytok – tento typ čalúnenia je príjemný pre hmatové pocity, čo dáva pocit pohodlia a pohodlia. Urobiť interiér v módnom štýle, nezabudnite na čiary: Prevládajú hladké formy.

Odporúča sa použiť nábytok so zaoblenými rohmi.

Priestor by nemal byť preťažený príslušenstvom. Prípustné (a dokonca žiaduce) Používajte vankúše, maľby, svietidlá, ale iba žiadne lovové prvky. Salónik Lounge alebo Spálňa – Real Paradise, všetko je navrhnuté tak, aby konfigurovali príjemný spôsob a relax.

Moderný dizajn môže byť doplnený o prítomnosť snímačov – s ich pomocou, môžete sa zapnúť a vypnúť svetlo v dvoch účtoch. Pre úplnosť nábytku môže byť dom vybavený potrebnou technikou – nechať to vykonať všetku prácu pre vás, keď ste sa pohodlne nachádzajú na mäkkej pohovke s velor čalúnením.

Prehľad štýlu Lounge vo videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: