Vyberte si prehrávač pre bazén

Pre milovníkov hudby, ktorí sú prívrženci vodných športov, ako aj tí, ktorí sú zapojení do plávania profesionálne, v súčasnosti počúvajú stopy sú možné aj v procese tréningu. Výrobcovia predstavujú špeciálne vodotesné prehrávače, ktoré môžu byť použité v bazéne alebo v akejkoľvek nádrži. Vzhľad sa prakticky nelíšia od obyčajných, ale aj hlavné charakteristiky by sa mali zvážiť. Vyberte si hráča pre bazén v našom článku.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Zvláštnosť

Vodný hráč najčastejšie sa teší plavci, často navštevuje bazén. Jeho aplikácia umožňuje nielen počúvať obľúbené kompozície, ale tiež sa oboznámiť s rádiom dlhým alebo novú kapitolu audioknihov. Podobné produkty a na pláži alebo morskom odpočinku sú veľmi pohodlné, pretože nie je potrebné nechať ich na brehu počas plávania. Títo hráči najčastejšie majú kovové puzdro a všetky ovládacie tlačidlá sú vyrobené z gumy. S pomocou špeciálnych svoriek je výrobok bezpečne upevnený na hlave alebo okuliare. Môže byť prítomný kryt upevnený na ruku.

Keď už hovoríme o tomto produkte, nie je možné ísť okolo svojich nepochybných výhod. Špecialisti si to všimnú Je schopný vyvinúť určitý stimul pre tréning, pretože údržba zvuku z nich robí zaujímavejšie. Kovové alebo plastové puzdro má dlhú životnosť, ako aj veľmi vysokú kvalitu. Zariadenie nenecháva vodu a slúchadlá sa môžu nosiť správne pri plávaní. Nielenže vám umožnia prenášať hudbu, ale tiež vám umožní zatvoriť uši umývadla z tekutiny. Mnohí hráči nepredpokladá prítomnosť nabíjačky, ich nabíjanie a pripojenie k počítaču sa vykonáva prostredníctvom špeciálneho konektora USB.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Dôležitý! Hráč má rôzne možnosti montáže, ktoré umožňuje užívateľovi vybrať si najvhodnejší. Existuje funkcia počúvania nielen vstrekovaných piesní, ale aj možnosť pripojenia k rádiu.

So všetkými vyššie uvedenými výhodami však nevýhody zariadenia budú spravodlivé. Najčastejšie používatelia zdôrazňujú rozdiely v zvuku – Kvalita prehrávania z vodotesných mp3 prehrávačov je nižšia ako obvyklá. Okrem toho nie je príliš pohodlné prepínanie stôp, pretože ovládacie tlačidlá sú dosť tesné. Bez nabíjania môže zariadenie pracovať príliš dlho.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Rating modely

Profesionálne plavci a spotrebitelia s využitím podobných zariadení oslavujú najobľúbenejšie a vysoko kvalitné. Hovorte s touto témou podrobnejšie.

Speedo

Pokiaľ ide o výrobcov, nie je možné poznamenať Austrálčan Spoločnosť Speedo. Jej príbeh má viac ako 100 rokov. Špecializácia sa vzťahuje na výrobu plaveckého tovaru. Sortiment obsahuje obe obleky na kúpanie aj vodotesné prehrávače.

Jeden z najznámejších modelov sa berie Aquabeat Speedo. Hráči majú šokovú funkciu. Bývanie je absolútne uzavreté a vykonávané zo špeciálneho plastu. Súprava obsahuje aj rozšírenie s držiakom, káblom na pripojenie k počítaču na nabíjanie a sťahovanie piesní, ako aj slúchadlá.

Zariadenie môže pracovať 20 hodín v hĺbke 3 metre. Títo hráči naznačujú prítomnosť tunera FM. Veľkosť pamäte je 4 GB. Môže reprodukovať kompozície zaznamenané v rôznych audio formátoch.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Sony

Nie je možné ísť po svetovej slávnej značke Sony. Japonská značka pochádza z roku 1946. Dnes vyrába vysoko kvalitný hudobný tovar v širokom rozsahu. Kúpali hráči zaberajú samostatný výklenok.

Treba poznamenať Sony NWZ-WS610 Series. Táto séria je určená na použitie v sladkej vode. Produkty majú ľahký oblúk, vďaka ktorému sú dokonale fixované aj počas ostrých a intenzívnych pohybov. Veľkosť pamäte môže byť od 4 do 16 GB. Pre hráča pracoval 7 hodín, musí byť plne účtovaná. Tento proces trvá 1,5 hodiny. Pokiaľ ide o dobíjanie, všetko je tu oveľa jednoduchšie – len 3 minúty kŕmenia prispeje k prevádzke zariadenia s trvaním približne 60 minút.

Treba mať na pamäti, že výrobok nie je určený na potápanie v hĺbke viac ako 2 metre. Skladby môžete prepínať so špeciálnou vodotesnou konzolou, ktorá je bezpečne upevnená na náramku alebo len na prste.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Pre pohodlie spotrebiteľov, špeciálne vložky na uši sú ponúkané s membránovým povlakom. Hráč sa vykonáva v čiernej, šaláte a modrých odtieňoch.

Ďalší model tejto značky – Sony NW-WS623. Má 4 GB pamäť, ktorá je dosť dosť na počúvanie hudby najmenej 4-6 hodín. Rýchle nabíjanie vám umožňuje rozšíriť životnosť zariadenia. Prehrávač je vyrobený v bielej a ľahko pripojenej k hlave alebo okuliare. Je schopný podporovať rôzne zvukové formáty.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Model Aqua Music M4G Má skôr rozpočtovú cenu, ktorá nemá vplyv na kvalitu zvuku. Hráč je celkom funkčný. Jeho pamäť je 4 GB. Plavec môže pripojiť slúchadlá aj v tom momente, keď je vo vode. Plastové puzdro má formu valec a je bezpečne upevnená na kúpaliskách a kontrola sa vyskytuje s tlačidlami.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Pomerne starý, ale zároveň populárny model Nu delfín má telo hliníkového valca. Riadenie sa vykonáva čo najjednoduchšie, pretože tlačidlá sú len štyri. Pomocou ich pomoci môžete povoliť, vypnúť alebo swapové skladby a nastaviť hlasitosť. Zariadenie môžete použiť nielen počas plávania, ale aj na prechádzku. Na tento účel sa Kit poskytuje ďalšie slúchadlá.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vylepšené zariadenie, ak je v porovnaní s predchádzajúcou Nu Dolphin Touch. K dispozícii je tu zobrazenie, na ktorom môžete vidieť zoznam skladieb alebo iných dôležitých informácií. Podľa názvu sa kontrola vykonáva pomocou dotykových tlačidiel. Predpokladá sa tiež, že má ďalšie slúchadlá na prechádzky alebo beh, upevnenie pre body, ako aj kabelku, ktorá vám umožní nájsť model na predlaktí. Množstvo pamäte je 4 GB a skladby musia mať formát MP3.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Nakoniec, zásadne nový model Nu Dolphin Lite iné nielen externe. Má špeciálne upevnenie, pre ktoré sa plávajú okuliare. Zariadenie môže byť bezpečné priamo na hlave. Používatelia však všimli, že zariadenie nemá FM tuner.

Ale displej sa nevyžaduje, pretože prehrávač sa nachádza na zadnej strane.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Ako si vybrať?

Pri výbere hráča potápača sa používateľ snaží zastaviť na modeli, ktorý bude lepší. Špecialisti oslavujú dva hlavné typy zariadení. Prvým je reprezentovaný modelmi, ktoré majú zabudovaný hráč, s nádhernými charakteristikami vodotesnosti, ale zároveň vlastniť pomerne vysokú cenu. Vo výrobkoch druhého typu nie sú vstavané konzoly a mikrofóny, majú fixátory pre uši a predpokladajú len počúvanie hudby a stupeň vodotesnosti je ľahší ako v predchádzajúcom prípade.

Pri nákupe potrebujete venovať pozornosť označovaniu. Zvlášť dôležité sú čísla, ktoré idú okamžite po písmenách. Prvá z nich hovorí o úrovni ochrany pred mechanickým poškodením. Druhý indikuje úroveň vodotesnosti.

Pri výbere potrebného modelu musí plavec vidieť, ktorý spôsob upevnenia je zabezpečený. Ovplyvňuje účinnosť pohybov a ich ľahkosť. Odborníci poznamenávajú, že najvhodnejšie, ak je zariadenie pripojené k plávajúcim okuliarom alebo klobúkom.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Pri výbere slúchadiel sa odporúča venovať pozornosť bezdrôtovo, ktoré majú typ vložiek. Takéto slúchadlá nebudú vypadnúť v dôsledku najnáročnejších susedných s ušným plášťom. Ďalším dôležitým bodom je kvalita zvuku. Aj v procese odbornej prípravy, tento aspekt hrá vážnu úlohu. Dobré ukazovatele v tomto smere môžu poskytovať vysoko kvalitné zariadenie.

Okrem, Nesmieme zabúdať, že pohodlie je tiež veľmi dôležité. Jednoduchá kontrola poskytne schopnosť zostať na vode, zatiaľ čo spínacie prostriedky. Malo by sa overiť, že tlačidlá nebudú wade a nie zaseknuté. V niektorých prípadoch stojí za to venovať pozornosť obom funkčnosti. Na prehrávači si môžete len počúvať hudbu, ale aj s ním je veľmi výhodné ovládať čas tried. Počet modelov má budík, časovač a ďalšie zaujímavé funkcie, ktoré môžu byť tiež celkom užitočné.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Pokiaľ ide o značku, postoj k tejto položke je čisto individuálne. Väčšina spotrebiteľov nie je pripravená na preplatok na hlasné meno, považuje tieto náklady neprimerané. Zároveň by sa malo ešte poznamenať, že výrobky v rámci dobre známej značky sú s väčšou pravdepodobnosťou vysoko kvalitné a pohodlné. Pokiaľ ide o cenu, kupujúci stále konvertujú, že lacné výrobky sa väčšinou neposkytujú vysoko kvalitné.

Existujú však výnimky. Napríklad nízka cena je spôsobená menším počtom funkcií, ktoré neovplyvňujú zvuk.

Vyberte si prehrávač pre bazén

Vyberte si prehrávač pre bazén

Nices výberu hráča pre bazén pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár