Vyberte si veľký prenosný stĺpec

Veľké prenosné stĺpce sú populárne medzi organizátormi sviatkov a podujatí, milovníci sú dobré sa pobaviť vo veľkej spoločnosti mimo mesta – pri chate alebo odchode. Z väčšej časti majú takéto modely prenosný dizajn, môžu pracovať ako autonómny zvukový systém, komunikovať s smartfónom alebo inými zariadeniami Bluetooth, prehrávanie súborov z flash disku.

Aké sú vonkajšie prenosné a bezdrôtové hudobné stĺpce s batériou, iné modely tejto techniky – to stojí za to urobiť viac detailov.

Výhody a nevýhody

Veľké prenosné stĺpce majú rad výhod, ktoré nemajú svoje stacionárne analógy. Medzi hlavné výhody:

 • Mobilita – Prenosné reproduktory sa ľahko prepravujú;
 • bezdrôtové rozhrania;
 • Reprodukcia hudobných kompozícií z externých médií;
 • Autonómia, vybavenie s batériou;
 • Pracovný čas bez dobíjania od 5 do 24 hodín;
 • dobrá kvalita zvuku;
 • Veľký výber modelov;
 • prítomnosť ľahkých a hudobných špeciálnych efektov;
 • Všestrannosť, vhodná pre domácnosť a ulicu;
 • Jednoduchá obsluha.

Existujú nedostatky. V hmotnosti svojich prenosných stĺpcov v rozpočtových kategóriách predstavujú modely s nie najsilnejšími reproduktormi a obmedzeným súborom funkcií.

Kapacita batérie je tiež obmedzená po jeho vypúšťaní, technika sa musí pripojiť k sieti. Na plný objem, počúvanie hudby na dlhú dobu.

Prehľad najlepších modelov

Medzi modelmi, ktoré sú prezentované v triede najlepších obrovských a jednoducho veľkých zvukových farieb, stojí za zmienku nasledujúcich možností.

 • JBL Partybox 300. Zrejmým vodcom akéhokoľvek ratingu je najväčší a najsilnejší prenosný stĺpec s vynikajúcimi užívateľskými recenziami, svetlým osvetľovaním s rôznymi režimami zvlnenia, konektorom mikrofónu alebo gitarového konektora. Jedlo je podporované zo siete a batérií, životnosť batérie – až 18 hodín. Stĺpec podporuje komunikáciu Bluetooth, je tu USB port pre flash disk. Veľkosti veľkosti 31 × 69 × 32 mm.

 • GOFFI GF-893. Prenosné 2.1 stĺpec so zatiahnuteľnou teleskopickou rukoväťou, kolesami a 150 W. Model má klasické drevené puzdro s plastovými prvkami, nie je určený na použitie v otvorenom vzduchu. Skladom vstavaný Bluetooth, USB port, podpora pamäťovej karty, rádio, konektor pre pripojenie gitary a mikrofónu.

 • Marshall Tufton. Prenosný stĺpec s pohodlným dopravným popruhom, nohami, bývaním odolnými voči vlhkosti. Rozmery 22,9 × 35 × 16,3 cm Nevplyvnite veľkosť, ale výkonná akustika na 80 W sa stratí vo vnútri, batéria je dostatočná na 20 hodín prevádzky. Model podporuje iba Bluetooth spojenie, je tu konektor Mini Jack, stereo zvuk čistý, je nastavenie frekvencií. Osobitná pozornosť si zaslúži vintage dizajn, ktorý britský zachoval v bezdrôtovej akustike.

 • Sony GTK-PG10. Prenosný stĺpec 2.1 s dobrým subwooferom, svetlým, šťavnatým zvukom a minibarom na vrchole. „Strecha“ sa rozvíja, čo vám umožní vyhovieť nápojom zhora alebo iných potrebných vecí. Veľkosti tela v stĺpci nie sú najpôsobivejší 33 × 37,6 × 30,3 cm, ale v sade hlavnej batérie po dobu 13 hodín autonómnej prevádzky, existuje porty Bluetooth a USB pre flash disk a nabíjačku.

 • JBL PlayBox 100. Očakávaný výkonný podlahový stĺpec z jedného z lídrov na trhu. V skrini veľkosti 35,6 × 55,1 × 35,2 cm je stereofónny systém pre 160 W. Na sklade Podpora pre Android Gadgets, Stravovanie z batérií a sietí, schopnosť pracovať autonómne až 12 hodín.

 • Trolley reproduktor K-16. Kolóna neovplyvňuje super-prupping rozmery – len 28 × 42 × 24 cm, ale sa rozlišuje prítomnosťou teleskopickej rukoväte a kolies, je tu aj konektor pre inštaláciu na statív. Toto je plne prenosný model schopný pracovať bez dobíjania až 8 hodín. Kolóna je vybavená karaoke funkciou, bezdrôtovým mikrofónom, LED podsvietením, má vstavaný displej a vzdialený.

Tento model zvukových farieb na kolesách môže byť bezpečne zvolený pre organizovanie sviatkov a výstupných udalostí.

 • Dialóg AO-21. Lacný čínsky stĺpec Meranie 28,5 × 47,1 × 22,6 cm. Model je vybavený systémom Mono Sound, ale má karaoke funkciu, 2 vstupy pre pripojenie káblových mikrofónov, podporuje hlasové nahrávanie, existujú porty pre USB, microSD médiá. Vstavaný rádio, ktorý vám umožní stráviť čas v prírode, aj keď nie je žiadna hudba nahraná na USB flash disk, večer môžete zapnúť podsvietenie reproduktora.

 • Digma S-38. Lacný prenosný stĺpec s pohodlnou nosnou rukoväťou a telesnými veľkosťami 53,3 × 23,9 × 17,8 cm. 60 W Po výkone, aby hral stereo zvuk, skladom ekvalizér, ale kvalita horných frekvencií je nízka. Toto je stereofónny film s integrovaným displejom a zaujímavým dizajnom, ktorý môže pracovať až do 10 hodín bez dobíjania. Pre čínske technológie je prenosná úroveň produkcie akustiky pomerne vysoká.

Ako si vybrať?

Pri výbere veľkého prenosného stĺpca musíte venovať pozornosť nielen kvalite zhromaždenia alebo krajiny pôvodu. Medzi dôležité body, na ktorých sa uvádzame.

 • Účel. Pre dovolenku, výstupné udalosti v školách, materských školách, doma, zákazníci sú lepšie vybrať prenosné prenosné reproduktory s rukoväťou a kolieskami. Nosenie techniky niekedy klesá na dlhé vzdialenosti. Pre ústredné použitie na otvorenom vzduchu bude táto možnosť nadbytočná. Karaoke a mikrofón zahŕňali – dobrú voľbu pre tých, ktorí radi užívajú aktívnu časť zábavy.
 • Zvukový výkon. Vo veľkom stĺpci by to nemalo byť pod 40 W. Viac ako 100 W modely produkujú len prenosné akustiky lídrov na trhu. V rozpočtových značkách nájdete stĺpce až 65 W. To stačí sa pobaviť bez rušivých susedov.
 • Objem. 50 dB – šum, ktorý vyrába strednú práčku. Na použitie v miestnosti, rozsah 45-70 dB. Na organizovanie outdoorových aktivít môžete mať hlasné reproduktory, inak sa jednoducho nepočutia pre externé zvuky.
 • Požiadavky na čistenie zvuku. Ak chcete počuť silné basy, nie je potrebné minúť peniaze na drahé reproduktory. Čisté vysoké frekvencie sú schopné stratiť iba modely extra-triedy.
 • Case dizajn a ergonómia. Veľký stĺpec by mal byť vhodný na prenos. Prítomnosť perá, kolesá, bočných uchopovačov – dobrý dôvod, prečo sa lepšie pozrieť na vybraný model.

Toto sú hlavné kritériá, pre ktoré stojí za to výberu veľkých prenosných rečníkov pre rekreáciu alebo organizáciu udalostí. Dôležitá môže byť kapacita batérie, trvania životnosti batérie, dostupnosť portov na pripojenie externých zariadení.

V ďalšom videu nájdete prehľad o veľkom prenosnom stĺpci JBL Partybox.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár