Vodné ionizátory: Čo sa stane a ako si vybrať?

Ionizácia je veľmi obľúbeným procesom, ktorý vám umožní nasýtiť takmer všetky stredské ióny a minerály a čisté od škodlivých baktérií. Preto nie je prekvapujúce, že vodné ionizačné zariadenia sú mimoriadne požadované. O tom, čo predstavujú a aké by sa mali pozorovať jemnosti podľa vlastného výberu, budeme hovoriť v tomto článku.

Čo je to a za to, čo potrebujete?

Vodný ionizer je malé zariadenie. Môže mať niekoľko rôznych tvarov a veľkostí, ale vždy veľmi kompaktné.

Jeho hlavným účelom je čistenie vody z najškodlivejších nečistôt a baktérií, ako aj jeho dodatočná saturácia užitočných minerálov a iónov. V dôsledku toho, nielen voda sa stáva čistejším, ale jeho chuťové zmeny a vysoko kvalitné zloženie pre lepšie.

Nie je prekvapujúce, že popularita vodných ionizátorov je dnes rýchla. V mnohých domovoch, ktoré sú súkromné, že bytová čistota a jej chuťová chuť veľa žiada.

Okrem toho vlastníci takýchto zariadení naznačujú, že sa výrazne zlepšuje aj pohoda v pravidelnom používaní ionizovanej vody. Tajomstvo práce takéhoto zariadenia spočíva v jedinečnej práci, ktorá nemá žiadne analógy.

Princíp prevádzky

Vodné ionizátory sú pomerne jednoduché v činnostiach. Schéma ich práce je nasledovná:

 • Voda prechádza cez ionizátor sa prefiltruje a samotný filter oneskoruje škodlivé nečistoty, soli a ťažké kovy;
 • Ďalej, kvapalina vstupuje do interakcie s iónmi samotného zariadenia, ktorý sa dodatočne znova vyčistí a je tiež obohatený o minerály a ióny;
 • Na záver sa voda znižuje na normálnu úroveň a priamo spadá spotrebiteľovi.

V dôsledku toho osoba prichádza nielen úplne dezinfikovaná, ale aj užitočnejšia voda. Samostatne stojí za zmienku, že samotný ionizačný proces sa veľmi rýchlo vyskytuje a trvá najviac pár minút.

Popis druhov

V súčasnosti sú vodné ionizátory produkované výrobcami rôznych krajín a v rôznych druhoch. Pre jasnosť zvážte najobľúbenejšie modely tohto zariadenia.

Strieborný ionizer

Toto je snáď najstaršia odroda tohto zariadenia. Dokonca aj v dávnych dobách boli známe výhody striebornej vody. Preto často vo vodných nádržiach, čisté strieborné šperky alebo bežné lyžice. Moderné zariadenia aj vo vzhľade sa líšia od svojich predchodcov.

Najjednoduchší pohľad na takýto ionizátor je malá vzorka šperkov 925 na striebornom reťazci. Dáva sa v žiadnom nádobe s vodou a nechať niekoľko hodín v ňom.

Výhody takéhoto zariadenia zahŕňajú jednoduchosť dizajnu a jednoduchosť jeho používania. Mínus jeden – je potrebné čakať aspoň 3 hodiny, aby bol proces ionizácie úspešný. Toto je najjednoduchší ionizátor domácnosti.

K dispozícii je tiež zložitejší model – to je elektrické zariadenie. Môže to byť ako samostatná nádoba, ktorá sa pripája k systému zásobovania vodou a malou dýzou pre žeriav. Hlavnými výhodami takéhoto zariadenia so striebornými doskami sú rýchlosť ionizácie vody a jednoduchosť na použitie. Ale aj nevýhoda – pomerne vysoké náklady v porovnaní s prvým typom ionizátora.

Prečítajte si viac  Rating Mobile Klimatizácia

Je tiež potrebné pochopiť, že imonizátory s nízkymi vzorkami budú očistiť vodu, aby boli slabo, takže je potrebné zvoliť produkty, v ktorých vzorka drahých kovov nie je nižšia ako 925.

Kruh Turmolinovaya

Jedná sa o kompaktný prenosný domáci ionizátor. Aj keď prínos jeho používania od vedcov nie sú absolútne potvrdené, a to aj naopak – domnievajú sa, že turmalínové sklo je absolútne k ničomu.

Takýto minerálny aktivátor iónov z hľadiska vody ionizácie je naozaj zbytočný. Hoci turmalínové častice môžu elektrifikovať, neprenášajú žiadne ióny v prostredí.

Maximálna výhoda, že takýto alkalický ionizátor môže poskytnúť čistenie vody z ťažkých solí a nečistôt. Ale o ionizácii tu nemôže byť.

Pros – to je kompaktnosť, nízke náklady a turmalínový povlak. Nevýhody – nedostatok preukázanej vodnej ionizácie vedcov.

Elektrické modely

Takéto zariadenia sa často nazývajú štruktúrmi. Majú mnoho foriem a veľkostí, ale bez výnimky ionizovanej vody len vtedy, keď je priamo pripojená k elektrickej sieti.

Najčastejšie – to je samostatná nádoba rôznych tankov. V ňom kvapalina spadá z vodovodného potrubia, prechádza viacstupňovým čistením, potom ionizované a mineralizované.

Pomocou takýchto svietidiel a rôznych nastavení na výstupe môžete získať nízku alkalickú alebo nízko-oxidotickú vodu. Treba však pochopiť, že prínos výhod skutočnej minerálnej vody bude môcť dostať.

Ak hovoríme o výhodách takýchto ionizátorov – sú veľmi vysoko purifikované vodou, nasýtené užitočnými iónmi a významne zlepšujú jeho kvalitu chuti. Nevýhody – To je dosť vysoké náklady.

Každý typ vody Ionizátor má rôzne rôznorodé modely, ktoré sa odlišujú od seba formou, rozmermi, efektívnosťou a, samozrejme, cena a výrobca značky.

Výrobcovia

Vodné ionizátory sú dnes populárne po celom svete, preto nie je prekvapujúce, že ich vyrábajú domácich aj zahraničných výrobcov. Najobľúbenejšie a zaslúži si pozornosť sú nasledovné značky.

 • Domáca značka Akvalife Spaaqua – Toto je líder predaja na domácom trhu. Strieborný ionizátor-štruktúra vo forme štandardného džbán-filter má jednoduchý dizajn, štýlový dizajn a ľahko sa zapadá do každej kuchyne. Napriek jednoduchému vzhľadu má JACK IONIZER 300 RIADENSTVO PROGRAMOV, ASYTISTIKA A NIEKTORÉHO NIEKOĽKOSTIUJÚCEHUJÚCE VODY A IONES A MINERÁLNYMI, ale tiež úplne čistí z patogénnych baktérií a mikroorganizmov. Okrem toho, záručný servisný život je 3 roky a výrobca sľubuje, že s výhradou pravidiel prevádzky bude ionizátor trvať 12 rokov.

 • Aquater Silver – Toto je ďalší jedinečný a najdôležitejšie – multifunkčný ionizátor, ktorý sa vyrába v Litve. To vám umožní rýchlo a ľahko urobiť živé, mŕtve a ionizované vodu. To znamená, že všetci členovia rodiny teraz nemôžu opustiť steny domu na liečbu mnohých chorôb a len piť užitočné a čo je najdôležitejšie – bezpečná voda. Toto je unikátne elektrické zariadenie, ktoré má trojstupňový filter a tiež s ním kompletný je špeciálny recept knihy.
Prečítajte si viac  Čo ak nie je zobrazený televízor?

 • IVA-2 – Ďalšie multifunkčné zariadenie domácej produkcie. Rovnako ako predchádzajúci model, to vám umožní pripraviť ionizované mŕtve a žijúce vody v domácnosti. Vybavené digitálnym časovačom práce, a tiež vydáva pípnutie, keď proces vytvárania vody požadovaného typu skončí. Veľká plus je bezplatná výmena všetkých komponentov v značkových centrách výrobcu. Život v záruke je 1 rok.

 • Japonská značka Kangen ponúka zákazníkom živými vodnými ionizátormi za prijateľné ceny. Sortiment značky je reprezentovaný ako prietok a stacionárne zariadenie. Kontrola Jednoduchá, prítomnosť indikácie zvuku a časovača uľahčuje proces použitia. Záruka výrobcu je 3 roky, zatiaľ čo samotný ionizátor môže slúžiť v 3, a dokonca 4-krát dlhšie.

 • Nano-Glass „Fuji“ – Toto je ďalší vývoj domácich výrobcov. Jednoduchý, kompaktný ionizer, ktorý vytvára v priebehu niekoľkých minút čistú, nízku molekulovú hmotnosť žijúcu vodu. Samotná adaptácia je kompaktná a ľahko pracovať – ​​všetko, čo je nevyhnutné, je voda, ktorá sa naleje do kruhu, a potom ho len piť v akomkoľvek pohodlnom čase.

 • Kórejská značka Enagic ponúka svojim zákazníkom jedinečný ionizer s 8 stupňami čistenia. To vám umožní prijímať nielen krištáľovo čisté, ale aj veľmi užitočnú vodu. Proces používania a riadenia je veľmi jednoduchý vďaka najjednoduchšej inštrukcii a displeji digitálneho ovládania. Zároveň výrobca ponúka kupujúcim ako kompaktné modely domácností pre súkromné ​​domáce použitie a vysoko výkonné a objemové priemyselné ionizátory. Teraz kdekoľvek môžete piť čistú a užitočnú živú vodu pre každého.

Napriek tomu, že sa v mnohých krajinách sveta vyrábajú v mnohých krajinách sveta, lídri trhu sú stále ruskí, japonskí a kórejskí značky.

  Preto pri výbere a nákupe takéhoto spotrebiča je potrebné primárne potrebné študovať výrobcov z týchto krajín.

  Ako si vybrať?

  Na získanie skutočne vysoko kvalitného a užitočného vodného ionizátora, ktorý bude pracovať pravidelne dlhý čas, pri nákupe sa musí pamätať na nasledovné.

  • Optimálna možnosť sa považuje za nákup zariadenia, ktorého filtračné dosky sú vyrobené z titánu. Takéto zariadenie v procese nebude oxidované, a preto samotný proces vody bude na najlepšej úrovni.
  • Viac vody poskytuje najlepšiu prácu samotného ionizátora. Špecialisti naznačujú, že v dokonalom zariadení by malo byť 9 kusov. Nekupujte ionizátor, ktorý má platne menej ako 5 kusov.
  • Najlepšie je kúpiť zariadenie tejto značky, ktorej značková služba je namiesto trvalé bydliska alebo nie ďaleko od neho. Uloží sa z potreby stráviť veľa času a úsilia na vykonávanie opravy alebo servisnej práce.
  • Musia byť preskúmané vymeniteľnými kazetami. Často sa stáva, že niektorí výrobcovia majú cenu týchto komponentov občas nad ionizátorom, alebo sú veľmi ťažké nakupovať v bezplatnom predaji. Ak vybrané kazety zariadení odkazujú na túto kategóriu, je lepšie zdržať sa nákupu.
  • Treba tiež hodnotiť, či ste pripravení čakať alebo potrebujete prijímať ionizovanú vodu okamžite. V prvom prípade si môžete tiež kúpiť kumulatívne zariadenie a v druhom prípade bude vhodný len model prietoku.
  • Ak jednoduché ionizujúce zariadenie nestačí, je lepšie získať ten, ktorý doma môže variť viac a nažive, a mŕtve vody, a nie jeden druh samostatne.
  • Je tiež dôležité okamžite určiť, či sa prispôsobenie bude používať len doma alebo bude potrebné pravidelne prepravovať z miesta na miesto. V druhom prípade je potrebné venovať pozornosť kompaktným prenosným vodným ionizátorom.
  Prečítajte si viac  Ako aktualizovať prehliadač na televízore?

  Je tiež potrebné určiť sumu peňazí vopred, že je prípustné stráviť na nový a užitočný nákup.

   Ale tu by ste nemali zabúdať, že naozaj vysoko kvalitný a bezpečný ionizer je dosť drahý, a ako viete, nezaujímajú sa na zdravie.

   Recenzie Recenzie

   Každý hovorí o vode ionizátoroch dnes – lekárov a športovcov a obyčajní ľudia. A preskúmaní tejto úpravy, ktoré zanechávajú iné. Tí, ktorí zostali spokojní s ich novou akvizíciou, prideľujú sa ako hlavné výhody:

   • Výrazne zlepšuje pohodu a zlepšuje prácu gastrointestinálneho traktu;
   • S úplným prechodom len na použitie ionizovanej vody sa normalizuje hladina cukru v krvi a obsah zlého cholesterolu sa znižuje.

   Je dôležité, aby obaja lekári potvrdili účinnosť ionizovanej vody – skutočne, je úplne bezpečný pre zdravie a prispieva k zlepšeniu práce tela ako celku a jej omladenie.

   Tam sú negatívne recenzie o vodných ionizátoroch. Väčšinou spotrebitelia vyčleňujú tieto body.

   • Vysoké náklady na zariadenie. Je však dôležité pochopiť, že originál a skutočne vysoko kvalitný ionizátor nemôžu byť lacné. A voľba je buď prínos pre telo alebo odpad z finančných prostriedkov.
   • Ťažkosti pri hľadaní originálnych filtrov a náhradných dielov. Aby ste sa vyhli tomuto mínus, stojí za to vopred, kde a ako presne si môžete kúpiť potrebné komponenty.

    Neboli žiadne iné podstatné nedostatky. A ako je možné vidieť, výhoda z ionizátora vody je stále tam a je to mnoho ďalších spotrebiteľov.

    Je dôležité pochopiť, že len vysoko kvalitný a firemný nástroj môže v domácnosti vyrobiť vodu naozaj vysokú kvalitu, bezpečnú a zdravú. Preto by sa pred nákupom, certifikátmi kvality a bezpečnosti a preskúmania vlastníkov vybraného modelu vody ionizátora mali študovať.

    Porovnanie vodných ionizátorov Pozri na video nižšie.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
    Pridať komentáre

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: