Vyberte príslušenstvo pre akčné kamery

Dnes v našom článku sa pozrieme na najviac Populárne odrody príslušenstva pre akčné kamery.

Popis

Akčné kamery v posledných rokoch sú medzi užívateľmi stále populárnejšie. S cieľom využiť tieto zariadenia, ktoré majú byť čo najpohodlnejšie, trh sa dopĺňa s odrodou Príslušenstvo pre nich.

Vďaka takýmto prídavným prvkom môžete strieľať vysokú kvalitu takmer za akýchkoľvek podmienok.

Odrody

K dnešnému dňu, aby sa zabezpečilo maximálne pohodlie používateľov, veľký počet výrobcov (domáci aj zahraničný) sa zaoberá výrobou a uvoľňovaním rôznych príslušenstva pre akčné kamery. Zvážte najobľúbenejšie odrody.

Osvetlené (svetlo alebo lucerny)

Ak ste odstránení v nízkej ľahkej miestnosti, na ulici v temnom čase alebo pod vodou, kvalita konečnej fotografie alebo videa bude dosť nízka. Riešenie podobného problému vám pomôže špeciálne navrhnuté pre akčné komory. Toto príslušenstvo môže byť rýchlo a jednoducho pripojené k vášmu zariadeniu, je to zvyčajne jednoduché v hmotnosti a kompaktnej veľkosti.

Aquabox

V podstate je AQUABOX typ kontajnera, v ktorej môžete dať fotoaparát, ak chcete vytvoriť fotografiu alebo video pod vodou. AQUABOX ochráni váš prístroj pred prenesením do jeho konštrukcie nežiaducej vlhkosti. Podobný doplnok bude užitočný nielen na extrémnych milencov voľného času, môžu byť tiež použité v daždivom alebo zasneženom počasí. Okrem toho, ďalšou funkčnou úlohou boxu je ochrana vášho fotoaparátu pred rôznymi mechanickými poškodením a kvapkami z výšky.

Pen-plavák

Pen-Float je voliteľné príslušenstvo pre akčnú komoru, ktorá vám umožní vykonávať vysoko kvalitné streľby nielen na vodu, ale aj pod vodou. Mnohí používatelia používajú plavákovú rukoväť ako malú veľkosť a pohodlný monopod. Okrem toho, vďaka tomuto dizajnu nebudete stratiť fotoaparát, pretože tradične plavák má peknú svetlú farbu, takže to môže byť videný aj z diaľky.

Zástrčka

Zástrčka je špeciálne zariadenie, ktoré chráni prístavy akčných kamier od ich vlhkosti, nečistôt, prachu a mechanického poškodenia. Toto príslušenstvo je neoddeliteľným prvkom prípadovej komory tesnenia.

Mikrofón Wi-Fi

Wi-Fi mikrofón pripojený k akčnej komore je príslušenstvo, ktoré vám umožní priniesť snímanie na kvalitatívne novú úroveň. Konečné video bude mať nielen vysoko kvalitný obraz, ale aj dobrý zvuk (čo je dosť zriedkavé v súvislosti s akčnými kamerami).

Externý USB kábel

Externý USB kábel je najčastejšie používaný na prenos dát z fotoaparátu do iných zariadení (napríklad počítač, laptop, tablet, smartphone atď. D.). Okrem toho môžete fotoaparát nabiť s týmto zariadením.

Adaptér

Iné zariadenie, Výrazne zlepšuje pohodlie a pohodlie používania akčnej komory, ako aj zvýšenie jeho funkčnosti – Toto je adaptér. Takže jeden z najbežnejších modelov adaptéra adaptéra – PGYTECH. Vďaka tomuto zariadeniu môžete napríklad nainštalovať svoj GOPRO na Zhiyun Hladko.

Často sú adaptéry vyrobené z najodolnejších, ale v rovnakom čase vzhľadom na ľahké materiály.

Dome

Dóm vykonáva rovnakú úlohu AQUABOX – chráni vaše zariadenie pred inkubáciou nežiaducej vlhkosti. Najčastejšie sa toto príslušenstvo nadobúda milovníkov aktívneho extrémnej rekreácie a športovcov. Je to spôsobené tým, že vďaka kupolu môžete vykonať video bez rúk. Často štandardný balík spolu s kupolom obsahuje taký prvok ako plavákový gombík.

Výhonok

Sunker je vákuové príslušenstvo pre akčnú komoru, vďaka ktorej Zariadenie môžete opraviť do polohy, ktorú potrebujete (a môže to byť statické aj dynamické). Často sú na vozidlá inštalované akčné kamery na prísavkách.

Spojenie

Prípady pre akčné kamery sú navrhnuté Na zabezpečenie maximálneho pohodlia a pohodlia pri preprave video zariadenia, ako aj v procese skladovania. Typicky je prípad navrhnutý nielen na samotný fotoaparát, ale môže ubytovať a ďalšie príslušenstvo.

Silikónový prípad

Silikónové puzdro, rovnako ako mnoho ďalších doplnkov opísaných v našom zozname, je určený Chrániť zariadenie z rôznych typov mechanického poškodenia (napríklad škrabance). Okrem toho, ak si vyberiete neštandardný prípad alebo s nezvyčajným vzorom, môžete vyniknúť a ukázať svoju individualitu.

Rámec

Rám je navrhnutý tak, aby zabezpečil, že užívateľ mohol Preskúmajte pomocou činnej komory bez ochranného boxu. Toto príslušenstvo je relevantné len vtedy, ak zariadenie nie je ovplyvnené negatívnymi faktormi vonkajšieho prostredia.

Šošovka

Tradične, štandardný balík spolu s akoukoľvek akčnou kamerou obsahuje objektív (musí sa počas procesu nákupu skontrolovať). V niektorých prípadoch sa však musí zmeniť. Tak, Kvalitný objektív poskytuje vysoko kvalitné natáčanie bez skreslenia. Okrem toho, s ním môžete fotografovať a videá takmer v akejkoľvek vzdialenosti od objektu.

Suspenzia

Suspenzia Schopnosť stabilizovať akčnú komoru vo vzduchu. S ním môžete ovládať pohyb fotoaparátu na osi.

USB

Žiadna akčná kamera nebude stáť bez jednotky flash (alebo pamäťových kariet), ktoré zaznamenávajú vaše fotografie a video. Preto by sa malo starostlivo priblížiť k výberu tohto príslušenstva.

Odporúča sa uprednostniť tieto zariadenia, ktoré majú maximálnu možnú kapacitu.

Šošovka

Šošovky (alebo ochranné okná) Chráňte akčnú komoru pred mechanickým poškodením iného charakteru. Spolu s týmto zariadením musíte tiež získať špeciálnu súpravu na výmenu objektívu.

Taška

Použité vrecko Prepravovať komoru z jedného miesta na druhú. Budú užitočné a relevantné pre cestujúcich.

Pin

Clothespin vykonáva Úlohu upevnenia a imobilizuje fotoaparát V procese snímania fotografie alebo videa.

Tipy na výber

Pri výbere príslušenstva by ste sa mali zamerať na faktory:

  • Výrobca (uprednostňuje len preukázané firmy);
  • Zariadenie (vopred skontrolujte, čo je zahrnuté v súbore normy);
  • náklady (je žiaduce dodržiavať pomer ideálneho hodnoty kvality);
  • Predávajúci (kontaktujte iba oficiálne obchody);
  • Kompatibilita so zariadením;
  • Spotrebiteľské recenzie.

V ďalšom videu nájdete prehľad veľkej sady príslušenstva pre akčné kamery.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár