Vyberte bezdrôtové slúchadlá pre telefón

Veľmi dávno, slúchadlá sa stali neoddeliteľnou súčasťou života človeka. Pomocou ich pomoci sa hudba milovníci vychutnávajú fascinujúci a čistý zvuk obľúbených piesní, synchronistických prekladateľov používajú zvukové hlavy pre prácu. Slúchadlá sa stali hlavným predmetom práce prevádzkovateľov call centra. Okrem toho, profesionálni hráči, novinári, milovníci online komunikácie a mnoho ďalších si vychutnávajú headsetu. Ale drôt sa považuje za obrovský problém pre všetkých používateľov. Zakaždým, odstrániť slúchadlá z vrecka, musíte rozpustiť dlhý kábel, rozpútať uzliny, oddýchnite plexus. Výrobcovia sa podarilo nájsť riešenie vytvorením bezdrôtového headsetu. Od prvého dňa jeho vzhľadu boli slúchadlá bez drôtov široko rozpoznané. A dnes stretnúť osobu, ktorá používa headset s káblom, je takmer nemožné.

Zvláštnosť

Bezdrôtové slúchadlá pre telefón – Toto je zariadenie, ktoré prijíma zvuky zo zdroja s pomocou vlnových technológií. Najviac prijateľnejší model je vybratý v závislosti od prevádzkových podmienok.

Mnohí sa domnievajú, že technológia bezdrôtových informácií sa zbiera ľudským telom. Ale toto je chybné stanovisko. Špecialisti, ktorý vykonáva mnoho štúdií, s dôverou vyhlasujte, že bezdrôtové audio lietadlo spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky.

Výrazná vlastnosť Všetky moderné modely bezdrôtových slúchadiel leží v dlhej práci bez požiadavky ďalšieho dobíjania.

Okrem toho sú vybavené pohodlným rozhraním. Môžu byť použité ako pre počúvanie hudby a komunikovať telefonicky.

Zariadenie a princíp prevádzky

Princíp práce slúchadiel, ktoré nemajú drôty, je získať zvukové informácie z hlavného zdroja z dôvodu prítomnosti špeciálnych technológií. K dnešnému dňu považujeme 3 hlavné spôsoby prenosu údajov z smartfónu do bezdrôtových slúchadiel.

 • Rádiové spojenie. Najstabilnejšia komunikačná metóda s polomerom účinku viac ako 10 m. Ale bohužiaľ, to nie je veľmi vhodné používať tento typ pripojenia v slúchadlách, pretože dizajn vyžaduje inštaláciu prídavného vysielača, ktorý bude musieť neustále prenášať.

 • Bluetooth. Táto technológia je univerzálnym spôsobom prenosu dát od hlavného nosiča do konjugovaného zariadenia. Slúchadlá s Bluetooth sú pripojené k akémukoľvek modulu gadget vybaveného modulom Bluetooth. Výrazným znakom tohto typu zlúčeniny je stabilita. Nikdy sa užívatelia sťažovali na stratu bezdrôtovej komunikácie. Individuálne kódovanie zariadení vám umožňuje chrániť prenášané dáta z interceptorov z iných pomôcok.

 • Infračervená metóda Prenos dát mierne zastaraný, ale stále v dopyte. Výrobky vybavené touto technológiou pracujú na princípe prenosu dát počas vysokofrekvenčnej pulzácie.

V konštrukcii slúchadiel s IR portom je postavený špeciálny prijímač, ktorý zvyšuje prijímanie zvukových signálov. Takéto modely headsetu sú veľmi pohodlné, ale nie vždy vhodné na pripojenie k smartfónom.

 • Pomerne často na slúchadlách pre telefón K dispozícii je ukazovateľ pripojenia Wi-Fi. Táto definícia však označuje prítomnosť slúchadiel modulov Bluetooth. Wi-Fi pre všetky svoje kritériá nemôžu byť prostriedkom na prenos zvukových informácií z telefónu do slúchadiel. Wi-Fi – Bezdrôtový pripojenie na internet. Ale nevedomosťou, mnohí používatelia získavajú slúchadlá, na balíkoch, z ktorých spojenie podľa typu Wi-Fi-Connections. A až po tom, čo to bol úlovok.

Preskúmanie druhov

Moderné bezdrôtové slúchadlá sú rozdelené do niekoľkých kategórií.

 • Typ komunikácie. Zahŕňa rádiové vlny, IR port a technológia Bluetooth.
 • Ergonomická zložka, zahŕňajúcu oddelenie na zariadeniach intra kanálových a nadzemných typov.

Dokonca aj ich menom Diaľkové modely intra kanálov je potrebné zatlačiť do uší, tvoriť tesnenie. V súlade s tým sa vytvorí dobrá zvuková izolácia. Stojí to za zmienku Sluchové zariadenia sa považujú za prekurzory intracanalového typu headsetu. Konštrukcia takýchto modelov je veľmi pohodlný, má malú hmotnosť a príjemný tvar. Bohužiaľ, sú obmedzené na prenos horného frekvenčného rozsahu.

Neskúsení užívatelia pomerne často zmiasili návrhy intracanálnych slúchadiel s plug-in a vložky. Ale medzi nimi je dosť veľký rozdiel.

Vložky sa vložia do ušného plášťa a udržiavajú na úkor pružnosti. Ale modely v rámci kanálov sa nemôžu pochváliť hustým susedným k ušiam a pomerne často vypadnúť.

Výstavba nad hlavou slúchadiel môže byť Otvorené, polo-zatvorené a úplne uzavreté typy. V otvorených a polo uzavretých možnostiach nie je potrebné hovoriť o dobrej hlučnej izolácii. Zahraničné zvuky v uliciach budú sledovať osobu. Avšak, modely prémiových tried otvorených a polovičných typov sú doplnené jedinečným systémom storno hluku, ktorý automaticky spracúva výstupné informácie, vymazanie a blokovanie zahraničných zvukov.

Na faktúre je možné pripísať modely zvukových architektúr Slúchadlá s plnou veľkosťou. Ich mäkké pohodlné poháre sú plne obklopené ušami, čím poskytuje vysoko kvalitný zvuk.

Je to náhlavná súprava plnej veľkosti, ktorá je lepšou ochranou proti prebytku hluku. To je len ich veľkosť a rozmery, nie sú pre každého používateľa prijateľné.

Najobľúbenejšie modely

Vďaka hodnoteniam používateľov moderných telefónnych slúchadiel bolo možné zvýrazniť najvyššiu kvalitu a požadované slúchadlá z celkového počtu kompaktných, režijných, plnohodnotných a plne bezdrôtových zariadení.

Prvé miesto v rebríčku kompaktných modelov zaberá Meizu EP52. Táto headset sa ľahko používa, pretože má silikónový ráfik a vybavený magnetickým druhom. Návrh príslušenstva je kompletne chránený pred kvapkami prachu a vody. Vďaka podpore kodeku APTX je zaručený vysoko kvalitný zvuk na kompatibilných modeloch smartfónov. Meiza EP52 obsahuje miniatúrne puzdro, kde môžete odstrániť slúchadlá. S plným nabitím, headset prezentované môže potešiť svojho majiteľa 8-hodinové marathon obľúbené skladby.

V hornej časti plne bezdrôtových slúchadiel vybavených technológiou Bluetooth, 1. miesto zaberá Model Havit G1. Headset je veľmi vysoká kvalita, zatiaľ čo má nízke náklady. Prezentovaná zvuková štruktúra je vybavená možnosťou použitia iba jedného slúchadla a má hlasovú podporu. Volanie asistenta, ako aj nastavenie zoznamu skladieb, sa vykonáva pomocou tlačidla stlačením tlačidla s vonkajšou časťou slúchadiel. V súpravy Havit G1 existuje niekoľko typov dýz a pohodlný prípad so vstavanou batériou. S ním môžete nabíjať headset aspoň 5 krát. Pracovný čas slúchadiel s plnou batériou je 3,5 hodiny. A keď sa nabíjajú trvanie práce na 18 hodín.

V zozname nadzemných bezdrôtových slúchadiel 1 miesto je model Philips Bass + SHB3075. Sú to najnáročnejšie rozpočtové slúchadlá. Hlavné charakteristiky zariadenia – nízka hmotnosť, vynikajúci zvuk, dobrá izolácia, rotačné poháre. To všetko je vytvorené špeciálne pre pohodlie používateľov. Okrem toho výrobca vyvinula tento model v niekoľkých farbách, a to: čierna, biela, modrá a burgundsko. Čas zberu Philips BASS + SHB3075 s plnou batériou je 12 hodín. To je dosť dosť dní.

Medzi slúchadlá s plnou veľkosťou vybavenou technológiou Bluetooth, High Bar drží headset Sennheiser HD 4.40 BT. Dizajn je vybavený uzavretými krycími pohármi, ktoré prenášajú maximálny číry zvuk. V prípade potreby môžu byť slúchadlá zložené a vziať so sebou na ceste. Tento model headsetu predpokladá všeobecný spôsob pripojenia k hlavnému zariadeniu. Toto je predovšetkým NFC. Ako aj káblové pripojenie cez štandardný mini jack 3,5 mm.

Trvanie náhlavnej súpravy s plnou batériou je 25 hodín.

Rozpočet

Na základe používateľských recenzií bolo možné vytvoriť zoznam 5 lacných modelov bezdrôtového zvuku v telefóne.

 • Defender Freemotion D650. Slúchadlá v uchu, ktoré vám umožňujú počúvať hudobné stopy v akýchkoľvek žánroch. Headset je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ktorý nepoškodzuje zdravie. Z toho vyplýva, že tento model slúchadiel môže byť použitý na dlhú dobu.

 • Ifans i7s. Z vonkajšej strany sa tento model pripomína airpods Premium Class Slúchadlá. Avšak, videnie nákladov na výrobok, je zrejmé, že IFANS IFA I7S je druh analógu prístupného pre širokú verejnosť. Z technického hľadiska môže predložený model bezdrôtovej audio architektúry pochváliť vysoko kvalitným zvukom, ako aj trvanlivosť a spoľahlivosť.

 • Jbl t205bt. Lacné slúchadlá v uchu, vyznačujú sa vysoko kvalitným montážou a nezvyčajným dizajnom. Dôraz v systéme audio architektúry je vytvorený na stredných a vysokých frekvenciách, z ktorých sa má headset použiť kedykoľvek a v akomkoľvek atmosfére. Na výrobu tohto zariadenia sa používajú iba vysoko kvalitné materiály. Forma slúchadiel znamená anatomické vlastnosti osoby, pretože to, čo pevne drží v ušiach. Jedinou nevýhodou tohto modelu je nízka hlučnosť.

 • IDRAGON EP-011. Miniatúrne slúchadlá vybavené technológiou Bluetooth kompletne opakujte model Airpods. A napriek tomu existuje rozdiel medzi nimi, a nielen v cenovom segmente. IDRAGON EP-011 má vysokokvalitný zvuk, má zmyslové ovládanie a pomerne širokú funkčnosť. Vstavaný mikrofón sa nebýva objemu, pretože by sa mali telefonické konverzácie vykonávať v tichších miestach.

 • Harper HB-508. Tento model slúchadiel-inlay je vynikajúcim doplnkom športu. Anatomická forma konštrukcie je pevne sedí v ušiach a ani sa nezníži z miesta s ostrými pohybmi. Táto náhlavná súprava je vybavená dobrým mikrofónom. Prehrávanie Zvuky čisté, jasné. Nie len systém redukcie hluku. Konštrukcia samotných slúchadiel je vybavená špeciálnym indikátorom zobrazujúcim úroveň nabitia batérie.

Priemerný cenový segment

Bezdrôtové slúchadlá používatelia ľahko zvýraznili tri tri z najlepších stredných nákladov.

 • FlyPods cti. Konštrukcia prezentovaného modelu je požičiavaná z Apple Headset. Iba farebný rozsah výrobku obsahuje nielen snehobielu, ale aj tyrkysový odtieň. Headset je vybavený malým funkčným. Zahŕňa bezdrôtové nabíjanie.

 • Google pixelové púčiky. Zobrazený model slúchadiel s technológiou Bluetooth je vybavený dobrým mikrofónom. Systém zariadenia je nezávisle nastavený na základný zvuk. Vynikajúca kvalita montáže umožňuje slúchadlá slúžiť svojim majiteľom mnoho rokov. Správa senzorie headsetu, ktorá je veľmi vhodná pre ďalšie nastavenia.

 • Plantonics Backbeat Fit 3100. Vstavaná batéria v zobrazenej modeli slúchadiel poskytuje svoj vlastníkovi 5 hodín nepretržitého prehrávania zloženého zoznamu skladieb. Táto náhlavná súprava je vybavená vynikajúcim mikrofónom. Má funkciu ochrany vlhkosti. S nezvyčajným štýlom. A vďaka vysoko kvalitným materiálom zaručuje vysokú úroveň spoľahlivosti.

Prémiová trieda

Medzi riadkami bezdrôtových slúchadiel z používateľa používateľa sa podarilo zvýrazniť iba 2 modely. Sú najčastejšie slúchadlá na globálnom trhu.

 • Apple Airpods. Predložená bezdrôtová headset výrobcu známeho všetkým sa vykonáva v kompaktných veľkostiach. Slúchadlá sú vybavené samostatným, vysoko kvalitným mikrofónom, vytvárajú najpohodlnejšie podmienky pre konverzáciu na telefóne, dokonca aj v hlučnom mieste. Nabíjanie Produkt sa vykonáva s prenosným krytom so vstavanou batériou. Tento model je tiež vybavený možnosťou dobíjania bezdrôtovým pripojením.

Apple Airpods je obdarený širokou funkčnou vlastnosťou. Ale najpríjemnejšia vec je ovládať túto headset hlasovými tímami.

 • Marshall Minor II Bluetooth. Slúchadlá vložia s najlepšími ukazovateľmi výkonu. Tento model je vyrobený v štýle skaly. Pri výrobe produktu používa len vysoko kvalitný materiál. Náhlavná súprava predložená svojmu majiteľovi len vysokokvalitný zvuk s podčiarknutými nízkymi, strednými a vysokými frekvenciami. Okrem toho je dizajn vybavený prídavnou slučkou, ktorá sa dostane do umývadla, vďaka ktorej sa dosiahne robustná fixácia s ušom.

Čo si môžete vybrať?

V súčasnosti sa väčšina používateľov, odlieta na nákup bezdrôtového headsetu Vzhľad zariadení, ale neštudujú ich technické charakteristika. A aj keď parametre uvedené na balení nie vždy chápu, aká je podstata otázky.

Aby ste urobili správnu voľbu a zakúpenie potrebného modelu bezdrôtovej audio architektúry, je dôležité pochopiť headphtické parametre uvedené na balení. Teda, Bude možné vyzdvihnúť slúchadlá na osobné použitie a pracovné činnosti.

 • Technológia Bluetooth. Ak má byť náhlavná súprava použitá na ulici, zariadenie s modulom Bluetooth bude perfektným riešením. Slúchadlá sú ľahko pripojené k smartfónom s operačným systémom Android, do iPhone, iPad, tabliet a iných prenosných zariadení, ktoré majú podobný modul. S takýmito slúchadlami môžete bezpečne ísť na ceste, a prichádzať domov, aby ste ich pripojili k televízoru. Hlavnou vecou je pamätať, verzia Bluetooth musí byť v súlade s verziou hlavných informácií pri zdroji informácií. Inak z dôvodu nesúladu verzií nesmie slúchadlá fungovať.

Stojí za zmienku ako novšia nainštalovaná verzia Bluetooth, tým lepšie spojenie medzi zariadeniami. Hlavná vec, najnovšie verzie Bluetooth strávia menšiu batériu zariadení na prenos a príjem signálu.

 • Rádiový kanál. Ak chcete prevádzkovať bezdrôtové zariadenie v interiéri, je lepšie zvážiť modely vybavené rádiovým modulom. Prenášaný signál zo zdroja ľahko prechádza prekážkami vo forme zatvorených dverí a stien. Bohužiaľ, rádiový modul spotrebuje oveľa viac energie ako zariadenie s modulom Bluetooth. V súlade s tým sú slúchadlá vybité oveľa rýchlejšie. Súčasťou zariadenia, ktorý je pripojený stacionárny prepojovací vysielač s konektorom audio kábla. Ukončí sa teda na pripojenie headsetu na techniku ​​starého času, s pomocou káblov, uloženie nabitia batérie.

 • Dizajn. Bezdrôtové slúchadlá pre telefón môžu byť interné a externé. Vnútorné modely sú malé zariadenia vložené do uší. Ľahko sa pohybujú pešo, beh, skok a vlak v telocvični. Niektorí užívatelia si však sťažujú, že interné modely sú vybavené batériou s malou kapacitou, čo je dôvod, prečo sú rýchlo vybité. Externé slúchadlá vo veľkosti sú o niečo väčšie. Nosia na vrchole uší a pevné s mäkkou obručkou.

 • Životnosť batérie. Dôležitým indikátorom pre bezdrôtové slúchadlá je pracovný čas. Na obale náhlavnej súpravy existuje niekoľko časových indikátorov, a to: trvanie autonómnej prevádzky zariadenia a trvanie aktívnej práce náhlavnej súpravy. Podľa priemerných ukazovateľov v autonómnom prevádzkovom režime môžu byť bezdrôtové slúchadlá umiestnené počas 15-20 hodín.

 • Mikrofón. Tento prvok headsetu je určený pre rozhovory telefonicky. Avšak, nie všetky bezdrôtové slúchadlá sú vybavené systémom hlasového prenosu. Spotrebiteľ počas nákupu headsetu musí byť preto známy, potrebujete mikrofón alebo nie.

 • Ochrana proti hluku. Na zbytočné zvuky nepokazujte pocit počúvania vašej obľúbenej hudby, musíte zvážiť modely s vysokou úrovňou zvukovej izolácie. Napríklad vnútorné slúchadlá typu vákua alebo externých zariadení úplne zatvárajúce uši. Samozrejme, existujú headsety so vstavaným systémom storna. Ich náklady sú však výrazne vyššie, a nie každý môže prísť na vrecku.

 • Audio Parametre. Najťažšia úloha pri výbere vysokokvalitných slúchadiel je zvýrazniť hlavné fyzikálne vlastnosti zariadenia, ktoré sa vám páči. Na základe frekvenčného rozsahu sa stanoví zvukové spektrum prehrávania. Pre ľudské ucho akceptuje rozsah od 20 do 20 000 Hz. V súlade s tým by sa náhlavná súprava mala dostať do tohto rámca. Indikátor citlivosti slúchadiel hovorí o objeme zariadenia. Aby sa headset nebola pokojná, model by sa mal zvážiť s indikátorom 95 dB a vyššie.

Parameter rezistencie je úplne ovplyvnený objemu zvuku a hlasitosti prehrávania. V ideálnom prípade musia mať prenosné zariadenia odpor do 16-32 ohmov.

Bohužiaľ, nie každý si bude môcť zapamätať všetky poskytnuté informácie. Najmä študovaním detailov podľa výberu, môžete sa zmiasť a pri nákupe vykonať nesprávnu voľbu. Z tohto dôvodu, profesionálni hráči, milovníci komunikácie v on-line režime a popredný aktívny život v smartfóne vytvorili malý kontrolný zoznam, na základe ktorých bude fungovať, aby si vybrali v prospech vysokokvalitných, trvanlivých a spoľahlivých bezdrôtových slúchadlá.

Headset musí zachovať Čerstvá verzia Bluetooth. Inak vznikne Konflikt medzi zariadeniami.

 1. Ak chcete používať slúchadlá v interiéri, musíte si vybrať modely vybavené Rádiomoračný. Ich signál je oveľa silnejší, môže prejsť veľkými návrhmi.
 2. Indikátor frekvenčného rozsahu Slúchadlá by sa mali uchovávať do 20 do 2000 Hz.
 3. Index Odolnosť Musí sa pohybovať od 16 do 32 ohmov.
 4. Citlivosť Dobrá headset by mala mať najmenej 95 dB.
 5. Takže cudzie zvuky nezasahujú do počúvania obľúbených skladieb, musíte zvážiť Modely so zlepšenou zvukovou izoláciou.

Prezentácia je Prezentovaná video Review najlepších bezdrôtových slúchadiel.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár