Výber novoročného laserového projektora

Tradícia zdobiť dom na novoročných sviatkoch nielen vo vnútri, ale aj vonku, prišiel k nám z Ameriky. Ako dekorácie používané girlandy, LED stuhy, rôzne dekoratívne lucerny. Ale všetky tieto veci musia visieť dosť vysoko, a to nie je vždy pohodlné a často problematické. Preto prišli s alternatívou – Nový rok projektory. Okrem, Sú ekonomickejšie pri používaní elektriny. A ich režimy žiarenia možno ľahko prepnúť z ovládacieho panela na rozdiel od girlandy a iných osvetľovacích zariadení používaných na dekoráciu.

Teraz, aby ste pripravili vzhľad doma na Vianoce a pre nový rok, môžete jednoducho kúpiť a nainštalovať laserový projektor. Všetko okolo bude transformované a naplniť atmosféru dovolenky.

Názory

Projektory môžu byť Rozdeľte sa do niekoľkých typov V závislosti od rôznych charakteristík.

Jednoduché zariadenia

Jednoduché projektory s jedným lúčom a mriežkou. Modely podľa typu „Star Rain“. Na povrchu sa premieta veľký počet farebných bodov.

Zariadenia s kazetami

Sofistikované modely S vymeniteľnými kazetami, s ktorými sa nezobrazí jednoduchý bod, a vzor obrázkov. Snímky môžu byť zmenené aj pri práci.

Rozlišovať zariadenia s nízkou intenzitou a vysokou. V závislosti na tom, potrebujú káblové napájanie alebo náhodné pohony.

Projektory na batériách

Projektory pracujú na batériách s nízkou intenzitou energie a slabá žiara. Takéto iluminátory sú dosť na krátkodobé použitie. Napríklad pre novoročné strany. Ale akumulátorová jednotka bude musieť zabaliť niečo teplé, pretože nie sú poskytnuté pre nízke teploty.

Káblové zariadenia s napájaním

Navrhnuté na prácu bez prerušenia. Môžu pracovať v deň a noc bez zastavenia. Ak chcete nainštalovať takéto vybavenie, musíte poskytnúť ochranu pre predajne. A predlžovacie káble.

Tam je tiež druh komplexných laserových projektorov, ktoré môžu otáčať a vydať, okrem obrázkov, plnú animáciu.

Multifunkčné

Stoja trochu drahšie. Multifunkčné laserové projektory často zahŕňajú Pre profesionálne moderné vybavenie. A môžu byť použité nielen pre nový rok a Vianoce, ale aj na iné prázdniny. Dosť na zmenu témy obrázkov.

Všetky projektory sú rozdelené do dvoch typov podľa typu lampy.

Laser

Čoraz viac pri výbere domácej dekorácie Nový rok Garland stráca vianočný laserový projektor. Ale kúpite túto vec, stojí za to zapamätať si, že to nie je vždy bezpečné. Je potrebné si uvedomiť Laserové žiarenie je nebezpečné pre oči. A nielen.

Od projektora s vysokým výkonom sa môžete pokúsiť nastaviť oheň do zápasu.

Vedený

Ako alternatíva k laserovým projektorom môže byť Vedený. Ak nechcete riskovať alebo strach o zdravie detí, má zmysel vybrať LED projektor. Samozrejme, obraz bude na ústach stmelu. A taká jas farieb, ako je laserové vybavenie, nebudú úspešné. Lepšie sa používajú vo vnútri domu. Kde sa nevyžaduje pokrytie veľkého priestoru.

Prečítajte si viac  Ako demontovať stĺpec JBL?

Populárne modely

Zvážte najvyhľadávanejšie projektory na dne nového roka.

 • Najbežnejší model projektora sa nazýva Vianoce „Star Rain“ alebo hviezda Sprcha. Má dva odrody: hviezda sprchový pohyb a hviezdicové laserové svetlo. Pohyb sa líši od laserového svetla v tom, že môže pracovať nielen v statickom projekčnom režime, ale aj v dynamickom. Toto je neskorší model „Star Rain“. V oboch možnostiach, projektor svieti červenú a zelenú. Režimy luminiscencie môžu byť alternatívne z monocetu do ich kĺbového blikania. Tento projektor sa vzťahuje na rozpočtové vybavenie. Ale má dobrý odpor mrazu. Môže sa používať mimo domu aj vo vnútri. Vhodné nielen pre nový rok a Vianoce, ale aj pre strany na počesť narodenín a iných významných dátumov. A môžete ho použiť aj na ozdobenie interiéru bez osobitného dôvodu.

 • Projektor „padajúci sneh“ označuje LED modifikácie. Obsahuje ovládací panel, s ktorým môžete urobiť viac alebo menej intenzívnu žiaru. Obrázok na povrchu vytvára pocit padajúceho snehu, biela animácia.

 • LED projektor „Snehové vločky“. Má niekoľko režimov animácie pohybu, a môžete tiež vytvoriť obraz static. Zapne sa na samotnom prípade a nemá ovládací panel. Prenajateľné obrázky modrých a bielych farieb.

 • Projektor „Star House“ Má rovnaké vlastnosti ako projektor „Star Rain“. Výnimkou je farba lúčov. V tomto projektore obraz bielej.

 • LED dizentovaná hviezda sprcha – zariadenie s kazetami. Zahrnuté 12 diapozitívov s rôznymi obrázkami.

 • Garden Xmas RG projekty 1000 snehové vločky. Zariadenie je vybavené ohrievačom, ktoré ho umožňuje používať aj pri teplote -30 stupňov Celzia.

Tipy na výber

Ak chcete určiť výber novoročného projektora, musíte to prísť na to, Čo je toto zariadenie a od toho, čo závisí od jeho fungovania.

Najdôležitejším prvkom v zariadení projektora – Žiarivý. Môže svietiť s rôznou intenzitou. Náklady na zariadenia závisia od toho. Modely s malou intenzitou žiarenia sú oveľa lacnejšie ako tie, v ktorých je intenzita vyššia.

Prečítajte si viac  Ako urobiť panel "peňažný strom"?

Lúč tohto zariadenia môže byť premietnutý nielen na rovný povrch. Ak chcete vytvoriť obrázok, neovplyvňuje tiež farbu steny, na ktorej je projektor odoslaný. Obraz sa prenáša pomocou laserových impulzov bez použitia akýchkoľvek šošoviek.

Ak chcete získať plný obraz namiesto bodov v niektorých modeloch, je šablóna.

V profesionálnej vybavení pre tieto operácie Špeciálne programy. Flash karty pridané do súboru údajov projektora.

Ak hovoríme s jednoduchými slovami, novoročný laserový projektor pracuje na princípe prechádzajúceho laserového lúča cez mriežku, ktorá ju rozdeľuje do mnohých malých. Premietajú sa na povrch (napríklad na stene domu) a tvoria obrázok.

V nízkonákladových modeloch na detailoch podobných objektívu sú dva dosky prilepené dovnútra, čo je zodpovedné za hotovú výkresu, premietaný lúčom. Ak v týchto modeloch na doske bude znečistenie, obraz sa zhorší. Preto bude kondenzát vytvorený v podmienkach s vysokou vlhkosťou, pretože sa obraz stmieva.

Ak získate rozpočtovú verziu zariadenia, musíte byť pripravení na to, čo to môže byť krátkodobé.

Pri výbere projektora musíte vziať do úvahy Konečným cieľom jeho akvizície.

Ak je toto zariadenie potrebné pre konkrétny prípad, Napríklad, len pre prácu na dovolenke, môžete sa obmedziť na nákup modelu jednoduchšie, ktorý pracuje na batériách. Bude to celkom vyrovnať s úlohou a bude pravidelne svieti niekoľko hodín.

Ale ak je zariadenie potrebné na trvalú prácu Bez prerušenia musíte venovať pozornosť drahším projektorom pracujúcim z siete. A pre nich budú musieť vytvoriť potrebné podmienky pre pripojenie.

Určenie je, kde sa projektor použije – v interiéri alebo na ulici. Vnútri domu môžete použiť takmer všetky, ale pre ulicu, ktorú potrebujete na vyriešenie niekoľkých okamihov.

Je dôležité objasniť, akú oblasť potrebujete na svetlo. Ak to chcete urobiť, pozrite sa na uhol osvetlenia v charakteristikách modelov. Na pokrytie pomerne veľkého povrchu a projektor bol čo najbližšie k objektu, uhol by mal byť aspoň 50 stupňov. V niektorých prípadoch nerobte s jedným zariadením.

Ak sa pokúsite chytiť a nainštalovať vybavenie s menším uhlom, ale od objektu, dostaneme veľmi nudný a slabo rozlíšený obrázok. Alebo kresba vyplní nielen stenu domu, ale všade okolo. Hlavná úloha tohto zariadenia sa zlomí.

Prečítajte si viac  Elektronika Hráči: Modely, Nastavenia a rafinovanie

Projektor je potrebný na zvýraznenie objektu z okolitého priestoru. Musí ozdobiť a zdôrazniť len dom, čím sa vytvorí pocit rozprávok.

Je dôležité venovať pozornosť výkonu zariadenia. Jas obrazu priamo závisí od toho.

Ale čím vyšší je moc, tým vyššie oko nepohodlie. Najvhodnejšia hodnota jasu pre vizuálnu bezpečnosť – 4 W. A tiež bezpečnejšie pre oči budú vedené projektory, ktoré sa líšia od laserom podľa typu lampy. Ale sú vhodnejšie pre miestnosť. Pre osvetlenie mimo ich jasu je slabý.

Ak chcete nainštalovať zariadenia na ulici, mala by byť odolná voči mrazu a nie prejsť vlhkosť a prach, Prevádzkovať v rozsahu teploty od -30 do +30 stupňov.

Existujú zariadenia s rôznymi animačnými druhmi, ktoré možno zmeniť pomocou odnímateľných kaziet. A tiež takmer všetky projektory majú niekoľko spôsobov prevádzky na vytvorenie slávnostného osvetlenia.

Hlavnou charakteristikou laserového projektora je Farba Jas. Pri výbere zariadenia venujeme pozornosť nepriamym funkciám, ktoré nakoniec vedú k jednému hlavnému. Hlavným cieľom pri nákupe je dosiahnuť dobrý svetlý obraz bez poškodenia zdravia. Jas projektora je svetelný prúd, ktorý priamo závisí od výkonu zariadení.

Čím vyšší je svetelný prúd, tým vyššie je diagonálny obraz. Samozrejme, každý projektor môže dať veľkú diagonálnu. Nebude však žiadna záruka, že kvalita obrazu z toho nebude trpieť.

V dôsledku toho získame zoznam nasledujúcich parametrov, na ktoré je dôležité venovať pozornosť pri výbere:

 1. Výživa projektora;
 2. moc;
 3. uhol osvetlenia, na ktorom závisí plocha pokrytia;
 4. Typ svietidiel;
 5. Odolnosť voči prírodným javom a teplotným rozdielom;
 6. Počet prevádzkových režimov;
 7. Dostupnosť odnímateľných diapozitívov.

Laserový projektor je najlepšou voľbou pre domáce osvetlenie vnútri a vonku.

Vytvára úžasnú slávnostnú atmosféru. Na rozdiel od dlhých girlands, ktoré sa musíte pokúsiť stráviť po celom dome, toto zariadenie sa ľahko inštaluje. Môžete robiť jeden alebo dva projektory, čo je veľmi šetria elektrinu. A schopnosť inštalovať rôzne režimy blikania a rôzne typy obrázkov sa bude mať rád aj tých najnáročnejších používateľov.

Zariadenia s nízkou intenzitou môžu byť použité aj u detí. Napríklad, krásne zvýraznenie nového stromu.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: