Vlastnosti svadobných tlačiarní a výberu Tipy

Napriek vysokému stupňu digitalizácie v modernom svete je používanie tlačiarní rôznych typov stále relevantné. Medzi veľký výber moderných tlačiarní, je veľa zdieľaných zariadení obsadené novými generačnými zariadeniami: modely brilancie. Mali by ste vedieť o svojich funkciách, zariadeniach, metódach voľby.

Zvláštnosť

Použitie tlačiarní kazety je veľmi nepríjemné kvôli množstvu nepríjemností. Jedným z dôvodov, prečo je to skutočnosť, že podiel leva na ziskách slávnych značiek produkujúcich tlačiarne nie je spôsobené predajom samotnej techniky, a predajom zameniteľných kaziet do tlačiarní. Teda, Výrobca je nerentabilný na zmenu špecifického dizajnu obrazu. Akvizícia originálnych kaziet môže skôr zasiahnuť vrecko na stredné kupujúceho. Falošný, samozrejme, lacnejšie, ale nie vždy veľa.

Docela populárne bolo nasledujúce riešenie frekvenčnej spotreby kaziet – nainštalovaná SRSH (nepretržitý systém zásobovania atramentu). Avšak, táto metóda mala niekoľko mínusov: Atrament často pokračoval, obraz bol fuzzy, tlačová hlava. S vynálezom so slanou látkou, tieto problémy išli do minulosti. Situácia sa výrazne zlepšila s príchodom tlačiarní s atramentovými nádržami namiesto kaziet. Stalo sa to v roku 2011. Názov zariadení – lepkavý model – neznamená, že zariadenie už nebude vyžadovať tankovanie.

Kazety sú nahradené rôznymi detailmi – analógy: Toto sú photardeabans, atramentové nádrže a iné podobné prvky.

Existuje niekoľko typov lepkavých tlačiarní.

 • Laser. Presne takéto modely sú vybavené kanceláriami. Hlavný detail – Foto Krash. Magnetizované častice sa na ňu prenesú. Papierový list sa tiahne cez hriadeľ, zatiaľ čo tonerové častice sú pripojené k listu. Na dlhopis tonera s papierovou povrchovou povrchovou plochou v pečke tlačiarne na povrchu. Zariadenia nie sú navrhnuté tak, aby vytlačili fotografie. Bohužiaľ, rozlíšenie obrázkov vytlačených takouto tlačiarňou nie je vysoká. Existuje vyhlásenie, že pri zahrievaní sa laserová tlačiareň vyberá vo vzduchu, nie celkom užitočné kompozície. Existujú výskum, čiastočne dokázal, ale odparovanie nespôsobuje významné poškodenie zdravia. Odporúča sa niekedy vetrať miestnosť, v ktorej je podobné zariadenie.

 • Trať. Zásada prevádzky atramentovej tlačiarne je jednoduchšia: mikroskopická tlačová hlava sú aplikované atrament, ktoré okamžite vysušte, na papieri.

 • Môžete samostatne vyčleniť takéto zariadenie ako MFP (Multifunkčné zariadenie). Pripája funkcie vykonané niekoľkými zariadeniami: tlačiareň, skener, kopírovací stroj a fax. MFP môžu byť tiež vybavené fototrabans alebo atramentovými nádržami namiesto kazety.

Modely Necriterid majú mnoho významných výhod.

 • Namiesto kazety sa najčastejšie používajú atramentové nádrže. Sú vybavené špeciálnymi kanálmi. Kvôli tomu sa zvýši kvalita obrazu a zariadenie funguje rýchlejšie.
 • Objem zásobníkov atramentu je väčší ako náboj. Preto pri používaní takýchto tlačiarní je možné vytlačiť viac obrázkov ako s modelmi kazety. Priemerná nádrž inkner – 70 ml. Modely s objemom 140 ml. Tento indikátor je takmer 10-krát viac ako objem obvyklého kazety.
 • Schopnosť používať rôzne farbivá (pigment, rozpustný vo vode a iné).
 • Dizajn, zabezpečenie ochrany pred únikom atramentu. Rozmazané farby Počas výmeny atramentových kapacít môže byť možné len v zriedkavých prípadoch.
 • Vylepšená technológia, ktorá umožňuje obrázkom pretrvávať takmer 10 rokov.
 • Rozmery svadobných modelov sú menšie ako analógy kazety. Tlačiarne bez kazety ľahko zapadajú do priestoru dokonca najkrajšie desktop a neobsahujú veľa miesta.

Samostatne stojí za zmienku, že väčšina moderných tlačiarní je možné spravovať pomocou aplikácie, ktorú možno stiahnuť do mobilného telefónu.

Populárne modely

Mnohé spoločnosti zvládli vydanie brilancií modelov.

 • Je to značka EPSON Vymyslel novej technológie špeciálne pre tých, ktorí chcú vytlačiť veľa, rýchlo a efektívne, takže to dáva zmysel zostať na niektorých modeloch tohto výrobcu. Riadok tlačiarní nazývaných „továreň na tlač epson“ získala veľkú popularitu. Prvýkrát boli namiesto kazety použité atramentové nádrže. Jeden tankovanie je dosť na výtlačku 12 tis. Stránky (približne 3 roky nepretržitej prevádzky). Tieto tlačiarne bez kaziet sú dostupné vo vlastných továrňach podľa prísnych pravidiel značky EPSON a už dokázali svoju vysokú kvalitu častí a montáže. Všetky zariadenia EPSON sú rozdelené do domov pre domácnosť a pre kanceláriu. Kategória najprv môže zahŕňať čiernobiele modely za 11 tisíc. výtlačkov, ako aj 4-farebné na 6 tisíc. Vytlačiť. Pre kancelárske priestory bol model EPSON WORKFORCE PRO RIPS špeciálne vydaný, jeden tanking, ktorý môžete vytlačiť 75 tisíc. Listy.

 • V roku 2019 HP Zaviedol svoj BrainChild sveta – prvá brilantná laserová tlačiareň. Jeho hlavnou črtou je rýchly tonerový tankovač (len 15 sekúnd). Výrobca tvrdí, že jeden tankovanie je dosť na výpis približne 5 tisíc stránok. Užívatelia sa páčili model s názvom HP NIVDSTOP LASER. Z celej série Neverstop získala najvyššie značky. Medzi poznamenané výhody sú kompaktné rozmery, stručný dizajn a tankovanie, ktoré stačí na výtlačku 5 tis. Stránka. Treba poznamenať a farebná tlačiareň tejto značky – HP Deskjet GT 5820. Model je ľahko naplnený a jeden tankovanie je dosť na 80 tisíc. Stránka.

 • Čisto domáci model je Canon Pixma TS304 atramentová tlačiareň. Jeho cena začína 2500 rubľov, je to celkom kompaktné a určené pre zriedkavé použitie. Môže vykonávať a tlač fotografií.

Samostatne stojí za zmienku modelov bez štiepaných kaziet. Teraz už nie sú produkované, ale doslova pred niekoľkými rokmi boli celkom populárne. Potrebané kazety vyžadujú blikanie, pretože môžu byť kŕmené iba určitými produktmi (od samotného výrobcu).

Dopĺňanie tlačiarne kazety, ako je známe, nie. Nie všetky modely však môžu byť reflash. Medzi slávnymi značkami, ktoré produkujú štiepne kazety, možno poznamenať: Canon, Ricoh, brat, Samsung, Kyocera a ďalšie.

Ako si vybrať?

Tlačiareň má mnoho nuansy konštrukcie, montáž dielov. Ale spravidla, pre bežného používateľa, nemajú veľký význam. Odporúča sa kúpiť ľahko použiteľné modely, ktoré ponúkajú cenu a funkčnosť. Keď je vybratá tlačiareň, musíte sa riadiť určitými parametrami.

 • Jednou z najdôležitejších charakteristík je povolenie. Pre tlač jednoduchých dokumentov si nevyberiete modely s vysokým rozlíšením. Ak plánujete vytlačiť fotografie, potom, naopak stojí za to zostať na zariadeniach, ktoré majú rozlíšenie 4800 × 1200.
 • Ďalšia dôležitá funkcia – formát. Najčastejšie je A4. Musíte sa však starostlivo zabezpečiť, aby sa náhodne nezískal model určený na vytlačenie menšieho formátu.
 • Dostupnosť / Absencia Wi-Fi. Pohodlie, ak plánujete vytlačiť dokumenty priamo z smartfónu. Funkcia je prídavné pohodlie, ale nie je potrebné.
 • Rýchlosť práce. Je relevantné pre kancelárie. Lacné modely v priemere sú schopní tlačiť asi 4-5 strán za minútu, viac technologických modelov – približne 40 strán.
 • Niektorí používatelia môžu čudovať, aký druh tlačiarní je vhodný na tlač fotografií. Odpoveď je jednoznačná: atramentová.

Laserový model môže jednoducho roztaviť papier pre tlač fotografií.

V nasledujúcom videu na vás čaká tlačiareň HP NIVOTSTOP LASER MFP 1200W.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár