Vyberte PENTAX kamery

Pri výmene filmovej kamery v XXI storočí, prišli digitálne analógy, ktoré sa líšia jednoduchosťou použitia. Vďaka nim môžete najprv zobraziť obrázky a upraviť ich. Medzi veľkého počtu spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou fotografických zariadení, môžete alokovať japonskú značku pentax.

Zvláštnosť

História Pentaxu začala s brúsnymi šošovkami pre okuliare, ale neskôr v roku 1933 bola ponúknutá zaujímavejšia aktivita, konkrétne uvoľnenie šošoviek pre fotografické zariadenia. Stala sa jednou z prvých značiek v Japonsku, ktorá sa zaoberá výrobou tohto výrobku. K dnešnému dňu je PENTAX zaoberá nielen výrobou ďalekohľadov a teleskopov, šošoviek pre okuliare a optiku pre video dohľad, ale aj výrobou kamier.

Vyberte PENTAX kamery

Medzi rozsah techniky na fotografovanie sú zrkadlové modely, kompaktné a chránené kamery, komory digitálnych stredných formátov a hybridné kamery. Všetky z nich sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou, zaujímavou dizajnu, funkčnosťou a rôznymi cenovými politikami.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Preskúmať modely

  • Telo Mark II. Tento model má full-rám zrkadlovú kameru s senzorom 36,4 megapixelu. Snímanie obrazu je reprodukované s prirodzeným gradáciou odtieňov v dôsledku najvyššieho rozlíšenia a dobrej indikátora citlivosti na 819200 ISO. Model má procesor prvého IV, ktorý sa vyznačuje vysokým výkonom, ako aj grafickým údajom o spracovaní akcelerátora pri vysokej rýchlosti a zvyšuje prevádzku systému s maximálnou redukciou šumu. Snímky sa získajú bez artefaktov a obilia. Právomoc spracovania priaznivo ovplyvňuje kvalitu rámu, fotografie sú ostré a jasné s prírodnými a mäkkými prechodmi odtieňov. Model je vyrobený v čiernej farbe a štýlový dizajn, má trvanlivú vlhkosť a prachotesné puzdro. K dispozícii je optický-mechanický oneskorený filter a poháňaný displej. Riadiaci systém je veľmi jednoduchý a flexibilný prispôsobiteľný. Režim snímania má povolenie na rozlíšenie posunu PEXELS II. Existujú automatické zaostrovanie a automatické vystavenie s full-frame snímačom 35,9 / 24 mm. S pomocou mechanických pohybov sa senzor vyčistí. Tam je LED podsvietenie založené na pentaprismoch s okulárom a dioptrickým korektorom. Vynikajúca kvalita obrazu sa získava vďaka snímačom s vysokou formátou. Podsvietenie ovládacích tlačidiel vám umožňuje pohodlne pracovať s fotoaparátom v noci, každá žiarovka sa môže zapnúť samostatne. Tam je mechanická ochrana proti prachu. Spoľahlivosť modelu je overená testovaním rôznych poveternostných podmienok.

Snímkové dáta môžu byť uložené na dvoch pamäťových kartách SD.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

  • Pentax WG-50 Kamerový model Vybavený kompaktným typom fotoaparátu má ohniskovú vzdialenosť 28-140 milimetrov a optických zoom 5x. Matica BSI CMOS má 17 miliónov pixelov a účinné pixely – 16 miliónov. Najväčšie rozlíšenie je 4608 * 3456 a citlivosť – 125-3200 ISO. Vybavený takýmito funkciami: Biele vyváženie je automatické alebo s manuálnym nastavením zo zoznamu, je tu celý blesk a eliminácia efektu červených očí. K dispozícii je makro režim, je to 8 snímok za sekundu s časovačom na 2 a 10 sekúnd. Existujú tri rámové formáty pre fotografovanie: 4: 3, 1: 1,16: 9. V tomto modeli nie je žiadny hľadáčik, ale obrazovka môže byť použitá v jeho kvalite. Obrazovka tekutých kryštálov má veľkosť 27 palcov. Model poskytuje kontrast Autofocus a 9 bodov zaostrenia. K dispozícii je jeho podsvietenie a zameranie sa na tvár. Najmenšia vzdialenosť snímania zo zariadenia k objektu je 10 cm. Interná pamäť – 68 MB, môžete použiť 3 typy pamäťovej karty. Tam je vlastná batéria, nabíjanie, ktoré je dosť pre 300 fotografií. Tento fotoaparát môže byť zaznamenaný video s maximálnym rozlíšením valčekov 1920 * 1080, pri nahrávaní videa a nahrávania zvuku a zvuku. Model má šok a chránený pred vlhkosťou a prachom, ako aj nízkymi teplotami. Uvedené pre statív, existuje orientačný senzor, je možné spravovať z počítača. Rozmery modelu sú 123/62/30 mm a hmotnosť – 173 g.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

  • Kamera PENTAX KP 20-40 Vybavené zrkadlom digitálnym fotoaparátom. Typ MATRIX CMOS (CMOS) Grand Prime IV má plné 24 megapixelov, z ktorých je postavený rám. Maximálna veľkosť obrázka je 6016 * 4000 pixelov a fotosenzitivity – 100-819200 ISO, ktorá prispieva k dobrým obrázkom aj pri slabom osvetlení. V tomto modeli je mechanizmus pre špeciálne čistenie matrice z prachu a iných kontaminantov. Je možné snímať fotografie v surovom formáte, ktorý neobsahuje obrazy pripravenosti a prijíma zdrojové digitálne údaje z matrice. Hodnota objektívu fotoaparátu je vzdialenosť medzi matricou fotoaparátu a optickým stredom šošovky zameraných na nekonečno, v tomto modeli je 20-40 mm. Existuje jazdná jednotka Autofocus, ktorej esencia je, že motor, ktorý je zodpovedný za prevádzku automatického zaostrovania, je inštalovaný v samotnej komore, a nie vo vymeniteľnej optike, takže objektívy sa získajú kompaktné a svetlo. Manuálne zameranie s maticou Shift umožňuje fotografovi, aby priniesla ostrosť. Fotoaparát podporuje funkciu HDR. Má dve riadiace disky v dizajne fotoaparátu, čo uľahčuje ovládanie fotoaparátu zmenou nastavení „na lietať“. Vďaka vstavanému blesku nie je potrebné používať ďalšie príslušenstvo na zvýšenie osvetlenia. Tam je funkcia samospúšte. Diagonálny displej je 3 palce a rozšírenie – 921000 pixelov. Dotyková obrazovka otočná, má akcelerometer, ktorý sleduje polohu fotoaparátu vo vesmíre a je schopný vykonať vhodné opravy v nastaveniach snímania. K dispozícii je pripojenie k ďalšiemu externému blesku. Sila modelu závisí od vlastnej batérie. Jeho nabíjanie stačí na streľbu až 390 rámov. Model puzdra je vyrobený z zliatiny horčíka s poškodením, a je ochrana proti prachu a vlhkosti. Model 703 gramov váži a má také rozmery – 132/101/76 mm.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Ako si vybrať?

Ak chcete vybrať vhodný model fotoaparátu, musíte sa najprv rozhodnúť sumou, ktorú môžete minúť. Nasledujúce kritérium bude kompaktné zariadenie. Ak si kúpite domáce model pre domáceho albumu, potom, samozrejme, nepotrebujete objemné zariadenie a je vhodná kompaktná a jednoduchosť na používanie fotoaparátu.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Tento model musí mať širokú škálu ohniskových dĺžok, pretože je veľmi dôležité pre amatérske streľby. Zastavte svoju pozornosť na ultra-kompaktné modely. Takéto zariadenia nemôžu zmeniť parametre snímania, ale ponúkajú veľký počet vstavaných programov, ktoré budú užitočné pri fotografovaní. Toto je „krajina“, „šport“, „večer“, „svitania“ a iné pohodlné funkcie.

Tiež sa zameriavajú na osoby, ktoré môžu „uložiť“ mnoho vašich personálu.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Ako pre matricu, potom Vyberte si model, kde je matica viac. To, samozrejme, ovplyvní kvalitu fotografií a prispeje k zníženiu hladiny hluku v obrázkoch. Pokiaľ ide o povolenie, moderné kamery majú tento ukazovateľ na dostatočnej úrovni, takže to nestojí za prenasledovanie vôbec.

Takýto ukazovateľ ako citlivosť ISO umožňuje fotografovať v zlých osvetlení av tme. Pokiaľ ide o svetlá, je to záruka optickej kvality a dobrých obrázkov.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Veľmi užitočnou funkciou je stabilizátor obrazu. Keď sa ruky osoby triasli alebo strieľajú v pohybe, potom je to pre tieto prípady, že táto funkcia je tiež. Stáva sa to tri typy: elektronické, optické a mechanické. Optické najlepšie, ale najdrahšie.

Ak je model rotačným displejom, umožní, aby ste mohli strieľať v podmienkach, keď objekt nemožno okamžite vidieť.

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Vyberte PENTAX kamery

Pentax KP fotoaparát Review in Video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár