Vlastnosti mini projektorov

V pohľade väčšiny používateľov sú projektory veľké zariadenia, pre ktoré je veľa voľného miesta. Moderné zariadenia však nie sú vždy objemné. Dnes sú veľmi populárne prenosné mini projektory prezentované v širokom spektre sortimentu. V tomto článku sa zaoberáme vlastnosťami takýchto zariadení.

Vlastnosti mini projektorov

Vlastnosti mini projektorov

Klady a zápory

V našom čase sa v obchodných oknách často nachádzajú malé prenosné projektory. Takéto zaujímavé techniky produkovali mnoho známych značiek, takže spotrebitelia majú niečo vybrať „ich“ model. Mini-filmový projektor sa stal obľúbeným zariadením, pretože je neodmysliteľnou v mnohých výhod, ktoré priťahujú spotrebiteľov.

 1. Malé zariadenia majú miernu hmotnosť bez toho, aby boli náklad a masívne. Vďaka malej hmotnosti mini projektorov môžete s vami nosiť všade alebo vziať na výlety, čo je veľmi vhodné pre tých užívateľov, ktorí sú zvyknutí žiť v stálej prevádzke.
 2. Nemyslite si, že malý projektor nie je schopný reprodukovať krásny, vysoko kvalitný a šťavnatý obraz. Správne zvolené Značkové zariadenie môže potešiť používateľov s vynikajúcim obrázkom. Táto technika môže nahradiť obyčajnú televíziu.
 3. Moderné mini projektory rýchlo a jednoducho synchronizované s inými zariadeniami (napríklad notebook, osobný počítač, tablet alebo telefón). V prípade vysoko kvalitných zariadení neexistuje reovinizácia medzi zariadeniami.
 4. Ak máte mini-projektor, je možné prehrávať video súbory na akomkoľvek hladkom povrchu. Ak si želáte, môžete sledovať svoj obľúbený film alebo karikatúru priamo na strope.
 5. Moderné malé projektory sú veľmi jednoduché riadiť. Úver s takýmto technikou možno aj malé dieťa. Ak má užívateľ nejaké otázky, návod na obsluhu bude vždy prísť na záchranu, kde nájdete všetky odpovede.
 6. Súčasní výrobcovia vyrábajú vysoko kvalitné mini-projektorové modely, ktoré sú charakterizované bezchybnou kvalitou montáže. Značkové produkty nemajú chyby a sú určené na dlhú životnosť.
 7. Nie je možné poznamenať, že atraktívny dizajn mini projektorov. Väčšina značiek venuje veľkú pozornosť vzhľadu svojich výrobkov, takže spotrebitelia, ktorí chcú získať funkčnú a krásnu vec, majú niečo vybrať najlepšiu možnosť.
 8. Mini-projektor je multifunkčné zariadenie, ktoré má mnoho možností a konfigurácií. Rôzne zariadenia poskytujú rôzne funkcie, ktoré im robia multitasking a pohodlnejšie v prevádzke.
 9. Mini projektor nevyžaduje veľa voľného miesta. Môže sa so mnou nosiť vo vrecku alebo dať doma na akékoľvek výhodné miesto. Nie je však možné povedať o štandardných modeloch, ktoré majú vážnejšie rozmery.
 10. Kupujúci vám poteší bohatý sortiment malých zariadení.

Dokonca aj ten najnáročnejší spotrebiteľ si môže vybrať slušný model demokratickou hodnotou

Vlastnosti mini projektorov

Vlastnosti mini projektorov

Vlastnosti mini projektorov

Vlastnosti mini projektorov

Vlastnosti mini projektorov

Vlastnosti mini projektorov

Mini formát video projektor má mnoho výhod, ale nie bez chybov.

 1. Mnohé lacné výrobky sa vyznačujú bez kvalitného obrazu. Najčastejšie sa používatelia sťažujú na charakteristické grit obrázky.
 2. Väčšina mini projektorov poskytuje vstavané reproduktory. Na jednej strane je to veľmi dobré a pohodlné, ale na druhej strane – ich sila chýba pre vysokokvalitné a bohaté prehrávanie zvuku.
 3. Často, aby sa dosiahol lepší a jasnejší obraz, užívatelia musia mať mini projektor na príliš veľa vzdialenosti od steny v miestnosti. Toto nie je veľmi vhodné.

Vlastnosti mini projektorov

Vlastnosti mini projektorov

  Minusy z mini projektorov menej ako plusy. Len vážte všetko pre a proti, stojí za to ísť na nákup takéhoto zaujímavého zariadenia.

  Popis druhov

  Mini projektory sú rozdelené do niekoľkých druhov. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky a prevádzkové charakteristiky. Zoznámte sa s nimi.

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  Vrecko

  Vreckové pohľady na mini projektory sú veľmi populárne medzi modernými spotrebiteľmi. Toto sú módne zariadenia, ktoré vyrábajú mnoho známych výrobcov. Vrecková verzia projektora je atraktívna kvôli množstvu kladných vlastností.

  1. Má malé rozmery. Ak osoba často musí ísť niekde, toto zariadenie bude musieť byť celkom.
  2. V širokej škále podobných gadgets sú inštancie, ktoré môžu podporovať formáty SVGA, WSVGA, SGA.
  3. Súčasné odrody mini projektorov vydaných v posledných rokoch majú nielen konektory VGA v ich dizajne, ale aj HDMI, ktoré sú dnes veľmi populárne a aplikuje sa vo väčšine zariadení.
  4. V vreckových zariadeniach sú LED svietidlá, ktoré sú určené na dlhú životnosť (5-10 rokov dlhšie ako konvenčné žiarovky).

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  Zníženie veľkosti ovplyvňuje funkčné plnenie zariadení.

  Minusy týchto produktov zahŕňajú rovnaké LED svietidlá, súčasne plus. Tieto prvky môžu vydať iba 100-300 lúmenov. Ak chcete reprodukovať vysoko kvalitný materiál v dobre osvetlenej miestnosti, tieto ukazovatele nebudú stačiť. Takže, ak potrebujete stráviť prezentáciu pomocou Pocket Projector, budete musieť zatvoriť záclony vo všetkých oknách. Pre semináre je nepravdepodobné, že kompaktné zariadenie, pretože poslucháči najčastejšie načrtávajú prednášky.

  Najväčšia platná veľkosť obrazovky v takýchto modeloch je tiež obmedzená. Nemôže prekročiť 100 palcov diagonálne. Toto je pomerne skromný ukazovateľ, ale pre malé publikum (až 15 ľudí) to bude stačiť. Ak porovnáte takéto vybavenie so štandardným notebookom, vreckový projektor zreteľne prospech ako veľkosť aj škrabanie.

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  Mobilné

  Nie menej populárne mobilné typy mini projektorov. Tieto výrobky si zachovali klasický dizajn čo najviac. Kde Ich rozmery zvyčajne predstavujú žiadny ďalší formát A4. Hmotnosť mobilných zariadení je odlišná a často sa pohybuje od 5 do 6 kg. Nie všetci používatelia majú zavolať tieto zariadenia Mobile. Sú vhodnejšie termín – prenosné.

  V mobilných projektoroch existujú obyčajné Svietidlá, ktorého zdroj je obmedzený 2-6 tis. C., Preto demonštrujú jasnejší obraz na 3 500 lúmenov. V prípade vyššie uvedených zariadení bude minimálne rozlíšenie obrazu 1024×768 p.

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  Mobilné zariadenia sa najčastejšie pripájajú k notebookom a použitie pre tento alebo HDMI- alebo VGA kábel. Moduly Wi-Fi alebo Bluetooth sú tiež užitočné, ak sa chcete uchýliť k synchronizácii bezdrôtovej zariadení.

  Mobilné mini projektory Vhodné pre smartfóny. Často sú synchronizované s modernými gadgetmi, čo je veľmi pohodlné a jednoduché riešenie v správnych situáciách.

  Mnohí používatelia špecificky kupujú predmetné stretnutia pre následné telefonické pripojenia.

  Vlastnosti mini projektorov

  Pico

  V predaji sa nachádzajú aj špeciálne projektory Pico. Vo väčšine prípadov je to obvyklé hračky, ktorých veľkosť je najviac skromná v porovnaní so zvyškom projektorov. Stredná hmotnosť Pico-Model – 250 g. Vážne táto technika je pomerne ťažká vnímať, najmä ak ju chcete používať na podnikanie. Existujú však zariadenia, ktoré sú schopné určitých „výkonov“ v ich práci.

  Vlastnosti mini projektorov

  Takéto vysoko kvalitné zariadenia zahŕňajú model Pico pk301. Toto zariadenie sa vyznačuje kapacitou 50 lúmenov. Ak je zariadenie pripojené pomocou drôtu alebo pripojené k batérii, potom poskytuje 27 lúmenov.

  Ďalšia efektívna kópia uvoľňuje Južná Kórejská značka Samsung. Výrobca ponúka spotrebiteľské zariadenie SP-H03, S indikátorom 30 lúmenov. Technika môže čítať všetky kancelárske dokumenty.

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  Najlepšie modely

  Dnes nie je ťažké vybrať si kvalitatívny a funkčný filmový projektor mallej veľkosti, pretože takéto zariadenia sú prezentované v bohatom sortimente. Ak sa rozhodnete získať zariadenie tohto typu, stojí za úvod Na modely zo zoznamu najlepších.

  S6

  Zaujímavý a populárny model malého projektora, ktorý má veľkosť, ako priemerný smartfón. Základom výrobku Kvalitná DLP Matrix. Zariadenie má dobrý vstavaný prehrávač, ktorý je schopný čítať údaje z kariet Flash, ktorého kontajner nepresahuje 32 GB.

  V zariadení je prítomný Vstavaný Wi-Fi modul. Je možné pripojiť moderné slúchadlá Bluetooth. FIREYCOM S6 pracuje na operačnom systéme Android, Na ktorom môže užívateľ stiahnuť potrebné aplikácie z trhu. Vreckové zariadenie je vhodné na sledovanie filmov, prezentácií, ako aj účasť na rôznych hrách.

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  Asus Zenbeam E1

  Ďalší kompaktný model, ktorý je vhodný na riešenie rôznych úloh. Výrobca sa podarilo poslať V puzdre zariadenia 4 porty na pripojenie k konzole, osobný počítač, tablet alebo smartfón. Zariadenie je atraktívny vysokokvalitný materiál, z ktorého je jeho bývanie vyrobené.

  Asus Zenbeam E1 je kovový model, ktorý je odolný a odolný voči opotrebeniu.

  Vlastnosti mini projektorov

  Veľký objektív je prítomný v malom projektore. Veľkosť obrazu nemôže prekročiť 3 m. Zdroj lampy v produkte je pôsobivý. Asus Zenbeam E1 batéria je prípustná na použitie ako Power Bank.

  TRUE, technológia nemá jas. Mnohí používatelia si to všimnú Rozlíšenie obrazu by mohlo byť viac. Nezahŕňa žiadne diaľkové ovládanie. Bezdrôtová komunikácia nie je tiež poskytnutá.

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  ACER C101I

  Malý projektor z tejto svetovej slávnej značky Vybavený vysoko kvalitným lampou, ktorého jas je 150 lúmenov. Tento prvok je dosť na 20-30 tisíc. Otvorené hodiny. Model je vybavený všetkými potrebnými relevantnými konektormi. ACER C101I môže synchronizovať s inými zariadeniami prostredníctvom bezdrôtovej siete Wi-Fi. Môže pracovať offline.

  Jas lampy tohto zariadenia nevyhovuje mnohým používateľom. Rozlíšenie prenášaného obrázka nie je tiež najvyššie.

  Vlastnosti mini projektorov

  Vlastnosti mini projektorov

  JMGO M6 Prenosné

   Projektor s rozmermi trochu viac vreckových modelov. Pracuje na operačnom systéme Android. Má zaujímavý dizajn, vyrobený vo forme imitácie peňaženky. Predáva sa balík s diaľkovým ovládaním. V hornej časti zariadenia je ďalšia dokovacia stanica pre smartfón. Tu môžete účtovať gadget, ak je potreba.

   Vlastnosti mini projektorov

   Ako zdroj obsahu Môžete použiť Flash kartu, smartfón alebo internet. V technike je kvalita Matrica DLP. Zariadenie má nainštalovanú svetelnú žiarovku. Existuje predinštalovaný modul Wi-Fi.

   Ako vo väčšine prípadov tento pekný gadget nemá najjasnejšiu lampu. Na predaj v ruských predajniach je zariadenie dosť zriedkavé.

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Rif6 cube pico

   Očarujúce video projektor Tiny Veľkosti. Vo forme kocky. Šírka každej strany je len 5 cm. Ak dáte zariadenie do vrecka, zostane takmer nenápadný. Rif6 cube pico môže pracovať z pamäťovej karty, reprodukovania prezentácií alebo filmov z neho. Zo všetkých možných portov tu Tam je USB, rovnako ako HDMI, Aby technika mohla byť synchronizovaná s osobným počítačom.

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Produkt je vybavený reproduktormi, ktoré, bohužiaľ, vydávajú zvuk nie najlepšiu kvalitu. Zariadenie je dodávané s veľmi pohodlným stojanom.

   Jas lampy ponecháva veľa, čo je žiaduce. Trvanie techniky v autonómnom režime môže byť len 1,5 hodiny.

   Rozlíšenie obrazu je príliš nízke.

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Kritériá voľby

   Malé projektory, podobne ako akúkoľvek inú techniku, by mali byť vybraté veľmi opatrne, venovať pozornosť viacerým hlavným kritériám.

   1. Pred odchodom do obchodu sa musí kupujúci rozhodnúť pre seba, v akom druhu účelu bude používať malé zariadenie. Domáci gadget môže byť jednoduchý a lacný. Ak je zariadenie vybrané pre prezentácie alebo semináre, to znamená, že je zmysel stráviť na funkčnejší a vysoko kvalitnejší model ako v prípade domáceho spotrebiča.
   2. Skontrolujte všetky technické špecifikácie zariadenia. Venujte pozornosť typu a zdrojom svietidla, vyriešiť obraz a ďalšie hlavné parametre. Pochopiť zariadenie (znamená reproduktory, potrebné konektory a iné užitočné komponenty). Uistite sa, že malý projektor bude skutočne užitočný a má všetky komponenty, ktoré potrebujete v konfigurácii.
   3. Uistite sa, že budete mať výhodné používať vybrané zariadenie. Držte projektor do rúk, opatrne skontrolujte. Skontrolujte zvolený model poškodenia. Zariadenie v žiadnom prípade by nemali mať také nedostatky: škrabance, čipy, lešenia, slabo pevné náhradné diely, čistenie káblov skórovaných odpadu konektorov, „počuť“ objektív. Ak ste takéto problémy našli v mini projektore, je lepšie riskovať a odmietnuť kúpiť.
   4. Venujte pozornosť návrhu vybraného produktu. Nezanedbávajte toto kritérium. Každý človek bude oveľa príjemnejší používať krásne zariadenie, ktoré sa mu najviac páčilo.
   5. Testujte techniku ​​a skontrolujte pracovnú službu. Ak sa kontrola nemôže vykonať v obchode, urobte to doma. Zvyčajne doma kontroluje asi 2 týždne. Pokúste sa v tomto čase udržať a skontrolovať všetky funkcie zakúpeného zariadenia.
   6. Preferujte výnimočne značkové vysoko kvalitné výrobky. Dnes mnoho známych výrobcov produkujú vysoko kvalitné a trvanlivé modely miniprojektorov, z ktorých mnohé majú demokratickú hodnotu pre každého kupujúceho.

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Na nákup vysoko kvalitného vybavenia pôvodného firemného pôvodu sa odporúča ísť do osvedčeného obchodu.

   Môže to byť obchodný bod, kde sa predáva domáci, audio alebo video zariadenia. Na takýchto miestach bude možné kúpiť zariadenie sprevádzané Záručný kupón.

   KÚPIŤ MINI PROJEKTOR NA TRHU ALEBO V TINE DRUHY-RATE SHOP. Sotva v takomto obchodnom mieste nájdete vysoko kvalitný a originálny produkt, ktorý vás bude trvať dlho. Áno, a záručná karta na takýchto miestach zvyčajne nie je vydaná.

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

   Recenzie Recenzie

   Moderné modely mini projektorov sú veľmi populárne. Kúpili sa mnohými spotrebiteľmi a nechávajú o nich pozitívnu aj negatívnu spätnú väzbu.

   Podrobnejšie zvážte, že dobrý kupujúci odhalený v uvažovaných kompaktných zariadeniach:

   • Malé veľkosti, ktoré sa väčšina používateľov zdala veľmi pohodlná;
   • potešení kupujúci a zariadenia s nízkou spotrebou energie;
   • Demokratická cena prilákala mnoho používateľov;
   • Kvalita zvuku niektorých zariadení bola príjemne prekvapená ich majiteľmi, ako aj kvalita obrazu (takéto hodnotenie ľudí odchádzajú o AUN-C80 MINI projektor);
   • Tiché, takmer tiché práce – ďalší parameter, ktorý si zaznamenajú majitelia miniprojektorov;
   • Vynikajúca kvalita montáže je zaznamenaná kupujúcimi pre moderné značky.

   Vlastnosti mini projektorov

   Vlastnosti mini projektorov

    Väčšina kupujúcich bolo spokojných s kúpilmi mini-projektormi. Ale bez nepríjemných dojmov. Zvážte zoznam nárokov, ktoré spotrebitelia zabraňujú podobným zariadeniam:

    • Najčastejšie spôsobujú nespokojnosť ľudí slabé LED svietidlá prítomné v mini-projektoroch;
    • Niektoré modely ukazujú obrazovo len v dobre tmavých izbách, že mnohí užívatelia prijali svoje nedostatky;
    • Príliš rozlíšené pixely – nedostatok kupujúcich všimol na Mini-projektore YG300;
    • Mnohí kupujúci, „Kúpil“ za prekvapivo nízku cenu, ako výsledok, poľutovanie nad naše nákupy, pretože príliš lacné zariadenia nikdy nepreukazujú vysoko kvalitné obrázky;
    • V mnohých zariadeniach sa napájanie rýchlo zahrieva;
    • V niektorých jednotkách sa IR senzor nachádza na nesprávnom mieste, ktoré sa tiež nepáči užívatelia.

    Vlastnosti mini projektorov

    Vlastnosti mini projektorov

    Aby sme neboli sklamaní v dokonalom nákupe, musíte zvážiť všetky funkcie a nevýhody malých projektorov, výber len vysoko kvalitných, značkových modelov.

    Prehľad Mini-Projector TouiOwerser S6 Pozri ďalšie video.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
    Zdieľať s priateľmi
    Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
    Pridať komentár